Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

antoniab
11. okt 2009

dobru nocku oli

andykca
11. okt 2009

bruuu nocku oli 🙂

olienka12
11. okt 2009

andy mne sa to stava casto doslo mi magne,ktore beriem od zaciatku,ale dnes sme kupili dalsie balenie,tak sa to snad upravi dufam.
tak pa

janka1
11. okt 2009

andykca mne tvrdne vkuse 😉
hlavne ked dlho stoji, alebo chodim je ako kamen

antoniab
11. okt 2009

andy mne tvrdne brusko casto ☹ a potom sa napchavam s magne a teraz vecer strasne ale to mam stresom ale zato si mozem sama zadobrotu nazobrotu 😢 ved mam take vyrevane oci ze som si musela nakremovat lebo rano budem jak angorak ☹
inak aj vam tak babatka vystrajaju boze ja raz jedna stran mi tancuje potom druha ked kopne tak normalne podskocim poslednu dobu su tie kopance bolestive 😅

antoniab
11. okt 2009

myslim strana bruska 😀

janka1
11. okt 2009

antonia a co sa deje, ze places????
no nas Oliver kedy ako niekedy je kludny , inokedy sa dost mrvi , alebo natahuje a niekedy sa vie teda riadne zapriet az to boli

andykca
11. okt 2009

janka si dobre napisala ze hlavne ked dlho stoji a co ? hehe...srandujem...

mne stvrdlo ked som sa zobudila bo obednajsom spanku 🙂 ale hlavne nech to nieje castejsie....to magne vam predpisal Dr. alebo tak samee od seba.....

hmmm antonia moj tiez bucha kope a neviem co hrozne moc....a najlepsi je ked sa otoci v brusku to je iinaaa romantika hehe

janka1
11. okt 2009

jaaaaaaaaaaaaj ked dlho stojiiim

mne dr. dala magnezium 3x denne 2tabl. ked mi v noci krc napinal lytko no strasna bolest ....ale neberiem stale iba ked citim, ze mi tvrdne brusko tak vezmem

antoniab
11. okt 2009

sumive som brala uz pred tehu obcas sama a tablety mi dal lekar 😉
jani no to by bolo na celi roman mam tu brat a snim vsetky jeho problemi dotoho narobil druhe ma to nasalame ptom vyziapuje ja som nervna mamka pise ze to mam nejak vyriesit clovek chce niekomu pomoct a nakoniec je ten zly rodina nerodina niektory to vyuzivaju a potrebuju len aby ich clovek lutoval ale ja mam svoje hranice
kto riesi moje problemi nik tak to dnes vsetko namna dolahlo mam toho z dost ☹ asi je nacase to vyriesit raz a navzdy brat nebrat 😠

antoniab
11. okt 2009

ja sumak beriem raz dene a tabletu ked mi tvrdlo casto tak rano naobed vecer a teraz sa snazim uz len rano vecer ale hlavne vecer dam si aj sumak aj tabletu lepsie spim 😉

andykca
11. okt 2009

no sak ked sa bude opakovat tak ohlasim dr. sak hadam so mnou nieco poriesi 😉

antonia tak rodinne sarafatky...ta nemozu troska setrit?sak toho mas dost aj v praci....ach jo...

inac pozerate particku? to su hovada xi

antoniab
11. okt 2009

andycka no nemozu sak ja som superman ved som sa aj nasrala a napisal mamine ze namna kto berie ohlady ja tu makam v robote naprd a kto ma polutuje nikto este namna vybehnu ze nemam byt taka podrazdena ale sama som si navyne lebo som nechcela sa neustale stazovat a tak si zvykli a vsetci si myslia 😀 ze som superman velmi to zamrzi tesim sa namalu bude mat svoju rodinu a vtedy bude premna len ona a nik iny no este mm ked hormony ustupia 😀

antoniab
11. okt 2009

jaj ten prvy smejo mi usiel mimo 😀 😀

antoniab
11. okt 2009

tak idem doperin unas je sice 10 uvas viac 😝 sladke sny

andykca
11. okt 2009

no antonia klapky na oci a usi a uzivat si tehulkovanie 🙂 ale neboj babanko ti seeeetko vynahradi xi

idem ja hajii...uz je velmi pekna pokrocila hodinka 😉 bru nocku babenky

alikaa
12. okt 2009

Krasne uprsane dobre ranko vsetkym 😎 Viete mi niektora povedat ci si mozem striekat do hrdla Tantum Verde spray? Uz 3 dni ma boli hrdlo, kloktanie solou mi nepomaha a jedine co som doma nasla je toto. Dnes skocim do lekarne, ale dostanem sa tam az po robote, tak cez den musim s tym hrdlom nieco robit.

allinka79
12. okt 2009

skus pripadne salviu alika... rozmyslam, ci tantum mozes... nepise sa to tam? skus pripadne vygooglit...

allinka79
12. okt 2009

tantum verde - Počas tehotenstva sa liek môže používať iba po porade s lekárom. Prienik benzydamínu do materského mlieka nemožno vylúčiť, preto by sa liek nemal používať počas dojčenia.

alikaa
12. okt 2009

presne toto som si precitala v navode. Cize ked budem kojit urcite Tantum Verde nebudem, ale nezakazuju ho v tehotenstve.

allinka79
12. okt 2009

po porade s lekarom - skusila by som asi vydrzat do lekarne... ale si myslim ze salviu by si kloktat mohal - ci ako caj, alebo ako tinkturu, co sa predava... alebo si pripadne skus zavolat do lekarne, ci mozes.

eva3107
12. okt 2009

Dobre ranko...
Tak sa vam hlasim z prace.. 🙂

Aliika odporucam ti sirup mucoplant mozu ho tehotne i dajciace zeny..ja som ho uzivala pri prechladnuti a bolesti hrdla..
Velmi mi pomohol.Priam zazracne! 😉

olienka12
12. okt 2009

tantum verde mi neodporucali alikaa kup si mucoplant bud sprej do hrdla alebo sirup zabera hned 😀

antoniab u nas to bolo to iste, ze som riesila problemy mojho braska, mojej mamy a proste celeho sveta, par krat som na nich nazjapala, ze uz nevladzem nech sa postavia za svoje zivoty sami a teraz ked mi volaju jednoducho poviem sorry, ale ja dalsi problem nepotrebujem, mam dost svojich a nebudem sa rozculovat....
Samozrejme tym nemyslim,ze nepomozem ked mozem, ale uz sa nenecham zatazovat vsetkym 😉

olienka12
12. okt 2009

Hehe ahoj Evi.
Ako v piatok robis ci ides na pripravu?

eva3107
12. okt 2009

Mucoplant mi poradila Olienka 😀 😀 😀

alikaa
12. okt 2009

Dakujem za rady, tak kupim Mucoplant.

Olienka radi dobre, treba sa vediet odputat od problemov inych, aj ked je to tvoja rodina. V tomto obdobi musis mysliet hlavne na seba, aby si bola v pohode.

roxy_1
12. okt 2009

dobre rano devcata

no u nas je to fakt hnus to pocasi,prsi a prsi.... 😒 a to ma byt pekna zima

vcera uz jsem se neukazala,dodivala jsem na superstar a sla spat,no jsem zvedava kdo dnes vypadne,doufam ze od nas to bude ta Craft,jinak je mi to jedno... 😀

roxy_1
12. okt 2009

no takove brisko tyden po porodu bych chtela mit i ja... 😅
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

olienka12
12. okt 2009

oh tak take som ani nikdy nemala hehe resp nie brucho ale boky a zadok 🙂))))
ja som sa rano postavila na vahu a dalsie +2kg, takze +15 hroza des... a kde je este koniec...asi prestanem jest, jednak vsetko co zjem mi robi brutal kyselinu a jednak priberam hrozne, maly si ma z coho brat 🙂)))))) to samozrejme zartujem, asi sa prvykrat v zivote tesim na chudnutie, uz ma klby bolia z tolkej vahy 😒

roxy_1
12. okt 2009

oli tak to se neda nic delat,ale tak pak to treba vsechno pujde samo dolu.... 😉

no ja ted vybehla na vahu vidim ze posledni mesice budou si vazne nejhorsi...ted mam 65kg takze 8kg nahore 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre