Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

k.a.t.k.a.
1. jan 2010

Dobre ranko 😀

Stastny novy rok vsetkym 🙂

Ja som sa prave zobudila a MM stale spi 😅 sme boli trochu v meste na namesti, dali si cigansku pockali na ohnostroj na nabrezi Dunaja a potom sme este isli na kafe do hotela 🙂

Vsetkym novym mamickam gratulujem 😎

Mna buduci tyzdne cakaju interne predoperacne vysetrenia, len najhorsie je ze si ich musim sama vybehat a este horsie ze na Antolskej maju na internom dovolenku do 11teho 😠 Ja neviem koho budem s tymto bruchom a kde nahanat kvoli vysetreniam, sa stavym ze vsetci budu mat na poliklinikach dovolenku 😖 Neviete niekto o nieco o nejakej sukromnej klinike kde urobia interne?

liwka
1. jan 2010

krasne novorocne takmer rano vam prajem. rano preto, lebo hoci som uz skoro 3 hodky hore, ale o prebrati sa nemoze byt ani rec. a to sme silvestrovali pospiacky 😀 priatel bol po celodenke unaveny, o desiatej sme zaspali a zobudili nas az delobuchy. svokra so svagrinou boli vonku, my sme chvilu pozerali z okien a zaliezli spat do postele 😉
takze vam v tento krasny den prajem vsetucko najlepsie do noveho roka, aby bol krajsi, uspesnejsi ako ten minuly a kedze pre vsetky z nas bude iny, tak prajem celym rodinkam a najma malym krpcom same slnieckove dni bez boliestok a urazov. 😀
a rovnako ako Evka aj ja som zvedava, ktore jauarovciatko vykukne prve na svet 😀 (marush, zeby tvoja princezna?)

janka1
1. jan 2010

pripajam sa s prianim pre vsetky maminky aj deticky , kotre su na svete , aby ste boli zdravucki, spokojnucki , vela lasky mali a aj vsetkym naokolo dali , krasne prezite porody bez komplikacii a nehody, aby ste vsetky vzdy vesele boli a babatka vas posluchali ,papali a spinkali , kakali a piskali 🙂 😉
krasny cely rok 2010 vam zelame s Oliverom este v pyzame 😵 😵 😵
cmiky cmuky cmuky cmuky cmuky cmuky cmuky cmuky cmuky cmuky cmuky

liwka
1. jan 2010

jeeej, marush, teraz som si vsimla, ze si do zoznamu mien pre malu pridala aj Hanu, no, to som zvedava, ako sa nakoniec rozhodnes 😀 uz aby sa mala narodila, lebo o chvilu tam bude cely kalendar. 😉 😉 😉 😉
drzim palce a potom cim skor informuj, ked tu uz budete 😀

roxy_1
1. jan 2010

marushka male se asi na svet jeste nechce... 🙂 musi se trochu prece vystrojit nez prijde mezi tolik chlapu 😀

jinak vcera me ve zpravach potesili,rikali ze od pristiho roku budou v kalendari zavedena jmena jako Tobias,Sofie a spousty dalsich jinych 😀 Tobias by mel asi pripadat na 2.11. jinak nekteri u nas jej slavi 12.9.

ivv
1. jan 2010

k.a.t.k.a skus stranku dibak.sk
je to moj novy obvodak a je popri tom aj internista. ale teda vobec netusim, ci robi takto medzi/po sviatkoch ale za zavolanie nic nedas. na stranke pise, ze realizuje urgentne interne vysetrenia. o nikom inom neviem.. ved skus
inak zavidim, ze ty mas sekciu jasnu.. moja mala je KP a nejako o sekcii nikto nic nehovoril. tusim v utorok na poradni aj slzu pustim ak budu hovorit len o spontannom porode.. ☹

dadulka2000
1. jan 2010

dobre ranko sa praje 😀 😀
uspesny NR 2010 vsetkym prajem, hlavne plno zdravicka a radosti z deticiek a zivota.

my sme prave vstali,.... vcera sa oslavovalo do 3.00 hod rana, tak sme si vsetci prispali dneska. dokonca aj Ellie potiahla do 10.30. super bolo 😉 , nasmiali sme sa, pripili si 2x (na slovensky NR a o hodku neskour na anglicky NR)

vcera manzel doniesol to nove auticko,.... jupiiii, tak sa idem vytesovat. big family car
😅
vonku je krasne slnecno tak sa pojdeme prejst a podaktori aj prevetrat opite hlavy,.... haha.

k.a.t.k.a.
1. jan 2010

ivv dik idem mrknut 😉 a ty kde budes rodit?

k.a.t.k.a.
1. jan 2010

jeeej ivv ved tam mam aj ja obvodacku 😀 na Zaporozsku som chodila do skoly 😀

ivv
1. jan 2010

.. a vsetko naj v roku 2010! Hlavne vela zdravia pre nas, nase babatka a vsetkych nasich blizkych! 🙂

ivv
1. jan 2010

k.a.t.k.a ja budem tiez na antolskej. zatial som mala dve poradne, jednu s havaldom a jednu s niznanskou, lebo havalda bol po nocnej. ale ani jeden z nich nechce zazmluvnit, lebo okolo 24. su out of office.. a uz nemam vela casu zohnat niekoho ineho.. 😅

zazalienka
1. jan 2010

babulky, do Nového roka želám všetko naj, maminkám zdravé detičky, blahoželám k novým bábätkám, veľa zdravia, šťastia, lásky, spokojné rodinky no a my čo sme potiahli do toho januára, tak nech sa nám všetkým všetko darí, nech naše pôrody dopadnú tak dobre, aby sme sa už len tešili zo zdravých detičiek..

my sme stále ešte u švagovcov, manžela s Veronikou a malou neterou Ninkou som včera naložila v TT na vlak, mali zážitok, cestovali do Serede no a ja som medzitým prišla autom... tak sa decká tešili.. tak sme si potom urobili taký pohodový večer, baby sa bláznili, najmenší Maťko zaspinkal, aj teraz tu na neho pozerám aký je krásny, o pol noci sme si pripili, na balkóne sme vyriešili ohňostroj, potom sa ešte zastavili kamoši a okolo tretej sme zaľahli..
samozrejme ja prebratá, tak som ešte do štvrtej čítala nové Mama a ja🙂) dnes ešte navštívime švagrovcov a pôjdeme domov.. ak zvládnem, pôjdem do kostola, je sviatok, nejak sa tam dogúľam.. s Veronikou sa nám to kráti, v nedeľu už pôjde domov, po prázdninách a už budeme len čakať kým príde náš zázrak.. teraz ma čaká to najhoršie, vyriešiť anestézu, potrebné vyšetrenia, a potom sa už len ticho modliť nech to máme za sebou..

katka22r
1. jan 2010

celkom pekny silvester nie?tento rok bude este krajsia oslava lebo budeme s babenkamy ze?a to uz niektore budu mat rok 😀

dadulka2000
1. jan 2010

veru katka,.... mas pravdu. podaktore uz budu mat rok a niektore to bude len v januari cakat,.... 😅

prave som sa bola vytesit a prevetrat v novom auticku - neskorsi vianocny darcek 😉

weronikla
1. jan 2010

Ahojte,

zelam vam vsetko len to najlepsie v novom roku, najma zdravicko vam aj deturencom, lahke porody a vela mliecka 😉
Uz moc neprispievam, ale citam vas a dozviem sa aj co treba 🙂) My sme silvestrovali s kamaratmi, co maju malu dcerku, bolo fajn, cely vecer sme hrali Activity (odporuuucam !!! 🙂 ), tak sme sa nasmiali. O 3 sme zaspali a ja som si potiahla pekne do stvrt na 1. NA wc idem vzdy dvakrat za noc, takze na zly spanok sa nemozem stazovat. Ale tiez by som mala najradsej po, uz je to vycerpavajuce. Tak vam zelam hlavne vela psychickych sil 🙂

A K.a.t.k.a., skus, www. snop.sk na Zahradnickej, tam robievali predoperacne, ale neviem ako teraz.

nella1
1. jan 2010

vsetulinko dobre este raz v novom roku 2010 vela zdravicka a domacej pohody nech sme stastne 😀 maminky a ideme teda merat tie bruska este? ja mam 108 cm 😅

liwka
1. jan 2010

Zuzi, vitaj, som rada, ze si oka. som sa o teba bala, ci si neskoncila po tych obstrekoch v nemocke 😀

drobec123
autor
1. jan 2010

aj ja sa pridavam s nelinkou ku prianu krasneho noveho roka, nech mame zdrave a stastne babatka a vsetko je potom krajsie a lahsie ! 🙂

uz tolko nestiham, ale sme doma, mame dve noci za sebou - jedna tazka a druha dobra. dnes zatial cez den spinka, skoda ze je este taka cerstvo narodena, hned by som vytiahla kocik a sla ho otestovat .... ale vsetko ma svoj cas. myslim na vas vsetky co to mate este pred sebou - urcite to kraaasne zvladnete !

ivv
1. jan 2010

drobec mala je nadhernaaa 😵 hod nejake fotky do albumu nech sa pokochame 🙂

dadulka2000
1. jan 2010

drobec, krasna foto,... supni dalsie 🙂

babky mna od rana pali zaha - to isto bude tym ponocovanim a "zranim" piateho cez deviate vcera vecer,.... brrr. 😝 😝

pe3cka
1. jan 2010

drobec,moc gratuluji k Nelince, je krásná a těšíme se na další fotečky...

A všem vám přeji krásný a šťastný nový rok...ten letošní bude pro nás všechny moc krásný a plný změn, tak nám všem přeji,ať to zvládnem s úsměvem na rtech...

zdenka73
1. jan 2010

Ahojte! Všetko dobré do Nového roku, hlavne veľa zdravíčka. Maminám gratulujem k pôrodom, a veľa mliečka.A nám čo nás pôrod ešte len čaká, aby všetko dobre dopadlo a mali už mrňúso pri sebe.

katka22r
1. jan 2010

ahoj kocky akurat sme s mm pripravovali veci ako oblecieme malu ked pojdeme s porodnice,chcem jej dat kosielku,dupacky,reklik,ponozky a do perinky tak do fusaka a do vanicky myslite ze je to vela alebo takto alebo manej ci viac vrstiev treba?dakujem ze vase nazory

krpuch
1. jan 2010

katka 22r - ja mam pripravene tricko, dupacky, svetrik, overal, ponozky, fusak a vanicka

marushka
1. jan 2010

ajojte,
tak my níííííííííííííííííč, vyzerá to tak, že som to ja, kto začína éru prenášania v januári 😉 😉 😉 kočky moje....

sme sa teraz vrátili z prechádzky v prírode a z návštevy, nato že dnes rodím, to teda nevypadá 😉 😉 😉

môj osobný feeling - 10.1. 😉

dadulka2000
1. jan 2010

marush, no vidis aku peknu "eru" zacinas,.... 10.1. by som brala aj ja...... 😀

marushka
1. jan 2010

no, dadulka, neviem či peknú.... 🙂 uvedomila som si, že tehotenstvo som si užila plnými dúškami, bolo krásne, ale asi je už čas - rada by som to mala za sebou, v zdraví a bez problémov
😉 😉 😉

teraz už je také obdobíčko, že len premýšľam, variujem, občas maľujem panické scenáre....no, neviem už nech sme vonku 😵 😵 😵

loss
1. jan 2010

marushka myslim na teba nech to mas coskoro za sebou 😵
takze nemame novorocne babenko 😔

janqa24
1. jan 2010

pripajam sa k prianiam vsetkeho len toho najkrajsieho a najlepsieho v novom roku, aby sme mali bezproblemove porody a zdrave, poslusne a krasne babatka 🙂

janqa24
1. jan 2010

marushka, nijake panicke scenare, vsetko dobre dopadne! 🙂 🙂

katka, ja mam pripravene body, dupacky, svetrik, tenku ciapocku, hrubsiu ciapocku, ponozky, rukavicky, zavinovacku, fusak a vajicko s dekou.....cca rovnaky zoznam, ako mas ty.....pojdeme autom, parkovat sa da rovno pred vchodom v takychto pripadoch, takze by to malo byt ok

uz tyzden mi odchadza zatka, od vcera rana v nepravidelnych intervaloch bolesti, nervozna som ako pes, pri dlhsich prechadzkach ma picha na lavej strane brucha, baletka sa pomenej hybe, brusko sa mi zda znovu o nieco nizsie a tvrdne statocne......ja neviem, co este moje telo potrebuje, aby sa rozhybalo 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre