• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
olienka dufam :wink:

ozaj kolko tych zavinovaciek mate pokupene , alebo zvazujete kupit? ja mam len jednu a potom mam klasika perinky 3 KS
ja zas mam dost spacich vakov , takych do pasa , sa mi to zda lepsie no neviem :unamused:
12. okt 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ja zatim jen jednu treba pak prikoupim dalsi,nebo ten spaci vak,ty se me zamlouvaji mnohem vic... :slight_smile:
12. okt 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som sa docitala na nete, ze nedostatok mlieka v tehotenstve znizuje porodnu hmotnost novorodencov a naopak.
12. okt 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to asi tim mlekem bude :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

za podpina je peknaaaa :wink:
12. okt 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe super takze sa mozem tesit aj ja na velke babo? denne liter pijem :slight_smile:
ja mam jednu zavinovacku ale periniek mam spustu tusim 13 alebo tak nejako, nejake este moje,tie su najkrajsie a najkvalitnejsie :slight_smile:
12. okt 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:fearful: 13 :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: kde to skladujes
12. okt 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani krabice :slight_smile:) a tri vankuse do vnutra mam este z toho su 2 perinky oblznikove a do toho mam tenku a hrubu vlozku :slight_smile:) dufam,ze aspon mesiac vyuzijem :wink:
12. okt 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli ty jsi nachystana jak na valku :grinning: :grinning:

maly ma snad skytavku ci co normalne mi to tam porad tuka pravidelne jak pri skytavce,uz nejakou chvilku :grinning:
12. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tri perinky /vlastne len ako obliecky/ este som nekupila vypln , normalne som na to zabudla :confused:
takze toto mi chyyyba :slight_smile:
12. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak som sa vratila od midwife vsetko ok lezime priecne tak preto citim babiku hlavne nastranach a nemozem spat na bokoch :slight_smile: srdiecko pekne bilo na buduci tyzden pride midwife kumne domov na poslednu kontrolu a potom hajde domov
chytla som nadchu tak smoklim odrana hrozne upachati nos nelubim :angry: dufam ze to prejde nechcem byt chora :sweat_smile:

oli tak to mas peknu zasobu ja som objednala jednu zavinovacku dnes ju poslali spolu z ostatnym tovarom tak uvidim a nejake perinky tak 3 mi da sestrenka este kupim mozno jednu ked do poradne a potom uvidim ked to bude ci este budem potrebovat aby som toho nemala az az :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy to musi byt mile :dizzy_face: nas este neckal
12. okt 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danik nas ma tiez obcas stikutku vtedy sa hybe tak,ze ma to stekli skrabe a co ja viem este co,take pravidelne pohyby :slight_smile:
Janka vyplne do perinie siju tam kde paplony a vankuse :slight_smile: Ja som jeden vankus zdedila a 2 kupila aj s 2 perinkami za 2.50 na mimiaukciach dobra kupa nie?
12. okt 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka je to mile ale me uz to rozciluje :grinning: jako by me porad tukal do jednoho mista uz dobrych par minut... :sweat_smile:
12. okt 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antonia blahozelam ku kontrole :wink: hlavne je , ze ste OK
ty uz na dalsi tyzden ides na Slovensko?
12. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mate tu lepsiu fotocku v albume :wink:

CRL 5,51cm je velkost nozicky :wink:
EFW 1590 g je hmotnost :wink:

kde ste vsetky ? opat nalepene na SUPERSTAR
12. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam navstevu :wink:
12. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka dakujem
ja som bola este v praci ale uz konecne doma
cestujem nie tuto sobotu ale buducu 24 takze este 9 dni prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: tesim tesim :slight_smile: iked som pozerala spravy a doma docela hlasia zimu a sneh co tu je potom celkom pekne a teplo :grinning:

inak mm mi kupil v sobotu kabatik tak ked bude cas tak sa v nom vyfotim :wink:
12. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine antonia , to je supeer :slight_smile:
ja si ani neviem predstavit, zeby mi moj kupil kabaat sak ani velkost by netrafil :grinning:
12. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja som bola pritom to by dopadlo jak ked mi na narodky kupil kozenku a o cislo mensiu a som bola vymenit :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej lancosovu poslali do heeet jupii
12. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli to co za fotka sak to jak keby boli dve rozdielne baby v tvojom albume :confused: ti to pristalo tak vieme preco sa na teba tvoj priatel tak vrhol a zvrhol :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe to uz som tam asi bola tehotna,alebo to prave vo mne brazdilo chacha :slight_smile:)) alkohol tomu potom pomohol :slight_smile:)))
12. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam novy problem robia sa mi hrozne bolave vyrazky zapaluju sa mi korienky chlpkov a hnisa mi to, a uz je ich dost vela,neviem co s tym...
12. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli kde ?
ja mam uplne upchaty nos asi prichadza chripka :frowning2:
12. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny co ste take chrobacne :unamused:
beriet vobec vy tu BIOGAIU????
12. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie ani si niesom ista ci by som tu nieco take zohnala :unamused: a myslis ze to bude ok a to su tablety ja uz nechcem nic polikat pri vsetkom ma tak napne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antonia chrbat,brusko,dekolt,prsia,krk brada... hrozne to je

janka neberiem,neodporucali ju v lekarni nechcem zatial nic umele do seba trepat zaklad ze magne musim..
12. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neni nic moc :confounded: oli to asi nebude ze si nieco zjedla :unamused:
12. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok