• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
katka, ver mi, ze nie. :slight_smile:)) pri tvojich centimetroch, co si mala naposledy v albume u roxy, predpokladam, ze mas este mensie :slight_smile:)))

nakupovat musis ist rano o 8,00 ak chodis do nasho petrzkovskeho HM Tesco. :slight_smile: to mam overene. :slight_smile:
16. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisipetka ja som v 25 tt a mám na sebe 13 kg.. lenže ja mám 1,81 m, tak sa to stratí.. aspoň zatiaľ.. :slight_smile: no a vôbec som ešte nikdy negrcala.. tak sa ukladalo kde sa dalo:slight_smile:
16. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minix, tak brusko je naozaj este pekne malinke :wink: Ja uz nosim lodny kufor a v noci mam problem otacat sa.
Katka - Maruske zomrela starka, tak asi riesia tieto zalezitosti :pensive:
16. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka - tak ja mam iba 163 cm :fearful: - ale niektore casti tela ostali stale stihle. Najviac mam na stehnach, prsiach a zadku - MM tvrdi, ze vyzeram s nohami ako kulturistka pred vyrysovanim :grinning:
16. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám takmer všetko v zadku a stehnách.. no čo už.. budem športovať budúci rok.. kamoš mi povedal, jeeej, Ty máš také kozy že môžeš ísť čapovať pivo na Oktoberfest.. no nezabi ho! :dizzy_face:
16. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne brusko Minix..
Ani Dadulka sa dlho neiózvala.. :confused:
16. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska, chuda. :( snad je uz aj zdrava, naposledy bola tusim chorlava...:((

ja ocakavam, ze naberiem ku koncu tehu...na to som uz pripravena, tiez patrim k tym vyssim,179 :slight_smile:)

mne tusim pribralo iba brucho a na velku radost mojho manzela prsia. :slight_smile: povodne jednotky su teraz skoro trojky, tak sa vytesujeme. :slight_smile:

sisipet, vy ste teda krasne velki....:slight_smile:)
16. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru tie per peregro su teda riadne hrkace, neprezila by som take kolieska....
u mna bol zaklad velke nafukovacie kolieska predne otacave dostatocne velka vanicka na prve mesiace a sportak,ktory sa da nakliknut v smere aj v protismere jazdy. Takze tak.... no a kedze sa da rozlozit,tak znesiem prv konstrukciu a potom vanicku byvame na prvom poschodi takze ziaden problem :slight_smile: do auta 3 take vojdu :slight_smile:)) felicia combi :slight_smile:
16. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi dadulka je na dovolenke
16. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olienka,my máme trojkolku, Perego, s nafukovacími kolieskami.. a jazdí sa s ním parádne..
16. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam vypuklejsie brucho :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam pocit ze sa nejak nerozlieva ale rastie dopredu :sweat_smile: mne tiez narastli prsia z 1 asi na 3 tak ale ziadna vyhra take kozy mat vam poviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalne mi to vadi
Ja som pribrala zatim necele 3kg .. mam 57,5 pri 169cm, ale ja sa aj dost strazim, snazim sa nejest po 20,00 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka no trojkolku som hned zamietla do snehu aky byva u nas je trojkolka maximalny risk je to nestabilne,takze radsej 4kolieska ale ten tvoj,je celkom spoko na obrazku :wink:
16. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my do mesta a k našim tu V Trnave:slight_smile: no len aby nás nezafúkalo:slight_smile:))
16. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava, my ideme objednavat bugaboo cameleon...
16. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, ja nejem po 18tej, lebo potom sa mi tahsie vypradznuju creva a v noci to boli. Proste ja priberam z lasky k mimi :wink:
16. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jekrasne priberat z lasky k mimi :sunglasses: tak som pribrala pri prvom 30kg :grinning:
16. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ako si to potom zhodila? ja uz mam plus 15..
16. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka a to sa ako da, pribrat pri jednom dietati 30 kg a pri druhom zatial len 3 kg? :slight_smile: to je dobry rozdiel? kolko si mala v predchadzajucom tehu v tomto stadiu tehotenstva?
16. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka, netrap sa...to schudneme - ja som mala prvykrat + 20 kg a 12 kg bolo po 1 1/2 mesiaci dole - vacsinou to bola voda. Tie ostatne uz bolo treba troska aj cvicenim a upravenim stravy.....ale neboj, budeme bojovat spolocne :wink:
Kati, ved sa musim nejako vyhovorit na kontrole :sunglasses:
16. okt 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30 kg sa da pribrat? katka, to sa ti ako podarilo?
16. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olienka no tazko som to zhodila, ale tak prvy mesiac islo dole hned 17kg a zvysok postupne nejak, strasne dlho som sa drzala na 63kg a tak nejak za ten rok a pol som to vybehala a ostala som na 54-55kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja nie som zrovna typ co sa bude umarat v posilovni ci na aerobicku :sweat_smile:

dorotkaa no mozno je to tym ze teraz cakam chlapca, fakt ta moja baba ma obrala vtedy o vsetko :sweat_smile: ale tak kazde tehotenstvo je vraj ine a nepamätam si kolko som mala pri malej v tomto tt
16. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix dá :grinning: u mna bol posledny mesiac, co kazdy hovori ze vtedy sa uz nepribera, najhorsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: co den to kilo nahor, som bola jak pampuch .. naliata hrozne vodou, aj hlavu som mala tusim o dve cisla väcsiu :sweat_smile:
16. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix, ty mas vazne akesi male brusko...som myslela, ze ja mam krpate, ale tvoje je extra malinke:slight_smile:
16. okt 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme mať kočík požičaný..... ešte som ho vôbec nevidela....... tak dúfam, že nebudeme kupovať na poslednú chvíľu nový..... aj keď v tom snehu ho možno nevyužijeme... utešujem sa v tom, že začiatkom jari kúpime poriadny športiak :grinning:
Čo sa týka priberania, u mňa je to len na brušku pri 178 cm/63 kg tak + 4kg......... tešila som sa, že v tehu sa budem cítiť ako žena ( s väčšíme prsiami) zatiaľ nič moc....... :confounded: dúfam, že ku koncu tehu sa aj tie moje jednotky trošku rozšíria..... nech si aj MM užije :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň chvíľu........ aj keď jemu to je jedno.... - aspon sa tak tvári .. :sunglasses:
16. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, to aby mal clovek pri vas komplexy...ze +4kg, + 3 kg... tichucko zavidim :slight_smile:
16. okt 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, citala som si vasu diskusiu o kocikoch. Ja mam predbezne vybraty Bertini S4 alebo S6. Nepoculi ste nanho ziadne referencie? Dik.
16. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kpruch a to mi vsetci hovoria, ake ty uz mas brusko velke...a ked poviem, ze zajtra zacinam siedmy mesiac, tak sa tak nejak zarazia :slight_smile:))) dufam, ze sice ja brusko male, ale babo adekvatne. :slight_smile:) ved uvidime na UZv...uz sa neviem dockat toho v 30tt. :slight_smile:))

sisipet, kde ty budes rodit?
16. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Minix - ty sa kde to chystas rodit? uz si to tu tusim pisala,ale uniklo mi to
16. okt 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok