Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
6. máj 2010

Zuzi 🙂 sampano by som si dala aj ja...ale nemame - ostava mi len ta ordinacia xi

veru pocasie je hrozne ☹ my sme dnes ani von neboli, ale nie koli pocasiu ale koli mojim krizom...ech boleli ma jak hovado a neviem ani preco 😒

olienka12
6. máj 2010

baby ak by Vam nerobilo problem vyplnit jeden dotaznik potrebuje kamoska k bakalarke dakujem vopred
http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey... 😉

zazalienka
6. máj 2010

andy to kríže bolia z počasia.. aj ja som chodila povykrúcaná jak paragraf.. boli sme u babky, chvalabohu nepršalo, malý si schrupol takmer tri hodiny vonku, len mňa už nohy nechceli nosiť☹ tak som ho fukla na dvor a tam sa vetral..

zazalienka
6. máj 2010

jasne Oli

ketkous
6. máj 2010

Oli,vyplnene.. 😉

andykca
6. máj 2010

no tak asi staaarnem....mne nikdy neboleli krize z pocasia 😒 😀
oli v pohodke vyplnim 🙂

olienka12
6. máj 2010

dakujem dakujem

zazalienka
6. máj 2010

čo Ty Andy, ale ja.. kokso že kategória veková 31-40.. a ja už v druhej polovici tej kategórie....

andykca
6. máj 2010

oli aj odomna vyplnene...

nooo tak a ja od 25-30 😀DDD......to tiez nieje leen tak hehe

olienka12
6. máj 2010

no ja tiez 25-30 v tej druhej polke 🙂)

zazalienka
6. máj 2010

veď ja to furt hovorím... ja mám bábätko a moje spolužiačky zo strednej maturantov🙂)

olienka12
6. máj 2010

zaza male babatka omladzuju 🙂 mame to v rodine mam 3bratrancov 3rocnych a ich mamky maju 40,41,39 😀

zazalienka
6. máj 2010

veď ja to tak beriem.. a vychutnávam si to na plnej čiare..

andykca
6. máj 2010

Zazalienka no aspon ti teraz mozu zavidiet xi 😉
oli dufam, ze vam uz neprsi.... 😉 mate to tam pestre och

idem drichmat - vynimocne skor hehe..som zvedava ci sa mi podari zaspat ,,bru nocku.....

zazalienka
6. máj 2010

tak to hej xixi
brúúúúú noc Andy

olifcek
6. máj 2010

ketkous dakujem 😵

mia.
7. máj 2010

dobré ránko,
...tak šampáňo som si dala aj ja včera - ešte som dooslavovala narodky 🙂 , zazi, po tridsiatke je svet akýsi krajší...aspoň sa mi tak zdá...je to asi tým, že človek si už našiel tú svoju cestičku, po ktorej sa mu lepšie kráča životom, vie, čo chce ...

Ako tak pozerám von, zase "nádherné" počasie, malý mi stále soplí, dúfam, že to už skončí, v posledných dňoch sme vonku maximálne hodinu.. aj to je už po pol hodine v kočiari hore, ch jo.... zlaté časy, keď ako novorodenec prespal aj 3 - 4 hodky v kuse...

mia.
7. máj 2010

sorry- vkuse...

gucz
7. máj 2010

Dobré ránko
mia. k narodeninám Ti prajem všetko naj naj naj 🙂

ja som sa sem už včera akosi nedohrabala, navečer som si ľahla na hodinku do vane a potom som zaspala pri telke, takže o desiatej ma drgol MM a už som sa len odšuchtala do spálne.

andy tie kríže boli fakt asi z počasia, mňa zas strááááášne bolel krk a šija + hlava. Ráno tu pršalo, potom bolo pod mrakom a dusno, poobede sa vyčasilo, svietilo slniečko a takéto rýchle zmeny mne nerobia dobre.
Dnes sme sa s Miškom zobudili do krásneho slenčného rána, takže asi trošku upraceme a pôjdeme na prechádzku 🙂

lopezka
7. máj 2010

dobre ranko 😀
takto krasne "vrtackou od susedov" som uz davno nebola zobudena 😒 ☹ vrazdila by som 😀

Timi dnes krasne spala ......vecerala o osmej vecer, zaspala o deviatej.......zobudila sa na papanie az o stvrtej.....o siedmej sa zobudila vesela, ukecana....po hlade ani chyru 😀 .....na chvilku este zaspala.....a papala az teraz o osmej, ked nas zobudili 😖

oli, aj ja som ti to vyplnla 😉

zaza, aj ja mam uz blizsie k 40-ke ako k 30-ke 😀 ....a materstvo si uzivam naplno a myslim ze inak, ako 20-ky .....nevravim, ze ony si to nevyuzivaju .....ale toto je asi ine 😅

pojdeme asi von skor, ako zacne prsat, len sa musim naranajkovat....lebo sa mi dost casto stava, ze nakrmim Timi......poobliekame sa, vychystame....a az vonku si uvedomim, ze huuups, ved ja som sa zabudla najest 😀

gucz, aby som nezabudla, Laure skore uzdravenie prajem 😉

gucz
7. máj 2010

Ozaj a ešte Vám stále tak padajú vlasy? Ja mám háro skrátené o 3 - 4 cm a aj tak pĺznem ako havo na jar.... 😝 ☹ . No a aj Miškovi začínajú padať vlásky (presne ako jeho sestričke v tomto veku).

gucz
7. máj 2010

lopezka ďakujem, včera moja herečka dostala ďalšiu infúzku, lebo nechce moc piť, ale už pekne papá (zemiaky, banány, rožtek). Ona od nich pýta kakao a má smolu, to ešte dlho piť nebude, núkajú jej čajík, to zasa ona nelúbi (od malinka), tak chlipká len vodu (trošku)

lopezka
7. máj 2010

gucz,
ja este stale plznem ako blazon, uz mi to ide riadne na nervy, vsade su moje vlasy ☹ 😒 .... Timi ich stale vyberam z ruk a to si ich vypinam stale dohora, aby ma nekvacala .....ked si ju davam na ruky, najskor sa musim pooberat, aby sa jej nedostali do pusy .....no proste nervy.....divim sa, ze este nejake na hlave mam ☹ ....kadernicke idem buduci tyzden, neviem co mam vymysliet, ci iny uces, alebo len prestrihanie 😠

mia ozik, este dodatocne vsetko naaaaaaaaaaj k narodkam 😀

mia.
7. máj 2010

gucz, vďaka! Už aby ste boli zase spolu... 😉 Noo - aj malému sa to na hlave preriedilo, zdá sa, že mu vlásky zbledli....
naša herečkka ma včera tak dožrala.... fakt - výchova detí je asi jedna z najťažších vecí ...

mia.
7. máj 2010

lopez, dík... 🙂

zazalienka
7. máj 2010

Ahojte, pekné ránko želám..
mia, všetko naj želáme...

je to naozaj tým, že mám viac rokov tak všetko beriem úplne inak.. asi by som to inak prežívala keby som mala 18-20 rokov.. svoje mám odžité, odcestované, odžúrované, oddovolenkované.. až teraz je náš život kompletný, všetko funguje, aj s Veve, nemusíme sa za ničím naháňať (okrem platenia účtov 🙂 ), vyslovene si užívam každú minútu s Miškom.. a cítim sa o pár rokov mladšie, asi mi ten krpec naozaj predlžuje mladosť.. a pripravuje ma o vlasy, chvalabohu aj o kilá...
akurát včera večer ako som bola ovoňať Miška v postieľke som hovorila mangelovi, že si ani neviem predstaviť aké to bolo keď tu malý ešte nebol..
mám pocit že budem plešatá za chvíľu.. teraz som si umývala vlasy a v hrebeni dve hrste vypadnutých vlasov.. to musí len prejsť.. švagriná mala normálne ježka na hlave keď dokojila, vyrastali jej nové vlasy.. som zvedavá čo narastie mne🙂 aké chlpy.. aj tak som mala pár vlasov a teraz ich mám polovičku..

aj my sme sa zobudili do ružova vyspaní, malý zaspal o ôsmej večer a zobudil sa prvý krát o pol piatej ráno🙂 ale keď papal, normálne som počula ako mu to padá do bruška🙂 tak rozmýšľam čo s načatým dňom, dnes mám v pláne ryžový nákyp, zajtra príde herečka a tá ho zbožňuje..
Reni, som rada že je malej lepšie.. hlavne nech ju máš čoskoro pri sebe..

gucz
7. máj 2010

ahojček
ryžový nákyp... čo do toho dávaš? ako ho robíš? Viem, že na ZŠ som to neznášala, ale to aj žemľovku a tú teraz ľúbim (ale jablkovú bez tvarohu)
Ja som si uvarila rajčinkovú polievku s ryžou (zasa 🙂 ) a pre MM mám guláš z mrazáku. Poobede pôjdeme do nemocnice na návštevu a potom asi k svokrovcom na chvíľu. Ak si tam Lauru nechajú aj cez víkend, tak budem slamená vdova, MM tam bude s ňou, lebo moja mamina má pracovné povinnosti. Tak hoďte typy čo mám uvariť v sobotu. No nesmie tam byť tuk (olej), nesmie to byť vyprážané... Za ten mesiac čo takto varím mi dochádza fantázia

zazalienka
7. máj 2010

ja uvarím ryžu vo vode, úplne do mäkka.. keď je odparená všetka voda, tak to zalejem mliekom, dám tam veľa vanilky, tak 4-5 balíčkov, ešte viac kryšt.cukru aby to bolo brutus sladké, a dovarím úplne do mäkka, aby ryža nasala všetko mlieko (a samozrejme štipka soli aby to zvýraznilo chuť).. nechám poriadne vychladnúť.. potom vymiešam tak 3-4 bielka na sneh, a na striedačku so žĺtkami zamiešam do ryže (studenej, aby sa to neseklo)..
pekáč al. sklenenú misu vymažem tukom, vysypem strúhankou al. krupicou, dám polku ryže, naukladám višne alebo iné zavárané ovocie, a dám druhú polku ryže.. no a už len upečiem, najprv zakryté, potom pred koncom odokryjem aby bol taký zlatistý.. ja robím takto..

gucz
7. máj 2010

no budem to musieť niekedy skúsiť aj ja 🙂 . Opýtam sa MM či to ľúbi (aby to mal kto papať) a spravím. No Mišulo je už hore, utekáááám

adros
7. máj 2010

ahojte,

tak dnesna noc az taka uspesna s uspavanim samej v postielke nebola, ale aj tak sa dalo. Ked som ju nakoniec zobrala na ruky, tak hned zaspala, takze som ju v pohode prelozila do postielky a buvala 🙂

Reni, len to vyzdrzte a mala bude domka ani sa nenazdate 😉

Andy, no dala som jej ten Nuk a vcera som si trosku odsala mliecka a aj ked jej to zo zaciatku neslo, nakoniec to vypila. Bola podarena, otvarala ustocka ako taky hladny vtacik 🙂 Ale poriadne z toho aj tak este nevie pit, lebo ona si cely cumel strci to pusy, akoby to bolo prso a tak pije 😀 Ale verim, ze to chce len cvik, ked bude vonku horuco, dam jej vodicku a postupne sa na to nauci 🙂

co sa tyka padania vlasov, tak som rezignovala a tiez vlasy min. piatok skratila a teraz padaju trosku menej 🙂 Inac uz som pocula teoriu, ze padaju tie vlasy, co nevypadli ked sme boli tehu, lebo je pravda, ze vtedy mi vobec nepadali...

mia, vsetko naj 🙂

Zuzka, no tak uz ja budem v anketach o chvilu patrit do kategorie 31 a viac 😀 Teraz si este budem teda rok vychutnavat tu 30ku a o to viac, ze do augusta budem mat doma mladsieho chlapa, takze si ho mozem doberat, "sopliaka" 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre