Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

wanduska
7. aug 2009

ahojte maminy 🙂 , ako ste sa rozpisali.. a uz zasa sa shoppuje 😎
chcela som sa spytat ako sa stravujete? mate nejaky specialny plan? alebo mimoriadne dbate na nieco?

nedockava4
7. aug 2009

mici....28.-30.8.2009.....klikni na www.tehotenstvo.sk

adros
7. aug 2009

Jeeeej, baby, vy riešite mená, to je milé. 😀 Ja by som tiež rada riešila chlapčenské meno,lebo pre dievčatko sme sa obaja zhodli na Alexandre. Ale chlapca nemá zmysel riešiť. Aj keby som rada chcela Davida, tak to bude Jozef po tatino, dedovi, pradedovi

micicici
7. aug 2009

Nedockava a ides isto? Prave vtedy v sobotu som objednana na ultrazvuk do Kosic, takze asi nic z toho, ale stranku si urcite pozriem. Diky za info

dana333
7. aug 2009

ahoj micicici čítala som, že sa ti podarilo objednať do KE, dúfam, že budeš spokojná, keď som ťa už na to prehovorila. Ja by som tiež zachvíľu mala vedieť kedy ma objednajú, dnes mal ísť ten známi za dr. Dankovčíkom, takže mu dá moje údaje. Včera som si bola aj pre odporúčanie od môjho dokiho, takže to bude lacnejšie

grelu
7. aug 2009

cafte 🙂
teraz som nasla jednu zaujimavu temu na MK...prepacte, ale musela som to sem skopirovat...to by mi naozaj nenapadlo :D

vefi89 • 12tt • Včera o 21:52

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Caute tehu, rada by som naservyrovala debatu o urazoch v tehu.
Svagrina sa popalila a mala to ma na kolene.Ja som s dnes na zehlicke, tak by som rada vediet, ci to bude mat aj babo

grelu
7. aug 2009

k tym menam...my sme to zatial este nepreberali...ale diencenske sa mi paci Hanka a chlapcenske Martin (len to je moj brat, tak asi nic z toho☹ )...mozno Michal 🙂

nedockava4
7. aug 2009

mici...chcela by som ....tak na 70% je to iste...vtedy totiz chceme ist s manzelom aj na vikend do Tatier...

micicici
7. aug 2009

Dani som rada ze si ma prehovorila, aj moj doki mi vravel ze ked nieco, tak on stale posiela do Kosic, nikdy nie do Popradu. Som si ista ze so sluzbami budem spokojna a pevne verim ze aj s vysledkom a vsetko bude ok. Dam ti potom vediet a keby ti nahodou vysiel termin skor tak mi napis co a ako.

Aj my uz mame vybrate zhruba mena, ja vyberam chlapcekovi - Jakub a manzel vybera dievcatku a mi vravel ze chce Moniku

Nedockava, tak sa budem aspon tesit, ze nam to sprostredkujes.

Grelu a velmi si sa popalila? Moja svkra ked cakala mojho manzela si obarila s vriacou vodou nohu. Ked sa narodil mal na chrbatiku taky flak, ale teraz tam nema nic, len viac znamienok na tom mieste. Tak neviem. Inak aj ja som sa uz 2x popalila na zehlicke, na predlakti, ale len tak trosku a zmizlo mi to, tak dufam, ze mimi nebude koli mne poznackovane... ☹

dana333
7. aug 2009

mici dám vedieť možno pôjdem aj skôr ako ty, lebo som o týždeň pred tebou

gucz
7. aug 2009

grelu máš taký istý výber mien ako by som mala aj ja, ale manželovi sa to vôbec nepáči, tak naše druhé dieťa bude asi "hej ty" 😀 . Lauru si vybral on, tak druhé by som mohla ja, no nie?

gucz
7. aug 2009

micicici grelu sa nepopálila, to je tu na koníkovi len taká téma

gucz
7. aug 2009

všetky ste zmizli? to si mám ísť fakt ľahnúť s malou....

grelu
7. aug 2009

bola som na obede .-))

ja neviem baby...mne sa to zda ako uplna blbost, aby popaleniny matky mali nejaky vplyv na vyzor babatka

grelu
7. aug 2009

Siedmeho Augusta 2009 .... o 34 minut a 56 sekund po 12.tej hodine, bude cas a datum vyzerat takto: 12:34:56 07/08/09 ...1 2 3 4 5 6 7 8 9 nieco take sa najskor objavi o dalsich tisic rokov 🙂

grelu
7. aug 2009

gucz...no ja by som si sla lahnut okamzite, keby sa dalo .-)

eva3107
7. aug 2009

No nedockava este tu musim byt ....co uz... ☹

adros
7. aug 2009

grelu, to mňa vôbec nenapadlo, fakt super

olienka12
7. aug 2009

evi si spominala ze chces sandalky typ c. 1 tesco a typ c.2 obuv sonia na hlavnej oproti bagete maju vypredaje mozno nieco schopne najdes 😉

ives77
7. aug 2009

ahojte kočky čítam že sa tu nejak rozrastáme to je super kolko nás už vlastne je? okolo 50 už určite že? 😲

micicici
7. aug 2009

boze prepac grelu, ja som myslela ze si len skopirovala temu a potom si to pisala o sebe. prepac este raz 😉

grelu
7. aug 2009

mici...v pohode .-)))...nebrala som to osobne 🙂

olienka12
7. aug 2009

ja sa tu dnes snad roztopim...

grelu
7. aug 2009

ja sa taaaaaaak tesim, ze je piatok a pred nami vikeeeeeeeeend 🙂)

gucz
7. aug 2009

no už sme aj hore, len som oddychovala, zaspať sa mi nepodarilo, ale aj tak dobre. Zajtra u nás hlásia 27 - 30 stupňov, fúha zasa také horko... 😝

olienka12
7. aug 2009

zajtra sa odpracem do lesa 🙂))

gucz
7. aug 2009

ja sa odpracem pod strom u svokrovcov na dvore 😉

sisipetka
7. aug 2009

Ahojky kocky, prisla som vas pozdravit 😉
Ako sa dnes mavate, teda samozrejme okrem nakupnej horucky, ktora sa viac a viac stupnuje 😀
...u nas teplo a budem opakovat a cez vikend sa tiez slusne niekam odpracem 😉
Lopezka, jasne, ked budem vediet viac, tak dam infosku do placu 😎

micicici
7. aug 2009

A ja sa kde odpracem? Ete neviem, bodol by taky Karibik co zeny?

sisipetka
7. aug 2009

Mici, mne staci aj mrazak 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre