Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lopezka
16. jún 2009

ahojte 😀
ked chodim do prace, uz sem skoro vobec nestiham dojst 😒 😖
nestiham vas ani docitat, tak snad sa tu neudialo nieco hrozne 😠

srdiecka su dufam vsetky v poriadku 😉 😀 😅

antoniab
16. jún 2009

ahoj 😉
pozeram ze sa tu dnes rozobera viacero tem 😀
sex neprovozujem 😀 😀 neni chut a ja bezne trocha krvacam tak si pockam na vyjadrenie od lekara na svk
v pondelok budem doma 😵 😵 a hned nabehnem k lekarovi dufam ze uvidim babo a vsetko bude ok a potom budem vediet ci sa zanieco plati 😒
inak sa citim ok a hrozne sa tesim domov dufam ze vydrzi pekne pocasie mam chut na opekanu klobasu na ohniku 😝 😝

gucz
16. jún 2009

antoniab určite bude v pondelok všetko v poriadku, potom daj hneď vedieť 🙂
a na opekanú klobásu pozor 😀 , to je ťažké na žalúdok. Ani šaláty by sa nemali v tehu, myslím treska a podobne..., tak bacha.

gucz
16. jún 2009

ja som dnes poobede bola ako mechom uderená, MM vzal malú von, tak som si ľahla na chvíľu na gauč a asi som aj driemala, lebo keď sa vrátili, tak som bola mierne mimo 😅. Dúfam že táto únava čoskoro prejde, už zasa sa mi zíva.... Keď som čakala malú, tak to bolo v pohode, ľahla som si a bolo, ale teraz sa to pri nej nedá, hneď začne vykrikovať, mamina hopa, mamina (v)stávaj, mama poď..... a už je po oddychu 😒

andykca
16. jún 2009

teema sexik: nooo ja raz za tyzden, lebo keby sa zacalo vela hybat s mojim zaludkom tak by som bezala na wcko len taky fukot....takze cakam na vhodny moment a ten vychadza len raz za tyzden teda zatial dufam 😉

gucz: dik za link...len tam nepisu ci robia aj prehliadky noo ved ja sa este popytam ze ako to v tom HC je s Dr...

pekny vecer 🙂

gucz
16. jún 2009

Ozaj včera som bola v meste a v sekáči som kúpila pre mimi dve biele bodynká s dlhým rukávom a dvoje biele miniatúrne pančušky. Ani by som to nebola kupovala , ale stálo ma to všetko do kopy 80,- Sk, no nekúpte to 🙂

andykca
16. jún 2009

😀 no to si urobila velmi dobry obchod gucz....

uz to pomaly zacne, kazdy nakup v meste nevinny bude koncit s babatkovskymi vecami v kosiku 😀 tesim sa

gucz
16. jún 2009

no veď aj ja som sa tešila, však to je ako zadarmo, a to som sa tam šla len pozrieť. Hodím do albumu

gucz
16. jún 2009

babulky kde ste všetky, už spinkáte? Ja už pôjdem, tak prajem dobrú noc

antoniab
16. jún 2009

gucz treska by sa nemala hej ty vole ale ja mam nanu strasnu chut 😝 😝 len tu neni dostat a jedna klobaska mi neublizi to su take chudky este ze mam kazdu chvilu chut na nieco ine 😀 😀 😀 😅
prajem sladke sny 😉 vsetkym

weronikla
16. jún 2009

TAk uz vsetky spiite? Vzdy, ked som tu, nikto tu nie je, potom som mimo zo vsetkych debaaat.. 🙂 Ale aspon sa chvilu zamestnam citanim novych prispevkov 😎
Ja inak nemozem klobasy, vyprazane, sladke a ani zeleninu citit... Tak ma normalne napina len ked o tom citam 😉
K sexu som sa vyjadrovala, tak si idem mrknut link o cestovani, tuuuzim ist k moru, snad sa mi podari milaska prehovorit, mozno tym sexom 😀 No idem veru aj ja spat, zajtra mam skusku a potom pracujem, tak hadam to zvladnem.. I ked by som radsej vylezala tu chorobu :(( Tak dobru nooooc...

andykca
17. jún 2009

pekne teda kraasne malinkate vecicky 🙂 a to si naozaj dobru cenu vychytala...

antoniab: minule som mala straaaasidelnu chut na tresku aj som si ju dala, ale potom mi bolo hrozne zle 😒
weronikla: tak drzim paste to zvladnes neboj nic a potom budes sa potit... 😉

dobre ranecko 🙂

lenocka5443
17. jún 2009

dobre ranko kocky......no co sa tyka sexu, ako som uz pisala......nemam chut a aj som zaciatkom roka potratila....neviem teda ci koli sexu, ale po sexe to vsetko zacalo, zacala som krvacat...
minix...bola som v 9tt.....neviem, no ja teraz ako sa som sa dozvedela ze som tehotna, som sex este nemala, manzel to tiez respektuje, lebo chceme aby sa to tento krat podarilo.....

co sa tyka dovolenky, ja som mala zaplatenu uz pred tym, ako som zistila ze som tehotna...podla toho clanku, idem zrovna vtedy, ked sa to odporuca....aj doktorka povedala ze nevidi v tom problem, slnit sa nechystam, ale oddychnut, niekde inde, dychat morsky vzduch.....pocuvat vecer sum morskych vln, tak to bude paradny oddych........ale pravdaze, dovtedy nemozu byt ziadne komplikacie, lebo ak hej, tak nejdem nikde, jasne ze neohrozim babo.....

lenocka5443
17. jún 2009

ohladom jedla viem, ze tehotne zeny nemozu plesnive syry, dzusy, ktore obsahuju vela konzervacnych latok....

gucz
17. jún 2009

a nemali by ani šaláty, kupované pudingy kvôli možnej nákaze salmonelózou. A tak isto by nemali piť nepasterizované mlieko a mliečne výrobky ktoré neprešli touto úpravou, takže žiadne výrobky napríklad zo salaša. To kvôli listerióze (myslím že tak sa tá choroba volá). Napríklad keď som čakala dcérku, tak sa listerióza potvrdila u výrobkov pilos z lídla (v jogurtoch), tak odvtedy tie ich výrobky ani nejem.

eva3107
17. jún 2009

Ahojte baby dobre ranko!
Tehotne zeny nesmu plesnive syry???Ved ja ich zboznujem a uzsom aj jedla...no chcala Bohu musim povedat , tze zatial mi nic nebolo...dokonca si predstavte baby , ze nemam ziadne nevolnosti... 🙂

gucz
17. jún 2009

a tak isto by sa mala tehulka vyhýbať neznámym psom a mačkám, keď sme čakali dcérku, tak sme dokonca aj morča presťahovali ku švagrinej. Ja viem, možno Vám to príde divné, ale bála som sa proste, aby som dačo nechytila. Hladkala som len sestrinho psa, ale u toho som si bola úplne istá, že je očkovaný, žije v byte a nemá kde chytiť nejaké choroby

gucz
17. jún 2009

eva s tým syrom neviem, ale mne ani plesnivec v tehu nechutil. Strašne mi chutili paradajky, aj teraz mi moc chutia a ešte som pri malej frčala na jogurte dobrá mama straciatela. A rajo mňam čokoládový, to sme kupovali stále.

janurka
17. jún 2009

no tak to viem aj ja že sa nesmú plesnivé syri, presne ako hovori gucz... ani klobása by sa nemala papat tiež kvôli listerioze... hovorí sa že tehotenstvo nie je choroba ale to kolko vecí nesmieš v tehotenstve a na čo všetko si musíš davat pozor tak to je strašné... ja už mám strach čokolvek zjesť kým sa s niekym neporadím či môžem alebo nie... ☹ ☹

eva3107
17. jún 2009

Nooo...Gucz...tak si to asi budem musiet odopriet... ☹ .Ale co neurobim pre moje male...?Ze?
Vies co aj mne velmi chyti zeleninana vseobecne...ale hlavne uhorky ..na posedenie ich siom schopna zjest aj 2-3... 🙂 .
A co dievcata kavu pijete?....Alebo ste si kavu niecim nahradili?...

andykca
17. jún 2009

ja by som si to tak nebrala....si myslim ze ked ti ma nieco uskodit (nejake jedlo) tak ti to telo ani nedovoli zjest...aspon podla mna ja som sa o tom uz presvedcila 🙂 len neviem co by malo byt zle na zelenine ked ju fakt nemusim 🙂

andykca
17. jún 2009

Kavu vobec nemusim a som aj rada, take biele zuby ako mam teraz som hadam nemala nikdy...skusala som to nahradit Caro od Nestle ale to mi tiez nechuti 🙂

drobec123
autor
17. jún 2009

ahojte, vidim ze ste presli na chute 🙂 ja musim povedat ze u mna sa to meni strasne rychlo, jeden den ficim na vinei a na druhy den ju uz nemozem ani citit. ale vo vseobecnosti mi prestali chutit ryby - co je skoda. a jem strasne vela roznych somariniek ako su slane tycinky, gumenne medvediky, cukriky, keksiky .... ale to skor len tak kazdy den nieco male podobem ked citim ze mi zacina byt zle od hladu.
a kavu pijem tak raz za tyzden, napr. dnes lebo som v noci malo spala. ale tak ze pol pohara kavy a pol mlieka.

dadulka2000
17. jún 2009

ahojte kocky
ani nehovorte o jedle, ja som taka hladnaaaa, a to som uz jedla 3x od siedmej rana 🙂
vraj sa moze 3 salky kavy a 6 salok caju denne,.... to tu pre tych anglickych "cajomaniakov" musi byt ako za trest. ja kavu tiez moc nemusim,... ale keby tak su vyborne decaf kavy od Nescafe a inych vyrobcov (ani sa nedaju rozoznat od normalnej). dokonca som zistila ze aj v praci nam davaju na vyber z normalne a bezkofeinovej kavy,.... 😉
drobec, aj ja zujem stale nieco,...inak mi zacina byt zla - alebo si to aspon namyslam,...nech mam dovod na jedenie?? 😀
antonia, kedy cestujete?? tak sa drz a prestavkujte casto 😎

lili213
17. jún 2009

Ahojte 🙂
v tehotenstve sa radšej vyhýbajte tým plesnivým syrom a všetko údené treba tepelne upraviť, švagriná dostala v 8 mes. listeriu alebo listériozu (neviem ako sa to presne nazýva) a o mimi prišla ☹ .

Dnes som bola na kontrole a všetko je v úplnom poriadku mimi rastie. Robil mi UTZ podľa MS som 10+2 ale podľa UTZ 10+6. Krásne si tam kopkalo nožičkami dám foto do albumu.

eva3107
17. jún 2009

Super Lilli tak to ti gratulujem.... 🙂 ....Ja sa uz neviem dockat dfalsej kontroly....ta ma caka az o necely mesiac... ☹ .
No vidim , ze ani udeniny velmi nemozem,,,,🙂..Domacu slaninku mam velmi rada...skoda ☹

dadulka2000
17. jún 2009

lili,... well done 🙂
evka aj mna caka prvy vstup az v pondelok,..ale to budu len brat krv a vypisovat dotaznik,...takze nic vzrusujuce 😕
mnam,...zase o jedle vravite,...dala by som si klobasku a aj tresku,...atd 😀

lili213
17. jún 2009

Ak údeniny prevaríš malo by to byť o.k , ale ja radšej neriskujem. eva: uvidíš, že ti to utečie aj ja som bola pred mesiacom a ešte ho tam poriadne nebolo vidieť a dnes ma prekvapilo aké je mini už veľké 🙂
Dnes mi dali aj tehu knižku 🙂

eva3107
17. jún 2009

No tak ja mozem povedat, ze bolo ho vidiet , ale bolo este malinke...dokonca tehu knizku mi dali aj rovno zobrali krv...U mna to prebehlo rychlo, pretoze DR...uz videla srdiecko 🙂

lili213
17. jún 2009

Každý DR. je iný a každý má vlastné metódy, ale hlavne že je mimi v poriadku a ten mesiac ubehne rýchlo a zase ho uvidíš 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre