Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

marushka
6. sep 2009

lili aj ja blahoželám 😉 😉 😉

lili213
6. sep 2009

Ďakujem, hlavne že je všetko o.k 🙂

adros
6. sep 2009

Lili gratulujem 🙂

stiahla som nejake fotky z DVD, tak o chvilocku hodim do albumu

adros
6. sep 2009

tak nasa princezna uz je v albume 🙂 🙂 🙂

baileysa
6. sep 2009

ahojte, maminky 🙂

olienka, to ma mrzi s tetou ☹
dadulka, drzim palce, nech je ockovi uz lepsie...

a gratulujem ku pohlaviam 😵 adros k dievcatku a lili k chlapcekovi 🙂

co sa tyka prebalovacieho pultika, ja som mala len na komode v spalni taku prebalovaciu podlozku
taketo nieco http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?p...
a bolo to celkom dostacujuce, malu som zo zaciatku prebalovala len tam, tak bola celkom
zvyknuta, takze stacilo, ze som sa s nou vybrala tym smerom a bola spokojna 😅 ked bola vacsia a
neprebalovala som tak casto, tak uz sme sa prebalovali hocikde a uz mi bola aj tato podlozka zbytocna,
ale na ten zaciatok je to asi v poho, babo sa prebaluje casto, plus v nasom pripade casto dochadzalo
aj k zaspineniu okolia 😅

baileysa
6. sep 2009

adros, to je ozaj princeznicka, aka je jemnucka 😵

adros
6. sep 2009

baileysa, dakujem, ja som fakt mimo, som strasne dojata 🙂 🙂 🙂

baileysa
6. sep 2009

adros, teraz som kukla link, co si davala na popolini prebalovaciu podlozku, ja ju mam, je super, teraz ju mam pod plachtickou, ak sa malej stane nehoda pri poobednajsom spanku... len to treba prat 😅 aspon to som vnimala ako nevyhodu, oproti pogumovanej podlozke, ktoru stacilo utriet alebo na nu dat plienku, ktoru sice tiez bolo treba oprat, ale mala som ich viac, takze som nemusela cakat, kedy uschne 😉 ale to odporucam, mam dve velkosti, som to pouzivala aj na take holoprdkate polihovanie malej 😉

adros
6. sep 2009

baileysa, mne sa to tiez pozdavalo. Asi si kupim dve, dam na to este obycajne plienky a tie ked sa precikaju,tak ich operiem. A podlozky budu do rezervy, keby sa to precikalo az na ne, aby bolo na vymenu, kym sa jedna operie

weronikla
6. sep 2009

Ahojte babule, tak Vam blahozelam k pohlaviam 🙂 Paraaada, ja sa dozviem az o tyzden, teda dufam, ze sa dozviem 😉 No teraz nemam na to ani cas mysliet, kedze v piatok mame svadbu a prave teraz je to najhektickejsie... Ale snad to uz nejako zvladneme 🙂
A co sa tyka pultu, tak to neriesiem, ale moj buduci manzel urobi komodu a tam budeme aj prebalovat... Samotny pult sa mi zda naozaj zbytocny 😒
Zelam Vam krasny tyzden, nech sa dari a hlavne vela zdravicka 😉

baileysa
6. sep 2009

ono sa tie podlozky pri novorodencoch casto aj okakaju 😅

lili213
6. sep 2009

Adros gratulujem k dievčatku, maličká je krásna. Zajtra pridám tie naše fotečky 🙂

baileysa
6. sep 2009

weronikla, pevne nervy tieto posledne dni pred svadbou, v piatok si to uzite 😵

adros
6. sep 2009

lili, tesim sa na tvoje fotky

weronikla, neboj, zvladnete to, budem drzat palce

zdenka73
6. sep 2009

Adros - gratulujem k babenke a krásne fotky.
Lilii - aj tebe gratulujem k chlapcovi.
Weronikla - tak to dobre zvládni, a v piatok si to užite.

andykca
6. sep 2009

Ahojte babulky..

veeeeeeeeeeeeeelka gratulacia k pohlaviam 😉

marushka presny recept na ten maglajzik je: 75g glukozy + 250 ml vlaznej vody + citron (to mi pisala sestricka)

jaaaaaj inac dnes som bola kuk kamosku v porodnici (je tam koli zlym vysledkom pecene) a bude v pondelok alebo utorok rodit....mnoooo a prvy krat som pocula nazivo ako baba kricala ked rodila....sa mi normalne zahmlelo a zacali potit ruky....fuha....zaujimavy zazitok....ale uplne naaj bolo ked babanko prenasali-som ho aj videla xi...

roxy_1
6. sep 2009

Ahoj holky
tak velka gratulace vsem k zjisteni pohlavi...
Adros krasne fotecky mala je nadherna 😵
jeste davam do kupy pocitac,musim nahrat office a pak konecne zaktualizovat tabulky ...je toho uz hodne jen behem dneska 3 chlapci a 1 holcicka 😀

marushka
6. sep 2009

andyc, srdečná vďaka, mne to hovorila sestrička, ale vyšumelooooooo...., každopádne sa neviem dočkať 😝

adros krásne je to vaše bábo!!!!

jáj, no ja som na pult a vždy pri prebalovaní používala detské prebaľovacie podložky....

tak idem si ja hajnúť, páli ma záha, strašný to stav....

papapapapa a dobrú nocku všetkým 😉 😉 😉

gucz
7. sep 2009

dobré ránečko

ako sa máte? my sme krásne vyspinkaní, noc bola super, možno i preto, že je už o hodne chladnejšie. Malinké večer kopkalo o dušu, hlavne do mechúra, ale potom sa tiež rozhodlo spinkať. Ráno bolo normálne chladno, ale teraz je už dobre 🙂

lili gratulujem k chlapčiatku 🙂

roxy_1
7. sep 2009

Dobre rano tehulky

tak skore mame vyrovnane 13 vs 13 😀 po sformatovani se mi nektere udaje v tabulce smazaly tak snad je tam ted vse a na nikoho jsem nezapomela 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

janka1
7. sep 2009

dobre raneckooo 🙂
adros blahozelaaam k Alex 😵 😵 😵 je nadhernaaaa a stacilo dat foto do albumu a hned by sme boli vedeli , ze je to slôecna je tak jemnaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja sa uz tesim na CD z 3D na buduci tyzden uz to budu ine fotky , krasne, vyvinute jaaaj zimomriavky maaaaam 😵 😵

roxy mas IP 😉

adros
7. sep 2009

dobre ranko 😀 😀 😀

baby, mooooc dakujem.

Janka, no veru, asi to je z tej fotky poznat 🙂 , buclate licka ma po mne, pusinu po mojej mamine. Je naozaj taka jemnucka, krehucka 🙂 Tie fotky z 3D su fakt o inom 🙂

roxy, dakujem za zapis, ked budes najblizsie nieco upravovat, tak z mien mozes zmazat toho Jozefa a nechat tam len Alex 🙂

inac, verim, ze nasa mala bude hooooodne zdrava, vcera ju mm riadne zapil.

bika1
7. sep 2009

dobre rano maminky 🙂 ja jsem trochu poverciva, tak sem vubec nepisu... cekame zacatkem ledna holcicku. zaujalo me, ze je Roxy stejne stara a taky z Hradiste a mame blizko termin 😉 tak kdyby ses chtela Roxy seznamit... 😀

roxy_1
7. sep 2009

holky vytunena tabulka napad Janky 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

bika ahoj jeee ani nevis jak jsem rada ze jsi me nasla,to vis ze se rada seznamim 🙂 ty jsi primo z Hradiste? 😀 😀

janka1
7. sep 2009

😀 roxy 😀 😀

nedockava4
7. sep 2009

dobre ranko, tehulky....
tak my este nekopeme, ale netrpezlivo cakame....
tehulkam, ktore uz vedia co cakaju, BLAHOZELAAAAM 🙂

janka1
7. sep 2009

tabulky som hodila aj do svojho albumu na SK 😉 🙂

nedockava4
7. sep 2009

roxy, janka...sikulky 🙂 😵

janka1
7. sep 2009

nedockava nebooj dockas sa aj ty kopkania 😉 🙂

adros
7. sep 2009

janka, roxy, ste fakt sikulky 🙂 Takto aspon mame rychly prehlad pohlavia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre