Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

marushka
31. júl 2009

hm, olienka, ja len preto nejdem, že ja som autorka rôznych katastrofických scenárov, ako už bolo spomenuté 😎 😖 😲
ale tiež nás čaká byt, je síce nový, ale po piatich rokoch ideme maľovať a jednou cestou aj kadečo iné 😝 😝 😝 teším sa na ten neporiadok 😉 😠 😝

olienka12
31. júl 2009

dufam,ze tu dilemu s amio nebudem musiet na vlastnej kozi riesit a vysledky budu ok. dnes som opat citila mimi tak ma to opat zaskocilo asi si budem musiet zvyknut,ze sa to uz hybe 🙂) ale super pocit.
zajtra ideme na karneval,tak sa velmi tesim 😀

boncusik
31. júl 2009

drobec,gratulujem k dievčatku 😀
už aj ja sa teším na 12.08 dúfam že bude vidiet pohlavie 😅
drobec myslíš že vo FC sa vyrábajú v prevahe dievčatká 😝 aké máš vybraté meno?

zdenka73
31. júl 2009

Zucana - ja som tiež po MA a cestujem na Slovensko 650km a čo som tehotná tak som išla 2X a na druhý týždeň cestujem zas, a to sama šoférujem. Ako radia aj lekári ak cestuješ ďalej tak robiť pauzy po 2-3 hodinách. Veľa piť, poprechádzať sa, ponaťahovať. A 350 km, nie je tak ďaleko, ale záleží na tebe ako sa rozhodneš.

weronikla
31. júl 2009

Minix, ty mas teda ake mini brusko, zajtra sa skusim pofotit aj ja a to je teda rozdiel 😉
Drobec, gratulujem k babe... Teda ak 🙂 Lopezka, tak aj ty chystas svadbu na jesen? Uz sme tri 😎 Lopezka to amnio jer len na tvojom pocite, ale ja ak som mala vysledky ako tak ok, nesla by som...

janka1
31. júl 2009

ahojte opat len na skok , tentokrat sa hlasim y Besenovej 😉 je tu uzasneeeee 😉
drobec blahozelam k dievcatku tolko som v rychlosti postrehla precitam vas az inokedy 😖

pripajam sa k tym, ktore uz citia pohyby, dnes to bolo nadherne a 4 x pocas dna sa tesime 😵 😵 x

roxy velka vdaka za link na kocik mas to u mna, uz som ho aj objednala a dnes volali,ze v pondelok ho posielaju do tyzdna ho mam doma 😉 😵 😵 😵 😵 dakujeeeeeeeem

prajem vam vsetkym krasny vikend ja sa urcite este ozvem aj ked je tu malo casu a vecer som uz utahana, ale pridem kuk

antoniab
31. júl 2009

ahoj baby ja len na rychlo zajtra sa vraciame do uk po kontrole ok dnes to boli asi prve pohyby neni som si ista
vsetkym blahozelam po kontrolach a k pohybom papa 😉

eva3107
1. aug 2009

Ahojte baby
Dobre ranko...blahozelam vam k pohybom..ja zatial citim sem tam len take bublanie...zabuble ..a prestane a znova zabuble 😅 ...
Pridavam do albumu svoje brusko v 16tt...tak sa mozte kuk a dala som tam aj mesacneho synovceka 😀

eva3107
1. aug 2009

Nooo tehule... ☹ ..asi dnes vsetky ste niekde na nyletoch... 😉 , ako vam fajne..a trcim v praci ☹

miroslava89
1. aug 2009

dobre ranko tehulky🙂prajem vam pekny vikendik🙂

adros
1. aug 2009

evka, dobre ranko. A mozno este vsetky bud.maminy spia 🙂

miroslava89
1. aug 2009

a este k vcerajsej nedokoncej debate🙂

lopezka parik to nie je🙂

miroslava89
1. aug 2009

je vikend cez vikend je tu veelmi malo tehuliek🙂

adros to mas pravdu ze mozno niektore este spia🙂

adros
1. aug 2009

mirka, a kedy nám to prezradíš? 😉

adros
1. aug 2009

mirka, veru, aj PNkárky tuším chodia von. To len ja som taká poctivka 🙂 ja sa bojím riskovať a ísť von mimo vychádzok. Ani z práce som nikdy nevedela odísť skôr ani zo školy 😀

miroslava89
1. aug 2009

adros po velkom ultrazvuku a po 3D🙂 vtedy to bude istejsie🙂

ja mam nariadeny kludovy rezim a aj keby som ho nechcela dodrziavat tak ako sa ma tak ma do postele nazenie bud drahy alebo svokra tak radsej dobrovolne oddychujem🙂

takze nie si jedina poctivka🙂

aa mozno ani ostatne nechodia von len nezapinaju hned z rana konika🙂

adros
1. aug 2009

mirka, aj to je možné. My zatial pohlavie nevieme, 19.8. idem na kontrolu - to budem v 20.tt, tak snáď už bude vidieť. A chcem sa objednať na 4D na 6.9., tak ak tam by sme to mali vidieť na 99% 🙂

Fotečky dáke nepridáš do albumu? Nemáš ich nascanované?

miroslava89
1. aug 2009

tak my by sme uz 10augusta mali vediet tak viac menej priblizne ci to je naozaj to co to je🙂..

nad tym som rozmyslala ze dam spolocnu fotku s drahym a potom par mojich bruchatych aj do albumiku.. ale cez notebook mi nejde usb a pc mame len udraheho v robote ale u mojej maminky..a tam sa tak skoro nedostanem..

a nase fotky zo svadby budu o "krasne" 2-3mesiace 😠

adros
1. aug 2009

mirka, to je ako mozne, ze tak neskoro budu fotky zo svadby?

miroslava89
1. aug 2009

fotky nam robil nas znamy a povedal ze do tyzdna si mame prist po ne..lenze nam prisli do toho ine starosti tak kazdy na ne pozabudol a teraz sme zistili ze on odisiel do zahranicia a vrati sa az tak 😒

marushka
1. aug 2009

dobré ránko, hlásim sa k tým čo už nespinkajú 😉
adros, ani ja nevychádzam mimo vychádzok 🙂

evi, vydrž to v práci 😉 😉 😉

miroslava89
1. aug 2009

marushka dobre ranko🙂

weronikla
1. aug 2009

Dobre ranko zelam, tiez som si dobre pospala a mozem sa pustit do upratovania 😒 Takze zas vypadnem z konverzacii 😉 Ja pohyby este necitim, alebo si to neuvedomujem, asi sa malo pozorujem... Heh... Ja mam poradnu 13.8., ale bez utz, takze juniorca uvidim az niekedy v druhej polovici septembra, skor asi nestihnem ist, kedze 11.9. mame svadbu, coh joooj. Ale hadam je vsetko ok 🙂

eva3107
1. aug 2009

No konecne ste tu...ufff som myslela ze uz tu nikto nepride... 😠
🙂 ...Inak vobec sa mi nechce v praci trcat... 😝 ...joooj az som z toho nervozna...od buducej soboty uz budem mat dovolenku....tak do prace ani nepachnem! 😅

Nooo...poviem vam baby ze podla cinskeho mi vyslo ze by to mal byt chlapec a mojim sestram dievcata a maju chlapcov. A ked to tak bude tak mala by som mat dievcatko 😀 ...tak uvidime ci doktorka mi uz bude vediet povedat 11.8....

miroslava89
1. aug 2009

ja rezignujem idem spat na dvor zas🙂 ahojte zatial🙂

eva3107
1. aug 2009

Tak ahoooj Mirka a oddychuj... 😉

adros
1. aug 2009

dobré ránko weronikla, ja tiez este pohyby necitim ☹ aspon teda myslim, raz som mala take bublanie, ale neviem, ci to bolo ono, alebo travenie 😒

marushka, tak si mozme ruky podat s tymi vychadzkami 😀

marushka
1. aug 2009

som zabudla, drobec už odišla? ak nie tak peknúúúúúúúúúúúú dovolenku želaám, tuším spomínala, že už tento víkend 😎 😎 😎

ja sa neviem prbrať do reálu, z aftov ma už nebolí len spodná čeľusť, ale asi ma bolí zub vľavo hore, som mimo 😝 😢 😢 😢

a čo je ešte horšie bábo je nejaké neaktívne, už pár dní, tak stresujem ☹ 😉 ☹ 😉 no, snáď je všetko v poriadku 😒

adros
1. aug 2009

marushka, mozno je len babu teplo z tych horucav, tak oddychuje a spinka a nechce sa mu hybat 🙂

eva3107
1. aug 2009

Nooo baby..vy uz riesite pohyby..a ja sa uz neviem dockat ...citim sice bublanie...tak verim ze to coskoro pride 😉

marushka urcite to bude v poriadku....malinkemu sa asi nechce, ako pise adros 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre