Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
26. okt 2009

ahojte
tak ani ja som nic nepoculo uz davno o micicici 😕

eva3107
26. okt 2009

tooo nic Zdenka...v pohdke 😅

eva3107
26. okt 2009

nooo ved to Jankaa naozaj tu dlho nebola...hmm 😨

ives77
26. okt 2009

anketa,
1)Lučenská nemocnica,zazmluvnený lekár
2)Moja polovička
3)Som na PN od 3 mesiaca(krvácala som)
4)Klasicky(pokial sa neotočí zadočkom,potom sekciou)
5)Epi v žiadnom prípade
6)Nechcem,nedarujem

janka1
26. okt 2009

ives a tvoj maly este nie je otoceny? mam fahn recept oslusany aspon u mna 😉
chod si zaplavat 😉 ja som bola 1,5 hod v bazene aj som dost vela plavala a z noci do rana sa maly otocil 😉 to mi poradila moja gyndoska 😉

eva3107
26. okt 2009

Tak ked moja mala nebude dobre otoca...tak plavaren to istii... 😅 Dakujem za typ Janka

olienka12
26. okt 2009

hehe ja som mala do vcera pocit, ze maly je dole hlavou no dnes mam pocit, ze je priecne uvidime v pondelok na UTZ 😉 a do 34 tt ma cas otocit sa 😀

ives77
26. okt 2009

janka mne sa ani Filipko neotočil a rodila som ho riadne 16 a pol hodiny dr.mi ho musel otáčať a roztrhaná som bola na fest z "onej"som mala trhací kalendár a aj ja s bratom sme boli zadkom aj maminej sestre deti tak to máme asi v rodine,ale plaváren vyskúšam,čo poviete na môj album xi už bolo načase ni.. 😀

janka1
26. okt 2009

ives urcite si to vyskusaj , naozaj u mna to malo uspech aj ked neviem ci to bola iba nahoda, ale stalo sa tak a som rada 😉 moj DR. vravela, ze zatial sa jej nestalo, zeby po plavani sa babenko neotocilo 🙂

dorotkaa
26. okt 2009

ahojte, tak pridavam sa k ankete aj ja:
1) Kramare, chcem si zazmluvnit lekara - este nie som rozhodnuta koho
2) manzel
3) zatial ukazkovy priebeh
4) klasicky porod... nad nejakymi detailami som este nerozmyslala
5) urcite s epi
6) odber pupocnikovej krvi pre vlastne potreby

ives77
26. okt 2009

ok janka ja to určite vyskúšam 6.11mám sono,prietoky takže potom ak ešte nebude otočený trielim do plavárky

nedockava4
26. okt 2009

a co sa stalo Adros?...ja som to nepostrehla ☹

janka1
26. okt 2009

noo zienky u mna su opat Braxton Hicksove kontrakcie 😒 uz davam obklady tak sa potrapime par hodin opat , predychame 😀

dorotkaa
26. okt 2009

a drzim palce babam, co su v nemocnici, nech je opat vsetko ok... a drobec, ty sa setri...
ja idem na kontrolu zajtra, tak dufam, ze bude vsetko v poriadku...

ja sa od soboty vytesujem...boli sme vo viedni kupit kocik, tak uz ho mame doma, kupili sme bugaboo cameleon v tej novej limitovanej tmavej riflovine, je naadherny a o tom aky je lahucky a lahko sa manevruje ani nehovorim 🙂 som po dome trochu kocikovala hihi 😀 ...dokupili sme aj kolesa do tazsieho terenu a do snehu, tak sme pripraveni na zimu 🙂 manzel je tiez spokojny, aj jemu sa velmi paci...
este nam ale chyba vsetko ostatne, nemame este okrem kocika a oblecenia kupene nic, v novembri sa planujem realizovat... pracujem len do konca tyzdna, tak konecne budem mat cas, momentalne popri robote nestiham nic... uz sa vazne neviem dockat buduceho tyzdna...

ives77
26. okt 2009

bože janka chúda moje veru len to poriadne predýchaj a tomu tvojmu malému zasranovi povedz nech ťa tolko nelinčuje 😉 dávajte si na seba pozor

dorotkaa
26. okt 2009

janka, to su pri tom take bolesti?

nedockava4
26. okt 2009

uz som si to precitala...tak Adros a Minix....drzte sa, tehulky 😔

janka1
26. okt 2009

ale nie je to take strasne len su to take bolesti ako pri MS 😉 sa len smejem, ze to predycham 😀
dala som si teply vankusik a lezim 🙂

janka1
26. okt 2009

pre mna je to neskutocne zaujimave, ze nic take som neprezivala pri prvom tehu 😨 akoby sa vsetok svet zmenil 😀

olienka12
26. okt 2009

janka ja ich mam tiez sem tam... vtedy mi pomoze lahnut a najst si polohu,kde sa uvolnim 😉

janka1
26. okt 2009

olienka aj mne ten klud a teplucjy vankusik 😉

dadulka2000
26. okt 2009

Janka,... to je v pohode,...neboj,....trenuj dychanie a uvolni sa.
mne midwife povedala ze sa len telo pripravuje na porod a to lahsie to bude na "ostro",..... co sice v mojom prvom pripade bola pravda. 😀

janka1
26. okt 2009

dadulka dakujem 🙂 ja sa nebojim, viem o co ide 😉

ives77
26. okt 2009

fuuj ludia ja som sa napráskala hranolkami a kur.mäskom s broskynou a syrom a už som si musela dať iskru lebo mi je na grcku 😝
ozaj držte mi zajtra palčeky zase idem na súd skrz malého som zvedavá šo si zase môj ex namna tento krát vymyslí 😠

janka1
26. okt 2009

ives daj si PIVKO 😉

ives77
26. okt 2009

fuj janka dala som si pohár piva a terazlen chodí a grgám po celom byte 😅

ives77
26. okt 2009

bože píšem ako hotentot 🙂
čo už všetky spíte?

babush
26. okt 2009

Ahojte maminy 🙂
vsetky vas zdravim a pridavam sa do ankety:

1. Zvolen, dokiho zatial zazmluvneneho nemam, ale moj muz mi uz vybral 2, z ktorych uricte musi byt jeden akurat vtedy k dispozicii - slubil, ze vybavi
2. moja silnejsia polovicka, teda manzel sa mi slubil byt mi oporou, ak to bude v jeho silach 🙂
3. bezproblemovy priebeh, az prilis vela energie 😀
4. ak prirodzene, tak klasika - masaze atd...
5. chcem byt "cista" ak to pojde, ak nahodou sekcia, tak totalka anesteza
6. pupocnikovu krv uricte nie pre mna....ked tak do verejneho registra, este sa rozhodnem

bebel
26. okt 2009

Ahojte,
už pomaly spracovávam prehľadové tabuľky 🙂
Brutálne ma páli žáha...som sprostá...napila som sa na večer pomarančového džúsu..

Loss: vitaj medzi nami....

Genialna: detto. Hoco sú rakúske kočíky a teda kvalitnejšie, ale keď som si ich v Kike porovnala s Teutoniou, tak sa mi lepšie manipulovalo s ňou ako s Hartan a Hoco. Aj konštrukčne som mala taký lepší dojem pri obsluhe a skladaní z Teutonie. 🙂

Alikaa: neviem, Espiro nepoznám....

Katka: holandské kočíky by mali byť všetky fajn. Nepoznám, ale nikoho, kto by mal Joolz. (Aj nemecké. ja to hodnotím ako pri autách podľa mňa najspoľahlivejšie sú proste japonské a potom nemecké, i keď SAAB a volvo tvoria výnimky.....tak ako austrálske bertini alebo švédske Brio,Stokke, či US Bumbleride)A tiež som zdesená z toľkého výberu, pred 4 rokmi bolo len pár druhov kočíkov na trhu.

Nedočkavá super voľba: teutonia spirit S3 je moja 2. záloha, ak by mi BGB v niečom predsa len nevyhovoval.

Dorotkaa: denim je chic.Dokúpila si si aj iné poťahy? Lebo ja ten fleece , čo mám, nepovažujem na leto za príliš pohodlný. Objednala som z ČR bavlnený na mieru šitý poťah, som zvedavá ako to bude vyzerať v skutočnosti.
Potom sa vrhnem na PF canvas.

BA stretávka, dúfam stále platí 10.11.09 o 17,00 v Relaxxe .... 😉

bebel
26. okt 2009

Fyi: zriadila som Album Januárovky2010...je tam zatiaľ prehľad z ankety k BA, potom spravím TT a východ a potom zbytok nás ostatných, čo zrejme nebudeme mať januárové parťačky z fóra v pôrodnici 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre