Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ives77
13. okt 2009

ahojte babenky tak aj ja mám dnešné cukr testy za sebou a dúfam,že budú ok 😝 Kým som to ráno vypila som sa skoro doblinkala ale zvládla som to horší bol už potom ten odber krvy ani nie zo žili ale s prsta ááááu 😢
rozoberali ste tu dáke aukro čo je to tiež nejaký bezár či čo?ak viete hodte link kuknem sa nato aj ja 😉
Mne dnes tiež trochu tvrdlo brucho ale dala som si magne b6 a prešlo to píšete niektoré že idete na prietoky mne zetiel otom nič nehovorili len idem 6.11 na sono 30tt ale prietoky ani nespomenuli.Ozaj čítam že kukáte super star tá s tými peknými očami nikoleta je od nás býva vo vedlajšom paneláku dakedy som spievala s jej maminou ona je biela a trdlo zobrala si toho indiána nehovorím,že je zlý ale no aj tak 😉

janka1
13. okt 2009

ved ja tomu tiez nerozumiem 😕
ja som ten obrubnik videla aj som ho isla prekrocit a aj tak so spadla a to bol len maly 😕

strasne a dost to boli no jasne, ze odreniny bolia logoka a ten necht no nic prijemne uz mi aj velky palec opuchol , ale najvacsia srnda bude rano ☹ co si obujem na ten bolavy a opuchnuty palec 😢 keby aspon leto alebo teplo bolo , tak slapky su OK , ale pri takejto zime

olienka12
13. okt 2009

ives sono v 30tt je sono na prietoky

gucz
13. okt 2009

janka a nemôžeš si vziať aspoň deň voľno? daj si na ten palec studený obklad, to by mohlo pomôcť

gucz
13. okt 2009

kde ste???

ives77
13. okt 2009

júj janka ten pád ma mrzý raz darmo musíme si teraz dávať kua pozor a som zvedavá čo bude ked bude tak fajne šmyklo 😨 ja vám poviem,že už teraz mám s toho strach asi idem nacvičovať pády či už na bok alebo na zadok no hlavne nie na bruško 😀

ives77
13. okt 2009

jáááj Oli no čo už aj taký šušmáci ako som ja musia byť medzi nami no nie? 😀 Bože ten môj malý zázrak dnes fest trénuje na ten zajtrajší zápas s poliakmi no hrúza čo vystrája lieta mi celé brucho 😀

adros
13. okt 2009

roxy, dakujem 🙂 🙂

janka, fuha, az ma zamrazilo... este stastie, ze to nedopadlo horsie... a ako tak citam, ze tu uz popadalo dost tehuliek, a ako to vsetky tajili ... mne sa tiez minule tak fajne smykla noha na dlazbe, ked som vysla z vane, ale nastastie somt ustala.

ked uz tu vanu spominam, nemate problem z nej vyliezt? ja teda ano 😠

roxy_1
13. okt 2009

marushka www.aukro.cz

janka souhlasim s gucz vem si den volna treba to spuchne a pak aspon nejakou uzavrenou obuv obujes

olienka12
13. okt 2009

ives skusit mozes aj www.mimiaukcie.sk 😉

roxy_1
13. okt 2009

ives promin ja te oslovila uplne jinym nickem,no jsem dobra popleta 😀 😀

yoya
13. okt 2009

andykca nie si sama, čo nemáš v takom počasí čo obliecť. ☹ Strašné dačo, kde je letoooo...
Minule som na seba natiahla rifle na traky, čo mám po synovi a vyzerala som ako keby som robila reklamu na sekáče alebo na nejaké roky dávno minulé. 😖 hneď som to zahodila preč.... Aj tak sú najlepšie tepláky 😀

janka dúfam, že si ok a nemáš bolesti a palec veľmi neopuchol.bambuľky, teraz si musíme dávať obzvlášť pozor.

olienka12
13. okt 2009

baby asi vas nepotesim ale bude to este horsie 😉

janka1
13. okt 2009

no zienka OK jak ok 😒 palec na nohe boli riadne a zajtra bude este viac...
volno no mohla by som teoreticky , ale zial nemozem teraz , lebo som si dnes nechala na stole robotu, ktoru musim naozaj zajtra dokoncit 😢 ale uz viem co si obujem crocsy 😀 😀

ives77
13. okt 2009

roxy to nič ale vdaka hned to iem omrknúť

janka1
13. okt 2009

dakujem za povzbudenie a citenie zienky , ale som ja tapa , tak dopadnuj juj som kalika teraz 😀

janqa24
13. okt 2009

ani mi nehovorte baby, ja som prave pozerala prognozu zrazok na shmu.sk - a sneh by mal dorazit aj k nam na zapad a juh, no ja sa teda vobec netesim, lebo nielen ze si nemam co obliect (myslim bundu alebo kabat), ale ja si zatial nemam co ani obut!!! okrem tenisiek 😠 des toto

a ja som sice strasne nemehlo, ale zatial som nespadla (klopem trikrat na drevo), len sa tiez bojim zimy, nedajboze bude taka ako ta minula, no bleeeee

ozaj adros, ked uz spominas vanu....mne sa tazko lezie z vane aj zo sprchoveho kuta 😀 najlepsie by bolo, keby som sa mohla osprchovat len tak uprostred kupelne na dlazbe 😀 😀

ives77
13. okt 2009

čítam,že aj vy máte ten istý problém jak ja nechcem sa s tým môjmu priznať ale som s toho zúfalá že chodím poobliekaná ako chlap on je vždy taký vyfešákovaný a ja sa pri nom cítim ako šupáčka ale čo mám robiť zase na tie krásne vecičky čo majú po obchodoch nemám nakolko sú tam nekrestanské ceny och jo ☹

janqa24
13. okt 2009

janka, do tych crocsov si daj ale hrube ponozky, aby ti neomrzli nozky, ked ti cez dierky nafuka snehu 😀

janqa24
13. okt 2009

ives, hlavu hore, urcite nevyzeras ako supacka a aj z mala veci sa da vykuzlit nieco pekne 😉 a my ako tehulky samy o sebe sme sarmatne a krasne 😉 skus na internete popozerat, vela peknych veci sa da zohnat v bazaroch a tak 🙂

janka1
13. okt 2009

janqa mam tie s tou teplou vybaratelnou vlozkou 😉
ale si zlata, ze na mna myslis 😉 😉 😉 😉

normalne som na seba nahnevana aka som koza , stale dokola si to tu opakujem od kedy som doma 😖

janqa24
13. okt 2009

janka 😀 😀 😀 a nie si koza, stane sa......ja som minuly tyzden isla s maminou po meste a rozpravala som a rozpravala a rozhadzovala rukami az som zrazu narazila rukou a bruskom do spatneho zrkadla auta zaparkovaneho na chodniku ☹ tomu mojmu som to radsej ani nepovedala, by ma dorazil, ze nedavam pozor.....ale nic sa nestalo, ani modrinu som nemala, malinka je ok, ale tiez som si nadavala do vselijakych...ach jo....ked tie kila su take tazkeeeeeee 😀 😀 😀

olienka12
13. okt 2009

no tusim idem volat oca mojho kedy mi moze doniest bundu... do draheho sa sice vojdem a zapnem,ale tak mozno na 2 tyzdne... ☹ ☹

andykca
13. okt 2009

ives no alebo skor na www.aukro.sk lebo existuje aj slovenske aj ceske

babule tak pekne padate...dufam ze sa aj mne take nestane...ja som takto pred rokom sla a sla a presla som cez listie pod ktorym bola jama a vyvrtla som si nechutne clenok...☹

adros takze ja este z vane viem vyliezt chvaaaaaaaalabohu...

yoya no ostava nam len sediet doma 😀 mozno sa vycasi heheeeeeee...ale pozor cizmy uz mam 🙂

janqa24
13. okt 2009

andy tie cizmy ticho zavidim......ja nic neviem vybrat.....nakoniec skoncim s trekovymi botami 😠

olienka12
13. okt 2009

nahodou trekace su fajn,ja v zime nosim skoro len tie 🙂) cizmy fakt len ked si to oblecenie vyzaduje 😉 len snuruje ma uz len drahy

andykca
13. okt 2009

janqa ja som pred tyzdnom zaparkovala v deichmanne a mali tam cizmy s takym natahovacim vrchom tak som ich hned vzala...len co si obleciem na nohe moje a zadok neviem dodnes 🙂

janqa24
13. okt 2009

noooo ved toto.....snurovanie.... ja by som najradsej nejake pohodlne nesmyklave nasuchovacky, ktore by este aj pekne vyzerali - no aka skromna a nenarocna som 😀

janqa24
13. okt 2009

do deichmannu sa chystam, kupila som tam skvele pol topanky na jesen, take clenkove, len skoda, ze som ich vela neponosila, kedze z balerin ideme zase rovno do ciziem 😠
na nohe a zadok mam, aktualne nemam nijaku bundu ani kabat 🙄 - a draheho neobleciem, on je tenky ako sparatko, strasne smiesne spolu vyzerame 😀

antoniab
13. okt 2009

ahoj 😉
ako sa dnes mame ?
ja som chora uz isto nos upchaty dnes som si pekne zamakala prisiel stahovak takze sme spolu s mimkou dnes tahali 30 krabic z 3 poschodia dole nemame totiz vytah no bola to makacka ale som nosila len lahsie krabice ale unavena som dost potom som si bola vyzdvihnut kociarik 😵 😵 mimka ho zlozila foto je v albume aj ako nam krsnicka blbla a liezla do prazdnej krabice 😀 😀 a tiez sme dnes malej kupili hojdacku kresielko ci ako to nazvat len sme ho este uplne neodskusali nemame don baterky je tam rezim ze hra hudba a tiez sa da nastavit rychlost hupania a ako dlho to ma hupat no som nadsena sme hladali babiku ktroru by sme tam supli ale nic nemam
no a jedna aktualna fotka bruska pri vegete 😉
idem si vas precitat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre