Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
10. sep 2009

nedockava to mam od DR. Dankovcika z 3D 😉 🙂

nedockava4
10. sep 2009

janka, takze si mozem dnes vypytat fotku, ked budem na morfo?

meggieya
10. sep 2009

guzc no ja som myslela na starohajskej... cize opravujem sa, na novej poliklinike. pozri si www.izd.sk
A inak ides dnes na tu burzu? Ja by som tak isla, ale som v praci.... ☹

janka1
10. sep 2009

jasne, ze si vypytaj 🙂 😵 to ani len nezabudni 🙂 ale mne dr. hned navrhol ci urobime fotocku , tak ja som mu odpovedala, ze jasne to sa ani pytat netreba 😀 😀 😀 ale sa snazil ju vytlacit az ked bola jasna a pekna na obrazovke monitoru, nie len tak od buka , zastavil obraz opytal sa tuto? ci tato je krajsia , alebo tato? je skvelyyyyy 😉 🙂 budu chciet za nu 7€ 😉

nedockava4
10. sep 2009

jani...momentalne som taka rozrusena (v dobrom), ze vobec nemyslim na peniazky....konecne uvidim mimiiiiii 🙂

janka1
10. sep 2009

to ti verim 😉 😵
my sme boli tiez vsetci takyto aj ja aj MM aj Vladka 😀 😀 😀
stoji to za vsetky prachy ten zazitok 🙂 ja veeelmi tesim na buducu stredu ani nevies ako a to mam v pondelok poradnu pozriem si ho tam a v stredu pojdem na 3D 🙂 🙂 chrustik naaas /chyba mi tu smail ako cmuky cmuky 🙂 /

nedockava4
10. sep 2009

hm...tak to ja sa uz dnes asi aj objednam na dalsie 3D 🙂
...manzel rano odchadzal spokojny, ale uz mi 3x volal, ze kedy to tam mame byt?...uz mu to asi dochadza 😀

adros
10. sep 2009

janka, a to mal vazne Oliver otvorene ocka? 🙂

marushka
10. sep 2009

ajojte brušká 🙂

mňa dnes čaká žehlenie, nekonečný kopec... bud.týždeň tu nie sme, takže sa toho musím zbaviť... 😝

ja mám záhu brutálnu teda - ale väščinou fakt ovocné šťavy, alebo z kysnutých vecí, tak to je peklo po takých buchtách...

katka - vinobranie v PK je budúci víkend , od 18.9., ak prídeš, daj vedieť, rada ťa uvidím...

alikaa - ďakujem za správičku... no, tak asi sa to bude niesť v duchu propagandy za každú cenu!!! jakub transplantát má, manžel má vďaka svojej práci neuveriteľnú dostupnosť rozsiahlych informácií, takže my momentálne doma vedieme tichú vojnu, či si dáme krv odobrať aj tentokrát... ja som už len s princípu za, aj keď uznávam manželove argumenty!!!! 😉

marushka
10. sep 2009

jáj a som zabudla - držím palečky na všetky vyšetrenia a uzt 😉 😉 😉

janka1
10. sep 2009

adros ja ti viem 😕 videla som to co vidis ty na foto

sisipetka
10. sep 2009

ahojky kocky,
zelam pekny dnicek. U nas stale rovnako, mrvime sa, papame a priberame 😀 A teda este stale zarezavame v praci 😉
S tou pupocnou som tiez rozmyslala o verejnom registri, ale zatial to este neriesime, zda sa mi to vsetko nejako daleko. Akurat som vcera pokupila od kamosky bodicka, len take klasika biele..ked sa poblinka, precika a tak...aby bolo do coho stale prezliekat 😉 Inac sa nejako viac zatial nechystam...ponecham to na dlhe zimne vecery 😵
A pre dnesok zelam uspesne vysetrenia a utz 🙂

andykca
10. sep 2009

Ahojte...som mala trochen abstinenciu tak som vas docitavala 😉
...jaa som dnes v noci nevedela jak si lahnut...katastrofa normalne som bola z toho nervozna ☹ ale zato sme potiahli so spankom do pol 10.

adros tento vikend je v Trnave jarmok ze??

alikaa
10. sep 2009

Marushka, tak daj nam nejake info pre a proti, ked uz s tym mate skusenosti a aj mate dostupnost rozsiahlych informacii.

dorotkaa
10. sep 2009

ano, v trnave je tento vikend jarmok...
asi neodolam a dam si deci burciaku.. ved to nemoze ublizit, nie?

adros
10. sep 2009

andy, hej, len ako som pisala, mna to uz moc neberie. Mozno sa zajtra doobeda pojdem pozriet na tie remesla na trojicnom,ale to je tak vsetko 😀 😀 😀

jeeeeej, zrovna mi volali, ze sa mi vezie postielka 😀 🙂

andykca
10. sep 2009

dorotka jasne ze neublizi 🙂 jaaaaaaa tam pojdem hlavne koli cukrovym lizatkam xi...teda ak sa tam dostanem lebo tento vikend mame pracovny na dome hmmm...skoda ze to nieje az o tyzden hehe

andykca
10. sep 2009

adros sak ani ja....ja si na jarmoku nikdy nic nekupim teeeda okrem toho lizatka 🙂

adros
10. sep 2009

andy a nechces ist zajtra doobeda? Mne ide o desiatej bus, tak sa mozme stretnut na stanici alebo na kricku 😉

olienka12
10. sep 2009

tak tehulky my sme dnes s evkou boli na predporodnej priprave, mne sa to teda velmi pacilo 🙂)
pytala som sa aj na to spanie na chrbate a bolo mi povedane,ze teraz je to este ok v neskorsom stadiu Vam babo a vobec maternica moze tlacit na zily a cievy a tym padom nebudete mat okyslicene organy a moze Vam z toho prichadzat zle 🙂 takze nebezpecne je to v tom 🙂)
pekny dnik

adros
10. sep 2009

oli, si nas ukludnila, alebo teda aspon mna, lebo v noci som sa stale prehazdovala, lebo som sa furt bala, ci neublizujem babatku 😠

evca35
10. sep 2009

olienka, ja som pozrela na tú stránku čo si dala Evke, ale kukla som na môj kočiarik a super cena. Trojkombinácia vyšla na 289,90 € + 13 € doprava, dokopy nejakých 9120 Sk, čo sa u nás ponúka na nete iba dvojkombinácia bez autosedačky za 285 €. Len som sa pobavila na preklade do slovenčiny pri funkciách kočíka. Vraj: pohodlné ubytovanie invalidný vozík. Tak dúfam že to potrebovať nebudeme 😖

eva3107
10. sep 2009

Ahojte tehulky... 😉
tak ako pise Olienka zucastnili sme sa na prvom cviceni a bolo to fakt super...A dokonca aj zaujimave 😉
Takze si to buduci stvrtok asi zopakujeme🙂))...tesiimm

evca35
10. sep 2009

len teraz pozerám moje uložené stránky a všetky išli dolu s cenou na 270 - 277 € za dvoj.

minitrouble
10. sep 2009

ahojte 🙂
olienka - no presne to co vam povedala mozem potvrdit - ja som posledne 2 mesiace uz vobec nemohla na chrbte lezat ani 5minut lebo som zacala normalne chytat "mdloby"....a to na mna pri porode ta sestricke hucala ze co nelezim na chrbte ze jak chcem rodit ked nedokazem na chrbte chvilu polezat ....a ja som ani dychat nemohla ked som na chrbte bola - normalne ma pot oblieval ...;)...tfuj ....dufam ze tentokrat to bude lepsie 🙂

mamoo
10. sep 2009

ahojte tehulky, nestiham pisat tak intenzivne ako vy 🙂 ale pridam sa:

Palenie ZAHY - odporucam TALCID, bez predpisu, rozpustit v ustach, ucinok takmer ihned

Priberanie: v 20tt mam +4kg a teda vobec mi to nepride vela , ale zas ani malo 😠

Diky za linky co tu prikladate: ten fusak na mimibazare je skvely, uzasny

Predporodne cvicenia: bola som prvy krat ale sa mi to zda priskoro, boli tam same take uz tesne pred (7-9 mesiac tehu), a tie cviky boli tak akurat pre ne. ja doma rano aj vecer slapem na stacionarnom bicykli a to ma udrzuje OK, hlavne moje creva teda, lebo inak mam problem so stolicou ☹
ale tie info co sa tam clovek dozvie stoja za to.

zatim

olienka12
10. sep 2009

mamoo predporodna priprava sa odporuca od 20tt,takze ja uz meskam 🙂)

eva3107
10. sep 2009

Oli...myslim ,, ze sme tak akurat.... 🙂

olienka12
10. sep 2009

ale, bola som velmi milo prekvapena z toho stretnutia, pacila sa mi ta neformalnost🙂)

eva3107
10. sep 2009

Ano aj mne...Tak sa medzi nami a Monikou vytvoti aspon kamaratsky vztah a budeme sa i pri porode vdaka nej cir´tit istejsie ...ja si myslim, ze je to skvela vec! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre