Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lili213
27. sep 2010

zuzkat1 no vyskusaj, ked bude mat naladu 🙂 sirup od kaslu som este nedavala. Ale obcas sa aj Adam tak pokaka 😀, potom nasleduje sprcha, v ktorej reve, lebo sa jej boji.

zuzkat1
27. sep 2010

@lili213 no my sme napustili vanu...toto sa este nestalo zeby bola takto pokakana...teda raz ale to mala mesiac🙂

lili213
27. sep 2010

@zuzkat1 no Adam ked nemal prikrm tak pravidelne 😀 , ked sme zacali davat prikrm tak asi 2 krat.

amisa
27. sep 2010

@zuzkat1 waw to az tak sa podarilo dokakat, chuda male. Nasa sa tak len ked sme ako pise aj @lili213 este neprikrmovali.
inak nam tyzden an to ako vysli spodne zubky idu horne..ma to tam cervene a zas na pravej strane a zas sme v noci poriadne nespali, umrncana je uz druhy den .. Podla toho ze to je cervene este tak velmi daleko od dasienka, ratam ,ze sa budeme trapit asi dlchsie.

zuzkat1
27. sep 2010

@lili213
@amisa no baby asi to bude z toho sirupu... ja teraz neviem ci ho dat...rano som nedala asi dam len na noc... keby to co mala na sebe nebolo uplne nove tak to smarim rovno do kosa... ani nebolo vidiet povodnu farbu☹ fuj fuj...

zuzkat1
27. sep 2010

ja ked tak citam ako vas trapia zuby tak som uplne rada ze nnas to obchadza klop klop... moja uz ma 5 a 6ty ide a ani o tom nevieme🙂 tak vam s tymi zubkami drzim palce🙂

jitta
27. sep 2010

Ahojky, malým uz taky lezou horní 1, už dost dlouho, bylo i pár nocí, kdy si pobrečel a přes den byl mrzutý a teď je to zase v pohodě,ale vypadá to, že se snad už co nevidět proklubou 😀 😀 😀
Taky ju u Vás tak ošklivo???Tady je úplně příšerná zima, strašlivý vítr a prší, no úplný hnus 😒 😒 😒 😒

zuzkat1
27. sep 2010

@jitta tu neprsi ale je zamracene.. no cely tyzden ma byt taky..takze asi budeme doma sediet na zadku☹

jitta
27. sep 2010

@zuzkat1 já bych to ještě jeden den zkusila s tím sirupem, myslím, že když se ti potom jednou pokakala, že to není nic, co by jí ublížilo. Anebo zkus zavolat dr. , ale děti se většinou po takovýchto sirupech pokakají, moje panímáma říká, že je to dobře, že z nich odcházejí ty hleny. A asi na tom něco bude.

lili213
27. sep 2010

zuzkat1 my len 1 vonku, ale posledne 3 noci sa stale budi a place tak neviem comu to mam pripisovat ☹

zuzkat1
27. sep 2010

@jitta no to je mozne...bolo to take hlienove... ale moc nekasle.. tak skusim sirup uz len na noc, lebo zas zbytocne jej ho davat nechcem.. inak ona je tak divne chora... mam pocit ze je chora len v mojej hlave...sopliky sice ma,ale inak je vesela hra sa a nic jej "nie je" mozno mam skreslene vnimanie reality,lebo ja som chora☹

jitta
27. sep 2010

@zuzkat1 my budeme dneska taky zalezlý, jen odpoledne jedu s Adélkou na kroužek mažoretek, má první hodinu,tak jsem zvědavá, jak se jí to bude líbit. i když to bude asi jen informační hodinu a až příští týden se začnou něco učit.

zuzkat1
27. sep 2010

@lili213 mozno ide druhy...alebo zmena pocasia..moja zle reaguje na oteplenie... ochladenie jej nevadi...my sme boli hore len 3x🙂 rano som normalne odsavala mlieko lebo ma boleli prsia... som zvyknuta kojit 6x a teraz toto😀

zuzkat1
27. sep 2010

@jitta jej to je zaujimave ze mazoretky.. to ju iste bude bavit🙂

jitta
27. sep 2010

@zuzkat1 snad jo, uvidíme. To jste měli super noc, malej se teďka nějak moc budí, v noci kojím tak 3x, jinak se ho snžím jen uspat třeba u nás v posteli, nebo mu dám trochu čajíku, ale budí se celou noc snad po hodině, nevím co se to s ním děje 😒

zuzkat1
27. sep 2010

@jitta mozno tie zubky, si pisala ze mu idu...u nas to uz bola druha noc s tromi kojeniami tak uvidime

jitta
27. sep 2010

Teď jsem se pořádně lekala, malej si hrál na zemi a spadnul pusinkou na hračku, má takový klíčky, a tekla mu z pusinky krev ☹ ☹ ☹ ☹ A tak jsem hnedka kontrolovala zoubky a ty jsou v pořádku 🙂
Chudinka,ale je v pořádku, vím, že takových nehod bude ještě spousta, ale nečekala jsem, že tak brzo 😒

zuzkat1
27. sep 2010

@jitta no ja ju preto ani z oci nespustam ked nespi,lebo on asa mi uz len na nohy stavia a kade tade pada... sa tiez bojim o zubky...iste plakal chudatko ☹

jitta
27. sep 2010

@zuzkat1 plakal,ale nebylo to tak hrozné, holt to k tomu patří 😒 Já malýho nejvíc dávám do dětského pokoje, protože tam máme koberec, na dlažbu si ještě netroufnu přece jenom je studená a malej se trochu plazí,ale víc válí sudy, tak mám strach o hlavičku. Jenže v dětském pokoji je tolik lákavých věcí 😀 😀 😀 😀 Všechny malé a drobné věci jsme uklidily dio šuplíků, aby na ně malej nemohl 😉 😉 Samotnýho ho tam nechávám, například, když něco potřebuju udělat a on už nechce být v ohrádce,ale stále odbíhám (z kuchyně jen vykouknu a vidím na něj, máme ji naproti dětskýmu pokoji) na něj koukat, až se začne stavět, tak to bude teprve zábva 😒

zuzkat1
27. sep 2010

@jitta ved to, kym sa moja len kotulala tak pohoda..aj som si mohla odbehnut na sekundu pre nieco do inej izby..ale teraz uz sa neda...

jitta
27. sep 2010

@zuzkat1 to chápu. Mám výhodu, že malej je zvyklý být v ohrádce a tak můžu bez obav něco udělat, nebo si odběhnout, třeba do sklepa, když potřebuji něco na vaření, v klidu si dojít na WC a tak 😀

zuzkat1
27. sep 2010

@jitta moja tam vydrzi tak 15 minut aj to len hned po zobudeni🙂

zuzkat1
27. sep 2010

@jitta prave vstala idem jej ohriat obed🙂

jitta
27. sep 2010

@zuzkat1 mě malej spí už přes dvě hodiny 😀 😀 😀 Asi dohání, že se v noci pořád budil a tak není tak dobře odpočatý.
Až se vzbudí,tak ho nakrmím a v půl 3 musíme jet. Venku stále leje jako z konve ☹

zuzkat1
27. sep 2010

@jitta tu sa okolo 11tej celkom pekne vycasilo..odvtedy slnko svieti,ale nesli sme von,lebo dost fuka a mala este po soplikoch takze nechcem ju tahat do vetra...snad zajtra bude menej fukat aby mohla na prechadzku

zuzkat1
27. sep 2010

@jitta a ako bolo?

jitta
27. sep 2010

@zuzkat1 děkujem za optání, bylo to moc fajn, zatím tedy jen informační schůzka, příští týden na ostro.
Paní , která je bude učit se s nima seznámila, ukázala jim tělocvičnu a nám řekla,jak si to představuje, co mají mít na sobě a tak. Dokonce se v průběhu roku setkáme s kadeřnicí, která nás naučí,jak holčičky česat, aby pak na vystoupení byly stejně učesaný 😀 😀 😀 Příští pololetí si i půjčí už nějaké kostýmy a tak, tak se těším snad víc, než Adélka, snad ji to bude bavit 🙂

jitta
27. sep 2010

@zuzkat1 jinak tady stále leje, tak jsem malýho nechala babičce, ale jinak si ho budu brát s sebou, můžeme tam počkat, nebo si zatím třeba nakoupím a až bude opravdu zima a babička bude doma, dnes kvůli nám přišla dřív z práce, tak jí ho budu nechávat, teďka ještě malej spí, byl dost unavený, jsem zvědavá jaká bude noc.

zuzkat1
27. sep 2010

tak to je super ze sa vam pacilo🙂 snad aj adelka bola taka nadsena ako ty🙂 no je super ze ho mas s kym nechat kym obehas co potrebujes... nasi su v dunajskej strede a ja v Blave (cca 50km) a tu mam len svokru,ktoru s malou samu nenecham, takze tak🙂 ale zatial sa dalo a ak sa podari druhe mimi hned po malej tak mala nepojde do skolky ale ostane s nami doma a to sa bude dat🙂

certica_3
27. sep 2010

no dievčatá dnes dve novinky -malá má tretí zúbok dvojka hore vpravo .je riadne nervózna ,dostala na noc aj homeopatiká , ďasná má horeriadne navreté tak sa máme na čo tešiť .teda hlavne ja . už nech ich má vonku , moja .
druhá novinka -dnes som bola cvičíííííť . pilates .tato kočíkoval malú .ak nepočítam tehotenské cvičenie a plávanie tak je to po 1,5 roku prvý krát . no a tak to aj vyzeralo a ja sa tak aj teraz cítim .zajtra bude určite nejaká svalovica .ale nevadí ,hlavne že som začala .pred malou som chodila 3 krát týždenne športovať -pilates ,aerobné cvičenia , bagminton , občas jazdím na bicykli a aj lyžujem . no a teraz som mala dlhú pauzu čo sa odrazilo na mojej kondičke a aj postave . takže do toho !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre