• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
tak to som natom ja velmi dobre :grinning: :grinning: iked mam par tt naviac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic idem do prace aby som do ordinacie bola doma :grinning:
15. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisipet, co znamena pupok ako z dalekej afriky? JA som sa bala, lebo ten moj krasny zavrety, na ktory som bola vzdy hrda :sunglasses: sa mi zacal roztahovat do sirky, ako keby rozlievat, ale dnes sa stiahol a je taky malicky, tak je dobre. :slight_smile:

Ja som zatial pribrala 6,5, ale nie je to vidno. vsetko je to v bruchu. :slight_smile:)))
15. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, gratulujem, mas to este do juna daleko, ale ubehne to, uvidis:D
15. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tie moje bolesti su na nevydrzanie. pomoze mi, ak pojdem teraz na pohotovost? alebo mam pockat do rana a ist k tomu mojmu :confounded: ?
15. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute bruska tesim,tesim,prave som vyhrala aukciu http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1403703 krasne ze?
15. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka supeeer blahozelaaam :dizzy_face:

liwka a co ti je? o ake bolesti ide?

olienka nadherneeeee je to nechces predat :grinning: :wink:
15. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka kraaasny kompletik :dizzy_face: :dizzy_face:

inak ja mam trvaly pobyt v turcianskych tepliciach, prechodny nemam nahlaseny v BA, gyndosa mam v BA a nikdy som neplatila, za to ze som z ineho rajona.. :confused:
15. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka blahozelam! :dizzy_face: :dizzy_face: opatrujte sa! :slight_smile:
15. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm mi nepridalo prispevok,tak este raz sa chcem pochvalit co som vyhrala http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1403703 :slight_smile:)) a mam plus 15kg a neriesim,lekar mi na to nepovie ani pol slova....
15. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cely den mam silne bolesti brucha, tvrdnutie a teraz su tie bolesti az take, ze ma to "zohne". neviem, co mam robit
15. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj mne to tu vsetko blbne nenacitalo mi prispevky neide nam net tak som pripojena na pc cez mobil :slight_smile:)
15. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka pridalo ti prispevok a pytala som sa ci nepredaaaaaaaaaaaaaaaaas :wink:

liwka kde presne ta boli? co si si na to dnes dala alebo co si si vzala?
15. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liwka tak radsej chod na pohotovost.. brusko by ti nemalo tvrdnut tak dlho.. :confused:
15. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liwka magne si brala? mna boli brusko uz par dni,dnes som isla peso na postu a chytil ma krc do lavej strany,ale zobrala som hned magne a uvolnilo to. neviem radit,ak sa citis,ze by ta mali prehliadnut,tak chod na pohotovost gyndu
15. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka blahozelaaaam drz sa, co krcok? a je jedno?
15. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka ignorujes ma?????????
15. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, myslite ze by toto mohlo byt ako fusak do autosedacky?? celkom dobra cena .. http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_detail&id=cozy-cocoon-zavinovacia-deka&c=0
15. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze nie :slight_smile:)) mam problem s netom :slight_smile:) jasne ze nepredam, mam vo vyhlade dalsie skvele kusky tesim tesim :slight_smile:) este som vyhrala aj toto aspon na prve tyzdne do perinky http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1403407 :wink:
15. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lieky som nebrala ziadne, magne beriem uz asi mesiac, boli ma to v podbrusku, uplne nizko a mam pocit, akoby aj to brucho nejako kleslo, co je u mna este nepredstavitelne
15. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby u nas vo februarovkach to dnes trosku viazne :wink:
neviete poradit ci by sa nemal jahodovy lekvat ktory mavam na ranajky ? :sunglasses: dikes
15. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka tie pancuchy su suprove ja som na ne vobec nenatrafila :angry:
15. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liwka pre istotu zbehni na tu pohotovost :wink:
nic za to nedas :wink: a budes kludnejsia a aj vsetci ostatni okolo :wink: :slight_smile:
15. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana a preco by sa nemal???????????????
15. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby u nas spominali nieco s jahodami ze su alergeny ci co...no ja som tiez akoze prekvapena bola tak overujem :wink:
15. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani maju ich vHM v Optime,len su dost drahsie ako som kupila su bez chodidla tam treba ponozticky
15. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana somarina, ked budes kojit,tak moze byt alergen jahody tak isto ako paradajky,uhorky,kapusta..... ked ich nejes v tehu na tony tak je to ok
15. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pred sebou rozbalene susene figy a neviem, ci mozem :fearful: mozem????
15. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli pekny ulovok :wink:
ja mam sobotu rozluckovu party dostanem darceky ja tak sa tesim ale mi je aj smutno :unamused: :pensive:
15. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok