Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

wanduska
14. okt 2009

a ozaj, dnes som bola u zubarky a zubarka mi povedala, ze na dasna mam brat b-komplex.. zevraj je to dobre v tehotenstve. beriete niekto??

evca35
14. okt 2009

prišla dcéra zo školy, ideme obedovať. Dnes som robila ryžový nákyp

roxy_1
14. okt 2009

bebel vitej doma z dovolenky,asi to byl pro vas neprijemny teplotni skok...fotecky hezke uz mas pekne brisko 🙂 hned bych se valela na slunicku 😉

janka dobre ze je vsechno v poradku... 🙂

eva3107
14. okt 2009

Oki baby tak potom toho 3.11...A prisla by uz aj Evca...hmmm?

olienka12
14. okt 2009
bebel
14. okt 2009

Wandus, dik za tip, ale do Dúbravky to mám úplne od veci.
😖
Ja som sa hecla po vzore niektorej z Vás a požikčali sme bicykle 1 deň a celý deň sme straáviliu bikovaním a kúpaním. 🙂
Ale nebol to horský, ale taký dámsky mestský bike- tak to bolo celkom pohodlné.

Ja poriešim pančušky pekne samodržiace a termoprádlo 😎 až ,keď bude najhoršie.

olienka12
14. okt 2009

No bebel ja ako veleryba si samodrzky dovolit nemozem 🙂)) a ani som si nikdy dovolit nemohla aj ked som mala 55kg mala som stehna jak jaternice 😉

olienka12
14. okt 2009

Inak take hrubsie silonkove pancuchace mam ale chcem hrube klasicke, snad najdem niekde aj nieco lacnejsie ako
10 eur ved to budem nosit 3mesiace...

adros
14. okt 2009

no, tak to som teda kludnejsia. Mozem si uz sice ist pre novy mobil, ale kedze soplim, tak sa mi do mesta nechce ist. Ale ked teda blbne Orange, tak kludne mozem vydrzat 🙂

bebel, vitaj doma, super fotecky, krasne bruseno

leni, super, uz som niekde citala o tom cd, a vyzera dobre 🙂

janka1
14. okt 2009

ja budem pracovat do 19.11 ak sa nic mimoriadne nestane 😉
takze u mna stretko v UTOROK do 16.00 zial nevyhovuje 😒 po 16.00 nie je problem 😉

nedockava ked ides na 4 D urobi foto bez otazok, ale kludne povedz co chces oni su velmi zlati , nic si nemyslia 😉 🙂

eva3107
14. okt 2009

Janka ja som si to myslela , ze ti to nebude vyhovovat ☹
Nooo ale teoreticky by to slo aj 4.11.09 co vy na to baby? 😉

eva3107
14. okt 2009

Nooo a mohli by sme sa stretnut v PO..hmm?Na vymenu 🙂

minix
14. okt 2009

bebel, no pekne ste bruchate. 🙂)
musim dnes aj ja porobit nejake fotky.

Ja chodim zatial v teniskach, dam do nich hrubu ponozku a mam vybavene, zopar vrstiev na seba, zakladom je teple tielko a neprefukatelna bunda. 🙂 chvalabohu obleciem este tu minulorocnu a este v nej mam aj zopar rezerv, tak uvidime, dokedy vydrzime. Ak nie, tento rok to poisti lyziarska, sak najneskor 1.12. chcem ostat doma, a co v tom decembri....budem skorej doma. 🙂)

babule, odchadzate na MD skoro vsetky 8 tt pred, ci je tu aj niekto, komu je to jedno?

weronyca
14. okt 2009

minix, ja som vlastne na PNke ale matersku si chcem dat oficialne az 6tt pred terminom, aby som mala potom dlhsiu matersku.. Kedze som vlastne doma, tak mi to je jedno 😉

petronelka77
14. okt 2009

Ahojte,
nedockava 😉, ked sa trosku preliecim, tak mozme kludne skocit do Sace. Nieco na mna liezlo cely tyzden, 😉 uz som myslela, ze som zahnala bacilov, ale od vcera vecer som k.o. To je tym skvelym pockom 😉 ....
Inak bola som u Dankovcika a spravil mi 6 DVD zaznamov + okolo 50 fotiek, takze mame maleho drobca live 😉 .
Bolo to perfektne.
Bebel, super fotky 😉 .
Inak,kde ste kupovali tehotenske tielka? Vcera som pozerala v maderne, stali cca okolo 500-700 sk, co sa mi zdalo dost prehnane.

minix
14. okt 2009

no ty si iny pripad, wero, ked si na PN. 🙂)

lebo ja som chcela 8tt, ale doktor mi odporucal, ze ak sa citim dobre a nie je dovod, len ten, ze ma nebavi praca, tak nech kludne potiahnem v kludnom rezime este tie 2tt, ze sa mi potom viac zide po porode ako pred porodom....ale nie je proti ani 8tt, ako budem chciet, tak mi napise. 🙂))

tak neviem.....

nedockava4
14. okt 2009

petronelka....Dankovcik ti tie fotky urobil sam od seba?
....tielka maju aj v Dargove, hned na prizemi je taka predajna....Clemantis...alebo nejak tak sa to vola...ja mam odtial veeela aj spodneho aj termo pradla a som spokojna...

adros
14. okt 2009

petronelka, ja mam toto http://shop.tehotka.sk/tovar/33-Tehotenske_tielko a som spokojna, mam krasne zakryte krize

nedockava4
14. okt 2009

petronelka...mrkni aj www.clematis.sk

iva81
14. okt 2009

Ahojte,
wanduska ja na tu prednasku toho 24.10. idem, uz som sa prihlasila 🙂

janka1
14. okt 2009

NEDOCKAVA CIIITAJ 😉
uz som ti pisala, ze urobi sam od seba 🙂

minix
14. okt 2009

ja nosim tielko este svoje. 🙂)

nikushka0
14. okt 2009

ahojte tehulky...dlho som tu nebola a nestiham vas ocitat...som len prisla oznamit novinku...idem sa vydavat 😀 a na 1000% cakame dievcatko 🙂 prajem pekny dnik... 😎

nedockava4
14. okt 2009

sorry

janka1
14. okt 2009

😀 😝 🙂

weronyca
14. okt 2009

Nikushka tak to srdecne gratulujem!!! aj k svadbe aj k princezne!!

weronyca
14. okt 2009

Minix, myslim, ze lekar ma pravdu.. mne viacero kociek tvrdilo, ze lepsie je ist 6TT pred porodom. predsa len pokial sa citis Ok.. kdezto ked uz bude male na svete, kazdy den straveny s nim ti bude vzacny..Je to skor o tvojom pocite!

petronelka77
14. okt 2009

Nedockava, Adros, dakujem za tipy 😉 ...
V Dargove dole na prizemi som si kupovala tehu podprdu a nocne kosele, ale mrknem aj na tielka, aj na net.
Nedockava, spravi Ti ich automaticky, ja som mu nespominala ani pocet fotiek ani videi, vsetko vysvetlil, poukazoval, aj sme sa zasmiali, sympos lekar 😉 ....tak si to vychutnaj, boli sme tam cca 20 min, je to uzasne 😉

petronelka77
14. okt 2009

Este sa vas chcem spytat... aky monitor dychu kupujete?

ivv
14. okt 2009

ahojte bruska 🙂

dnes sme absolvovali 3D (banovala som ze som nesla do gpn, ale k svojmu lekarovi.. 😖 ) a mame na 100% princeznu 😵 😵 .
princeznu Adelku, konkretne 😀

na to ma kolegyna schladila, ze som skrob, lebo ze adely je pred vianocami, potom su vianoce a o mesiac narodeniny.. tak teraz trocha vaham, ci take meno dat, alebo nie.. lebo darcekovanie je dost nahusto..

a cestou naspat som si kupila take zateplene polocizmicky.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre