• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Inak baby ja co sa tyka stretka mozem resit po 1.11. kedy uz budem doma,teda verim tomu :slight_smile:)
8. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer :slight_smile:
ja mám UNION a tiež žiadne problémy, aj operáciu som mala v rámci nej, aj dve hospitaliizácie a v pohode. Ani u zubárky problémy. Ten monitor som si všimla už dávnejšie, ale v žiadosti o zapožičanie musí byť určená nejaká diagnóza, tak neviem či ho zapožičajú každej mamine :frowning2: Aj to treba zistiť. ČI si to už olienka zisťovala?
8. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tehulky ste tu este neake...
Janka ad by som sa stretla aj ja no tiez zajtra nemozem idem do prace.. :frowning2:
8. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze si sa Olienka rozhodla aj ty...budes doma uz od 1.11 :wink:
8. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi jo rozhodla ja uz nemam nervy na toho cloveka ... skoda slov....

evca staci potvrdenie od obvodnej lekarky o tom,ze sa babo narodilo :slight_smile:) alebo tak nejako, ziadna specialna diagnoza nemusi byt :slight_smile:
8. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sm uz dve.. :slight_smile: Oli
8. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi budeme cajickovat? :slight_smile:)
8. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo tak to teda ano... :wink:
8. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.unionzp.sk/domaci-monitor-dychu-a-pohybu-novorodenca---nanny.html

zle sa to skopírovalo, ale tu sa dá otvoriť tá žiadosť
8. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evca to uz mam stiahnute :slight_smile: profilakticka pomocka znamena pomocka na prevenciu :slight_smile:) kazde dieta ma tu diagnozu :slight_smile:
8. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem hajat bru noc zajtra piatoceeek
8. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru aj ja sa poberam... :wink:
8. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja zelam dobru noc...aj ked este isto nezaspim...
8. okt 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko

včera sme boli na tom 3D a čakáme chlapčeka :slight_smile: , celá rodina sa vytešuje . A aj moja sestra čaká synčeka, tak sa tešíme, že to budú parťáci bratranci :slight_smile: .
Malinký vyzerá o vyše týždeň starší veľkosťou, váži odhadom 778g. Hanbil sa nás a ani za svet nechcel ukázať tváričku, zato nádobíčko vyvalil hneď na celú obrazovku :grinning: . Podľa tohto doktora by mal byť termín pôrodu 21.01.2010 (pekný dátum nie???)
9. okt 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz blahozelam k chlapcekovi, bude parik super :grinning:
9. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
Gucz taktiez gratulujem k chlapcekovi :wink:
9. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem baby :slight_smile:

neviete mi poradiť ako mám z toho dvd spraviť fotku?
9. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gucz, gratulujem.. tiez sme na tom podobne, bude to chlap, a tiež je väčší, u nás o nejakých 12 dní..
9. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka ďakujem, dokonca aj meno sa mi páči rovnaké (MM sa nepáči :frowning2: ). Bude to ešte ťažké vybrať meno a dohodnúť sa
9. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gutz idem ti najst nejaky program lahky, co ti to pomoze vytvorit :wink:
9. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gutz picasa by mal vediet vytvarat foto z videa skus si stiahnut :wink: napr. tu http://tahaj.sme.sk/software/707
9. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez chcela miska, ale moja polovicka sa s tym nestotoznila, lebo mne zomrel brasko,co sa tak volal... chcela som po nom dat meno, ale nepreslo mi to, tak bude Danko :grinning:
9. okt 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako vidim znovu preberate mena.. :wink:
Tak mi nakoniec nevieme este na isto ako sa bude nasa mala volat..pretoze do uvahy prichadzaju este mena okrem Kristinky aj Sara , alebo Alzbetka tak uvidime.. :slight_smile:
9. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano tehulky,

gucz gratuluji k chlapeckovi :dizzy_face:

vcera cely den mel maly z meho bricha telocvicnu,to je tak hyperaktivni dite,a uz ted od rana nanovo...no to jsem zvedava jaky bude az se narodi... :sweat_smile:
9. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja gratulujem k chlalpcekovi...mam uz za sebou vysavanie 1 poschodia, este jedno a mozem si oddychnut:slight_smile: u nas je zamracene, co mi vobec nepridava na nalade, hlavne ked idem s priatelom poobede do mesta. dnes konecne pride z bratislavy. tak sa tesim... :slight_smile:
9. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
hm, k tej poistovni....obaja rodicia musia mat rovnaku poistovnu :frowning2: a ja som sa tak tesila
9. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..

krpuch tak ty si im to teda dala vyzrat som zvedava co ti odpisu :grinning:
ivv daj vediet ze co ti povedali v dovere. na stranke pisu, ze ak nemas narok na zlavu (co narok na zlavu ma len rodina) tak si ho mozes poziciat - nepisu ziadne podmienky no uvidime :wink:

gucz supeeeeer gratulujem :slight_smile:
9. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka dalsia z vyhod,ze nie som vydata nemusim hlasit otca, kt.ma vzp, ale len seba ako union :grinning: nehovorim o dlhsej materskej. podpora mladych rodin v tomto state je super, ze? to myslim ironicky, ale oplati sa mi kym budem na materskej ostat slobodna...
9. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli...tak s tou podporou mas pravdu, no neva...ved to prezijeme....a kamoska mozno pozicia :slight_smile: alebo kupime novy
9. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok