Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
12. okt 2009

olienka dufam 😉

ozaj kolko tych zavinovaciek mate pokupene , alebo zvazujete kupit? ja mam len jednu a potom mam klasika perinky 3 KS
ja zas mam dost spacich vakov , takych do pasa , sa mi to zda lepsie no neviem 😒

roxy_1
12. okt 2009

jinak jeste zkusim jit do tehle podprsenky http://www.aukro.cz/item766793860_nove_kojici_p...

roxy_1
12. okt 2009

janka ja zatim jen jednu treba pak prikoupim dalsi,nebo ten spaci vak,ty se me zamlouvaji mnohem vic... 🙂

janka1
12. okt 2009

prave som sa docitala na nete, ze nedostatok mlieka v tehotenstve znizuje porodnu hmotnost novorodencov a naopak.

roxy_1
12. okt 2009

tak to asi tim mlekem bude 😀 😀

janka1
12. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

za podpina je peknaaaa 😉

olienka12
12. okt 2009

hehe super takze sa mozem tesit aj ja na velke babo? denne liter pijem 🙂
ja mam jednu zavinovacku ale periniek mam spustu tusim 13 alebo tak nejako, nejake este moje,tie su najkrajsie a najkvalitnejsie 🙂

janka1
12. okt 2009

😨 13 😨 😨 😨 😨 kde to skladujes

olienka12
12. okt 2009

jani krabice 🙂) a tri vankuse do vnutra mam este z toho su 2 perinky oblznikove a do toho mam tenku a hrubu vlozku 🙂) dufam,ze aspon mesiac vyuzijem 😉

roxy_1
12. okt 2009

oli ty jsi nachystana jak na valku 😀 😀

maly ma snad skytavku ci co normalne mi to tam porad tuka pravidelne jak pri skytavce,uz nejakou chvilku 😀

janka1
12. okt 2009

ja mam tri perinky /vlastne len ako obliecky/ este som nekupila vypln , normalne som na to zabudla 😕
takze toto mi chyyyba 🙂

antoniab
12. okt 2009

ahojte 🙂
tak som sa vratila od midwife vsetko ok lezime priecne tak preto citim babiku hlavne nastranach a nemozem spat na bokoch 🙂 srdiecko pekne bilo na buduci tyzden pride midwife kumne domov na poslednu kontrolu a potom hajde domov
chytla som nadchu tak smoklim odrana hrozne upachati nos nelubim 😠 dufam ze to prejde nechcem byt chora 😅

oli tak to mas peknu zasobu ja som objednala jednu zavinovacku dnes ju poslali spolu z ostatnym tovarom tak uvidim a nejake perinky tak 3 mi da sestrenka este kupim mozno jednu ked do poradne a potom uvidim ked to bude ci este budem potrebovat aby som toho nemala az az 🙂 🙂

janka1
12. okt 2009

roxy to musi byt mile 😵 nas este neckal

olienka12
12. okt 2009

Danik nas ma tiez obcas stikutku vtedy sa hybe tak,ze ma to stekli skrabe a co ja viem este co,take pravidelne pohyby 🙂
Janka vyplne do perinie siju tam kde paplony a vankuse 🙂 Ja som jeden vankus zdedila a 2 kupila aj s 2 perinkami za 2.50 na mimiaukciach dobra kupa nie?

roxy_1
12. okt 2009

janka je to mile ale me uz to rozciluje 😀 jako by me porad tukal do jednoho mista uz dobrych par minut... 😅

janka1
12. okt 2009

antonia blahozelam ku kontrole 😉 hlavne je , ze ste OK
ty uz na dalsi tyzden ides na Slovensko?

janka1
12. okt 2009

tak mate tu lepsiu fotocku v albume 😉

CRL 5,51cm je velkost nozicky 😉
EFW 1590 g je hmotnost 😉

kde ste vsetky ? opat nalepene na SUPERSTAR

olienka12
12. okt 2009

mam navstevu 😉

antoniab
12. okt 2009

janka dakujem
ja som bola este v praci ale uz konecne doma
cestujem nie tuto sobotu ale buducu 24 takze este 9 dni prace 😝 tesim tesim 🙂 iked som pozerala spravy a doma docela hlasia zimu a sneh co tu je potom celkom pekne a teplo 😀

inak mm mi kupil v sobotu kabatik tak ked bude cas tak sa v nom vyfotim 😉

janka1
12. okt 2009

jemine antonia , to je supeer 🙂
ja si ani neviem predstavit, zeby mi moj kupil kabaat sak ani velkost by netrafil 😀

antoniab
12. okt 2009

jani ja som bola pritom to by dopadlo jak ked mi na narodky kupil kozenku a o cislo mensiu a som bola vymenit 😀 😀

olienka12
12. okt 2009

jeeej lancosovu poslali do heeet jupii

antoniab
12. okt 2009

oli to co za fotka sak to jak keby boli dve rozdielne baby v tvojom albume 😕 ti to pristalo tak vieme preco sa na teba tvoj priatel tak vrhol a zvrhol 😀 😀 😀

olienka12
12. okt 2009

hehe to uz som tam asi bola tehotna,alebo to prave vo mne brazdilo chacha 🙂)) alkohol tomu potom pomohol 🙂)))

olienka12
12. okt 2009

no mam novy problem robia sa mi hrozne bolave vyrazky zapaluju sa mi korienky chlpkov a hnisa mi to, a uz je ich dost vela,neviem co s tym...

antoniab
12. okt 2009

oli kde ?
ja mam uplne upchaty nos asi prichadza chripka ☹

janka1
12. okt 2009

zeny co ste take chrobacne 😒
beriet vobec vy tu BIOGAIU????

antoniab
12. okt 2009

ja nie ani si niesom ista ci by som tu nieco take zohnala 😒 a myslis ze to bude ok a to su tablety ja uz nechcem nic polikat pri vsetkom ma tak napne 😝

olienka12
12. okt 2009

antonia chrbat,brusko,dekolt,prsia,krk brada... hrozne to je

janka neberiem,neodporucali ju v lekarni nechcem zatial nic umele do seba trepat zaklad ze magne musim..

antoniab
12. okt 2009

tak to neni nic moc 😖 oli to asi nebude ze si nieco zjedla 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre