Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
12. okt 2009

oli to rika i mm,od te doby co jsme tehotni tak si vice vsima kolik potkavame maminek a tehulek,no jo silne rocniky se ozvaly 😀 😀

olienka12
12. okt 2009

janqa rano na vahe bolo 89,5lg ☹

janka1
12. okt 2009

chodidielko ake take je v albume 😉

roxy_1
12. okt 2009

janka na to si vazne pockam 🙂 je to program makro foti hezky detaily 🙂

janqa24
12. okt 2009

olienka - ja u dokiho pred tyzdnom 92 😒 doma vahu nemame, radsej 😀

janka1
12. okt 2009

roxy makro som chcela napist 😉
olienka nic si z toho nerob ja uz mam viav kg ako ty 😖
no ze OLIVER bude prvy to verim uz aj ja 😀

roxy_1
12. okt 2009

janka no moc to videt nejde 🙂 ,tak jeste zaukoluj manzu at si pohraje 😉

olienka12
12. okt 2009

juuj tak to som rada,ze nie som sama 🙂 kolko merias?

janka1
12. okt 2009

ved to roxy ja to s tym nasim fotakom neviem a s mobilom je to o nicom 😒
vecer hodim a uvidite biele na ciernom napisane 5,51cm 😀 😀 😀 😀 😀
ale mne sa to nejako nezda , myslim ta vaha 😕 😕 aj ked sa dr, zatial nikdy nemylila , ale nejde mi to do hlavy aj ta vaha je tam napisana a je to presne 1590g to mne uz dr, zaokruhlila ked vravela nooo sme pekne velkiiii 1600g 😀

janqa24
12. okt 2009

olienka, neuveritelnych 168 cm 🙂 sa mi to tak pekne rozlozilo medzi stehna, brusko a prsia, paradka, to sa bude zhadzovat jedna radost 😒 ale tesim sa na to! 🙂 beh, fitko, cinky, bicykel, step - vsetko, co teraz nemozem 😎

janka, chodidielko je uzasne! 🙂 som zvedava, ake bude mat miery, ked sa narodi, vyzera to byt fakt poriadny kus chlapa, dobre ste zamiesili 😎

janka1
12. okt 2009

ako myslis, ze meriam?

janka1
12. okt 2009

jaaaaaaaaaaaaj to nepatrilo mne 😀 😀

adros
12. okt 2009

janka, gratulujem ku kontrole a zavidim, ze mas vzdy taku super kontrolu. Moja doktorka ma len obycajny utz, takze vela toho nezistime, ale aspon som vzdy kludna, ked vidim bit srdiecko. A nesmut, ak budes decembrova, ja budem tiez, termin mam 29.12. podla pohybov a moj pocit je, ze to bude este skor..

oli, no na vychode ste fakt teda plodni 🙂 🙂 🙂 my ked sme boli s andy na tej prehliadke v TT, tak nikde nikoho, vsetky vzdycharne aj porodne saly boli prazdne

janqa24
12. okt 2009

janka, ale tak mozes sa aj ty pochvalit 😀

adros, to fakt? zeby som isla rodit do TT??? 😀

janka1
12. okt 2009

janqa , pravdupovediac radsej by som bola keby zastal na nejakych max 3500g 😉
vlastna skusenost uz vacsie ide von tazsie 😒 Vladka mala 3750 a nebolo to najlahsie , takze nech sa teraz rozbehne a apotom uz len pomalinky do tej vahy co som napisala 😀

olienka12
12. okt 2009

janqa tak sme rovnako vysoke joj ale ste ma potesili baby,ze nie som sama gulka hehe ja uz predbieham vsetky velke zeny v rodine hehe ale kazdy vravi,ze nevyzeram na tolko 😉 ale na tie kg mam male brucho,takze ono este dorastie

janqa24
12. okt 2009

janka, to je idealna vaha, o ktorej sniva kazda mamina 🙂 ja tiez, hoci vyzeram, ze cakam dvojicky 😀 a partner mal pri narodeni 4500 g, ja 3800 g, takze je dost mozne, ze babika nasa bude vacsia 🙂

janka1
12. okt 2009

olienka ved si ma videla nazivo , tak vies , ze som vacsia 😀 myslim brudko atd

janka1
12. okt 2009

ze janqa 😀 🙂 aj ja snivam o takej a viac nieeeeeeeee 😀

olienka12
12. okt 2009

pri 4d mi lekar povedal,ze ked pojdeme dalej takym pomerom ako sme boli,tak,ze bude mat pri narodeni ca 3400g a 49cm,takze som sa celkom potesila 🙂

janqa24
12. okt 2009

olienka, mna kazdy tipuje, ze bud cakam dvojicky alebo budem uz kazdu chvilu rodit 😀 a vsetky velke zeny v nasej rodiny som davno nechala za sebou 😀 😀 som na zaciatku tehotenstva pribrala v jednom mesiaci doooost vela, takze teraz sa aj trosku musim kontrolovat 😒

janqa24
12. okt 2009

no, idem ja von, treba trosku cerstveho vzduchu, cely den sedim/lezim doma 🙂

majte sa krasne bruska, pridem vecer 🙂

olienka12
12. okt 2009

janqa v albume mas foto z kt.tt? lebo tam vyzeras velmi dobre

roxy_1
12. okt 2009

prave jsem na aukru koupila zavinovacku.... 🙂

olienka12
12. okt 2009

roxy daj link 😉

janka1
12. okt 2009

janqa aj ja chcem vidiet terajsiu tvoju fotocku 😉
roxy ja uz ziadnu neriesim 😀 😀 😀 😀

viete co ma napadlo? nebude to u mna z toho mlieka ???? ved ja som posledne dva mesiace pila denne 2l mlieka len tak 😨

roxy_1
12. okt 2009

ma jich tam vic ale tahle se mi libila asi nejvic 🙂
za 250 Kc

http://www.aukro.cz/item766368060_zavinovacka_v...

olienka12
12. okt 2009

janka ved to moze len prospiet uskodit urcite nie 😉

roxy_1
12. okt 2009

janka ty uz jsi si koupila nebo ji nebudes kupovat?? tchyne mi oznamila ze uz vsechno mame jen zavinovacka nam prej chybi tak jsem ji koupila... 😅

roxy_1
12. okt 2009

janka myslis ze mleko by mohlo mit takovy vliv?? ja vypiju minimalne 0,5 l denne protoze si delam koktejly 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre