Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
5. jan 2010

zdenka velmi pekne dakujeeem 😉

liwka nooo ja som naposledy mala poslickov, pripadne nejake polesti odspodu na silvestra...odvtedy nic... 🙂 mozno mas poslickov aj ty..ono mne to vtedy trvalo cele poobedie a nieco aj v noci....ale neporodila som xi

ach baby ten chrbat vam nezavidim....hmmm ☹

...a nejdeme stavkovat? ze kedy a kto porodi skor....ci adros, plivit alebo roxy? hehe

sisipetka
5. jan 2010

tak este aj ja sa pridavam ku gratulacii Janqe a Maruske 😉
Adi, vsetko naj k meninkam a hlavne stastny koniec uz bez dalsich tazkosti 😵

weronyca
5. jan 2010

andy beries mi napady... aj mna napadlo to stavkovanie,ale zdalo sa mi to drze,ze ako by to kocky brali..takto na nich zarabat🙂)

adros
5. jan 2010

oki, a ja sa stavim, ze to nebude ani jedna z tria - roxy, plivit, ja 😀 😀 😀 😀

liwka
5. jan 2010

andy, to su poslickovia? ja som myslela, ze poslickovia si take bolesti ako pri kramoch. to mavam v noci. tuto bolest celeho spodku som si vysvetlovala, ako ze sa otvaram, bo to boli furt. nepretrzite, nie v nejakych intervaloch. ale beriem to ako sucast tejto poslednej fazy. som zvedava, co mi povedia v pondelok v nemocke. a snad sa nesplni to, co mi minule pisala Adrika, ze mozno nestihnem ani tu prvu poradnu v nemocke 😀
bolo by fajn, keby sme si tam polezali spolu 😉

dadulka2000
5. jan 2010

ahojte kocky
prave som vstala.... mala sla po skolke si pospat a ja s nou.
rano kym bola v skolke som sa ja odviezla ku kadernicke, tak uz som ostrihana, nechty nalakovane na nohach - uz len zajtra si povytrham chlpky na nohach a mozem ist do nemocky 😀 😀

ozaj pikoska - hlasia tu v anglicku strasne snezenie od dnes vecera (az 40cm snehu - a to im vzdy cela doprava skolabuje), tak moj muz volal midwife ze co v takom pripade mame robit - keby to na mna prislo. a rada bola, ze ak sa nebude dat dostat do nemocky a ani sanitka ak nemoze prist, tak nech mame prichystane uteraky a oni ze nas telefonicky navedu na "TO". 😅 , uz teraz sa na to tesim,.... rodit doma - sama po telefone,.... jupiiiii. 😝
idem malu zobudit a zacat varit,.... pekny vecer vsetkym,...
roxi ako?? nic sa nedeje na termin??

liwka
5. jan 2010

oka, takze hazard 😀 a o co sa stavime? inak vopred blahozelam tomu, co tipne spravne,lebo ja nemam tusenia

andykca
5. jan 2010

Peti dakujem ti 🙂 jaaaa pevne verim ze uz tie tazkosti nebudu.... 😀 😀 skvele, ze maly tak krasne rastie a pribera...tak dufam ze tuto noc ta bude posluchat a bude dobrucky 😉 nech ho tatino poriadne zapije aby bol zdravy xi

no tak haaadam sa dievcence neurazia 🙂
adros a ty co chces pockat do februara??? no to by bolo vela nie?hehe

ja sa stavim, zeeee prva pojde adros a ak si da ten kupel slubeny tak do rana budu utekat do porodky hehe....ale to o co sa stavim neviem..asi len tak xi

adros
5. jan 2010

jaska, nehrame o nic konkretne, proste len o to, komu vyjde tip 🙂

andy, urcite budem rada, ak to bude tento tyzden, ale proste si myslim, ze nas tri est jedna z vas predbehne. 🙂 A na kupel sa tesim, ved som sa v nedelu kupala prvykrat od maja, takze si to teraz vychutnavam 🙂 Aj ked extra dlho vo vani aj tak nevydrzim, to skor moja polovicka sa aj hodinu rochni 🙂

liwka
5. jan 2010

vcera som pozerala v tabulke, ze babulky dohnali ten nepomer medzi chlapcami a dievcatami a je to 8:8, takze je uplne jedno, ci bude skor Alex, alebo Tobias. a bude fakt sranda, ked ich predbehne dieta, ktore ma termin neskor 😀

andykca
5. jan 2010

liwi a poslickov si uz mala? ci nie? ak si mala a je to ina bolest teraz tak ti neviem povedat......ja zatial inu bolest ako poslickovsku aaaa bolenie panvy nepoznam hmmm

lili213
5. jan 2010

Ahojte po dlhšej dobe sa hlásim 🙂
tak to už máme za sebou 31.12. 09 o 23:30 sa mi sekciou narodil v TT nemocnici synček Adam. Vážil 3480g a meral 50cm.
prajem pekný večer

adros
5. jan 2010

inac, moj tip je wero 😀 tej uz odisla hlienova zatka a tie dnesne bolesti krizov.... 😉

liwka
5. jan 2010

poslickovia, to je taka menstruacna bolest? na to sa budim pravidelne v noci. taky blby zvyk este spred tehu, ze zacali mi kramy, musim si dat vlozku.

adros
5. jan 2010

jeeeej, lili gratulujem. Tak ste boli takmer prve novorocne dieta 🙂 A kto ta rodil? Deckov? ten mal mat tusim sluzbu

dadulka2000
5. jan 2010

lili, blahozelam,.... Adamkovi prajem vela, vela zdravicka a teba skore zotavenie. 🙂 🙂

liwka
5. jan 2010

lili, gratulujem, prajem vela zdravia, mliecka a nech je Adamko pokojne babo 😀
jej, takze na silvestra sa nam narodili az 3 deticky, to je super 🙂

adros
5. jan 2010

dadulka, tak vy to mozno budete mat riadne akcne, to aby si zacala studovat na nete videa 😀 😀 😀 ale nie, drzim palce, aby ste odrodili v nemocke 🙂

adros
5. jan 2010

liwka, hej, poslickovia su take krce ako pri kramoch, zvycajne je ich viac, ale nie su v pravidelnych intervaloch a ani netrvaju rovnako dlho

andykca
5. jan 2010

lili gratulujem k Adamkovi 🙂 veeeeeeeeeeeeeeela zdravicka....skoda ze nevydrzal este pol hodinku xi

hmm ale ja viem z FB, ze weroniku bolia lopatky 🙂 heheeee....

no tak baby ak vy neporodite tak ja si dam cez vikend sex a pojdem na to ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...inac sranda by bola kebyze roxy je uz vo vzdycharni teraz 🙂

dadulka2000
5. jan 2010

Adi,... si rob srandu,.... snad to take nebude - to bol len katastroficky scenar,.... a si predstav, ze pomedzi kontrakcie budem si pisat s vami na MK,.... to bude uz len sranda,.... 😀 😀
Adny vsetko dobre k meninka,.... 😅

lili213
5. jan 2010

Dakujem vam 🙂 ano rodil ma Deckov

liwka
5. jan 2010

inak na tuto noc vyhlasili aj u nas vystrahu 1. stupna, plati od polnoci, tak aksa niektora chysta rodit, chodte este pred polnocou 😀
dadulka, lekar, u ktoreho som bola na 3D mal s takymto porodom cez telefon zivu skusenost a preto mi odporucal zdrziavat sa v blizkosti nemocnic. a myslim ,ze pocas tohto zimneho obdobia to odporuca vsetkym svojim pacientkam 🙂 ale osobne by som to nechcela zazit, po pohlade na Marosa, ktory sa zatvaril, akoby ho prave sli rezat, ked mu lekar povedal, ze to potom bude na nom. 😉 snad je tvoj manzel odvaznejsi...

weronyca
5. jan 2010

andy, hej dobre si informovana..bolia ma lopatky.. mam pocit,ze je to z tej mojej skoliozy ☹

ja sa este ani z daleka nechystam rodit.. zatial len ta zatka odisla..

andykca
5. jan 2010

dadulka dikes 😉
......tak teraz som sa zasmialaaaaa 🙂 ja som videla na nete porod doma a teta klacala na zemi, ruky na posteli a tak rodila.....som si ta tak predstavila este s PC a ako pises na konovi hehe..... 🤐 😅 no uz len dufat, ze kalamita rychlo prejde...sak u vas je tento rok viac snehu ako u nas

adros
5. jan 2010

no veru, roxy, kde si? ci uz fakt na tech vzdycharni? 😀

wero, nekric hop, kym... 😀

andy, ty kam sa hrnes???? 😠 pekne sa postav do rady 😀 😀 😀 ale nie, keby si tam mala lezat so mnou, no co by mi viac chybalo? 🙂 🙂 ale maly ma asi este fakt cas aspon tyzden

dadka, prepac, ale nedalo mi 😀

lili, tak to si bola v dobrych rukach 🙂 Ja by som chcela mat pri porode Dr. Stefanikovu, ale ak to nevyjde, tak by som bola rada, keby ma odrodil prave Deckov

evcam
5. jan 2010

babule mne tak isto odisla hlienova zadka asi pred tromi tyzdnami a stale drzim pokope. myslim, ze u kazdeho je to indi windi. 😀
dadulka no nic moc inak aj u nas hlasia snezenie ale vzapati o par dni aj dazd.
lili gratulko. to mohli pockat este 10 minutiek a mohla si mat prve dieta noveho roku.

liwka
5. jan 2010

weron, mne minule priatel zistoval,ci je to skoliozaalebo nie. som mu kazala pohladat na chrbtici tu moju krizovatku a zistili sme, ze to nie nou. viac to boli pod lopatkou. a tiez mam tie zufale pocity, ked sa neviem nijako ulozit. uz fakt zostava len to visenie zo stropu...

adros
5. jan 2010

evcam a co tebe povedali na poslednej poradni? ako vidia termin?

andykca
5. jan 2010

adros - evcam pisala, ze ak do zajtra neporodi, tak zajtra jej pomozu.... 😉
no a kde sa ja hrniem? ja len aby som inspirovala teba heheeeeeeeeeeee

weronyca nooo informovana...povinne vas citam aj na FB

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre