Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ives77
18. okt 2009

ahojte kočky tak mi sme späť od maminky napraskaný samími dobrotami a teraz aj s Filipkom fučíme pred telkou.
Teraz už len do sprchy a zase pred telku pozerať superstar 🙂

janka1
18. okt 2009

ahojteeee 😉

dorotkaa krasne lehatko 😵 mas ho ah odkial vziat? kupit?

dorotkaa
18. okt 2009

janka, vyzera to tak, ze sa vyraba iba pre americky trh, skoda... ale silne uvazujem, ze poprosim kamaratku, ktora tam zije, ze by sme to cez nu objednali a poslala by mi ho na slovensko 🙂 s manzelom sme sa zhodli, ze je fakt vydarene 🙂

janka1
18. okt 2009

tak pozistuj 😉 aj to postovne ma zaujima 😉

krasne je 😉

dorotkaa
18. okt 2009

Dam vediet 🙂

olienka12
18. okt 2009

baby a ebay ste nepozerali? to lehatko mozno bude tam 😉

dorotkaa
18. okt 2009

len americky...

k.a.t.k.a.
18. okt 2009

janka a dorotka 😉
http://cgi.ebay.com/FISHER-PRICE-ZEN-COLLECTION...

so shippingom za 55USD

olienka12
18. okt 2009

heh shipping pomaly tolko ako kreslo...
ja som si akurat pisala s mojou domacou z londona opaluju sa v caribiku oh ako im je dobre...

minix
18. okt 2009

ahojte BA-cky a okolie, ja mam tento tyzden dost narocny. o 17,00 mozem akurat v stredu, lebo riesime kadejake prezentacie kde kade po BA a to sa nebude koncit pred 18,00 a stojim na nohach od 8, takze budem mat akurat tak chut prist domov.

Ved piste,nieco dame dokopy, pripadne to nechajme na ten buduci a tam mozem denne okrem stvrtka,. 🙂

dorotkaa
18. okt 2009

Jeeej, katka diky... Musim sa ale zaregistrovat na ebay.. Neviete niektora poradit ako na to?

k.a.t.k.a.
18. okt 2009

ja by som aj dosla na stretko, ale o 17,00 my uz mala visi na krku a nemam ju kde nechat 😝 tak radsej ozeliem stretko 😔 s nou sa neda 😒

k.a.t.k.a.
18. okt 2009

dorotkaa bud tu sa dozvies + aj registracia na paypal : http://anp.zive.sk/?q=node/1200 alebo http://global.ebay.com/

dorotkaa
18. okt 2009

Aha, az teraz som si vsimla, ze shipping je 55 USD ☹

k.a.t.k.a.
18. okt 2009

ale zase je lacnejsi o 30 USD takze to je jedno si myslim

k.a.t.k.a.
18. okt 2009

to lehatko bude hmotnostne asi tazke, lebo len na topanky dospelacke je shipping okolo 20USD, mne ked svokra posle balik tak shipping byva aj 70 USD, kolkokrat drahsi ako hodnota balika ... ale tak stale sa to oplati mnoho veci odtial, kedze kurz je taky aky je 😉 ja rozmyslam aj nad kocikom z USA

dorotkaa
18. okt 2009

dakujem katka...
inak od novembra aj mne bude viac vyhovovat stretko viac cez den...

sisipetka
18. okt 2009

Mne sa velmi paci toto:
http://cgi.ebay.com/FISHER-PRICE-MY-LITTLE-LAMB...

...a to stretko v Ba kludne moze byt niekedy po pamiatke zosnulych, zaciatkom novembra 😉 Aj by sme sa dovtedy vedeli nejako zorganizovat, ze kocky 🙂

bebel
18. okt 2009

Ahojte,
Katka v Relaxxe môžme dať deti..Bruna a Mišku do detského kútika na 2. poschodí.
Bruno odtiaľ nikdy nechce ísť a je o neho fakt dobre postarané, zatiaľčo ja som stíhala kafe alebo obed, ešte keď fungoval Fit restaurant. 😉

Ja som relatívne free..len občas máme nejaký program , ale to závisí od konkrétneho termínu.
Takže napr. prvý novembrový týždeň? V utorok 3.11.09.
Ako ste na tom o 17,30 hod alebo o 13,00 hod ? 🙂

Ja som nejak e-bay u neprišla nejak na chuť.
Odrádza ma od nákupov z US clo, DPH aj shipping -nejak sa mi stále do toho nechce ísť.
V rámci EU je to ok.

k.a.t.k.a.
18. okt 2009

bebel vidis to na kutik v relaxxe som uplne zabudla 😅 no tak to by som mohla hocikedy 😉 inak pri nakupe platim len cenu a shipping nikdy nijake clo ani dph 😉 dojde mi to rovno domov kurierom alebo na postu 🙂

k.a.t.k.a.
18. okt 2009

olienka ale nas sa to tykat asi nebude nie? my zacneme poberat rodicovsky az v roku 2009 😕

olienka12
18. okt 2009

nie ale su tam aj veci,ktore sa budu tykat nas.

dorotkaa
18. okt 2009

Mne 3.11. vyhovuje, priklanam sa viac k casu 13.00...

sisipetka
18. okt 2009

no ja mozem 3.11. o ktorejkolvek...uz budem na MD 😉
Oli idem citat prispevok - som teda zvedava 😕

bebel
18. okt 2009

ok, takže termín BA stretka: utorok 3.11.09 v Relaxxe o 13,00 hod. 😀

gucz
19. okt 2009

dobré ránko, kde ste všetky??? u nás krásne svieti slniečko, že by konečne krásny deň???

minix
19. okt 2009

skoda, ze o 13,00, to som ja v robote, takze nemozem, viac by mi vyhovovalo 17,30, ale tak zabavte sa aj bezo mna. 🙂))))

genialna
19. okt 2009

Ahojte baby.. čítam si vás už dlhšie ale doteraz som nereagovala. Takže sa k vám hlásim a posnažím sa občas aj niečo napísať.. 😉 Pekný deň prajem všetkým..

bebel
19. okt 2009

Ja som free aj 17, 30...kto nemôže 17,30?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre