Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

weronyca
27. okt 2009

Bebel pekna tabulka, vidim, ze Antolska vyhrava 😉 A ako tak pozeram v ruzinove sa asi so ziadnou nestretnem, mame ine terminy ☹

nedockava4
27. okt 2009

Dobre ranko 🙂
bebel...dakujem 🙂 som spokojna, lebo som videla vsetky kociky, co som chcela a Teutonia mi prisla naj...a co sa skladania tyka - klobuk dolu....uzasne 🙂

hanus177
27. okt 2009

Pekne ranko všetkým,
včera som sa vážiila a merala: za 14 dní + 1kg + 2 cm 😀 A malinké "konečne" dáva o sebe poriadne vedieť, už 4 deň je veľmi aktívne a kopká už aj v priebehu dňa - za čo ho vždy pochválim a pohládkam si bruško 😵 😵 😵 už som mala strach či je v poriadku, keď sa tak malinko ozývalo...... to bude asi tým, že v poslednej dobe mi začína viac chutiť jesť.... tak ma asi viac miesta... 😝

janka1
27. okt 2009

Dobré ránečko , vstávame
Pridávam sa k ankete:

1. Košice, Rastislavova / Dr. uz dohodnutá
2. pri pôrode s MM / ak si to dovtedy nerozmyslí
3. pracujem / MD 6. tyždňov pred pôrodom
4. prirodzeným spôsobom / ak sa nič nezmení
5. ukáže situácia / najradšej prirodzene bez čohokoľvek
6. zo zdravotných dôvodou nemôžem nikam

wanduska
27. okt 2009

jeeej, baby, ja som si pozerala tu vasu tabulku ohladne porodov. to bude sranda, ked sa tam vsetky postretavame🙂) inac, bola som v sobotu na takej prednaske o porode - robila to dokina z antolskej - ty vole...rozmyslam, ci si to babo nenechat v bruchu navzdy 😎

k.a.t.k.a.
27. okt 2009

dobre ranko 🙂

bebel kraaasna tabulka 😉

wanduska od 38tt zacnes ratat kazdy den do porodu 😀 ja by som uz teraz najradsej rodila, zacinam byt tazkopadna a zacina mi uz dochadzat aj arzenal veci na oblecenie, asi uz dosiel cas na prvy "asexualny tehu kusok" 😝 ale ked som vcera videla co predavaju tak neviem neviem, budem v leginoch,satach a tunikach az do porodu 😀

eva3107
27. okt 2009

Dobre ranko..tehulky.. 🙂

Co sa yka oblecenia mas pravdu katka...aj mne uz dochadza "arzenal"...No musim nieco vymysliet , aby som zimu v pohodke prezila...inak som aj rada, ze uz budem doma...od novembra..jeden kabat , ktorry mam mi sem tam na vychdzky postaci...aspon dufam 😅

nedockava4
27. okt 2009

hm, tema saty?...ja som presedlala na leginy a saty....je to pohodlne...len na nozicky uz asi nemam co obut.... 😠

hanus177
27. okt 2009

Baby s tým oblečením mám problém aj ja, pracujem ešte cca 2 týždne a oblečiem sa už len do jedných rifli a za nové sa mi nechce "vysoliť" 30-40 EUR

sisipetka
27. okt 2009

Pekny dnicek kocky,
Bebel, tak klobuk dole - vcera Ti bolo zle a i tak si tabulku super zvladla 😉
K tym satam - zatial je to ok, tie moje tehu sa mi ani nezdaju asexualne....ale skor bude problem, ze co si obliect buduci vikend na sestrinu svadbu 😅 Pred 3 tyzdnami sme boli kamaratom, to som este mala spolocenske saty "ala" anticka bohyna 😀 (chapem take siroke velrybie a padave az dole)....no a teraz pochybujem, ze uz nieco na mna vymyslia.....asi to vyriesim nejakymi nohavicami a tunikou 😉
A co sa tyka vahy u mna, tak kazdy tyzden sme + 0,5 kg - takze do toho porodu to vidim este na + 4 kg a som v kybli - predbehnem vahu manzela 😖 😀
Pekny dnicek, bezim do mesta nejake vybavovacky poriesit.....

genialna
27. okt 2009

Pekný dník..

Pridávam sa k ankete:

1. Bratislava - Ružinov/ ak sa bude dať, Dr. bude dohodnutý
2. pri pôrode MM
3. pracujem / MD 6. tyždňov pred pôrodom
4. prirodzeným spôsobom, ak nebudú komplikácie
5. uvidíme, chcela by som prirodzene
6. ešte som nad tym neuvažovala

Weronyca, v Ružinove sa možno aj stretneme. Sice mam termin neskor, ale mala je od zaciatku skoro o 2 tyzdne vacsia.. 😉

bebel
27. okt 2009

Ahojte,
to že môžete nosiť legíny v kombinácii spredĺženým zvrškom je super riešenie.
Ja mám lýtka ako fotbalový reprezentant, a tak sa legíny nikdy nestanú súčasťou môjho šatníka. 😀

Ale topánok mám našťastie habadej 🙂
Holywoodky v kombinácii s legínami a tunikou, s veľkým úpletom na previazanie alebo kabátikom môže byť celkom pohodlné aj chic.

bebel
27. okt 2009

Wandus: tiež si myslím, že ťa to v 9.mesiaci prejde...
Pri Brunovi som mala asi polku tehu fázu, že som mala obavy z pôrodu.
No posledný mesiac, teda cca 2 týždne do pôrodu som už robila všetko pre to, aby som krpca zo seba vydurila von...lebo mi ten stav už neskutočne prekážal a obťažoval ma.A to som bola o 4 roky mladšia a ďaleko viac vo forme ako dnes. Psychicky aj fyzicky som bola tak vybudená k 1 cieľu, že mi bolo šumafuk ako - len preboha nech už som vo svojom tele sama. 😎

liwka
27. okt 2009

zdravim vsetky tehulky a vsetky akcne babatka. ja som si vcera vsimla, ze ked sa to moje male hybe, tak to uz normalne vidno (akoby som mala miesto brucha zelatinu 😉 ), tak sa z toho vytesujem.
weronyca- no ako s drahym? dufam, ze je to uz lepsie 🙂

iva81
27. okt 2009

Ahojte
Wanduska aj ja som bola na tej prednaske 🙂 Ktora si bola, bola si tam sama ci s partnerom?

kalianka
27. okt 2009

caute bruska,
tak ja mam dnes v praci tiez take upletove saty a k tomu legíny...
no a vybrali sme kocík. Nakoniec Casualplay S4... este teda nie je objednaný, ale sme pred viacmenej rozhodnutí. Teta v obchode povedala, ze jané slalom 2009 by nekupovala, vraj je tam nejaka linkova vada a kazia sa na vsetkych lave zadne kolieska ci co... vraj tolko reklamacii na jane este nikdy ako tento rok nemali... a kedze som vyberala z tychto dvoch, tak tak... A sice vraj je tazsí a mensí ale dako prezijeme 🙂

roxy_1
27. okt 2009

Ahoj devcata,
dneska jsem si po delsi dobe pospala do pul desate...
vcera vecer jsem s hruzou zjistila ze uz mam 10kg navrch,to je uz za tento mesic 3kg,kam tohle pujde dal nevim.... 😒 jenze posledni dobou tlacim sladke na ktere mam stale chut... ☹

uz se nemuzu dockat patku az pujdeme konecne na ultrazvuk,maly me posledni dny tak vyvadi az to nekdy boli.... 🙂

gucz
27. okt 2009

ahojte žienky
ja som včera bola na tej diabetológii, takže mám diétu, aj keď mi presne nepovedali čo a ako, len vynechať sladké. No ale čo to som popozerala na nete. No a o dva týždne krvný test. A ešte ma odtiaľ poslali aj na očné, že mi majú skontrolovať očné pozadie. Tak som dnes šla na očné, tam mali dovolenku, tak snáď na druhý týždeň sa mi to podarí vybaviť.

môj drobec nejak moc nekope, alebo teda aj kope, ale celkom jemne.

dadulka2000
27. okt 2009

ahojte
ja mam o 13.00 midwife tak mi asi bude brat pollitra krvi,... od rana pijem vodu, aby som jej mala dost a tekutej 🙂
pojdem s malou do parku este predtym na chvilku
musim si vypitat Fit to fly papier, lebo letim opat na slovensko - len na 5 dni, otca pozriet do nemocky a postresovat sa 🙄

eva3107
27. okt 2009

Guzc tak to ti nezavidim to chodenie po lekaroch... ☹ ..
Dadulkaaa...noo hlavne mysli kvoly babenku pozitivne..., vsetko bude v poriadku nebooj 😉

andykca
27. okt 2009

Ahojte babenky...tak ja mam dnes za sebou najhorsie a to je riadenie...fu to mi trvalo a este sa mi aj mop pokazil tak som pol domu zmyvala po kolenacky....☹ a do toho som fajnovo kaslala a maly sa vrtel..no parada hehe

nooo tak aspon mam nejake dobre spravy...Adros vas pozdravuje a dnes ju prepustaju domov....chvaaaaaaalabohu 😉 no ostatne isto popise ona...

co sa tyka oblecka tak ja som nadabila na nove next rifle za 15 € tak mam dufam vystarano....aa na vrch mam takze to neriesim
a co sa tyka kil tak sme na +8kg a za cca 2 tyzdne sa mi to zastavilo tak sa vytesujem (som zvedava dokedy hehe)

tak idem varit aby som neumrela hladom.....

liwka
27. okt 2009

nasla som zaujimavy clanok: http://www.alinka.sk/c/potrebuju-babatka-hojdac.... zvazovala som, ci to kupit, alebo nie, no teraz uz vobec neviem

liwka
27. okt 2009

andykca- super sprava, som rada, ze je adros aj s babatkom v poriadku. dufam, ze podobnu spravu sa cim skor dozvieme aj o minix 😉

olienka12
27. okt 2009

http://www.minibazar.sk/MOSES-BASKET-POSTIELKA-... ktora by ste mali zaujem o kos pre babo 😉

krpuch
27. okt 2009

Ahojte..tak ja som vcera absolvovala cestu s priatelom z LM do bratislavy vlakom a hned spät nasim autom. uf. bola som riadne unavena zo soferovania. 6 hodin mi to trvalo na nasej skodovke cez tie vsetky mesta. Este mi do toho volala sestricka, ze si mam prist pre lieky, ze mam nizky krvny obraz. Tak som bola vystresovana, co sa deje.
Dnes som tam teda bola a ze mi chyba zelezo ako asi kazdej druhej tehotnej. Tak som si konecne vydychla..

ivv
27. okt 2009

ahojte dievcata,
ozyvam sa opat po dlhej dobe 🙂. aj ked mam teda pocit, ze si niekedy pisem pre seba 😅

takze sa aj ja pridavam k ankete:
1. Antolska ; dohodnuteho dr. zatial nemam
2. MM pri porode nebude
3. pracujem; MD 6 tyzdnov pred porodom
4. prirodzenym sposobom, leda ze by mi ortoped doporucil sekciu 😒
5. ak prirodzene tak bez anestezie, ak sekcia tak spinal/EPI
6. do verejneho registra

botis
27. okt 2009

ahojte tak sa po velmi dlho case opat pridavam k vam 🙂
k tej ankete :
1, Ruzinov, asi zazmluvnim
2,manzel to uz raz zvladol, zvladne to znovu 🙂
3,som na MD s dcerkou ale studujem takze asi sa budem musiet v spitale ucit, zrovna bude skuskove...
4,normalny porod, dufam
5,asi si dam epi, pri malej som sice nemala, musim sa poradit s dr., porod je vpohode ale to zasivanie uz nechcem prezit pri plnom vedomi
6,neviem, toto este neriesim
inak vidim, ze sa asi stretneme niektore v Ruzinove, tesim sa uz na to 🙂
a k tym kopancom, moj maly ked kope tak to je vidiet aj cez hruby sveter, ide ma rozkopnut, strasnu silu ma, uz len cakam, ze mi nabehnu nejake modriny🙂 a kope stale, tak aspon viem, ze je tam 🙂
pekny den vsetkym

nella1
27. okt 2009

ahojte zienky neviem mozno ste to tu uz niekde preberali len chcem vediet co uz mate nakupene pre mimi... ci nahodou nemeskam 😀

olienka12
27. okt 2009

nella ja vsetko okrem postielky, madraca, jednorazovych plienok a kozmetiky.. sebe este do porodnice, porodnicke vlozky, mast na prsniky a jednorazove nohavicky, inak som uz vybavena 😉 😀

alikaa
27. okt 2009

Nella1 ja som tu asi jedina, co este nema nakupene fakt ze absolutne NIC. Planujem zacat nakupovat od novembra, cize od buduceho tyzdna. Ale aspon zatial pomalicky zistujem co asi potrebujem, ake znacky chcem pokupit a pod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre