Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
11. okt 2009

Ahoj devcata 🙂

weronyca vidim ze nakupy byly uspesne,krasny kocarek mate i ja jsem uvazovala o implastu 😉

k tem striim souhlasim s ostatnima ze je to asi o genetice,ale prevence asi musi byt 😀 uz jsem to tu urcite psala ale moje mama ma po me a po sestre jen nepatrne strie tesne nad ochlupenim v klinu a to se nikdy nenatirala. 🙂

a ten sterilizator,taky souhlasim s jankou,myslim ze staci oplachnout pod horkou vodou,a nepsalo se neco i o mycce na nadobi,mam pocit ze tam by to taky slo 🙂

eva3107
11. okt 2009

Antonia suhlasim.. 🙂
Inak co sa tyka pomarancoveho dzusu tak to netusim.
Chcem sa ale spytat preco nemozu vraj tehule jest citrusove ovocie...nechapem ved tam je vela vitaminov a ja sa bez pomarancov a mandariniek teraz okolo zimy nezaobidem ☹

vytvorila som si novy albumik z vecickami pre mimi, ktore uz mam, alebo su objednane..ostatne po nafoteni pridam neskor..tak kto chce moze kuk 😉

olienka12
11. okt 2009

tak my vyrazame do KE papa zatial

janka1
11. okt 2009

no co ja viem ,tak pomaranc obsahuje vitamin C a ten je potrebny na vstrebavanie zeleza nevidim ziaden dovod ich nekonzumovat , samozrejme nie velmi horke, ktore by pripominali chut grepu 😉 a grapy sa nemaju konzumovat preto, ze obsahuju latku chinin ako TONIC 😉

weronyca
11. okt 2009

Kocky a neviete, v pripade, ze tie strie mam take krvavo cervene, myslite, ze vyblednu?

eva3107
11. okt 2009

Janka uplne s tebou suhlasim...ani ja nevidim dovod ich nejest samozrejme pokial clovek nie je na ne alergicky... 🙂 A o Grepe viem ze sa nesmie , pretoze obsahuje chinin.A moja sestra do 8 mesiaca pasala do seba citrony co mala na ne stale chut 😀

Weronica ano strie ti vyblednu..az ich nebude pomaly vydno...oni sa ti aj postahuju..Poznam z vlastnej skusenosti, pretoze v puberte som naraz pribrala a narobili sa mi strie na bokoch a teraz mi ich skoro vobec nevidno...iba ja ich vidim 😅

zazalienka
11. okt 2009

weronyca, kupovali sme z druhej ruky.. nebol by problém kúpiť nový, drahý kočík, ale načo toľko peňazí? je to zbytočne drahé, a tu na koníku sme naozaj našli super Perego, aj s vaničkou, veľmi máličko používaný za 420€.. obchodná cena je okolo 700€.. aj tak ešte potrebujeme veľa vecí.. a mať všetko nové a najdrahšie je zbytočné, keď krpec rýchlo rastie a všetko bude o chvíľu malé..

eva3107
11. okt 2009

Takze nikde nikoho.. 😕
Ja som uz doma z prace a vy sa flakate 😅

antoniab
11. okt 2009

tak vas zdravim dobalene 30krabic vaha 180kg tak ze cena bude super 😀 😀 no co ked musim tak musim 😀 😀

roxy_1
11. okt 2009

antoniab no to bude asi dobra palka a to mas jen obleceni a osobni veci?? 😕

antoniab
11. okt 2009

no oblecenie premna 2cestovky 1 oblecko pre malu 1povlecenie deky zbitok knihy zosity sijaci stroj tlaciaren vazy a kopu inych potrebnych veci co doma chcem 😀 😀 😀 vianocne ozdoby no proste s kazdeho rosku trosku 😝 tak zatial sme pocitali na nejakych 200libier coz neni tak zle 🙂

a kde ste vsetky nedelujete ale co viem tak doma pocasicko nic moc 😒

wanduska
11. okt 2009

Caute tehulky, tak podla mojich prepoctov sa prave zajtra dostavam do 7meho mesiaca. hrozne sa tesim 😀 . dufam, ze aj uspesne dotehulkujem. pekny vecer

olienka12
11. okt 2009

Ahojte,tak my sme boli v KE v Optime, som spokojna,lebo som polovicke ukazala skrinu co som objednala bol spokojny,tak isto fusak a rozhodli sme,ze pokial v PL nekupime tako jumperx tak kupime babysmile Vmax skusali sme ho a je super 🙂 jemu sa najviac pacil ten kociarik co ma Janka 🙂) ale ja chcem 4 kolesa 🙂
tak sme boli u kamaratov na cajik a u krstnej na veceru 🙂) ale uz nevladzem... takze usadena pri TV a cakam na superstar 😉

antoniab to si este dobra ja som odchadzala sama z Londyna a isla som nabalena az hroza 🙂)

yoya
11. okt 2009

Ahojte tehulky 🙂
Dávno som tu nebola, tak by sa mi patrilo dočítať, že čo máte nové a ako sa vám darí.
Normálne závidím, že už máte kúpené kočiariky, ja môjho manžela nejako nemôžem dokopať k tomu, aby sme sa aspoň išli pozrieť - stále vraví, že je to skoro. Tak to nechávam tak. Nejak sa nevie rozhýbať.
😠
Ozaj tehulky, čo beriete pri zvyšenej žalúdočnej kyseline.Strašne ma posledný týždeň trápi. Skúšala som ako tu niektorá písala aj acidko, potom si sem tam hodím aj Maalox - to mi dala naša magistra v robote, vraj toto môžem.Nič nepomáha ☹Budem musieť asi vydržať do konca.Myslím, že stojí to za to.
Tak sa držte a pekný večer /idem dočítať/
😉

olienka12
11. okt 2009

dnes mi zabrala coca cola co som rada,lebo uz som bola zufala....

janka1
11. okt 2009

ahojteeeeeeeee sme doma 🙂
olienka nestretli sme sa 😒 ale nedivim sa ved tooolko ludi jak mracov 😠

olienka12
11. okt 2009

no o 3 sme odchadzali a bola som stastna,ze ideme,lebo sa tam nahrnulo milion ludi, my sme boli v case obeda,tak to nebolo take hrozne este 🙂))

roxy_1
11. okt 2009

dobry vecer holky

dneska jsem byla za manzou mrknout jak pracuje na nasem hnizdecku 🙂

teda pristi tyden nas tu ceka pekna zima... 😒

zrovna se divam na superstar,ja bych nejradeji tu chraplavou holku vyhodila,nejak ji nemuzu zkousnout....tak jsem zvedava co tam jeste dneska bude za perlicky... 😅

janka1
11. okt 2009

roxy a ja tu Lancosovu 😠

olienka12
11. okt 2009

no jo ne kazdy je chodur 🙂)) toho ja mooozem 🙂))

olienka12
11. okt 2009

a senkova je super teda zatial sa mi stale pacilo jak spieva superzena 🙂))

janka1
11. okt 2009

ved to oli ja mam favoritov a to je Chodur a Senkova 😉 🙂 este mozem toho AHMADA , ale chcela by som ho pocut zaspievat aj nieco slovenske alebo ceske 😉

inac nikto iny mi tam nesediii ☹

Oli a kde ste videli QUINNY v Optime???? tam ho niekde maju???

kupila som OLIVEROVI taku zasnu ciapku na zimu no nadherna je a taaaak pasuje k overalu , no stastna som 🙂

olienka12
11. okt 2009

janka v kike bol cierny a super sa ovlada jednou rukou bola som milo prekvapena

janka1
11. okt 2009

jaaj v KIKE tak to ano tam maju 🙂
je naozaj lahko ovladatelny 😉 a kupili ste nieco?

olienka12
11. okt 2009

len deku ja som viac menej len potrebovala vypadnut z domu vyvencit sa 🙂)) a popri tom ukazat polovicke co chcem 🙂 aj fusak sa mu pacil 😉

janka1
11. okt 2009

no kde ste zeny 😨

olienka12
11. okt 2009

pozerame 🙂

janka1
11. okt 2009

reklamaaaaaaaaaaaaaaa 😀

janka1
11. okt 2009

aky fusak? daj link 😉
a deku si aku kupila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre