Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

antoniab
31. dec 2009

jej botis blahozelam 😉 vsetko naj naj naj 😵 😵

lopezka
31. dec 2009

ahojte 😅
aj ja som uspesne po poradni, dnes sme tam boli len ja s katkou 😀 teda pokial tam uz potom nikto nedosiel 😉 (alika, dnes robil opat janac ..... nebol 2-krat sympaticky, ale dalo sa to zvladnut 😉 )
neviem co mi to popisal do tehu-knizky, len tam vidim napisane 2cm 😠 .... tak neviem, ci som uz tak otvorena, alebo co to vlastne znamena 😎
opat ma aj tento zdrbkal, ze som vela pribrala ☹ ☹ ☹ a ze uz by som nemala ani kilo ....srandista.....vobec nemam dojem, ze sa prejedam, zjem hrozne vela mandariniek a pomarancov, stale pijem ......a proste priberam ....zabijem sa ? 😒

botis, blahozelam 😅 a zelam obom hlavne zdravicko 😉 😅

minix .....no my sme tu salu chceli vidiet, aby sme vedeli, co coho ideme .............no a teraz na to neviem zabudnut 😠 😖 😎

lopezka
31. dec 2009

Babulky, zelam vam veseleho Silvestra 2v1 😀 .... hlavne oddychujte .... do Noveho roku vykrocte tou spravnou nohou 😉 .... a v roku 2010 vsetko len to NAAAJ, lahke porody 😀 a nasim detickam hlavne ZDRAVICKO 😀 😉 😅

Lopezka ( Maja )

dadulka2000
31. dec 2009

Botis, aj ja blahozelam a prajem vela zdravicka Adriankovi.
Lopy, ja som tiez vela pribrala - uz mam +21kg,... co zabijem sa??? 😀 😀 , ty mas kolko?
tu nastastie ta nik nevazi, nemeria,.... je im to sum a fuk
no idem si lahnut, skusit zdriemnut na 2 hodky, nech vladzem ponocovat. 😅

baileysa
31. dec 2009

botis, blahozelam k adriankovi, tak budete mat krasny datum 😵

dadul, no ved by som sa aj castejsie, ale babatenko neznasa pocitac, co som tolko pred nim sedela, tak ked zasadnem, tak hned ma vykopne prec 😀

lopez, aj ja som to mala pri malej, ze som pozrela na flasu mineralky a plus kilo... ten posledny mesiac sa uz neda ovplyvnit podla mna, lebo telo uz zadrziava vodu a pod.

ja som napr. posledne dni uplne nenazrana, sorry za vyraz, ale sa nejdem dojest 😅 podla mna sa telo chysta na porod a kojenie... teda tak sa utesujem 😀

adros
31. dec 2009

jeeeej, mame dalsieho chlapa 🙂 , botis gratulujem 🙂 🙂 🙂

lopezka, tie 2 cm mozes mat aj krcok, nie?

liwka
31. dec 2009

botis, srdecne blahozelam, takze mame aj silvestrovske babenko, ktovie, ci bude aj nejake novorocne? 🙂
a znova je to chlapec- tie nase babule sa teda nechavaju vykrmovat, asi uz pochopili, o com sviatky su 😀
a tie kecy lekarov o priberani nechapem- nie je jedno, kolko zena priberie? ved je to uplne individualne. ako pisala baileysa, niektora priberie aj z mineralky a niektora sa moze snazit, ako chce a nic (mne lekarka vravela, ze asi bude problem pre babatko, lebo mam prilis male brucho- no a co ho natiahnem???).
moja mama pri mne pribrala 30kg a potom pri sestrach takmer nic.
a aj tak si myslim, ze do pol roka od porodu ani nebueme vediet, ze sme mali nieco na sebe.
gucz, vynasnazim sa krizit nozky, aby nam bolo v nemocke veselsie 🙂

serafinka1
31. dec 2009

botis gratulujeme k chlapčekovi, nech ste obaja zdraví 🙂 🙂 🙂

liwka tiež si myslím, že to, koľko priberieme nech nikoho netrápi, pri malej som pribrala 20 kg a teraz len 10 a nedarí sa mi nejako priberať. Vyzerám akoby som bola v 6 mesiaci, ale čo už, zazerajú na mňa že čo ja chcem ísť rodiť v januári, ale tak hádam porodím. Mám naplánovanú sekciu na 21.1. no neviem či to dovtedy vydržíme. Mne poslíčkovia chodia už zopár týždňov, bolesti mávam príšerné, tvrdnutie brucha na dennom poriadku no ale uvidíme, či si to náš malý Oliverko nerozmyslí.

Janqa ja budem rodiť u Stanka.

gucz
31. dec 2009

veru veru baby, z tých kíl si nič nerobte, ja mám , teda na poslednej kontrole som mala + 2 kg, áno dobre vidíte, + 2. A to mám brucho ako veľryba. Doktorka povedala, že je to individulálne, a ak bábo rastie ako má, tak čo tam po váhe....

botis gratulujem k synčekovi 🙂

dadulka2000
31. dec 2009

nedari sa mi spat,.... no budem ponocovat nevyspata 😀 , zato mala chrni len taky fukot - tak mam aspon klud 😀

gucz - +2kg?? wow,.... ja som zacinala na 65kg a teraz uz pomaly konkurujem muzovi (on ma 95kg), ja 86kg.... ako delo 😉

ozaj zajtra je 1.1.2010 ideme este merat bruska??? teda tie co ich este maju. 😅
resp. mozme zacat merat aj opacne - ako sa budu zmensovat,.... roxi, co ty na to??

petronelka77
31. dec 2009

Ahojte, prajeme krasny a uspesny Novy rok 2010 🙂 . Davidko s maminou 😉

alikaa
31. dec 2009

Aj ja sa pripajam ku gratulaciam k silvestrovskemu babatku 🙂 Nejako vela januaroviek porodilo v decembri sa mi zda, som cakala, ze iba tych zopar, co ma termin okolo 1.1.

Lopezka, aj mne Janac napisal 2 cm, to je asi krcok, nie otvorenie, na to by ta urcite upozornil, alebo by si ta tam rovno nechali. Ja som pribrala zatial 8 kg a povedal, ze je to tak akurat, ze uz sa mam snazit nepriberat a ze sa nemam prejedat. Asi je fakt pravda, ze sa vyziva v sarkastistickych poznamkach. Ale to si netreba vsimat. Hlavne je, ze ta poriadne vysetril, nie ako ten pred tyzdnom.

petronelka77
31. dec 2009

Botis, gratulujeme 🙂 🙂 🙂 , nech ste hlavne zdravi.

nella1
31. dec 2009

Stastny novy rok uz maminky a bruska.... Nech sa hlavne dariii a ste zdraviii vela stastia a nadhernych chvil s nasimi pokladmi a tych co to este len caka nech to vsetko dobre dopadne 😉 🙂

bejbyna
31. dec 2009

Ahojte kočky
stupidQ6 ma dievčatko Hannah narodila sa dnes o 11:30 , 3580g a 53cm
Gratulujemeeeee 😵 😵 😵 😵

andykca
31. dec 2009

....no clovek sem nahliadne a dalsie babatka na svete 😵 😵 😵 gratulujem mamicky 😉

plivit
31. dec 2009

stupid všetko najlepšie k dievčatku 😀 tak predsa to nebol chlapec 😅

liwka
31. dec 2009

takze stupi ma predsa dievcatko??? joj, a tak velmi chcela chlapca. takze tie pochybnosti na konci tehotenstva boli opravnene. ale aj tak z celeho srdiecka gratulujem a nech je Hanicka rovnako dobre dietatko ako su jej surodenci 😀 😀 😀

gucz
31. dec 2009

Ďalšie miminko??? stupidQ6 gratulujem 🙂

dadulka áno +2, no ale ja som hodne pribrala pred otehotnením, takže sa to vyrovnáva 🙂 . Bála som sa, že priberiem ešte a budem ako slon, no chvalabohu som nepribrala, tak som len ako sloníčatko 😀 (ale ja som nikdy nebola chudá, tak to nejak neprežívam)

marushka
31. dec 2009

ahojte maminy,

ja len narýchlo - VESELÉHO SILVESTRA , prajeme 😉

botis a stupi - veľké gratulujeme k miminkám, buďte zdravučkí a v poriadku 😉 😉 😉

katka22r
31. dec 2009

botis a stupi vela vela zdravicka ech tak az budu mat svoj vek maju co oslavovat 😀 ...kocky kolko nas tu je co este neporodili?mam pocit ze budem este prenasat 😉 pekny vecer vam prajem

katka22r
31. dec 2009

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti. 😉

babush
31. dec 2009

maminy ... krasny silvester a este krajsi rok 2010 nam vsetkym prajem 🙂 nech mame tie najkrajsie a najzdravsie dietka pod slnkom a najlepsich a millujucich muzov po svojom boku

a dnes vynimocne pre botis a stupi 🙂 odvazne mamicky-rodicky...srdecne gratulacie

Uzite si to! 🙂

babush
31. dec 2009

uups.. a na ives som zabudla....len to najlepsie aj vam...samozrejme 🙂

loss
31. dec 2009

aj ja zelam vsetkym stastny Novy rok 🙂 🙂 🙂 🙂

krpuch
31. dec 2009

tiez prajem vela zdravia pre krpcov, co sa dnes narodili...samozrejme aj pre ostatnych. a stastny novy rok!!!

adros
31. dec 2009

stupi, gratulujeeeeem

baby, hlavne tie starsie rocniky, zachrante ma, lebo si pripadam ako blbec. Mali sme so susedmi debatu o starych skupinach - odrhovackach, na ktorych sme si ficali za mlaaaadi. A ja som si spomenula na jednu piesen, co hravali na diskotekach a vsetci na mna pozerali ako na blbca, lebo to nikomu nic nehovori. Ak si dobre spominam, tak sme to volali Pinochio, aj ked si myslim, ze to s postavickou Pinocchia nemalo nic spolocne. To boli len take klavirne tony, ktore sa potom zrychlovali. Pamatam sa, ako sa ma pochytali aj piati okolo pasu a vykopavali do rytmu nohy.... ale nikto si na to nespomina a ja neviem, ci uz som teda neni blbec 😀 Pamata si na to niektora?????

roxy_1
31. dec 2009

tak mame po kontrole,jsme na tom stejne jako minule,hrdlo 2cm to znamena krcek??? jinak je vse ok,popraly jsme si s doktorkou stastny novy rok a za nejakou pul hodinu jsem ji jeste potkala na nakupech 😀 byla jsem tam jen ja a jeste 2 dalsi tehulky 🙂 jak jsem byla na monitoru tak jsem slysela jednu maminku jak hekala na vzdycharne bolestma.moc kuraze mi to nendodalo.... 😅 😅 jinak dalsi kontrola 7.1.

botis a stupi obrovska gratulace 😵 😵 😵 ja verila ze se jeste nekdo dneska narodi,ale ze se to tak rozjede jsem necekala 😀 😀 a obavy stupi ze to nakonec bude holcicka byly na miste..a ja ji tak prala toho chlapecka 😅 😅 ale dulezitejsi je ze jsou obe v poradku 🙂

dadulka to vis ze jeste budeme merit 😀 aspon ten zbytek co jeste zustal 😀 😀 😀 snad se holkam bude zitra chtit 🙂 🙂 je to posledni mereni tak snad ano 🙂 🙂

andy vcera jsem cetla clanek o vyvolavani porodu a jsem ujistena ze u me v zadnem pripade,to radeji budu kazdy den litat po schodech a snazit se delat vsechno pro to aby sel ven "dobrovolne" 😀 😀 😀

dankag
31. dec 2009

ahojte januarovky
tak my sme prestahovani, sami a uz aj internet mame ... jupi

uz len nove babetko cakame

gratulujem k babetkam co uz su na svete

a vsetko dobre v novom roku

antoniab
31. dec 2009

andy nemyslis kankan 😅 taku modernu verziu

stupi gratulujem nech sa malej dari aj tebe a konecne nejake dievcatko 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre