Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

plivit
5. máj 2009

😀 Bielanevesta v tej sa akosi neviem orientovat lebo neviem ako si vypočitam lunárny vek

zlutasek
5. máj 2009

🙂 holky me taky pri prvnim nic nebylo, tak doufam ze i tohle bud bez jakychokoliv vedlejsich"efektu" 🙂) bricho me teda boli jako na MS ale to je klasika 😉

prdecku tobe drzim pesti, tvoje album znam a doufam, ze ti to uz vyjde 🙂

markee
5. máj 2009

Holky mě ty tabulky nevyšli. Pže sice podle PM,kterou jsem měla při Johance v lednu,tak by to byla holka,ale početí bylo určo v únoru a fakt kluka nemáme. Teď tam mám hrozně dlouhou řadu holčiček,takže uvidíme 😀 A tak nám je to jedno,i si to nenecháme říct,jako u Johanky a bude překvapení,se na to táááák těším 😀
Krom toho manžel má narozeniny 10.1.,tak by mohl mimčo dostat k narozkám 😀

zlutasek
5. máj 2009

tak me kluk vysel dobre a tedka by to mela byt holka 😉

bielanevesta
5. máj 2009

Mne mala tiez vysla dobre a teraz by to mal byt chlapec tak uvidime 🙂
My si to určite povedať necháme, sme obaja horší zvedavci ako Keliška 😀

bielanevesta
5. máj 2009

Prcka by sme mali dostat cca k mojim narozkam 😀 mam 16-teho

plivit
5. máj 2009

Bielanevesta ešte raz díky a podla toho lunárneho my to sedí prvé mi vyšlo dievča a ked mi vyjde aj toto tehotenstvo tak by som mala mat chlapca tak som velmi zvedava 😕 či to bude pravda. Ináč ja som pri prvom bola na amnio kvoli nízkym hodnotám AFP tak ja som uz potom vedela na 100% že budeme mat dievcatko.
Všetkým babulám prajem bezproblémové tehu

pietra
5. máj 2009

ahojte 🙂

pozerala som to tych tabuliek a podla oboch som prve mala mat chlapca 😀 😀 a teraz by to malo byt dievca. Tak som zvedava a predpokladam, ze to bude naopak a teraz to bude chlapec 😀

mne pri prvom tehu byvalo priserne zle, zachodova misa bola moj verny kamarat od 8 do 16tt, tak dufam, ze tentokrat ma to obide. Aj ked v to uz velmi neverim, lebo uz treti den mam rozkolisany zaludok 😝 a vadia mi vone roznych potravin

plivit
5. máj 2009

Ak sa potvrdí moje tehu tak ja by som mala mat bábo po mojich narodeninach -som 26december ale znamenie budeme rovnaké 😀 😀 😀 kozorožec

pietra
5. máj 2009

plivit, to mame narodeniny skoro rovnako, ja mam den po tebe

bielanevesta
5. máj 2009

Kozorožec je dobry 😀
Mne prave podla toho lunarneho vychadza dievca tak som ohromne zvedava 😀

pietra
5. máj 2009

ako mam vypocitat lunarny vek? ci som si to v tabulke zle nepozrela

drobec123
autor
5. máj 2009

jej sa to tu rozprudilo !
no ja som tiez happy ze by to malo byt kozorozec ! moj manzel ma 28.12 narodky, ja az na konci januara, takze perfektne nacasovane !

bielanevesta
5. máj 2009

hi hi samy kozorozec aj medzi rodicmi 😀 My mame v rodine este jedneho, moja sestra ma 24.12.

plivit
5. máj 2009

Pietra to je super sme take vianočné deti 😀 😀 Kozorožec je síce super ale tvrdohlavý viem to podla seba 🙂

pietra
5. máj 2009

moj manzel sa len za hlavu chyta, ze bude mat este jednoho tvrdohlaveho kozorozca doma 😀 😀

bielanevesta
5. máj 2009

ja som rada za kozorozca, aj keď teda s tou tvrdohlavosťou máte pravdu

pietra
5. máj 2009

tak som to prepocitala este raz s lunarnym kalendarom, zabudala som predtym pripocitat 1 a vychadza to aj na prve aj na druhe tehu na dievca. to by som bola rada 🙂 Aj ked teraz mi je v podstate jedno, ci to bude chlapec alebo dievca

bielanevesta
5. máj 2009

pietra no vidíš tak ta druhá vyzerá že funguje lepšie 🙂 no ja by som tiež bola rada za dievča, ale v podstate mi je to jedno hlavne nech je fazulka v poriadku

pietra
5. máj 2009

teraz som sa nad tym zamyslela a sestra ma starsiu dceru v znameni raka a potom syna kozorozca. Tak sa zda, ze aspon co sa znameni tyka, opakujem 😀

roxy_1
5. máj 2009

holky ale ta tabulka je tak ze pokud otehotni v napr. v unoru a ma v tu dobu 25 let a treba v breznu bude mit 26 musi se divat na vek 25.musite se presne divat kolik jste meli ne ten rok ale zrovna ten mesic let...dela to rozdil,teda aspon podle toho mi to vzdy u vsech zatim vyslo asi az na 3 vyjimky 😉

pietra
5. máj 2009

roxy, ja viem 😉 ale aj tak mi vo vacsine tabuliek pri prvom vychadzal chlapec. Ale mozno sme si s manzelom len tak velmi zelali dceru, ze sme aj tabulky prekabatili 😀

bielanevesta
5. máj 2009

roxy tak tak 😉

siska_br
5. máj 2009

ahojte maminky,

prepacte ze sa vam sem na chvilocku zamiesam, ja som novembrovka 2008 a ak vam to nebude vadit, rada by som vam ponukla plavky, ak by sa nahodou niektorej zapacili, ja som si ich objednavala na poporodne brusko, ale nedufala som, ze sa mi tak skoro podari kila zhodit a teraz su mi na brusku velke. ak nahodou niektora hladate plavky, na schovanie vacsieho babatkovskeho bruska v lete, tieto su fakt idealne. inac su fakt super, len mne uz velke, velkost je asi 38/40.

su to tieto:
http://www2.victoriassecret.com/commerce/online...
ale ni ruzove, iny vzor. ak by nahodou niektorej padli do oka napiste mi prosim IP, rada podam blizse info

drzim vam vsetkym maminky palceky, nech sa vsetky v poriadku dogulatite do babatkovskeho januara 😉

bielanevesta
5. máj 2009

Siska aj by som brala ale bohužiaľ ten vrch nemám čím vyplniť 😀

siska_br
5. máj 2009

😀 😀 😀 😀

to je push-up vrsok s fakt zazracnym ucinkom 😉

bielanevesta
5. máj 2009

no ja vrsok mam tak 36 takze asi nie 😅

drobec123
autor
5. máj 2009

plavky pekne, ale teda ja mam tiez vrch 36tku ☹
podla obidvoch tabuliek mi vychadza dievcatko, to je nas sen spolu s manzelom, ale kedze sme na tuto fazulku cakali viac ako 2 roky, je nam to v tomto momente uz jedno, ale nebudem klamat - dievcatko bude uz len dokoncenie nasho sna ! 😀

markee
5. máj 2009

Holky,kdy půjdete k doktoru? Já bych šla až tak kolem 7tt,ale kamarádky mě ukecávaj ať jdu dřív.Tak já nevim.

bielanevesta
5. máj 2009

Markee nenechaj sa ukecať lepšie je ís´t neskor to bude vidieť aj srdiečko 😉 Ja idem 7+1 tak by tam už naozaj niečo malo byť 🙂...aj keď teda som plánovala skor, ale však ja sa dočkám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre