• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Ahoj devcata :slight_smile:

weronyca vidim ze nakupy byly uspesne,krasny kocarek mate i ja jsem uvazovala o implastu :wink:

k tem striim souhlasim s ostatnima ze je to asi o genetice,ale prevence asi musi byt :grinning: uz jsem to tu urcite psala ale moje mama ma po me a po sestre jen nepatrne strie tesne nad ochlupenim v klinu a to se nikdy nenatirala. :slight_smile:

a ten sterilizator,taky souhlasim s jankou,myslim ze staci oplachnout pod horkou vodou,a nepsalo se neco i o mycce na nadobi,mam pocit ze tam by to taky slo :slight_smile:
11. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antonia suhlasim.. :slight_smile:
Inak co sa tyka pomarancoveho dzusu tak to netusim.
Chcem sa ale spytat preco nemozu vraj tehule jest citrusove ovocie...nechapem ved tam je vela vitaminov a ja sa bez pomarancov a mandariniek teraz okolo zimy nezaobidem :frowning2:

vytvorila som si novy albumik z vecickami pre mimi, ktore uz mam, alebo su objednane..ostatne po nafoteni pridam neskor..tak kto chce moze kuk :wink:
11. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my vyrazame do KE papa zatial
11. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ja viem ,tak pomaranc obsahuje vitamin C a ten je potrebny na vstrebavanie zeleza nevidim ziaden dovod ich nekonzumovat , samozrejme nie velmi horke, ktore by pripominali chut grepu :wink: a grapy sa nemaju konzumovat preto, ze obsahuju latku chinin ako TONIC :wink:
11. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky a neviete, v pripade, ze tie strie mam take krvavo cervene, myslite, ze vyblednu?
11. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka uplne s tebou suhlasim...ani ja nevidim dovod ich nejest samozrejme pokial clovek nie je na ne alergicky... :slight_smile: A o Grepe viem ze sa nesmie , pretoze obsahuje chinin.A moja sestra do 8 mesiaca pasala do seba citrony co mala na ne stale chut :grinning:

Weronica ano strie ti vyblednu..az ich nebude pomaly vydno...oni sa ti aj postahuju..Poznam z vlastnej skusenosti, pretoze v puberte som naraz pribrala a narobili sa mi strie na bokoch a teraz mi ich skoro vobec nevidno...iba ja ich vidim :sweat_smile:
11. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronyca, kupovali sme z druhej ruky.. nebol by problém kúpiť nový, drahý kočík, ale načo toľko peňazí? je to zbytočne drahé, a tu na koníku sme naozaj našli super Perego, aj s vaničkou, veľmi máličko používaný za 420€.. obchodná cena je okolo 700€.. aj tak ešte potrebujeme veľa vecí.. a mať všetko nové a najdrahšie je zbytočné, keď krpec rýchlo rastie a všetko bude o chvíľu malé..
11. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze nikde nikoho.. :confused:
Ja som uz doma z prace a vy sa flakate :sweat_smile:
11. okt 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vas zdravim dobalene 30krabic vaha 180kg tak ze cena bude super :grinning: :grinning: no co ked musim tak musim :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab no to bude asi dobra palka a to mas jen obleceni a osobni veci?? :confused:
11. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oblecenie premna 2cestovky 1 oblecko pre malu 1povlecenie deky zbitok knihy zosity sijaci stroj tlaciaren vazy a kopu inych potrebnych veci co doma chcem :grinning: :grinning: :grinning: vianocne ozdoby no proste s kazdeho rosku trosku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatial sme pocitali na nejakych 200libier coz neni tak zle :slight_smile:

a kde ste vsetky nedelujete ale co viem tak doma pocasicko nic moc :unamused:
11. okt 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute tehulky, tak podla mojich prepoctov sa prave zajtra dostavam do 7meho mesiaca. hrozne sa tesim :grinning: . dufam, ze aj uspesne dotehulkujem. pekny vecer
11. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak my sme boli v KE v Optime, som spokojna,lebo som polovicke ukazala skrinu co som objednala bol spokojny,tak isto fusak a rozhodli sme,ze pokial v PL nekupime tako jumperx tak kupime babysmile Vmax skusali sme ho a je super :slight_smile: jemu sa najviac pacil ten kociarik co ma Janka :slight_smile:) ale ja chcem 4 kolesa :slight_smile:
tak sme boli u kamaratov na cajik a u krstnej na veceru :slight_smile:) ale uz nevladzem... takze usadena pri TV a cakam na superstar :wink:

antoniab to si este dobra ja som odchadzala sama z Londyna a isla som nabalena az hroza :slight_smile:)
11. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky :slight_smile:
Dávno som tu nebola, tak by sa mi patrilo dočítať, že čo máte nové a ako sa vám darí.
Normálne závidím, že už máte kúpené kočiariky, ja môjho manžela nejako nemôžem dokopať k tomu, aby sme sa aspoň išli pozrieť - stále vraví, že je to skoro. Tak to nechávam tak. Nejak sa nevie rozhýbať.
:angry:
Ozaj tehulky, čo beriete pri zvyšenej žalúdočnej kyseline.Strašne ma posledný týždeň trápi. Skúšala som ako tu niektorá písala aj acidko, potom si sem tam hodím aj Maalox - to mi dala naša magistra v robote, vraj toto môžem.Nič nepomáha :frowning2:Budem musieť asi vydržať do konca.Myslím, že stojí to za to.
Tak sa držte a pekný večer /idem dočítať/
:wink:
11. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi zabrala coca cola co som rada,lebo uz som bola zufala....
11. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeee sme doma :slight_smile:
olienka nestretli sme sa :unamused: ale nedivim sa ved tooolko ludi jak mracov :angry:
11. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no o 3 sme odchadzali a bola som stastna,ze ideme,lebo sa tam nahrnulo milion ludi, my sme boli v case obeda,tak to nebolo take hrozne este :slight_smile:))
11. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer holky

dneska jsem byla za manzou mrknout jak pracuje na nasem hnizdecku :slight_smile:

teda pristi tyden nas tu ceka pekna zima... :unamused:

zrovna se divam na superstar,ja bych nejradeji tu chraplavou holku vyhodila,nejak ji nemuzu zkousnout....tak jsem zvedava co tam jeste dneska bude za perlicky... :sweat_smile:
11. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy a ja tu Lancosovu :angry:
11. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo ne kazdy je chodur :slight_smile:)) toho ja mooozem :slight_smile:))
11. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a senkova je super teda zatial sa mi stale pacilo jak spieva superzena :slight_smile:))
11. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to oli ja mam favoritov a to je Chodur a Senkova :wink: :slight_smile: este mozem toho AHMADA , ale chcela by som ho pocut zaspievat aj nieco slovenske alebo ceske :wink:

inac nikto iny mi tam nesediii :frowning2:

Oli a kde ste videli QUINNY v Optime???? tam ho niekde maju???

kupila som OLIVEROVI taku zasnu ciapku na zimu no nadherna je a taaaak pasuje k overalu , no stastna som :slight_smile:
11. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka v kike bol cierny a super sa ovlada jednou rukou bola som milo prekvapena
11. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj v KIKE tak to ano tam maju :slight_smile:
je naozaj lahko ovladatelny :wink: a kupili ste nieco?
11. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len deku ja som viac menej len potrebovala vypadnut z domu vyvencit sa :slight_smile:)) a popri tom ukazat polovicke co chcem :slight_smile: aj fusak sa mu pacil :wink:
11. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste zeny :fearful:
11. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerame :slight_smile:
11. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reklamaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
11. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky fusak? daj link :wink:
a deku si aku kupila
11. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok