• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
ahojte,
no tak idem na to:
1/ áno, lekárka pôrodníčka cca 200 €, pôrodnica Trnava, mám ju za rohom, aj peši dôjdem.. izba nadštandard, potrpím si na vlastnú kúpeľňu, WC a súkromie..
2/ manžel, ale bude celý hotový čakať pre operačkou..
3/ zdravá, plná energie, ukážkové tehotenstvo bez jediného problému (teda na občasnú migrénu)
4/ sekcia - ako dôvod operácia očí a hernia disku L4-L5 (prasklina na platničke-nemusela by vydržať)
5/ spinál - s výdatnou pomocou susedky anesteziologičky.. včera mi jednoznačne povedala že by si EPI nedala pichnúť ani keby jej zaplatili..má s tým dosť skúseností.. cenu neviem a je mi to jedno.. porodiť musím..
6/ no nad tým som ešte nerozmýšľala.. budem riešiť v januári..
24. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam sa k ankete:
1) Bratislava - Antolská, nezazmluvnený lekár, žiadneho osobne nepoznám, takže mi je zbytočné si niekoho zazmluvniť
2) manžel - ale iba na chodbe :slight_smile:)
3) pohoda, normálny priebeh až na jednu PN na začiatku tehu (vysoký tlak, 3 týždne vkuse príšerné bolesti hlavy) a 1 PN kvôli chrípke
4) klasika
5) asi epidurál, 106 €, predtým treba absolvovať prednášku a urobiť interné vyšetrenia
6) áno, verejný register
24. okt 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Vám za odpovede :slight_smile:...tak rovno pridám aj svoje. Urobím potom prehľad v tabuľke :wink:
1) V TN, nohužiaľ zazmluviť sa tam konkrétny lekár nedá, tak už len musím dúfať, že bude mať službu, ten ktorého chcem.
2)Manžel a možno kamarátka/gyn.pôrodníčka, len ako dula/garde
3) zatiaľ normálny fyziologický priebeh
4) klasika, ale počas prvej doby pôrodnej sa budem voľne pohybovať v izbe, reflexné masáže, sprchy, teplý kúpeľ, fitlopta, hudba, a aromaterapia len s mojím doprovodom. Samotný pôrod na pôrodnom kresle v polosede bez fixácie nôh.
5) Nie, ak bude nutná tak celková anestéza.
6) Áno, verejný register?.
24. okt 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,pridavam sa:

1)Presov-stara nemocnica,zatial bez porodnika,v pripade komplikacii ano,tu to je za 200 eur
2)manzel
3)PN
4)klasicky porod
5)chcela by som rodit prirodzene (ako u babel) taktiez zaplatime epiduralku (ak nevyuzijeme 100 eur vratia),ale som za prirodzeny porod
6)odber pupocnikovej krvi pre vlastne pouzitie (ceptra 824 eur)
24. okt 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej slovakia pozeram,ze si z PO chodis niekde na pripravu? alebo nechces sa pridat k nam s Evkou?
24. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. bebel jakto, ze sa neda v TN dohodnut gyndos. Sak ja som sa Jankovskeho pytala a vravel, ze sa dohodneme staci tak v 36tt. Sak si vravela, ze budes mat Kascaka.
24. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som chcela ist rodit do Trnavy... ale kedze nikoho nepoznam, tak som zatial ani nic neriesila. Zatial to vyzera na sekciu, kedze mam v porodnych cestach myom.
Viete mi niekto poradit daku dobru dr tam???
Yo a zacinam stresovat, stale nemam kocík :frowning2: Oplatí sa trojkombinácia? Co by ste kupili, co kupujete? Chcem nieco terennejsie....
24. okt 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalianka ja som v piatok kupila Tako Jumper FX a je super ovladanie,skladanie,rozkladanie na jednotku. Tesim sa z neho velmi...
24. okt 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:oli kolko ta vyšiel ?aj mne sa páči
24. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ives co kolko ma vysiel?
24. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože ja som trubka obzerali sme to kočík s mojim a je pekný máš ho aj s autosedačkou?
24. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalianka: ja by som chcela osloviť Dr. Chovanovú.. mám na ňu veľmi dobré referencie, mám susedku ktorá mi bude pichať spinálku, tiež mi ju odporučia na sekciu.. no a kamoška so svojou švagrinou u nej rodili obide dve deti a obidve teraz idú na tretie.. takže ja určite oslovím ju, prípadne je v zálohe Dr. Štrbo, u neho sa zasa narodili deti mojich bratov.. a Dr. Štrbo je naj odborník v TT na zápaly prsníkov a problémy s tým spojené..
no a čo sa týka kočíka, kúpili sme z druhej ruky Peg Perego GT 3, dvojkombináciu.. už sa tešíme ako budeme kočíkovať..
24. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaja ja tupa hehe
kociarik aj autosedackou, taskou, plastenkou, a sietkou a adapterom na autosedacku 335Eur u nas v PO
24. okt 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa tiez paci ten PP GT3 ale chcela by som trojkombinaciu... nikde to neviem najst a pravdupovediac, dost stojí :-/ este sa mi paci casualplay S4 ale tam zasa baby nadavaju, ze ma malu vanicku... No a tento jané 2008 alebo 2009, fakt sa v tom neviem orientovat...
uz rozmyslam, ze kupim nejaky lacnejsi hlboky, a k tomu dobru autosedacku zvlast a neskor sporták. len neviem sa v tych kocikoch pohybovat.
Zazielka a ty chodis uz do TT nemocnice na nejake konzultacie? Lebo ja zatial chodim k doktorovi do Piestan a rozmyslam, ze ked zostanem o dva tyzdne uz doma na materskej, ze by som behla do TT nemocnice a sa tam popozerala...
24. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj super cena mi sme si ešte vyhliadli aistin4 ale ten je 12000sk a tento je tiež velmi pekný možno nabehneme do PO a ak by si sa akurát vtedy nudila mohla by si nám to tam ukázať nakolko sa tam nevyznáme či ty nato? :grinning:
24. okt 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata..ja som nemala problem s nocnym behanim na WC, ale vcera ako sa priatel vratil, tak som chodila kazdu hodinu, budila som sa totiz na kazde prehodenie, ci uz moje alebo jeho...
u nas neprsi, len je zamracene, priatel bura krb, aby sme tam mohli postavit piecku.
tiez zelam skore uzdravenie adros a minix.
24. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chystáme sa s adros 2.11. na exkurziu do pôrodnice TT, dúfam že adros bude v poriadku.. každý prvý pondelok v mesiaci je deň otvorených dverí.. zatiaľ chodím normálne na poradňu k môjmu gyn., a on mi povie, kedy mám ísť prvý krát do nemocky.. inak viem, že Dr. Chovanová je v nemocnici, a štvrtky poobede má ordinačné hodiny v ambulancii u Dr.Štrba na Športovej ulici..
nás na tom GT 3 tiež odradila cena, ale mám ho v albume, kúpili sme kočík používaný , vo výbornom stave za 420 €.. a zatiaľ si stále myslím že sme urobili dobre..
24. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ives ziaden problem od 1.11. som k dispozicii kedykolvek maju tam aj austin 4 inak kamoska ma austin 3 to iste len jedno koleso menej a je tam maly sportak podla mna :slight_smile:) ale ved ked dojdes uvidis nazivo. Super by bolo,keby si dosla na stretko :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nasla som za 810 eur... co by som este naskrabala, len k tomu bude este isto prikupit milion veci... ci?
link http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?sl=sk&strana=1&zbozi=1215996 a nie je tazký? Co hovoríte na ten Slalom strata 2009... uz sa mi o kocároch zacína snívat :-////
24. okt 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš čo, myslím že milión vecí nebudeš potrebovať.. fusak je podstatný.. ale ku kočíku máš myslím full výbavu..
24. okt 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sorry,ale 800eciek by som ja teda za kociar nedala... je to investicia na par mesiacov ... kvalitne su aj lacnejsie kociare,alebo z druhej ruky..
24. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidíme ak si môj vybaví to volno tak určo dojdem ak nie tak by sme sa ti prispôsobili a došli by sme okuknúť a možno už aj kúpiť kočík ten austin nevieš náhodou čo stál? potom by sme ešte zbehli na nejaký fajný koláčik(čo ja teraz môžem) :wink:
24. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ives netusim ale mozem ti dat telefonne cisielko na tu pani majitelku :wink:
24. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olienka a vy kam chodite?ja este nechodim,mam kontakt co mi dali v poradni,mam volat,ale este niesom nejak rozhodnuta :unamused:
24. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo fajn dakujem :slight_smile:
24. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia chodime na sekcov k porodnej asistentke Monike ona robi v monobloku, mne osobne to vela dava rozpravame sa a potom chvilku cvicime, ked nechces cvicit nemusis :slight_smile:
24. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovakia k akemu lekarovi chodis?
24. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj kočky už sme to tu rozoberali ale nepametám sa ako sa volal ten olej na masáž hrádze,neviete?
24. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok