Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
8. okt 2009

Inak baby ja co sa tyka stretka mozem resit po 1.11. kedy uz budem doma,teda verim tomu 🙂)

evca35
8. okt 2009

dobrý večer 🙂
ja mám UNION a tiež žiadne problémy, aj operáciu som mala v rámci nej, aj dve hospitaliizácie a v pohode. Ani u zubárky problémy. Ten monitor som si všimla už dávnejšie, ale v žiadosti o zapožičanie musí byť určená nejaká diagnóza, tak neviem či ho zapožičajú každej mamine ☹ Aj to treba zistiť. ČI si to už olienka zisťovala?

eva3107
8. okt 2009

Tak tehulky ste tu este neake...
Janka ad by som sa stretla aj ja no tiez zajtra nemozem idem do prace.. ☹

eva3107
8. okt 2009

Takze si sa Olienka rozhodla aj ty...budes doma uz od 1.11 😉

olienka12
8. okt 2009

evi jo rozhodla ja uz nemam nervy na toho cloveka ... skoda slov....

evca staci potvrdenie od obvodnej lekarky o tom,ze sa babo narodilo 🙂) alebo tak nejako, ziadna specialna diagnoza nemusi byt 🙂

eva3107
8. okt 2009

Tak sm uz dve.. 🙂 Oli

olienka12
8. okt 2009

evi budeme cajickovat? 🙂)

eva3107
8. okt 2009

Nooo tak to teda ano... 😉

evca35
8. okt 2009

http://www.unionzp.sk/domaci-monitor-dychu-a-po...

zle sa to skopírovalo, ale tu sa dá otvoriť tá žiadosť

olienka12
8. okt 2009

evca to uz mam stiahnute 🙂 profilakticka pomocka znamena pomocka na prevenciu 🙂) kazde dieta ma tu diagnozu 🙂

olienka12
8. okt 2009

Idem hajat bru noc zajtra piatoceeek

eva3107
8. okt 2009

tak dobru aj ja sa poberam... 😉

krpuch
8. okt 2009

tak aj ja zelam dobru noc...aj ked este isto nezaspim...

gucz
9. okt 2009

Dobré ránko

včera sme boli na tom 3D a čakáme chlapčeka 🙂 , celá rodina sa vytešuje . A aj moja sestra čaká synčeka, tak sa tešíme, že to budú parťáci bratranci 🙂 .
Malinký vyzerá o vyše týždeň starší veľkosťou, váži odhadom 778g. Hanbil sa nás a ani za svet nechcel ukázať tváričku, zato nádobíčko vyvalil hneď na celú obrazovku 😀 . Podľa tohto doktora by mal byť termín pôrodu 21.01.2010 (pekný dátum nie???)

olienka12
9. okt 2009

gucz blahozelam k chlapcekovi, bude parik super 😀

eva3107
9. okt 2009

Dobre ranko
Gucz taktiez gratulujem k chlapcekovi 😉

gucz
9. okt 2009

ďakujem baby 🙂

neviete mi poradiť ako mám z toho dvd spraviť fotku?

zazalienka
9. okt 2009

ahoj gucz, gratulujem.. tiez sme na tom podobne, bude to chlap, a tiež je väčší, u nás o nejakých 12 dní..

gucz
9. okt 2009

zazalienka ďakujem, dokonca aj meno sa mi páči rovnaké (MM sa nepáči ☹ ). Bude to ešte ťažké vybrať meno a dohodnúť sa

olienka12
9. okt 2009

gutz idem ti najst nejaky program lahky, co ti to pomoze vytvorit 😉

olienka12
9. okt 2009

gutz picasa by mal vediet vytvarat foto z videa skus si stiahnut 😉 napr. tu http://tahaj.sme.sk/software/707

olienka12
9. okt 2009

ja som tiez chcela miska, ale moja polovicka sa s tym nestotoznila, lebo mne zomrel brasko,co sa tak volal... chcela som po nom dat meno, ale nepreslo mi to, tak bude Danko 😀

eva3107
9. okt 2009

Ako vidim znovu preberate mena.. 😉
Tak mi nakoniec nevieme este na isto ako sa bude nasa mala volat..pretoze do uvahy prichadzaju este mena okrem Kristinky aj Sara , alebo Alzbetka tak uvidime.. 🙂

roxy_1
9. okt 2009

Dobre rano tehulky,

gucz gratuluji k chlapeckovi 😵

vcera cely den mel maly z meho bricha telocvicnu,to je tak hyperaktivni dite,a uz ted od rana nanovo...no to jsem zvedava jaky bude az se narodi... 😅

krpuch
9. okt 2009

aj ja gratulujem k chlalpcekovi...mam uz za sebou vysavanie 1 poschodia, este jedno a mozem si oddychnut🙂 u nas je zamracene, co mi vobec nepridava na nalade, hlavne ked idem s priatelom poobede do mesta. dnes konecne pride z bratislavy. tak sa tesim... 🙂

nedockava4
9. okt 2009

Dobre ranko 🙂
hm, k tej poistovni....obaja rodicia musia mat rovnaku poistovnu ☹ a ja som sa tak tesila

andykca
9. okt 2009

dobre ranko..

krpuch tak ty si im to teda dala vyzrat som zvedava co ti odpisu 😀
ivv daj vediet ze co ti povedali v dovere. na stranke pisu, ze ak nemas narok na zlavu (co narok na zlavu ma len rodina) tak si ho mozes poziciat - nepisu ziadne podmienky no uvidime 😉

gucz supeeeeer gratulujem 🙂

olienka12
9. okt 2009

zuzka dalsia z vyhod,ze nie som vydata nemusim hlasit otca, kt.ma vzp, ale len seba ako union 😀 nehovorim o dlhsej materskej. podpora mladych rodin v tomto state je super, ze? to myslim ironicky, ale oplati sa mi kym budem na materskej ostat slobodna...

nedockava4
9. okt 2009

oli...tak s tou podporou mas pravdu, no neva...ved to prezijeme....a kamoska mozno pozicia 🙂 alebo kupime novy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre