Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dadulka2000
23. okt 2009

babenky ja a elka vam moc dakujeme za blahozelania,....
idem sa vrnut na nejaku torticku 😀

roxy_1
23. okt 2009

slovakia s moji povahou bych ji rekla snad jeste neco horsiho,jsem hrozny rapl a cekani v takovem stavu a tak dlouho,no nevim zda bych se pred babou drzela na uzde.mam rada kdyz maji veci svuj rad,ja kdyz jdu na kontrolu,tak nas volaji do cekarny podle jmen presne tak jak jsme prisly,nekdy si musime pockat vsechny v cekarne,to kdyz je nase dr. na sale,ale to se musi chapat kdyz je to primo v nemocnici 🙂
ale vsimam si ze jsou ke me lidi vic uctivejsi kdyz vidi brisko,dokonce me pousti auta i tam kde neni prechod 😀

holky u nas je tak pod mrakem ale normalne ja jsem nejaka horkokrevna,vezmu si sice bundu ale za chvili uz se cela rozepinam jak je mi vedro 😅

roxy_1
23. okt 2009

dadulka tak pak se s tortou pochlub 🙂 a mohla jsi ukazat nejake fotecky z dovolenky i tady na konikovi at se muzeme pokochat... 🙂
vcera mi tata oznamil ze na vanoce budou nejspis v Dominikanske republice a vrati se az pred koncem roku,tak jsem mu rekla ze je taky mozne ze kdyz se vrati bude uz dedou 😀 a to se pred 14 dny vratili z Mexika 🙂

dadulka2000
23. okt 2009

roxy, aj mne je stale teplo,... co inak som vzdy ladova ako zaba 🙂 aspon sa usetri na kureni 😀 (aj ked asi zbytok osadenstva asi zamrzne)

k.a.t.k.a.
23. okt 2009

ahojte 🙂

no dnes to tu nejak viazne 😅 ja som prave dovarila kapustnicu tak sa tu napchavam 😝 😀

krpuch
23. okt 2009

no, zacina vikend..uz nas tu vela zase pisat nebude...aspon nebude veeela citania v pondelok 🙂
ja som uz vsetko poupratovala...ale uz pekne citim chrbat aj brusko mi stvrdlo :(

marushka
23. okt 2009

ajojte, 😉

no ja tiež len na skok...
krpuch - už som to potom s tým platením pochopila, len som nestíhala reagovať... 😉 😉 😉

roxy - ticho závidím ocinovi....by som šla...
my si asi vybehneme niekam na predĺžený víkend o 2 týždne...

inak ja mám tiež útlm totálny som sa povaľovala skoro doobeda v posteli a teraz furt preberám tie detské handičky, manžel keď uvidel tú skriňu minule povedal že to nie je normálne, toľko handier nemá ani on a to už nerastie 😀 😀 😀

ale som happy, lebo odkedy ma tuším v pondelok chytil ten nervový rapel, že treba urobiť veľké upratovanie, tak som zvládla dve vstavané skrine + skrinky v obyvke... 😉 😉 😉 aspoň niečo mám z krku a bud.týždeň dokončím tieto veľké veci, v nedeľu ráno príde ujo vytepovať sedačku, som zvedavá, kde budeme sedkať kým vyschne....

akurát neviem čo s tými oknami, idete niektorá ešte umývať???????

gucz
23. okt 2009

ahojky
marushka ja som sa rozhodla že sa na okná asi tento rok vykašlem. Minulý mesiac som umyla dve, ale keďže bývame na prízemí a ešte k tomu na konci dediny (hneď vedľa je roľa), tak už sú tie okná rovnako špinavé ako tie, čo som neumyla. Asi ich umyjem až na jar.... no ktohovie, možno ma chytí ešte nejaký upratovací zápal ...

marushka
23. okt 2009

hm, lebo ja tiež neviem, či sa mám do toho púšťať, každý si ťuká na čelo, že či mi šibe....ja by som aj poprosila maminu, ale teraz máme veľa stresov so segriným sťahovaním do iného domu, tak im nechcem pridávať...alebo zapriahnem manžela, lenže ja si takéto veci najradšej robím sama...
tak neviem 😉

gucz
23. okt 2009

tak to si ja neviem predstaviť, že by som zapriahla manžela, najskôr by mi povedal, že však sú ešte dobré keď cez ne vidíme 😀

janka1
23. okt 2009

ahojtee 🙂
ja mam v praci des, ved to nie je normalne kolko toho je 😨

bola som dnes na pritoky vsetko je v uplnom poriadku Oliverovi sa dari , rastie ako z vody 😵 😵 mame 2200g 😉 🙂 co sa tyka tej krvi Dr. mi vzala dalsiu nakolko prietoky nepotvrdili hustu krv
😉 tak sa mozno v labaku nieco po..alo 😀 😀 uvidime ke budu dalsie vysledky

idem si vas precitat nech som v obraze 😀

liwka
23. okt 2009

krpuch, dakujem, uz som si citala odpoved. aspon som trosku v obraze 🙂. joj, baby, mne sa to nicove nechcenie prenieslo aj na dnes. ale uspesne som dovarila, upratala kuchynu, teraz idem pozmyvat podlahy, aby som sa pred maminkou nemusela hanbit 😉 . ale citim dnes taky divny pocit v bruchu. ani neviem, ci je to tvrdnutie, ide to akoby zvnutra, este aj bedrove klby ma bolia. keby som nebola tehu, normalne by som sla na zachod skontrolovat, ci mi neprisla mrcha navsteva a nepotrebujem vlozku 😢

marushka
23. okt 2009

no gucz, tiež by som dostala si podobnú odpoveď 😀

janka - tak fakt sa snáď len nčo pokafralo a bude to omyl, kiež by , držím palečky... 😉

tak kočky ja zase fičím do škôlky, večer nakuknem, zatiaľ pekný dník všetkým 😉

krpuch
23. okt 2009

baby, nenatahujte sa teraz z oknami...nie je to moc dobre v tehotenstve...

hanus177
23. okt 2009

od ktorého týždňa sa začína chodiť na prietoky?

alikaa
23. okt 2009

Ahojte, ja som dnes bola na poradni. Vsetko je ok, ale sa mi nepaci, ze krpca mam stale hore hlavou (aj minule bol). Ja chcem aby sa uz otocil, aby som mohla rodit normalne. Dr. povedala, ze po takom 30om tyzdni dieta vacsinou zaujme taku tu konecnu polohu. Ako ste na tym vy pri kontrolach, este sa vam deti v brusku otacaju? Ved cim menej miesta ma, tym horsie sa otoci, ci nie?

hanus177
23. okt 2009

naše malé zaujalo priečnu polohu, ale Dr. vravela, že to je ešte normál

hanus177
23. okt 2009

chcem sa ešte opýtať či je normálne, keď niekedy ležím v kľude a mám položené ruky na brušku, tak normálne cítim tep mimina

slovakia80
23. okt 2009

ahojte
roxy tak tej pani nic dobre z oci neslo,tak som ju neriesila a fakt som nemala slov 🤐

hanus na prietoky od 30 tt,my sme aspon boli

alikaa nebojaj malinky sa ti stihne otocit,ma cas az do 34 tt 😎

zdenka73
23. okt 2009

Ahojte! Hlásim sa po dlhšej dobe, ale čítam vás priebežne. Tak máme po prehliadke, kde mi konečne povedal aspoň na 80%, že to bude dievčatko 😵 , váži 1150g. Bola som aj na glikózovom teste, kde mám vysoké hodnoty, takže ako Gucz tehotenská cukrovka. Takže diétka, ale všetko vydržíme, len nech je mličká v poriadku.

Elle všetko najlepšie k narodeninkám.

andykca
23. okt 2009

Ahojte babenky...tak ja prichadzam so zlou spravou. Adros nam je v nemocke a nevie do kedy tam bude...po nocnych krcoch a tvrdnutia bruska skoncila na pohotovosti a nechali si ju tam....blizsie nic neviem, len to, ze jej sli davat infuzku a ze je jej celkom fajn... ☹ ☹ 😒 ked budem nieco vediet tak napisem...

hanus ako pise slovakia tak od 30 tt ideme aj my

zdeni vela stastia pri diete 😉 a gratulacia k 80% dievcatku...drzte sa

liwka co sa tyka tej materskej tak na tom podobne som aj ja....ak si bola zamestnana 6mesiacov pred materskou tak si v ochrannej lehote a bude sa ti materska pocitat z tohoto zamestnania (plus 270 dni musis mat platene nemocenske za 2 roky)...zaroven si pre socialku vypytaj od Dr potvrdenie ze ku dnu ked si dostala vypoved si bola tehu....to mi kazali zo socialky - setko uz mam pozistovane 🙂

no a ja dnes cely den lezim pod perinou a potim sa...chytila ma choroba (asi priedusky abo nieco take - podla kaslu) ☹ a cakam co mi drahy donesie z lekarne....

pekny vikendik

bebel
23. okt 2009

Ahojte,
ani ja nemám dobré správy, volala mi mamina, že Minix je tiež hospitalizovaná na Antolskej.
Detto dôvod ako pri Adros.....pevne verím, že sú obe baby ok.
A že ich v nemocke dajú do poriadku.

eva3107
23. okt 2009

Ahojte tehulky..

😕 Tak drzim palce Adros a Minix..., aby sa dali do kopy..budem na ne mysliet... 🙂

drobec123
autor
23. okt 2009

vidim ze vcerajsi den bol naozaj cudny, ja mam tiez zle spravy po kontrole. otvaram sa a preto musim viac oddychovat a mat vylozene nohy. takze sa vidim uz jasnejsie v decembrovkach aj ked ma lekarka vcera nastrasila uz aj s novembrovym terminom ☹

andykca
23. okt 2009

no to bol fakt nejaky zly den vcera.... 😒

liwka
23. okt 2009

joj, tak to nam vikend smutno zacina ☹ ale snad sa medzi nami ukazu co najskor. teraz musia kvoli babatkam mysliet pozitivne a to isto dopomoze k tomu, aby boli cim skor domka 😉

liwka
23. okt 2009

nechcem zlahcovat situaciu, no pobyty tehotnych v nemocnici beriem s rezervou vdaka sestrinej skusenosti. ked cakala maleho, musela posledny mesiac pred porodom prelezat v nemocnici kvoli tomu, ze babatko bolo prilis malinke- maly sa narodil tyzden pred terminom s hmotnostou 4,50 kg.

roxy_1
23. okt 2009

teda to jsou zpravy,snad Minix a Adros budou i s babetkama v poradku... 😨

drobec tak poslouchej Dr. a pekne odpocivej,at je malicka v poradku....

janka Oliver je teda pekny chlap ro uz vazi tolik?? 😕 je to super,a s tou praci me to mrzi,snad uz aby jsi sla na MD a mela klid... 🙂

andy tobe preji brzke uzdraveni,snad te nemoc moc dlouho nepotrapi a budes zase jako rybka 😉

andykca
23. okt 2009

roxy dakujem si zlata 🙂

...jaj najviac ma serka ze doteraz som nebola vobec chora, aj Peto tu pri mne smoklil a mal chytene hrdlo....ale jeden den u Dr a uz som to musiela od niekoho chytit...a tak som sa velmi tesila zo zdravia 🙂

babenkam drzim paste aj ja...

jankaaaaa ale maly sa bude von zle tlacit ked ti takto pekne rastie 😉

yoya
23. okt 2009

Ahojte brušká 🙂
Dnes je u nás hnusné počasie 😖
Tehulky, tie čo ste choré vám prajem skoré uzdravenie, ja som sa liečila celý týždeň, zdá sa, že je mi už lepšie.Čajíčkovala som - brala som homeopatiká, ale tie na kašeľ veľmi nepomáhajú /to som kašľala ako tuberák/, tak som si nasadila kvapky Sinupret, zdá sa, že zabrali.Takže kašlem na svet už len tak mierne. 🙂
Andy a papkala som veeeeľa mediku...

držím Minix a Adros palčeky, aby boli všetci štyria v poriadku 😉

Dadulka - maličkej prajem všetko najlepšie 😉

Tehulky držte sa a liečte sa.

🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre