• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
oli to rika i mm,od te doby co jsme tehotni tak si vice vsima kolik potkavame maminek a tehulek,no jo silne rocniky se ozvaly :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janqa rano na vahe bolo 89,5lg :frowning2:
12. okt 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodidielko ake take je v albume :wink:
janka na to si vazne pockam :slight_smile: je to program makro foti hezky detaily :slight_smile:
olienka - ja u dokiho pred tyzdnom 92 :unamused: doma vahu nemame, radsej :grinning:
12. okt 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy makro som chcela napist :wink:
olienka nic si z toho nerob ja uz mam viav kg ako ty :confounded:
no ze OLIVER bude prvy to verim uz aj ja :grinning:
12. okt 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka no moc to videt nejde :slight_smile: ,tak jeste zaukoluj manzu at si pohraje :wink:
12. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj tak to som rada,ze nie som sama :slight_smile: kolko merias?
12. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to roxy ja to s tym nasim fotakom neviem a s mobilom je to o nicom :unamused:
vecer hodim a uvidite biele na ciernom napisane 5,51cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale mne sa to nejako nezda , myslim ta vaha :confused: :confused: aj ked sa dr, zatial nikdy nemylila , ale nejde mi to do hlavy aj ta vaha je tam napisana a je to presne 1590g to mne uz dr, zaokruhlila ked vravela nooo sme pekne velkiiii 1600g :grinning:
12. okt 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka, neuveritelnych 168 cm :slight_smile: sa mi to tak pekne rozlozilo medzi stehna, brusko a prsia, paradka, to sa bude zhadzovat jedna radost :unamused: ale tesim sa na to! :slight_smile: beh, fitko, cinky, bicykel, step - vsetko, co teraz nemozem :sunglasses:

janka, chodidielko je uzasne! :slight_smile: som zvedava, ake bude mat miery, ked sa narodi, vyzera to byt fakt poriadny kus chlapa, dobre ste zamiesili :sunglasses:
12. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako myslis, ze meriam?
12. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaj to nepatrilo mne :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, gratulujem ku kontrole a zavidim, ze mas vzdy taku super kontrolu. Moja doktorka ma len obycajny utz, takze vela toho nezistime, ale aspon som vzdy kludna, ked vidim bit srdiecko. A nesmut, ak budes decembrova, ja budem tiez, termin mam 29.12. podla pohybov a moj pocit je, ze to bude este skor..

oli, no na vychode ste fakt teda plodni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my ked sme boli s andy na tej prehliadke v TT, tak nikde nikoho, vsetky vzdycharne aj porodne saly boli prazdne
12. okt 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ale tak mozes sa aj ty pochvalit :grinning:

adros, to fakt? zeby som isla rodit do TT??? :grinning:
12. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janqa , pravdupovediac radsej by som bola keby zastal na nejakych max 3500g :wink:
vlastna skusenost uz vacsie ide von tazsie :unamused: Vladka mala 3750 a nebolo to najlahsie , takze nech sa teraz rozbehne a apotom uz len pomalinky do tej vahy co som napisala :grinning:
12. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janqa tak sme rovnako vysoke joj ale ste ma potesili baby,ze nie som sama gulka hehe ja uz predbieham vsetky velke zeny v rodine hehe ale kazdy vravi,ze nevyzeram na tolko :wink: ale na tie kg mam male brucho,takze ono este dorastie
12. okt 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, to je idealna vaha, o ktorej sniva kazda mamina :slight_smile: ja tiez, hoci vyzeram, ze cakam dvojicky :grinning: a partner mal pri narodeni 4500 g, ja 3800 g, takze je dost mozne, ze babika nasa bude vacsia :slight_smile:
12. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka ved si ma videla nazivo , tak vies , ze som vacsia :grinning: myslim brudko atd
12. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze janqa :grinning: :slight_smile: aj ja snivam o takej a viac nieeeeeeeee :grinning:
12. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri 4d mi lekar povedal,ze ked pojdeme dalej takym pomerom ako sme boli,tak,ze bude mat pri narodeni ca 3400g a 49cm,takze som sa celkom potesila :slight_smile:
12. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka, mna kazdy tipuje, ze bud cakam dvojicky alebo budem uz kazdu chvilu rodit :grinning: a vsetky velke zeny v nasej rodiny som davno nechala za sebou :grinning: :grinning: som na zaciatku tehotenstva pribrala v jednom mesiaci doooost vela, takze teraz sa aj trosku musim kontrolovat :unamused:
12. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, idem ja von, treba trosku cerstveho vzduchu, cely den sedim/lezim doma :slight_smile:

majte sa krasne bruska, pridem vecer :slight_smile:
12. okt 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janqa v albume mas foto z kt.tt? lebo tam vyzeras velmi dobre
12. okt 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave jsem na aukru koupila zavinovacku.... :slight_smile:
12. okt 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy daj link :wink:
12. okt 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janqa aj ja chcem vidiet terajsiu tvoju fotocku :wink:
roxy ja uz ziadnu neriesim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

viete co ma napadlo? nebude to u mna z toho mlieka ???? ved ja som posledne dva mesiace pila denne 2l mlieka len tak :fearful:
12. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma jich tam vic ale tahle se mi libila asi nejvic :slight_smile:
za 250 Kc

http://www.aukro.cz/item766368060_zavinovacka_vstupte_mame_velky_vyber.html
12. okt 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ved to moze len prospiet uskodit urcite nie :wink:
12. okt 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ty uz jsi si koupila nebo ji nebudes kupovat?? tchyne mi oznamila ze uz vsechno mame jen zavinovacka nam prej chybi tak jsem ji koupila... :sweat_smile:
12. okt 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka myslis ze mleko by mohlo mit takovy vliv?? ja vypiju minimalne 0,5 l denne protoze si delam koktejly :grinning:
12. okt 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok