Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

minix
16. okt 2009

wero, ja budem na antolskej, bola som teraz na prednaske jedneho porodnika odtial a musim presvedcit, ze moj skorsi vyber antolskej bol skutocne dobry napad. 🙂) kramare a ruzinov ee, ja som antolska pozitiv, nehovoriac, ze to mam cca 4 minuty z domu autom. 🙂)
a ty?

adros
16. okt 2009

ahojte tehulky,

tak citam, ze zase rozoberate kociky. My sme podedili Bambino Sprinter, je sice starsi a aj tazsi, ale neva. Kocik budem nechavat pod schodami v bytovke, takze sa a s nim vlacit nebudem. Auto nemame, takze neriesim, ci sa dava tazko alebo lahko do auta. Pediatricku mam v dedine, a ked nahodou pojdeme do mesta busom, tak pojde so mnou manzel a ten kocik zvladne 🙂 Navyse v zime s nim az tak casto von chodit nebudeme a potom na neskor mam vyhliadnute golface: http://www.babytrend.sk/gesslein-detsky-kocik-s...

no a co sa tyka svokrovcov, tak ti moji sa urcite tesia, ale ja som si predstavovala, ze to budu prezivat viac, pretoze to bude prve vnuca. Mam pocit, ze najvacsiu radost z babatka ma okrem mna a muza moja sestra. Ta sa uz nevie dockat, ta aj pre malu nakupuje a uz sa "vyhraza", ze ju tu budeme mat kazdy vikend, co nebude v praci. Ale priznam sa, radsej, nech je postoj svokry takyto, ako by sa nam mala moc starat do malej a vstepovat jej svoju vieru...

adros
16. okt 2009

a zabudla som, zazalienka, dorotka, gucz, s Andy zvazujeme v nablizsej dobe stretko v TT, nechcete sa pridat? Kedy by vam to vyhovovalo? Ja som teraz "nakapata", ale verim, ze od buduceho tyzdna to bude v pohode, tak ak navrhnete nejaky termin... neviem, ci je vam lepsie cez tyzden alebo cez vikend... ja som PN a vychadzky mam od 17.hod, tak ak to bude okolo takehto casu, neva ak aj o nieco skor, tak budem rada 🙂

drobec123
autor
16. okt 2009

ste sa pekne rozpisali .... no ja mam uz +8kg a som v 29tt, podla mna ani malo ani vela, ale posledne dva tyzdne som sa rozjedla - cokoladky, cukricky a tak 🙂 ale vsetko mam zatial v brusku a nieco v prsiach, nohy ani ruky zatial nepribrali. ale normalnu stravu jem ako predtym - ziadne za dvoch ....

minix a u koho si bola na prednaske ? ja tiez chcem antolsku aj ked som tam v zivote nebola. mam pocit ze ty si spominala ze tvoj sused je Scholz, na neho mam velmi dobre odporucania ako na odbornika. nevies o nom nieco viac ?

inak baby z BA - my stretavku teda neriesime ?

bebel
16. okt 2009

pinkypinkus: bertini si všetci chvália....po všetkých stránkach len 1 z nich vraj treochu viac kopíruje povrch..takže má tvrdý podvozok a dieťaťom trochu trasie.... 😎
Inak sú to super kočíky.
Ja som v podprde o 1 číslo väčšia a počas kojenia ešte o 1 číslo narastiem 😀
Mangel je velice spokojný 😀 a aspoň trochu to vyvažuje moje celkom objemné brucho. A Minix fakt oproti mne je niekde inde.....ale vôbec sa tým už nezaťažujem,i keď pri Brunovi som takto vyzerala na konci 8. mesiaca 😅
Zatiaľ žiadne strie ani nič podobné...poctivo sa mažem 😝 čoskoro začnem s masážou hrádze. 😎
Minix: moja mama telefonovala do labákov kvôli výsledkom inak by boli až budúci týždeň 😉

Dorotka: dík za ponuku, budem sa ešte snažiť mangela alebo tú kamošku zlomiť na výlet...akože napr. na Vianočné trhy na Gluhwein a praclíky a potom si to šupnem do SCS 😀 Drím palce, nech sú všetky výsledky ok.
A denim verziu s doplnkami a 2 náhradnými návlekmi (oranžový a ružový fleece) predávala ešte pred nedávnom za celkom slušnú cenu tu na koni Amia. 😎

Zazalienka:bola som teraz u kozmetičky na Dostojevského rade a doprava bola plynulá... ale to bola pracovná doba 😎

bebel
16. okt 2009

Ja som za stretávku...dajme termín a súradnice a ja prídem 🙂

dorotkaa
16. okt 2009

kedze ja som taka cestovatelka medzi trnavou a bratislavou, mozem sa zucastnit trnavskeho aj bratislavskeho stretka, hihi...

adros, trnavske stretko u mna prichadza do uvahy az v novembri, do konca oktobra pracujem (v ba) a chodim domov viecmenej iba prespavat... pol tyzdna aj tak prespavame v ba, mame tu stale byt... od novembra budem moct hocikedy, pre mna idealne niekedy cez den... ked bude nejaky konkretny navrh dam vediet ci mi vyhovuje... zatial je to pre mna este daleko...

a baby z BA, predbezne sa viem prisposobit hocijakemu terminu...

nedockava4
16. okt 2009

Kosice a blizke okolie....poradte prosim, kde si mam kupit nejaku teplu vestu, vetrovku, kabat alebo nieco podobne....dnes som obisla Optimu, cele mesto a nic ☹

antoniab
16. okt 2009

ahojte
jaj dnes ste sa ale rozpisali precitat vas bolo dost narocne 😀

kocik neriesim mam musim byt spokojna uvidime casom 😉

na malu sa tesim najviac ja potom mm potom kolegyna v praci moji rodicia a krsny rodicia 😀 😀 nasi mi nekupili nic kupia az ked bude male nasvete a skor nam daju peniazky kedze ja si najracsej kupujem sama a hlavne mamina vie ako lacno a kvalitne sa da kupit v uk svokrovci no asi sa tesia pre ne to bude uz 4 vnuca a urcite nic nedostaneme a nic necakame 😀 😀

janulev
16. okt 2009

Ahojky holky, tak už je to všechno za náma...už nás čeká jen vyřizování, dneska nám dorazil i oddací list a dokonce i profi fotečky...tady se můžete juknout 🙂 http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

kalianka
16. okt 2009

baby my kupujeme jane slalom pro formula strata kolekcia 2009... trojkombinaciu, mate s tym niekto osobnu skusenost?

gucz
16. okt 2009

adros aj ja som za stretko, len napíš termíny a ja dám vedieť, či sa mi dá prísť, či nie. MM tento mesiac ťahá dvanástky v práci, denné aj nočné, tak sa musím prispôsobiť. V novembri to už bude jednoduchšie, to bude mať týždeň rannú, potom zasa poobednú a potom týždeň nočnú, tak to sa mi potom ľahšie príde. Ale však hoďte termín a uvidíme 🙂

babush
16. okt 2009

Ahojte maminy,
zdravim vas vsetky...som stastna, ze je konecne piatok, lebo tento tyzden bol zabijacky. Bola som len 2 dni doma..ostatne na cestach..a po navrate hadky s mm...proste super ☹
Ale verim, ze ked sa pocasie umudri, tak aj ja prestanem byt taka precitlivela.

kalianka...aj ja som uvazovala nad Jane slalom, ale kedze my vyuzijeme kocik aj v terene, tak mi prisla rucna brzda len na predne koleso velmi slaba. Takze som od kupy upustila.

janulev..gratulujem k manzelovi 😀 😀 a kde mas brusko? ved som si ho ani nevsimla...dobre si ho maskovala 🙂

minix
16. okt 2009

bel, tvoja mama je uzasna. 🙂

Drobec, bola som na prednaske Mudr.Havaldu, taky asi 40-nik, ale urobil na mna skutocne dojem, rozpraval celkom otvorene o vsetkom, co ta caka a necaka na antolskej, co su pozitiva a negativa, mne to vela dalo.

Hej, sused je scholtz a toho si vraj chvalia. Ale neviem, ja som ho v dome este nevidela a mozno aj videla, ale nepoznala. 🙂))
Inak, ked mam byt uprimna, zatial som rozhodnuta, ze doktora si nezazmluvnujem. Uvidime, ako sa to vyvinie, ak by nieco nebolo v poriadku, tak idem do toho, ale zatial nie. Podobne si riesim v hlave aj epidural, bebel mi nasadila chrobaky do hlavy. 🙂))

Jedine, co zatial uvazujem, je nadstard po porode, ale kedze nas bude v januari celkom dost, tak je dost mozne, ze sa mi ani neujde...ved uvidime.

minix
16. okt 2009

a BA stretko, ja som za, uz mali aj februarovky a co sme my horsie? 🙂))

roxy_1
16. okt 2009

proboha holky ja nez vas docetla 😝 uff 😀

teda vy jste se rozjely...

bebel ten BGB paul frank ma Leos Mares rikam si kde jsem jej videla,vypada to moc hezky 🙂 http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/34381-... kuk 3. fotka 🙂

janulev byla jsi moc krasna nevesta,moc ti to sluselo 😵

dneska jsem si od kamaradky donesla spoustu uzasnych veci po malem nektere i nove,a nejvic nadsena jsem z nadherne decky s polstarkem do kocarku v nadherne zelene barve z mikroplyse a malym obrazkem krtecka,tchyne byla z mych ulovku naprosto nadsena,mame u ni uz tolik obleceni a jeste se pustila do pleteni. 😅

drobec jsme na tom uplne stejne,taky 8kg + a to za posledni dva tydny 2kg protoze jsme se rozmlsali 😀

evca35 x-lander xa 2009 jsme si zrovna vcera privezli domu,jsem z nej nadsena 🙂 mam jej v albu 😉

ives77
16. okt 2009

ahojte babenky tak som sa tešila na stretko s vami ale ako som písala mne by to vahovovalo 3.11 alebo potom víkend 6.7.8.11 nakolko 4a5mi polovička robí a nemala by som ako dojsť. ☹

roxy_1
16. okt 2009

tohle mi dneska doslo na maila 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=ikTxfIDYx6Q
olienka12
16. okt 2009

janulev blahozelam krasna nevesticka si bola keby som nevedela,ze si tehu,tak ani nepoviem,tie saty ti uzasne padli 😉

olienka12
16. okt 2009

ja som dnes bola v tescu a odniesla som si jednu ciapocku a jednu ciapocku s rukavickami a nadherny podbradnik 🙂)
a dostali sme kraasny kolotoc so zirafkami a slonikmi 🙂) tak si ho tu pustam a vytesujem sa z neho 😉

krpuch
16. okt 2009

baby, aj vas tak popichava v oblasti pupku? to babo taha pupocnu snuru? 🙂 inak z toho mam strach, ze sa mu okruti okolo krku, ked sa tak vrti...:(

krpuch
16. okt 2009

ja som si dnes cez babybazar - odtial objednavam vecicky 🙂, tak som si sadu ponozticiek a tepluckych papuciek za 3 eurace objednala...nie som moc za objednavanie cez net a hlavne, ked su to pouzite vecicky, ale tak tych 3 eur by mi nebolo luto - je tam cca 15 parov dokopy. hadam daco bude fajn..

olienka12
16. okt 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1402254 vyhrala som dalsiu aukciu tesim sa na tu knizku 🙂

olienka12
16. okt 2009

krpuch tvoje babo nema pupocnu snuru pripnutu o tvoj pupok ale o placentu pupok je jazva po pupocnej snure tvojej ktorou si bola spojena s mamou 😉
a sem tam ma tam picha,to sa roztahuje vsetko...

krpuch
16. okt 2009

olienka ty si zavisla na tych aukciach....ja by som sa bala, ze si na to navyknem🙂 ved ale je mozne, ze sa mu obkruti okolo krku, nie? ved sa to obcas stava pri porode

antoniab
16. okt 2009

krpuch mojej sesternici tak umrelo babo v 38tt udusilo sa pupocnou snurov v brusku z jedneho dna na druhy prestala citit pohyby ☹ 😢
oli ti si nakupovaci maniak co 😀
ja mam zajtra rozluckovu party doma uz sa mi to krati 😀

evca35
16. okt 2009

oli - presne takú istú mám doma ešte po dcére, už som aj zabudla na ňu 🙂

olienka12
16. okt 2009

heh ano som maniak dufam,ze sa zajtra budem chvalit dalsim lebo mam zalusk na jednu supersku vec za supersku cenu,tak som zvedava 😀

antoniab
16. okt 2009

joj som zabudla janulev blahozelam som mrk na foto krasna nevesticka 😉

antoniab
16. okt 2009

oli tak daj tip aspon sa nan pozriem mne uz pride ze mam vsetko tak uz nenakupujem musim si to doma pretriedit a potom isto este co to kupim 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre