Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

antoniab
10. okt 2009

dobre ranko
petronelka blahozelam 😉
ja som tiez uz od 3 hore mala je nejaka akcna a ktomu ma boli hlava 😒

janka1
10. okt 2009

no vidim, ze dnes budu asi vsetky dedticky akcneee 🙂
je hladno brrrrrrr u nas riadne fuka vetrisko 😠

ohladom LIDL , tak v KE uz nikde nic nie je este na furci ten kabatik , ale nie je to nic moc , vraj v den akcie uz vecer uz nebolo co vziat 😒

antoniab
10. okt 2009

janka aj unas chladno a zamracene
ja dnes budem balit 😝 v piatok posielame veci domov len kociar vcera este nebol tak dufam ze to stihne mal by byt vo stvrtok

janka1
10. okt 2009

antonia tak to je supeer , urcite sa tesiiis 😵 😵 😵 konecne doma
a kde vlastne byvas na Slovensku?

antoniab
10. okt 2009

tesim tesim na klud a nic nerobenie len neviem ako dlho to vydrzim 😀
ja byvam v dedinke spissky stvrtok blizko popradu spiskej ci levoce sme krizovatkou na tieto 3 mesta 😀 😀
zatial budeme byvat unasich na jar chceme zacat stavat tak uvidim ako stihnem vybavit papiere uz sa tesim na slovensku birokraciu na uradoch 😅

eva3107
10. okt 2009

Ahojte bruska...
Tak ja sa hlasim z prace..mame trosku frmol, pretoze nam nefunguje system inak sa to da zvladnut.
Do prace idem aj zajtra tak verim , ze to nakoniec zbehne ako voda... 😉

A co sa tyka akcnosti deti, tak ta moja sa rano trosku povrtela ked som sla vo vlaku a teraz kludne spinka. 🙂

janka1
10. okt 2009

jeej tak to si blizko prides aj do ke 😉 🙂 tesim sa 😵

eva3107
10. okt 2009

TAk antonia mohla by si prist na nase dalsie stretko...co ty na to? 🙂

antoniab
10. okt 2009

rada spojim to s nejakymi nakupmi 😉 inak odkedy musia byt vymenene zimne gumy na aute brat to ma na zodpovednost ale vcera som si uvedomyla ze neviem kedy to vlastne je 😒
evi tak to mas fajn ked mala spinka moja buntosuje vzdy ked sa to nehodi 😀 😀
inak vcera som sa pytala aj vas boli brusko ked kichate zivata ci sa smejete je to normalne 😅

janka1
10. okt 2009

ahoj evka 😉

Oliver sa uz konecne trolinku ukludnil 😔 asi zaspal ved od 4.00 je hore , tak uz bolo nacase 🙂

antoniab
10. okt 2009

janka inak pekne foto a brusko som pozerala a uz si zohnala tu sedacku ?

janka1
10. okt 2009

antonia dakujem 😉 brusko nie je aktualne uz dnes odfotim s mobilom , tak snad sa podari ak nie tak zajtra ked sa MM vrati z Ciech s mobilom 😉

sedacka v tejto farbe zial uz nikde nie je uz som obtelefonovala vsade mozne 😒 ale nasli sme druhu alternativnu farbu s MM a bude mi ladit aj do auta 😉 🙂

antoniab
10. okt 2009

no uvidis ved mozno sa postasti este ved aj na kociarik si sa uz vzdavla a nakoniec sa postastil v tvojej farbe 😉

janka1
10. okt 2009

antonia kocika som sa nevzdavala 😉 prave naopak vzdy som dufala, ze kupim , ale tu sedacku riesim odkedy mam kocik a zial nikde nie je 😒
hodila som druhu farbu do albumu 😉 uz sa s nou nejako ztotoznujem 😀 😀 😀 😀

este by som rada vedela, ci ta zakladna ISSO FIX nova verzia Family je taka ista nez ta starsia verzia a ci aj tieto autosedacky tam pasuju 😒 musim overit u predajcu

antoniab
10. okt 2009

hej uz som na tu druhu pozerala ta sa mi tiez paci teraz sa da vybrat len tie ceny by mohli byt pristpupnejsie 😠
z isso fisom neviem tiez mam sedacku maxi cosi cabrio ale odruky ale este som ju nevidela mamina hovori ze je v poho tak uvidim nad isso fixom sme neuvazovali je to prakticke a fajn ale vzhladom nato ze nebudem cestovat kazdy den tak to momentalne neriesim 🙂

antoniab
10. okt 2009

tak idem si dat kavu a ranajky mam chut na detsku krupicu 😵
mm este stale spi este mu davam 10min potom odtiahnem zaves a bude pospanku 😝 😀

olienka12
10. okt 2009

tak ja uz mam umyte okno v spalni aj so zaluziami 🙂) pojde to postupne,prv chcem spalnu dat do poriadku,nech uz mozem planovat pranie zehlenie a ukladanie a postielku samozrejme 🙂)

olienka12
10. okt 2009

antoniab hadaj co som mala na ranajky 🙂)))

janka1
10. okt 2009

olienka v tej zime si umyvala moja ved prechladnes 😒

antonia t 😒 a zakladna family je uz na trvalo da sa potom na nu nakliklut aj vacsia autosedacka, preto ju chcem , ale tiez by som ju najskor videla na zivo 😉
na ALADINOVI maju tie autosedacky za naj cenu 😉

olienka12
10. okt 2009

janka pohoda,nie je az taka zima a okno bolo otvorene len chvilku 🙂)
len sa ozvala moja uzasna kamaratka zaha a zacinam osalovat

adros
10. okt 2009

ahojte bruska

tak nechapajucim chlapom dajte jedno cez drzku, alebo im pustite na nete porod, nech vedia, co vsetko zenu caka a nech sa spamataju. Maju si vas drzat ako v bavlnke a nie vam nieco vycitat. A urcite kazda vieme, ze aj chlapi maju svoje dni, tak si uvedomia, ze v case tehu tieto dni ma zena dlhsie ako obycajne kramy. Ja mam stastie, ze moj je chapavy. Jednak ho na hormony upzornl sused, ktory si tymto presiel pred rokom a jednak je proste chapavy. Nehovorim, ze sa nechytime, ale urcite to nie je kvoli mojim naladam v tehu. Teda my sa ani nehadame, ja sa skor odujem. Lebo on je ten typ, ze ked ma "ble" naladu, ako to volame, tak mu nie je do reci, potom je len ticho a mne nepovie, co ho zerie (vacsinou robota), tak sa odujem, ze mi nieco taji a tak... Takze potom mame "ble" naladu obaja. Ale vzdy to skonci tak, ze na mnou pride do spalne a povie mi, "aj tak ta lubim" - to je nasa hlaska. Objimeme sa a vieme, ze je vsetko ok.

A antoniab, s tym spankom sme na tom rovnako. Mne tiez vadi uz len to, ze lezi vedla mna, ze si spokojne chrape a funi 😀 😀 😀 takze sme to vyriesili tak, ze on spava v obyvacke na gauci. 🙂 A este otazocka, ty nie si Antonia, vsak? Lebo na tej aukcii som si vsimla, ze si tam mala uvedene Martina....

antoniab
10. okt 2009

oli aj ja som ho pekne celi spapkala a ako male dite som sa aj zafulala tak mozem pyzamo dat rovno prat 😀 😀 😀
adros ano som ofice martina ale vsade mam nik antonia aj mail to meno sa mi strasne paci ale kedze je januarove tak musim babiku pomenovat inak 😝 😀
my mame 3izbovi byt v jednej izbe sme mi v druhej nastavajuca svagrina a v tretej je brat takze moze ist tak maximalne do kupelky ci kuchyne ale este to vydrzim doma budem sama lebo on pride az 12 decembra tak sa budem roztahovat len s tym velikim bruchom neviem kto ma bude pretacat 😀 😀 nadomnou ma izbu brasko tak si dam k posteli metlu a budem buchat aby dosiel 😀 😀 😀 ma otocit 😀
unas prsi otras 😒

adros
10. okt 2009

antoniab, ahaaaaaa.... no, tak to teda musis este chvilocku vydrzat 🙂 a s tym otacanim je to fakt sranda. Ja si vzdy rehnim, ked sa s mojim tlacime na gauci, ked kukame telku a potom sa chcem zdvihnut 😀 😀 😀 To sa vzdy dako po nom stveram, aby som sa zdvihla 🙂

olienka12
10. okt 2009

hmm ja mam este v pohode otacanie aj dvihanie, sem tam ma brusko zaboli,ale na to ze som v 7mesiaci je to este ok, ku koncu to asi pride 🙂)
inak nasla som si prvu striu na prsiach ah jaj uz aj tam to zacina...

antoniab
10. okt 2009

pre tie ktore uvazuju ako prat 😉
http://www.najmama.sk/clanok/223672/ako-prat-ve...

antoniab
10. okt 2009

oli aj mna boli brusko ked sa dviham hlavne ked to robim cez brucho ako ked sa robia brusaky a minule mi midwife ukazovala ako spravne vstavat s postele normalen hotova akcna technika 😀 😀 😀 urobila som si v tom par zmien a teraz mi to uz ide 😉
ten aladin je len obchod alebo aj internetova stranka 😕

olienka12
10. okt 2009

http://shop.aladdin-kociky.sk/ antoniab aj stranka

roxy_1
10. okt 2009

Ahoj tehulky,

no vy jste se o vikendu rozepsaly 😅 ja dneska spala jak zabita do 10 hodin,venku je pod mrakem a v baraku tma jak v pytli 😀 musim jit teprve uklizet ale moc se mi nechce...ale abych nemusela s hadrou po ctyrech koupila jsem si vcera plochy mop aby to bylo snazsi 😉

posledni dobou mam taky rada sladke snidane,dnes to byli cokokulicky s mlickem a cerny caj s mlekem... 🙂

janka ta druha varianta sedacky je taky moc hezka 🙂 ja uz se tesim az mi pan zavola ze maji kocarek ready a budeme si moct pro nej zajet,pak odfotim 😉

taky jsem hodila dalsi fotku briska do alba je to focene ve ctvrtek i s novyma jeansema 😅

vcera jsem opet slintala nad cherokee vecickama,maji tam stale slevy a nadherne kousky,beztak jednou neodolam a koupim neco 😀 no a u kazdeho nakupu me laka vzit jedno baleni plinek,ale pak si reknu jeste je cas.... 😅

janka1
10. okt 2009

tak ja som pozehlila jeden kos pradla 🙂 este ma caka druhy a ten je o nieco vacsi 😒 ale to az poobede 😀
idem si lahnut a vylozit nozicky 😅 😅

roxy krasne brusenkooo 😵 😵 😵 😵 idem aj ja odfotit skusim s fotakom 🙂

janka1
10. okt 2009

jaqaaj s mobilom som chcela napisat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre