Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

sisipetka
11. sep 2009

Markee urcite je lepsie pockat a psychicky sa dat do poriadku - a taktiez i tvoje telo potrebuje teraz oddych, aby mohlo potom dostatocne vyzivovat nove babatko. Verim, ze vsetko sa raz na dobre obrati a este budete mat zdraveho surodenca pre Johanku 😉

nedockava4
11. sep 2009

sisi....aaale....MM chce Žužu...tak uvidime...tie mena tam este nechavam 🙂

markee
11. sep 2009

nedockava4, moc a moc gratuluju 🙂

meggieya
11. sep 2009

uhadla som 😀

adros
11. sep 2009

tak teda velka gratulacia 🙂 🙂 🙂

roxy_1
11. sep 2009

Dobre rano tehulky,

markee je mi to moc lito ☹ a plne chapu ze jste se rozhodli takhle,pozdeji by to bylo jeste tezsi uz ted je to pro vas asi smutne obdobi ☹ drz se a doufam ze se vam to co nevidet podari znovu a ty nas pak tady tou dobrou zpravickou potesis...preji spousty sily a pozitivniho mysleni... 😔

roxy_1
11. sep 2009

nedockava gratuluji k holcicce 😀 vsimla jsem si ze te vubec nemam v nasi tabulce 😨

nedockava4
11. sep 2009

dakujem vsetkym....a co sa tyka kopania, tak nekope este vobec....troska citim od stredy take nieco zvlastne v brusku, ale kopanie to nie je....ked som sa na to pytala lekara, tak mi povedal, ze ked spi, tak kopat nemoze...
...a nasa malinka spi cez den a vnoci ee....vlastne, ona spi stale 🙂

eva3107
11. sep 2009

nedockava ...ja som to vedela , ze to bude dievcatko.. 😉
Po kom bude take lenive?
Ja sa uz neviem dockat pondelka 😅 😅 ...Juuuj...
A kto ta vysetroval ?

meggieya
11. sep 2009

mne to inak presne vychadza... od pociatia az po presnu polovicu. Cize by som mala rodit podla mojich vypoctov asi 20 - 21 januara.
Nase male sa v brusku hybe o sto sest. Jedna znama mi radila, ze si nemam davat zistovat co to bude. Ze ked zena lezi na porodnom stole, tak okrem bolesti a rodia sa sustreduje na okamih prekvapenia, ze co to bude.
Ako je na tom kus pravdy, ale ked zena vie co cakaju, tak sa jej lahsie aj veci vyberaju aj meno aj komunikacia s nim je osobnejsia, ze nemusim ho 9mesiacov nazyvat babo... 🙂

olienka12
11. sep 2009

nedockavaaaaaaaaaaaaaaaaa supeeeeeeeeer tesiiiiiim 🙂

markee vcera kym som isla spat som na teba myslela,ze si sa davno neozvala,ze ako to s vami vyzera. Je mi velmi luto,ze to takto dopadlo,ale myslim si,ze ste sa rozhodli spravne. Drzim prsty do dalsieho snazilkovania a budem rada,ked ta tu este precitam. Drzte sa

evcam
11. sep 2009

ahojte tak po dlhom case som tu nachvilku vobec nemam cas. maly mi zacal chodit do skolky kazde rano mame doma randal neviem do kedy to este bude trvat. 😒
no vcera som bola na poradni a doki potvrdil dievcatko tak som sa hned stavila a kupila na zimu ruzovu kombinezku a nejake bodynka, ponozticky a ciapocku.
gratulujem k pohlaviam a babenky co ste prisli o babetko tusim markee a grelu drzim palce aby dalsie tehu bolo bezproblemove a hlavne aby ste donosili zdrave deticky. musi to byt strasne ☹

sisipetka
11. sep 2009

meggie - k tomu nezistenemu pohlaviu ... ja som nase male volala do 20 tt zenskou koncovkou "bobulka" a teraz uz zopar tyzdnov muzskou "bobik" 😀 Tak uvidime po porode, ze co sa mu/jej viac pacilo 😉
Evcam gratulujem k dievcatku, tak aj vam vysiel pekny parik 😵

olienka12
11. sep 2009

nedockava nepytala si sa na ten 3D s cd zaznamom?

eva3107
11. sep 2009

oli ako si sa vyspala? Ja velmi nie...este by som si lahla...musela som vstava o piatej rano..ako za trest ☹

nedockava4
11. sep 2009

roxy...tak sup-sup...dopisat 🙂
evka...nooo, manzel hned pred lekarom povedal, ze to sa dalo cakat, ze je leniva po mamke 😝
oli...jasne....morfo, co som mala vcera 27 eur
v 30tt idem na nejaky, co stoji 10 eur
a 4D s CD-ckom 67 eur

eva3107
11. sep 2009

Takze po mamine 🙂 ..a kto ta vysetroval?

eva3107
11. sep 2009

fuuu 4D s cd 67€ 😕 ...noooo Oli neviem ci nepojdem radsej k Dr. Pallovi...hmmm? Aspon ja....aspon mojmu to cd poslem ako vianocny darcek 😅

evcam
11. sep 2009

Ďakujem. Baby chcem sa vás spýtať dáte sa ockovat proti chripke? Ja sa dávam každý rok ale teraz neviem či sa to môže. Kdesi som čítala, že budú tento rok prednostne ockovane aj tehotné tou novou ockovacou latkou.

olienka12
11. sep 2009

evi, ja som sa dost budila a prehadzovala...
nedockava dakujem v 30tt ides na prietoky 🙂 povinny utz

idem skusit zavolat ci maju nejaky volny termin v ke na 4D a ked ano pojdem tam 🙂) dam sice viac, ale budem si ista,ze to bude stat za to

nedockava4
11. sep 2009

Dr. Dankovcik....musel mi "buchat" po brusku, aby sa to mrna zobudilo, potom som sa musela otacat...raz na lavy bok, potom na pravy...proste, ked sa mala zobudila, hrala sa na schovavacku...lekar sa smial, ze toto este nezazil, tak som mu povedala, ze my sme si uz zvykli...ze v 12tt nacvicovala to iste 😀
...evka...Dankovcik je super...vseeeetko nam vysvetloval, ukazoval...
a dostali sme aj prenatal box 🙂 konecne 😵

sisipetka
11. sep 2009

Evcam ja sa novou vakcinou ockovat urcite nedam. Nie su so zarukou overene vedlajsie ucinky a pokusnym kralikom v tehu nechcem byt - ale to je moj nazor - a teda i odporucania niektorych znamych z oblasti mediciny 😖

meggieya
11. sep 2009

evcam, no ja si urcite nedam nic vpichnut a hlavnie nie nejaku novu vakcinu. Nie je to vyskusane a nevieme ako to moze mat nasledky. V polsku touto vakcinou proti prasacej chripke zaockovali 20 bezdomovcov a vsetci zomreli.
Ako ja sa urcite nedam zaockovat nejakou novou vakcinou, tak ako som sa ani nedala zaockovat proti rakovine krcka maternice.
tot moj nazor.

eva3107
11. sep 2009

Od neho?Si dostala prenatal box? 😕

No neviem Olienka nie je to az velmi drahe? 😕

no uvidime nedockava kto bude vysetrovat mna , lebo v 13tt ma vysetrovala muranska.. 😒

nedockava4
11. sep 2009

evcam..aj my blahozelame 🙂
oli...no, asi hej....je to nejaky UTZ + prietoky...tak to tam pisalo 🙂
evi...je to dost, ale na miminku setrit nebudem 🙂
k tomu ockovaniu...ani ja sa nedam ockovat 🙂

nedockava4
11. sep 2009

evi....Muranska to nerobi....iba dr. Dankovcik, alebo este jeden, ale jeho meno, bohuzial, neviem ☹
hej, od neho...vies, ja som este nedostala ziadny, tak mi ho dali 🙂
inak, rozmyslala som, ze asi budem chodit do PO s vami na tu predporodnu pripravu....

eva3107
11. sep 2009

Nejde o setrenie...nedockava , ale zda sa mi to prehnane! 😕
To iste v PO stoji 33€ ako pisala Olienka..To je velky rozdiel!

olienka12
11. sep 2009

Evi je to 2000sk u palla je to 1000 a nemam istotu,ze to urobi tak kvalitne,kedze sa vyjadril minule tak,ako sa vyjadril...

eva3107
11. sep 2009

Ano urcite! radi ta medzi nami privitame... 😉 ..Zatial kazdy stvrtok do konca mesiaca o 11:00
Inak dnes chcem v praci oznamit , ze som sa definitivne rozhodla , ze od novembra uz nebudem chodit d prace!
tak uvidime ako na to zareaguju! 😒

olienka12
11. sep 2009

Evi keby to robili v gynstare,tak tentoraz idem tam, ale dr. je na materskej co to robila..tam to tiez stoji ako v KE 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre