Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

evca35
26. sep 2009

ohľadom balenia naširoko som čítala na nete, že už to nie je povinné, lebo na novorodeneckom robia USG klbov a hned povedia či sú v poriadku. Voľakedy sa robil RTG v 3. mesiaci.

andy - kočiarik máš pekný, už som ho omrkla aj v Aladinovi. Ja som už tiež hotová z tých kočiarov, stále sa mi páči nejaký iný. Len ich odskúšať ....

andykca
26. sep 2009

oli ano presne ten myslim 🙂 je fakt suprovy...mozno este na nete niekde najdem lacnejsiu verziu no uvidime....
no ak myslis ten kocik co mas v albume tak ten isty ma aj kamaratka...tam je vanicka o cosi malo mensia ako pri baby smile a to len preto lebo na bokoch ma take vycnelky...rozmery maju skoro podobne len to pokazili tym vnutrom podla mna ubrali od velkosti 🙂 ale inac aj ten je krasny co by si chcela...

olienka12
26. sep 2009

andy ako ma riesene vnutro vanicky je polstrovane na pevno,alebo ma vyberatelnu podusku?

andykca
26. sep 2009

oli myslis ten nas? tak ten ma vyberatelnu podusku a ma polohovatelnu cast na chrbatik...

olienka12
26. sep 2009

hmm musim ho niekde pozriet lebo ten moj mal len podusku ale neda sa polohovat

andykca
26. sep 2009

oli jasne len si ho chod niekam omrknut....ked sa ti paci taky typ kociara ako tento tak sa ti bude podla mna pacit 😉 a maju aj pekne farby celkom (original sa vola baby smile - Vmax)

idem kukat telkosa bruuu noc...xi

lopezka
27. sep 2009

dobre ranko tehulky 😀
tak som sa konecne sem opat dostala 😅 pozeram, ze je vas celkom dost chorych, tak baby skore uzdravenie vsetkym prajem 😉

oli, konecne uz vies co sa v tebe skryva 😉 ... hlavne nech je zdravucky 😅 a ty samozrejme tiez 😀

zdenka, aj mne pochnu nohy, ale hlavne vtedy ked cely den sedim v praci ☹ ... napriklad vcera som upratovala a stale pobehovala, vcera skoro vobec neopuchli 😉 .... pri kazdej poradni mi ich doky pozera a pokial mi vraj opuchaju len dolu , akoze len chodidla......tam je to vraj v tehu normalne ....horsie by bolo, keby mi opuchali uz napr. od kolien dolu ....alebo neco ine 😠 ......samzrejme mam si ich vykladat hore, ale to sa mi podari az ked pridem z prace ....v praci si ich nemam kam vylozit 😀 ....zacala som pit zihlavovy caj, aby som castejsie chodila na wc, tak uvidim 😉

krasnu nedelu vsetkym zelam 😉 😀

yoya
27. sep 2009

Ahojte tehulky. 😉
Krásny slnečný nedeľný deň vám prajem. Dnes vás tu asi veľa nebude, ale sem tam v priebehu dňa mrknem.Ozaj, trpíte niektorá nespavosťou? V noci sa zobudím aspoň 10x a potom nemôžem zaspať,iba sa prevaľujem. 😢
tak sa majte.papa 😉

allinka79
27. sep 2009

ahojte,
ahoj yoya... ja skor len neviem zaspat, ked idem v noci na wecko...

ale mam inu otazku... boli ma pod pravym prsnikom - neviem, ci to suvisi s tym, ze sa nalievaju, otazievaju a mam moznu zlu podprsenku, alebo som si to len natiahla... lava strana je ok, ta prava ma trochu strasi. Nemas s tym nahodou skusenost? Alebo niekto iny?

yoya
27. sep 2009

allinka mňa boleli prsia ešte niekedy na začiatku tehu.Dosť sa mi vtedy zväčšili a začali sa nalievať /teraz mám pocit, že sú ako ..../ - ono je to spôsobené hlavne tým. Ale môže to byť aj zlou podprsenkou. Keď ťa to neprestane bolieť, tak sa skús opýtať svojho lekára. 😉

marushka
27. sep 2009

ahojte brušká...

ja sa hlásim porád rovnako chorá...nechápem, už týždeň 😖 😖 😖

navyše ma do rána naša babulka tak pekne dokopala do rebier, že si tiež necítim pravú stranu...tesne pod prsiami, akurát, verím, že je to len od kopančekov a nie nejaký zápal...

ani ja inak nespím, táto noc bola výnimkou 😉 občas keď o vstanem na toaletu, už ani do rána nazaspím, potom som ako mača...

antoniab
27. sep 2009

ahojte 😉
prajem krasnu nedelu nam dnes prsi to bude dlhy den 🙄

yoya ja posledny tyzden tiez zle spim ale pripisujem to skor snom a potom sa budim a tiez si neviem najst polohu v posteli

alinka mna boli pravy prsnik ale to koli niecomu inemu ale podprsenkou to tiez moze byt mne teraz hrozne vadia kostice a nosim len taku sportou podprdu 😉

allinka79
27. sep 2009

baby dakujem... tiez dufam ze to nie je zapal a ze len nieco ine... skusim ine podprdky...
ozaj uz mate kupene aj dojcenske? Ja by osm to mozno aj skusila, ale neviem ako velmi mi este prsia narastu, tak neviem aku velku...

adros
27. sep 2009

ahojte babenky,

tak ja som tiez zas v noci moc nespala. Akosi som si zvykla, ze mala stale kope a upozornuje ma, ze sa jej nepaci, ako lezim a tuto noc nic, tak som z toho bola nesvoja 😒 teraz skor pocitujem tlak v brusku, akoby ma tlacila,asi uz nema tolko miesta na kopcovanie, tak len tlaci, lebo tie stuchance su take slabsie

antonia, ako si dopadla s aukciou? Povolili ti ucast? Inac, jedna sedacka sa paci aj mne, tak dufam, ze sa nebudeme bit o tu istu 😀 😀 😀

marushka
27. sep 2009

allinka, hlavne bez kostíc...
ja už tiež idem kúpiť nejaké klasika bavlnené na kojenie...a potom aj nejaké peknejšie, ktovie kde všade budem kojiť a nech sa aj ja dobre cítim...akože sexi v tom 😉

allinka79
27. sep 2009

marushka - viem ze bez kostic - ale ako s velkostou? Mam pocit ze sa to neda skusat...

janka1
27. sep 2009

ahojte zenusky 🙂
krasnu slnecnu nedelu vam vsetkym 😵 normalna ma tesi aky cas je tento rok na koci septembra 😵 😵 😵 😵 nadherne pocasicko 😉

tak k tomu ne/spaniu v noci sa pridavam aj ja 😒od piatka sa budim resp. chodim 7-8x na wc uz ma to nebaviii to je kazdu hodinu som hore a chodi curat 🙄 zajtra mam poradnu , tak som zvedava co nato dr. ved je to neunosneeee

marushka
27. sep 2009

hm, ali, no to je problém....mne napr.dovolia skúšať, ja som sa s tým, že ti nedovolia nestretla...nemôžeš skúšať spodnú časť plaviek, or nohavičky....

ja si kúpim niečo bavlnené pohodlné...skús v obchodoch, podľa mňa ti dovolia vyskúšať...mne napr.prsia narástli na zač.tehu, teraz už nie, ani v prvom tehu to nebolo nijeko výnimočné, ani po naliatí mliečkom... 😉 😉 😉

olienka12
27. sep 2009

kuk
s pravym prsnikom mam aj ja sarapatu vacinou len picha ale tak dost, raz mi z bradavky isla krv,ale od vtedy ok 🙂
ja tiez nespavam,teda posledne dva dni som spala,lebo som bola vycerpana z tych krcov 🙂
asi sa to zlepsuje vcera len vecer som mala krc. citim ako keby isli,ale prejde to bez velkej bolesti,takze moja liecebna terapia zabera 🙂

maruska skusila si ten mucoplant? sprej do hrdla a nosa,mne zabral okamzite

evca35
27. sep 2009

materská podprsenka sa kupuje až v 9. mesiaci:

http://www.bublinka.sk/myweb5/spravna_tehu_a_ma...

olienka12
27. sep 2009

evca suhlasim ja som tiez uvazovala,ale tak som rozmyslala,ze neviem kolko este priberiem aky bude obvod a ako sa prsia budu nalievat....

evca35
27. sep 2009

oli - veď práve, mne prsia narástli poriadne, potom popichali, poboleli a spľasli 😀 Tak neviem čo bude do januára 🙂

je super že ti je už lepšie.

janka1
27. sep 2009

nic sa nebojte 😉 dnes su podprdy prisposobene 😉 😉 hlavne si treba kupit o cislo vacsiu myslim v kosikoch a obvod sa da manipulovat 😉 obvod velmi nenarastie , len kosiky sa zvacsia 😉
hlavne si vyberte pohodlnu , aby sa vam v nej aj dobre spalo nakolko ktore bude kojit , tak je dobre mat podprdu aj v noci aspon do cca 4 mesiaca 😉 🙂

evca35
27. sep 2009

a Habera sa stal dedkom 🙂

bože, ja čo nenávidím podprdy !!! 😀 doma ich nenosím vôbec.

antoniab
27. sep 2009

adros ano povolila mi ucas tak som aj hned potvrdila tu aukciu ale neprihodila dnes som este nepozerala lebo mi to nejde ja mam zaujem o maxi cosi cabrio modra je na naklikavaci system mala by mi sediet aj na kociar 😉

ja uz jednukojenecku mam mamina mi kupila od tety ta predava podprdy za 1euro je vacsia tak dufam ze bude ok malokedy ma kojenecke tak sme to vyuzili a potom este nejake dokupim 🙂

janka1
27. sep 2009

antonia aj ja chcem maxi cosi cabrio fix , ale moju farbu som zatial nenasla 😒

adros
27. sep 2009

antonia, tak sa teda nebudeme bit o tu istu 😀 , aj ked aj ta sa mi pozdava, ale ja som potvrdila inu

adros
27. sep 2009

antoniab a ty si Matka?

antoniab
27. sep 2009

janka ja som povodne chcela tiez inu farbu ale nebudem uz vymyslat ved je to len cca roka zivota a potom budem kupovat zas inu len som chcela aby sa dala nakliknut na kociar radcsej vycackam malu aby v tej sedacke svietila 😀 😀
adros tak to je fajn ja by som sa potesila keby sa nik neprihlasil ale za tu cenu mi to pride az nemozne no ale som na ukcii nova tak mozno je to bezne 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre