Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dzobko
5. apr 2010

Sisipetka, z gramatykov ja problem ne mam. Veť o nej ani nepysala ja som. Cytala sy to ti? 🙂

sisipetka
5. apr 2010

Krpuch, pekny usmev 😉
Dzobko, povzniesla som sa nad tym....zivot je o inych veciach

valria321
5. apr 2010

dzobka gramatika je z mäkkym i ked už tak chceš riešiť slovenčinu a veť to je čo za slovo?????inač ahojte mamulky tiež sme januarove môžem sa pridať

mia.
5. apr 2010

Čaute kočky!
Joj, dnes bolo ale počasie, no ale aj napriek tomu sme mali fajn dník... Mali sme zopár návštev, malá je ešte vo veku, keď pohár vody za krkom robí veľkú radosť... 😀 , čo sa teda o mamine nedá povedať.. 😉
Včera sme si urobili super výlet do lesíka, malý ho prespal v kočiari, zobudil sa na kojenie, tak som na provizórnom posedení napojila hladoša, porobili sme zopár fotiek a unavení, ale spokojní sme sa po 3 hodinách vrátili domov... Som rada, že sme vypadli do prírody, nabilo ma to energiou na celý týždeň... 😉

Mne teraz vlasy nepadajú, ale pamätám si, že pri malej išli dolu riadne... Neviem, či to pomáha, ale beriem vitamíny Prenatal...

foto zo včerajška...

dzobko
5. apr 2010

Valria, aj pisat je s mäkkym i, cele to bolo o niecom inom. 😉

mia.
5. apr 2010

dzobko, 😉 stay cool.... 😀

zazalienka
5. apr 2010

baby už to neriešte.. vyjadrili sme svoje názory, zbytočné je dohadovať sa...

ja pridávam naše poklady🙂 malý mal usmievavú náladu až keď sa pokadil poriadne🙂)

Olienka, psyllium konečne zaberá, a čo sa čudujem aj na malého.. rúrku som nepoužila 3 dni, kaká ako o život 🙂

dzobko
5. apr 2010

Mia, skvelé fotky, si atorka? My sme boli na výlete včera. Najskôr sme sa vybrali do Vratnej na prechádzku, ale veľmi tam fúkalo, tak sme pokračovali ďalej. Drobca som kŕmila v Dolnom Kubíne na benzikách,museli sme kúpiť žiarivku (nesvietilo nam jedno svetlo). Niežeby som si nevedela vybrať lepšie, ale malý tam spustil taký rev, že sa aj manžel naučil spievať, len aby ho utíšil. Nezabralo. Keď sme dorazili na Oravský hrad, Alex naplnil plienku.....Vlastne sa nam na to.....Bolo fajn a ešte teraz sa na tom bavíme....

dzobko
5. apr 2010

Oprava, autorka.

mia.
5. apr 2010

naše úsmevy

mia.
5. apr 2010

Ahoj, dzobko, tie prvé fotil manžel, kúpili sme si na Vianoce nový foťák, tak sa bavíme vo voľnom čase... 😎

dzobko
5. apr 2010

Zazalienka, zlatí ste.
Ja som so stolicou problémy nemala, chválabohu (az na obdobie kratko po porode, zasita som bola az po krk), ale Alex......ojojojoj, len co sme presli na UM. Zacala som davat detsky bylinny cajik a je po problemoch. Prdkame a kakame...klop klop klop, aby som to nezariekla

dzobko
5. apr 2010

Mia, nedá sa nesmiať s ním, však? Fotenie Vám ide, len sa bavkajte....

bebel
5. apr 2010

Mia máte krásne fotky 🙂
Mintrouble perfektný zajko, Bibe musím niečo obdobné vymyslieť na Senecký karneval koncom júna.... 😉
My sme boli včera na bikoch s croozrom po dedinách sa trošku vyvetrať, ale foťák aj mobil som zabudla doma, škoda.
Kojila som na tráve a s tatom sme Bibke vlastnými telami robili vetrolam, aby sa napapala.

liwka
5. apr 2010

ahoj, baby, ako dlho mozem skladovat odsate mlieko v chladnicke?

antoniab
5. apr 2010

dzorko no veru boskavam ju furt aj sa niekedy za to karham hlavne ked spi a potom ju zobudim abo sa zlakne 😝 a neustale k nej nucham taka vonava babatkovska ale to asi vsetci poznate 😀 niekedy mi je aj luto ze to vyrastie teraz mame take super obdobie uvidim ci budem taka nadsena aj po ockovani v stredu 😅 😝 😀

inak vsetci mate krasne deturence a foto no najviac som unesena z bibinich vlaskov 😉 alebo ziarlim 😀 aj ja chcem pre svoju take 😀 😀

joj zas riesite gramatiku ja si po sebe aj citam a pozeram ze moj posledny prispevok zas chyby no skoda slov 🙄 😝 😀

antoniab
5. apr 2010

liwka v chladnice 24hod niekde sa udava ze aj 48 a v mrazaku 3mesiace ale max pol roka sa aj udava 😉

minix
5. apr 2010

caute, pozeram, ake ste vsetky akcne. 🙂 ja som zatial kojila na "akcnych miestach" v aute na benzinke a u doktorky na chodbe, ale nic akcnejsie.

Dnes sme sa fotili, tak pridavam aj ja fotecku. Sice sme sa na otecka kameramana usmievali, ale nikdy nie, ked fotil. 🙂 Tak je aspon takyto maly skrek.

Inak, vsetky velkonocne mimca su skutocne chutne. 🙂 Bel, ako vidis, my mozme o pukackach len snivat.

zazalienka
5. apr 2010

liwka, 24 hodín, zmrazené v mrazničke 3 mesiace..

antonia ja mám pocit že Miškovi za chvíľku copík budem robiť🙂

gucz
5. apr 2010

ahojte žienky
krásne fotečky ste sem podávali, detičky rastú ako z vody (či z mliečka). Náš drobec "šibať" nebol, v noci chytil soplík, a celý deň bol potom omrnčaný. Aj teraz dačo nacvičuje v postieľke. No nič, idem mu ponúknuť cicík, snáď sa napapá a konečne bude spinkať

antoniab
5. apr 2010

zazalienka tak to mate super ja len dufam ze nebude mat vlasy pomne bo to len slama iked po tehotenstve som asi jedna zmala co o nieco lepsie nez predtym ale najlepsie boli v tehu

mia.
5. apr 2010

Nádherné sú tie naše zlatíčka, a ako pózujú 😀 , minix, akoby Vám už sedela... antonia, veru, tiež ho neustále bozkávam, mojkáme sa.. čas neuveriteľne letí... a o pár rokov sa bude mojkať.. ,ale nie so mnou.. 😀 dzobko, zubím sa na neho každú chvíľu...bebel, tie vetrolamy 😀 .. poznáme...

dzobko
5. apr 2010

Antoniab, gramatiku uz neriesime, kasli na nu aj na to cele..... 😉
Minix, ved je taka krasne velkonocna, ze sa my musime usmievat pri pohlade na nu 🙂

Nam vlasky tiez nevypadali, ale maly ich ma, chudatko, po mame (aspon zatial). To znamena, ze ma na hlávke take paperie. Teraz je to roztomile, je stale rozkosne strapatucky, lenze potom su s tym iba starosti.... Ak sa to nezmeni, tak si asi zvoli dobrovolnu plesatost 😀

antoniab
5. apr 2010

som pocula ze je dobre ak v roku ak sa nemylim sa babo ostriha dohola viete niekto nieco otom 😕

mia.
5. apr 2010

antonia, my sme malú nestrihali, a aj tak ma poriadne husté vlasiská...

liwka
5. apr 2010

antonia, ja som o tomto strihani za ucelom rastu hustejsich vlaskov pocula, ze je to blbost a vonkoncom to nefunguje. vraj to len tak vyzera, ze su po strihani hustejsie.
dakujem za odpovede o tom skladovani mliecka 🙂

zazalienka
5. apr 2010

vraj by mali vlásky spevnieť keď sa ostrihajú úplne, ale ja tomu moc neverím.. neviem, nemám to odskúšané.. malý má kratučkú ofinku, len na vrch hlavy má také strapaté dlhé číro čo mu trčí do sveta, no a vzadu na hlavičke má husté blonďavé vlásky a točia sa mu kade-tade🙂) švagor mu hovorí scooter..

antoniab
5. apr 2010

no viem ze ked su kuceri a potom sa ostriha tak uz niesu tak dopadol moj brat a to mal birky hlavu 😀 😀 jaj ta keby chcela mat mala vlasky po tatinovi bo zatial to vizera hociako 😝

antoniab
5. apr 2010

tak farbou zatial vizera ze po mamine aj ocka ma modre uz moje jaj keby jej take ostali 😎 😎

mia.
5. apr 2010

zazalienka, 😀
keď som bola tehotná, naša Terezka hovorila, že dúfa, že keď sa malý narodí , bude mať srdiečkovskú ofinu ako tatino... 😀 (tatino má kúty...) zatiaľ to s tým čelom tak vyzerá...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre