Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zucana
15. okt 2009

tiez som si myslela...len mam ho kazdy den skoro na ranajky ...asi obmedzim 😒

olienka12
15. okt 2009

no ja sa odpajam, budem platit majland za net cez mobil... vrrr

antoniab
15. okt 2009

oli ty chodis na net cez telefon ci ako ? no to bude palka 😅

liwka
15. okt 2009

prave som zistila, ze tu v SC nie je pohotovost, iba odkaz, ze treba ist do Ruzinova, tak som to vzdala, idem si vylozit nohy, vyspat sa a hadam to bude rano lepsie. dakujem za rady, ste super 🤐

olienka12
15. okt 2009

antoniab nie normalne chodim cez net co mame doma, ale dnes blbne, kedze su tu dajake vypadky kvoli vetru, a potrebovala som sa napojit na tie aukcie tak som isla cez mobil stalo ma to dost vela ako som zistila. teraz isiel drahy spat tak som na jeho pc on ma zalozny net od tmobile, lebo musi robit aj z domu ked treba ... 🙂

antoniab
15. okt 2009

jaj no dnes v spravach ukazovali ako to na svk vyzera ukazovali aj moju dedinku je tam 20cm snehu 😲

olienka12
15. okt 2009

no ani nehovor ideme zajtra na staru vodu, a mame letne... oh dufam,ze cesty budu odhrnute

olienka12
15. okt 2009

antoniab ako sa vola tvoja dedinka?

antoniab
15. okt 2009

spissky stvrtok bolo to v spravach na ta3

antoniab
15. okt 2009

oli ty si priamo z presova a este chodis do prace ?
idem si dat sumak lebo ma boli hlava poradte nejaku polohu aby som sa vyspala 😅

olienka12
15. okt 2009

aha jasne to si uz spominala to budeme par km od sp.stvrtka juzne ale predpokladam,ze bude sneh aj tam, kedze je to medzi lesmi hmm

antoniab
15. okt 2009

pred nasou dedinou konci dialnica minule sa tam vyvratil polsky kamion s pivon a romsky spoluobcania tam hned nabehli a snazili sa zbohatnut 😀 😀 😀 ako inak

roxy_1
15. okt 2009

Ahoj holky vy jste toho zase popsaly 😀 😀

tak kocarek uz je doma,hodila jsem fotecky do alba 😉

krpuch
15. okt 2009

aky mate nazor na kocik aro?

bebel
15. okt 2009

Ahojte,

Liwka nechodím k dokimu do SC, ale do BA.Odjakživa som mala len súkromných lekárov mimo rajónu a nikdy som za to navyše neplatila..to bol fakt divný argument. Ale minule si odo mňa tiež vypýtali 11 EUR na detskej pohotovosti v SC, že som tam bola s Brunom, keďže on má dokinu v BA a tá mala dovču a jej zástupkyňu sme nestihli v ten deň.
Pohotovosť pre dospelých v SC nefunguje žiadna, ani keď máš úraz - musíš ísť na Kramáre - divila by som sa, keby práve gynekológ bol k dispo. Ale sú doktori, ako napr. môj pôrodník, že mi dali na seba mobil a mohla som im zavolať kedykoľvek bolo treba niečo prekonzultovať, alebo mi bolo zle.

Wanda a Dorotka ...Špekulovala som strašne dlho okolo ich tašiek. Po prílete do VIE už ani môj otec, čo nám priviezol auto ani mangel neboli ochotní zastaviť v SCS a hnali sa domov....a už aj včera vypršala dialničná známka, tak som kúpila nakoniec Casualplay Vanity bag s motívom tohto http://www.jeffreyfulvimari.com/eng/index.html
Hneď som to odskúšala a sedí.
Ešte stále, ale ak ukecám kamošku, aby šla so mnou- /sama sa nedonútim a nenájdem si hlavne čas/...poškuľujem po Paul Frank edícii http://shop.annaviktorie.cz/detail.asp?idzbozi=... na výmenu miesto toho fleecu, čo mám .

Diaper bag-ov je na výber kopec...koniec koncov si môžete zaobstarať aj toto, ak chcete strúhať formu pri prebaľovaní 😀 😀 😀 http://www.classymommy.com/Louis-Vuitton-Diaper...

Mirka: gratulujem a držím palce do šťastného konca. (ja už mám doma tiež júnovčiatko )
😉

Zucana: neriešila by som vôbec veci ako lekvár albo ovocie v tehu, ale až počas kojenia....

bebel
15. okt 2009

Krpúch: úprimne, len taký, že by som o ňom ani neuvažovala 😎
Na kočíku ani autosedačke nešetrím, budem sa s nimi potom naťahovať denno denne hlavne ja.....skôr racionálne nakúpim z 2. ruky zachovalú jazdenku niečoho kvalitnejšieho 😅

eva3107
16. okt 2009

Dobre ranko tehule...
tak ako vyspinkane?
Ja ani velmi niee este by som si zdriemla 😅 .., pocitujem akosi nedostatky spanku 🙂
Olienka pekna supravicka.. 😉 ...
Roxy krasny kociarik 🙂

janka1
16. okt 2009

dobre ranecko
AHOOJ EVKA 😉
tak jaaaaaaaaaa som sa vyspalaaaaaaaaaaa o ruzovaaaaaaaa , iba 2 x nocne wc konecneeeeeeeeeee, ziadne bolesti, ziadne ine tazkosti supeeeer 😵 😵 😵 😵

janka1
16. okt 2009

krpuch tazko je radit aky kocik, kazda z nas ma iny vkus a ínu hlbku do penazenky, najlepsie je ked mas nejaku predstavu co sa kociara tyka a potom samozrejme aj ceny /strop/.
ja sa osobne v tychto kocikoch vobec nevidim, mne /mne osobne!/ pridu nevkusne, nemoderne, ale ako pisem je to len moj nazor a moj pohlad na kocik , proste by som ho nechcela ani zadarmo 😉
vobec neodcudzujem zeny co si taky kociar kupia, je len na nich ci sa im paci a ci bude splnat ich podmienky ci budu s nim spokojne 😉

eva3107
16. okt 2009

Ahooj Janka.. 🙂
Tak ja som bola na cocnom wc iba raz... 😉 ..Uz to nie je take caste ako zo zaciatku.., alebo by som povedala ako ja malinka ulozena v brusku .., lebo predtym mi velmi tlacila na mocak a teraz uz nie posledne dni.. 🙂

nedockava4
16. okt 2009

dobre ranko, tehulky 🙂
...tak ja som sa tiez vyspala do ruzova, ale vecer som zaspavala s depresiou, ci co to bolo...proste mi bolo tak luto, slzicky zacali padat samy od seba... ☹

janka1
16. okt 2009

nedockava a coho ti bolo tak luto? co za depka? vcera si vyzerala OK 😨

nedockava4
16. okt 2009

jani...ved prave..ze cely den bol super...vecer sme boli u svokrovcov, aj to bolo OK, ale ked som lahla do postele, zrazu akoby utal...to sa mi stalo 1x v zivote...nikdy som nieco take nemala...asi tehudepresia 😔
ale teraz je mi celkom dobre...a mozno aj preto, ze sa idem cez vikend fotit a nevyslo mi to presne tak, ako som chcela...

eva3107
16. okt 2009

A z coho Zuzka? ☹ ...

nedockava4
16. okt 2009

evi...netusim...asi to uz muselo prist...
...idem troska poupratovat v skrini, lebo nemozem najst najoblubenejsi pulover 😠

bebel
16. okt 2009

Ahojte,
nezávidím Vám, ja spím kupodivu úplne super 🙂
Aj môj môč.mechúr je tiež na rozdiel od minulého roku vo forme 😝
A náladu mám tiež veľmi dobrú....dieťaťa som sa dnes úspešne zbavila /starí rodičia majú dnes službu/....miesto obedu ma moja kozmetička nalíči a večer som za cicu najprv na kafíčku v Scherzi s najlepšími kamoškami (1 dobehne z Belgicka, 2. PB a 3. Dunajskej Lužnej) a potom s vyplazeným jazykom bude robiť repre garde mangelovi na Forexe, kde si zatrsáme na Hamela. 😀

hanus177
16. okt 2009

Bre ranko,
včera po príchode domov z práce ma príšerne bolela hlava, nedávala som si nič od bolesti, lebo neviem čo môžem, skúšala som to aj s potieraním spánkov............. len som tíško trpela a potom som okolo 21 zaspala....

Čo môžem v tehu pri bolesti?

bebel
16. okt 2009

Hanus panadol 🙂

olienka12
16. okt 2009

Hanus nospu 😉

nedockava4
16. okt 2009

juchuuu....skrina upratana...svetrik najdeny...letne veci zbalene...
...ide sa oddychovat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre