• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
andykca dakujem...ja uz som im aj napisala, preco ostatne poistovne maju akciu ohladom monitora dychu a oni nic. aj som videla, ze im rocne brutalne klesa mnozstvo poistencov...ani sa necudujem...vyhody akurat kupele a somariny
8. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andykca ja by som si ho asi len pozicala. skusim im zavolat a informovat sa :slight_smile: . dakujem!
8. okt 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
zajtra dame stretko v KE :slight_smile: co vy nato?
8. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka....hm???...preco zajtra?
8. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco nie?
ci velmi narychlo ja mam chut ist zajtra na kafe a zmrzku po praci :grinning: :slight_smile:
8. okt 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja v podstate mozem....len neviem, ako su na tom ostatne tehulky :dizzy_face:
8. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: neva :wink: kto bude moct, ten sa prida :slight_smile: :wink:
8. okt 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky dne nam prisiel ten fusacik do autosedacky co mam v albume a je uzasnyyyyyyyyyyyyyyyy, kraaasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka...no, tak to verim, ze je krasny...ja som vcera naobjednavala kopec veci, tak som zvedava, kedy dojdu :slight_smile:
8. okt 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
héj nešpekulujte s tým stretkom tak skoro teraz chcem prísť aj ja ale najlepšie by to bolo koncom mesiaca čo tak 23?24 alebo25.10 prosíííííím :frowning2:
8. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je a uz sa tesim ked budem mat aj autosedacku a ho tam pripnem :grinning: ja som ako male decko ja sa taaaak vytesujem tym malinkatym vecickam :slight_smile:
8. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ives aj vtedy urobime :wink: nebooj ved nam kosicankam je to jednoduche sa prisposobit :wink: aspon za seba mozem povedat :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava ako je to s tebou zajtra????
8. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...aj ja sa vytesujem...no myslim, ze este viac sa tesi moja mamina...ta nakupuje vo velkom...
ives...ja mozem aj vtedy :slight_smile:
8. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, kedy by to bolo?
8. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy po 16tej :wink: dovtedy pracujem :wink:
kde byvas???
8. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: fuuuu....byvam na Terase....ale o 17h ideme k nasim do Sobraniec
8. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak super budem sa vééélmi tešiť na vás a aj na ostatné čo sa pridajú :grinning:
8. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neva nedockava tak inokedy, hodte tu nejake datumy ktore vam vyhovuju :wink:
8. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...skoda, lebo aj ja by som si dala zmrzku :slight_smile:
8. okt 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem zmenit poistovu kt.je lepsia dôvera alebo union?
8. okt 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ives, ale termin na zmenu poistovne je kazdy rok do konca septembra.. najskor tak mozes urobit az o rok..
8. okt 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna dnes chytil strasny splin :frowning2: bud ma nieco vytoci do nepricetna alebo rozplace.....neviem, co je so mnou, najradsej by som zaliezla pod perinu a nevyliezla aspon mesiac :zipper_mouth: uplne nemozna som dnes :confounded:
8. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super tak som to prešvihla a to prečo len do vtedy?
8. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ives, myslim, ze to tak je v zakone o zdravotnom poisteni - s tym terminom na zmenu ZP
8. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, mas moznost sa prehlasit do konca septembra ale je to s platnostou od 1.1. nasledujuceho roka, takze pozor aj na toto. Ale nemaj strach, ono zase dovera a union sice zapoziciavaju monitor dychu, ale v pripadoch, ze potrebujes nejaky zakrok (operacia a podobne), tak sa tieto poistovne spravaju hrozne a maju velmi nizke limity (takze ti lekari nevedia poskytnut tak kvalitnu zdravotnu starostlivost ako by si mohla dosta u inej poistovne) alebo su velmi skostnatele a maju dlhe cakacie doby a podobne. Ono je celkovo dost zle s nasimi poistovnami :unamused:
Asi si moc nenavyberame
8. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janqa - len ci si my tieto stavy neprenasame cez konika...nielen tie choroby, ale aj to placlive obdobie...som teraz volala s priatelom a tak mi prislo smutno, ze som sa rozplakala a to zajtra uz konecne pride domov:slight_smile:
8. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som citala, ze ak zena caka chlapca, vyskytuje sa u nej prehnana placlivost a zmätok, lebo ju ovlada muzsky hormon...co si o tom myslite?
8. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som v unione a nemam pocit,ze by som mala nejaky problem s nou, povedala by som,ze som velmi spokojna je to lepsie ako u vseobecnej aj lekari sa ku mne inak spravaju a to nekecam,ked som mala vzp tak mala aj obvodacka aj zubarka problem furt dajaky,od kedy mam union ziaden problem.
Okrem toho mam zadara predporodnu pripravu,poporodnu starostlivost porodnej asistentky u mna doma plus ten monitor... tusim aj ockovanie proti chripke,ale to nevyuzivam :slight_smile:
8. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpuch no neviem porovnat este som necakala dievca,ale mam depky ovela menej ako pred otehu vtedy som mala kazdy mesiac pred menzesom :slight_smile:) teraz som viac menej v poriadku,aj ked niekedy mam dni blbec,kedy som nestastna sama zo seba :grinning:
8. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok