Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
19. aug 2009

marushka ja mam modrinky na bokoch, strie to nie su, ale normalne modriny ako popraskane zily ale vacsie a tmavsie 🙂

olienka12
19. aug 2009

adros a nejes niecoho viac alebo nieco ti nechuti? ja napriklad ficim na kyslom a na tvarohovych kremikoch a na ovoci, tuniaka nemozem ani citit, maso tiez velmi nemusim 🙂))

marushka
19. aug 2009

hm, olienka, tiež nič moc, mne sa zhoršili aj varixy na nohách, to je iná veľkonočná výšivka...ja viem, len nech sú tí naši drobci v poriadku, tieto defekty krásy doriešime po pôrode 😉 😉 😉

tak ja zasa fičím do škôlky , snáď ešte večer zavítam 🙂

majte sa peknúčko 🙂

eva3107
19. aug 2009

Nooo Olienka zaujimave chutky🙂)
Ja je vela rozneho raz zelenina , ovocie...potom sladke palacinky susienky...inokedy..slaneee... 😅
Jem vsetko mozne...,ale maso teraz velmi nemusim...no dnes som si dala svieckovu a ta mi velmi chutila... 😅

olienka12
19. aug 2009

noo to jedine ja mozem , v svieckovej by som spala hehe ale to chodime do chminanskej do jedneho motorestu aspon raz za 2 tyzdne na svieckovu robia taku ako domacu 🙂)) ale ja ked mam na nieco chut som schopna zbehat celu hlavnu kym to nenajdem napriklad vyprazany karfiol alebo kapustnicu 🙂))
Evi uz by sme mohli dat ten cajik co ty na to? v utorok napriklad 🙂

eva3107
19. aug 2009

Nooo v utorok by sme teoreticky aj mohli.. 😅 ...
Mala by som mat volno..., ale musim prist do prace koly navsteve z BA,,budeme mat poradu. 😝
Tak by sme sa este dohodli a mozme zajst niekam na ten cajik 🙂

adros
19. aug 2009

olienka, praveze vobec. To co mi chutilo predtym, mi chuti aj teraz a co mi nechutilo predtym, ani teraz moc nemusim. Alebo som este neprisla na to 😀 Skor mam problem,ze neviem, na co mam chut.

olienka12
19. aug 2009

ok tak sa tesim 🙂

adros
19. aug 2009

olienka a citala som, ze tuniak by sa ani nemal v tehu papat

eva3107
19. aug 2009

Nooo Adros ...ja si myslim , ze ak to neprehaname tak by sa nemalo nic stat...ja napr papam aj huby aj sem tam plesnovy syr si dam.Ked mam chut... 😉

zucana
19. aug 2009

adros tuniak by sa mal iba obmedzit na jednu skatulku tyzdenne 😉

adros
19. aug 2009

evka, ved hej, tiez si myslim, ze ked sa to neprehana, je to ok. Len sa to fakt nesmie prehnat, to mas pravdu

adros
19. aug 2009

baby, inac dnes som na poradni dostala tehotensky balicek... fúha, ani som ho nevladala odniest 😀 Bola v nom vzorka Persilu, Silanu (vobec nepouzivam), mini olejcek na strie, mala plechovicka Nestle Caro, jeden dudlik a polkila reklamnych letakov 😀 Takze uz mam prvu vec pre mimi - duclik 😀 😀 😀

eva3107
19. aug 2009

😉 TAk veru suhlasim Adros...keby sme si vsetko odriekali...tak to by tiez k dobremu neviedlo... 😉

olienka12
19. aug 2009

adros mne sa ten kufrik zdal zalostne prazdny 🙂)) ale ta knizocka tam potesi a caro je mnam 🙂) vedia co robia, ked tam daju tie vzorky 🙂)

adros
19. aug 2009

olienka, ja som myslela ironicky, ze som ho nevladala odniest 😀 je to fakt zalostne prazdne, ako si pisala,ale co, zazrak, ze sa vobec nieco dostava. a na caro sa tesim, este som to nepila, ale musi byt dobre, ved ked to v reklame pije cela rodina.... 😀 😀 😀 Len ten prasok a avivaz zrejme nevyuzijem. Je to sice pisane, ze to je sensitive, ale ja s Persilom ani so Silanom nemam dobre skusenosti. Mne aj muzovi sa z toho vyhadzovalo telo. Persil je dost agresivny a ani ten Silan nerobil dobre

dadulka2000
19. aug 2009

jej babenky aj vam davaju vzorky?? aj tu je nieco podobne - tiez par prkotiniek a hrba papieru do zberu 🙂

inak ked budem na sr planujem navstvit svojho gyndosa - aspon sa uistit ze je vsetko tak ako ma byt - aj za cenu platenia si to (ved ako vzdy) 🙂)

eva3107
19. aug 2009

Nooo vy ste dostali asi iny kufrik pretoze ja som caro...a olejcek nedostala...iba persil , silan, dudlik a kopa brozuriek a casopis mama a ja 😉 .. 😒

dadulka2000
19. aug 2009

evka s olejcekom a karom sa vytesuju sestricky 🙂 haha

olienka12
19. aug 2009

no olejcek nemam ani ja 🙂) a balicek bol zapecateny 🙂) viem ze v nemocnici je viac v tom balicku, niektore maju aj flasku 🙂))

eva3107
19. aug 2009

nooo neviem ten kufrik bol zapecateny...tak neviem...nebolo vidiet , zeby bol otvarany..Kontrolovala som ho 😒

nedockava4
19. aug 2009

tak sa k vam pripajam opät...joj, som si pospala od 14h....akosi ma tak kazdy den zmôze 🙂
citam, ze rozoberate chutky....ja by som vkuse jedla halusky, syry, pribinacika, mlsanka a take smotanovo-tvarohove kremiky, ziadna zmrka, ziadne sladkosti....a dokonca pijem colu 🙂
moze mi to uskodit?....ale dnes som zacala znova s mineralkou neperlivou a vytlacenym citronom v nej 🙂

adros
19. aug 2009

evka, ak ta pri najblizsej poradni privita vona Cara, je to jasneeeee 😀 Ale nie, ked si to mala zapecatene, tak by to malo byt ok, ja som ho mala tiez zapecateny. Mozno len zabudli pribalit 😠

olienka12
19. aug 2009

nedockava mne tiez kola strasne berie, prave som dopila flasku a si to vycitam 🙂))))))

adros
19. aug 2009

nedockava, ja colu nepijem, ale zato kofcu si dam, ale len s mierou,lebo bublinky mi nerobia dobre. Dam si ju vtedy, ked ma boli hlava, alebo mi je tazko na zaludku

nedockava4
19. aug 2009

oli...ja si nerobim vycitky z nicoho, co jem a pijem....mne jednoducho lekarka povedala, ze tehotenstvo nie je choroba (to kazda vieme) a mam jest vsetko, co mi chuti.....len maliny a jahody nie (ale to su take babske reci, na kt. ja verim)
a dokonca, zo zaciatku tehu, som bola 2 tyzdne na acidofilnom mlieku, lebo nic ine som do seba nemohla dostat a potom som zase kazdy vecer musela vypit aspon 1dcl piva :o)
"vzorna mamicka-cakatelka"

olienka12
19. aug 2009

hehe preco maliny a jahody nie? tie som jedla na kvanta hehe
ja mam kazdy vecer pol litra horuceho mlieka s medom 🙂)

nedockava4
19. aug 2009

adros...mne zase kofola nerobi dobre....ale ako kedy....pila som aj kofolu, jasne 🙂
teraz som zistila, ze ked mi zacina byt zle, pomoze mi voda s citronom, tak ju pijem na hektoliktre 🙂

nedockava4
19. aug 2009

no, vraj malinkemu sa moze niekde urobit take ako vyrastok v tvare malinkej maliny...ja som to napriklad zdedila a mam to na hlave...pre vlasy to nevidiet, ale mam to
hmmmm...mlieko s medom?...vcera som mala neuveritelnu chut na med...ten taky v plastovej flaši v tvare medvedika, mnam 🙂

olienka12
19. aug 2009

nedockava dojdi ku mne do prace mame ich v sklade tusim sto flasticiek 🙂) objednali to nasim klientom ako darcek k vianociam a nedali, tak to tam kvasi 🙂))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre