Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

antoniab
9. okt 2009

janka o mm racsej nehovorim lebo cele tehu som nan ako pes ale hrozne ma otravuje ze musim na vsetko mysliet ja musim riesit tolko veci stahovat ci je mala ok hento tamto brata proste som unavena stoho ze si poniektory nevedia usporiadat zivot len preto ze nemam 3kilometrove brucho tak co zvladnem vsetko to ze som nepribrala 20 kilo neznamena ze som v poho 😠 😠 ohybna ci ako 🙄 🙄

marke drzim palecky nech je vsetko v poriadku a buduci rok mi budeme zavidiet tebe 😉

markee
9. okt 2009

Antoniab, nebudete mít co závidět.Vy ty zlatíčka budete mít doma a myslím,že tak brzo jim sourozence pořizovat,chtít nebudete. Krom toho já fakt nevim zda přiští rok se zadaří. Jsem z toho nešťastná,z té genetické výbavy manži. Ale povedla se Johanka,tak se snad jednou zadaří zdravé i další. Chjo. Prostě si tak miminko přeju,ale hrozně se bojím toho,že to dopadne zas stejně ☹ Já jsem si to vypsala do albíčka.Ale snad po té genetice tam budu moct některé věci objasnit.

olienka12
9. okt 2009

antoniab u nas je to to iste,vsetko musim riesit ja. momentalne sme po hadke ja v slzavom udoli a on.... samozrejme vsetko moja chyba...

markee drzim prsty,nech sa stastie na Vas usmeje 😉

antoniab
9. okt 2009

marke
no budeme mat ale budeme zavidiet to tvoje brusk ze ti tam kopka 😉 neboj musis mysliet pozitivne ked vyslo jedno vyde aj druhe velmi drzim prstiky na testy a ak nebude narok bude nadalsi a ak nie nadalsi tak pak neboj ja ti to velmi prajem a vsetkym maminkam 😉 co si presli stratou mimina

antoniab
9. okt 2009

joj oli ani nehovor a este ti povie co places ti cele tehu places tak ma ide rozdrapit a pritom vie ze som v tehu viac podradena tak sklapnem a som ticho ale on este rozduva ohen jaj chlapy vymenim fakt este ze idem domov a on ostava tu lebo tie posledne mesiace budu este horsie mne vadi ze lezi vedla mna a spi a ja nemozem a ked zacne dotoho chrapat tak konecna by som vrazdila 😀 😀

janka1
9. okt 2009

makree vsetko dobre dopadne 😉 drzim palceky 🙂

olienka co sa deje? moja je to take vazne, ze az hadka musela byt 😒 ☹
my sa nehadame, len ja HAFFKAAM 😀 a on ticho trpi a mlcii 😀

a mimochodom zienky ja mam uz 120cm 😝 😨

markee
9. okt 2009

Holky,moc vám díky. Už zas pláču. Jsem fakt z toho moc smutná. Je to hrozné ukončovat těhu v tolika týdnech ☹ Ale já na to prostě nemám.

janka1
9. okt 2009

makree neplac moja dobre to bude a nieco mi uslo? kedy si ukoncila tehu ak mozem aj ty mozes o tom pisat?

weronikla
9. okt 2009

Ahojte,

Markee, drzim pace, nech sa vsetko zadari a hlavne veeeela pozitivneho myslenia 😉
Gucz, tak vam vysiel parik, blahozelam 😉
My sme vybrali tapetu do izby, tak uz sa konecne snad rozhybeme a pripravou. I ked moj manzel ma samozrejme cas, ale ja si neviem predstavit v deviatom mesiaci tehotenstva sa natahovat a chystat izbu a podobne. Uz teraz sa zadycham riadne, tak co to bude potom?
Nuz, ale ako tak citam, vsetci chlapi su rovnaki a vzdy za vsetko moze zena, ked je problem 🙂 Velmi dobre poznam, najma z posledneho tyzdna 😎 Tiez mam uuplne na prd naladu, som precitlivela, hormony saleju, ale chlapovi to nevysvetlim. A aby si to uvedomil, tak by som asi musela lezat v nemocnici. Ach, tii chlapi 🙄 🙄 🙄
Tak, zeny, drzte sa, myslite pozitivne a mame na to kamaratky, aby nas pochopili, nie chlapov 😀
A zaha pali aj mna, davam si sodu bikarbonu v tabletach a ma to okamzity ucinok. Nevidim dovod, preco by ju tehotne nemali, nie je to nic skodlive..

weronikla
9. okt 2009

Janka, to moj tiez ticho netrpi, ked hafkam, takze to mas velmi fajn, ked to tak je. Nie kazdy je taky... Ale mozno po viac rokoch to tak bude aj u tych nasich, Oli 😉

olienka12
9. okt 2009

markee ja ti hrozne drzim palce, musis byt silna kvoli malej. Viem ti to povedat z druhej strany,pretoze ked som mala 4 narodil sa moj brat v 7mesiaci zil len 6 hodin,mamu to zlozilo a ja som nic nechapala a mala z toho zle sny a vsetci okolo plakali a ja som bola mimo. Potom este 2x potratila a nakoniec sa narodil zdravy brasko.
Viem,ze je to hrozitansky tazke ale nadej a cas je najlepsi liek

antoniab
9. okt 2009

a ja chcem ist domov lebo ja tu mam len chlapa 😲 😲 😲
a ked naneho kricim ze sa onic nezaujima tak tu potom hlada na nete veci ci casopis a robi mudreho asi tak hodinu 🙄 🙄 no obcas sa pytam naco tu chlapi su asi len koli detom 😀 😀 😀 lebo tie by sme sami urobit nezvladli

olienka12
9. okt 2009

no ten moj nedokaze pochopit,ze sa musi prisposobit aj on,nie len ja,nedochadza mu vobec... Ma pocit,ze ho obmedzujem,ked od neho chcem aby daco urobil, bol cez vikend doma a pomohol namiesto behania po lesoch... dnes sme sa pochytili na tom,ze namiesto toho aby dosiel domov,alebo ma zobral niekam von isiel na navstevu ku kamaratke... a tak na pivo... a ja sama doma .... no proste nedochadza mu

janka1
9. okt 2009

olienka na navstevu ku kamaratke? 😨

ja som zajtra sama doma , drahy ide na Cechy a dieta mame u mojich rodicov na vikend, tak si oddychnem, neupratujem , nevarim nic robit nebudem maximalne pozehli 😀

olienka12
9. okt 2009

Janka ano isiel si pre knihu,ked som mu to vytkla,tak som hysterka...

antoniab
9. okt 2009

oli tomu mojmu tiez vela veci nedochadza tvojho zaujima les mojho len auta a v konecnom dosledku ked trebalo objenat gumy na zimu tak som to s braskom riesila ja ked sme tiesili pozemok a kecali v kuchyni s rodicmi co ako tak sa zdekoval kukat superstar tak ja si budem ten dom staviet asi sama 😠 😠
no ja som nebola nikde uz riadne dlho

janka1
9. okt 2009

noo tak to by u mna nepochodil 😀 😀 😀 😀 hned by som mu dala knihu , ale v inej forme 😀 😀 😀

moj tu teraz v posteli tlaci tycinky 😠 😠 😠 😠 ja som na take alergickaaaaaaaaaaaaaaaaaa zajtra prezliekam pradlo a uz sa mi postaral o robotu 😠 😀

olienka12
9. okt 2009

mna caka hrozne vela upratovania zajtra som z toho nestastna a zasa bude vsetko na mne oh joj vrrrrrrr

eva3107
9. okt 2009

TAk baby.. 😉
Len sa tolko nehadajte...ja sa nemam skym ☹ 😢 ...,keby ste boli bez svojich muzov par mesiacov a cakali , ked sa konecne znovu uvidite tak by ste sa hadkami asi velmi nezapodievali..
Dufam, ze si to coskoro date do poriadku.
I ked by som klamala , ze sme sa s mojim za tie dva tyzdne nepochitili.. 😅 , ale hned to preslo, lebo sme vedeli , ze to nema zmysel a cas spolu sa da vyuzit aj radostnejsie...

Tak ja idem dat fotky svojho kocika do albumu,ale tie fotky nie su nic moc.Lebo som to fotila v pritmi a este mobilom ...ale potom odfotim fotakom..

janka1
9. okt 2009

eva my sa nehadame 🙂 u nas toto nie je nikdy 😝 moj sa hadat nevie , on radsej mlci a to mna niekedy vie riadne rozburit 😀 😀 😀

ale kazdy sme nejaky , takze to beriem uz lavou zadnou 😉 🙂 ja sa vykecam a hotovo 😀 😀 😀

jaaaj Oliver sa prebral zacal kopat o dusu no totto v taku hodinu by uz mal daaavno spat 😠 😀 😀 😀

janqa24
9. okt 2009

baby - k hadkam......my sa uz nehadame, ja vraj stekam 😀 a ten moj baran vzdy len zatne zuby a povie: Ako povies milacik....a mna ide rozdrapit 😀 😀 😀

janka - moja mala pravidelne vyvadza v noci 😀 tak dufam, ze ked bude na svete, bude to opacne a v noci bude pekne spinkat 😀 😀

olienka12
9. okt 2009

inak baby ja som sa tento tyzden dozvedela o dvoch kamoskach co budu kocikovat v aprili 🙂) k tomu este jeden kamos a kolega, tak sumar aprila je zatial 4 🙂) som zvedava,kto dalsi rok 2010 bude veselo 😉

antoniab
9. okt 2009

😀 evi co sa rado miva to sa skadliva ci ako to je 😀 😀
napr. ja s maminou vychadzam super po telefone to kecame aj hodinu a ked sme spolu tak len pol 😀 😀 😀

janka moja babika kope vkuse rano vecer v robote ked spi ci nespim ja neviem ci je ticho tak 4hodky denne som rada ze onej viem ale niekedy je to nanervy ohnem sa v praci kopanec lahnem si nalavo kopanec napravo kopanec nabrucho kopanec tak jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak mam spat 😕 😲 😀
a minule som mala taky super sen som riesila zavinovacku a vnoci sa mi snivalo jak sa donej chcem vtrepat 😀 😀 😀

andykca
9. okt 2009

janqa no tak ten moj sa boji hehe....esteze sa holim velmi dlho tak aj po "slepiacky" mi to celkom islo hehe ...

oli dikes 🙂 aj nam sa hrozne lubil hned na prvy kuk a hlavne sa nam pacila cena hehe...taaa a tvoj muz nejak vyskakuje sak by ta mal drzat ako v bavlnke...jaaaj chlapi
a oli prosim ta kedy presne maju v lidli tie osusky?ktory tyzden?

janka vzdy sa da najst nieco lepsie xi....ale zas ja usetrim aj na dovoze kedze to mam skooro za rohom 🙂

co sa tyka hadok tak my sa nehadame...ale strasne rada sa niekedy nad niecim rozculim a moj len kuka a potom sa pyta co sa rozculujem no a nakoniec sa rehoceme obaja xi

k.a.t.k.a.
9. okt 2009

ja mam nastastie opak aspon zatial doma 😀 Moj sa aj prat naucil, akurat vesia pradlo na balkone 😀 aj povysava, umyje riad 😎 no mohla by som byt tehotna este par rokov 😀 a vecer to zaklincuje "och aka som unavenaaa" 😀
inak zmeny nalady si patricne uzivam, hlavne pri malej som si to vychutnavala a riadne sa vzdy vyhucala na manzela, som vedela ze si mozem viacej dovolit 😀

olienka12
9. okt 2009

andy od vcera ich maju mat ruzove a modre

janqa24
9. okt 2009

antoniab to poznam 😀 hlavne s tym spankom 😀 😀 donedavna som vobec nemohla lezat na chrbate, iba na lavom alebo na pravom boku, a teraz jedine na chrbate alebo skoro na bruchu, aj ked to by som nemala 🙄 su noci, ked sa len prekotlavam v tej posteli z jednej strany na druhu a budim tym draheho, lebo na to otacanie potrebujem uz asi tolko miesta ako kamion 😀 😀 😀 😀

olienka - takze baby boom pokracuje, to je dobre 😉

olienka12
9. okt 2009

baby ja som si do obliecky na vankus napchala molitan pomaly az do puknutia a zasila obliecku s tym spavam medzi nohami a cast pod bruchom a spim celu noc mimo wc navstev,neprehadzujem sa a aj malemu sa to paci. mam stabilnu polohu a taku istotu. predtym som sa prehadzovala a nevedela si najst polohu. ani kojaci vankus nepomahal ten teraz mam okolo krkuu a obimam ho pri spani 🙂)

janqa24
9. okt 2009

katka - ani mne ten moj nedovoli robit nic.....vcera som prala a ked prisiel z roboty a uvidel plny susiak na balkone, skoro ho porazilo, ze naco som to robila....no na dve veci moj zlaty 😠 ale zas pomaha ako vie, navari, uprace, nakupi, ponosi, aj kvety popolieva, no zlaticko 😀 uvidime, dokedy mu to vydrzi 😅

andykca
9. okt 2009

no som zvedava ci to nebude uz vypredane...pojdem kuken 🙂

k.a.t.k.a. tak to je super ze aj vysava 🙂 ten moj povedal ze ked nebudem vladat uz ani vysavat tak povysava ked bude mat chut...no akozeeee vysavat treba ked je bordel hehe a nie ked je chut truba 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre