Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
3. okt 2009

no vidim ze jsem na tom stejne jako vy,posledni dobou mi taky chutna sladke,snazim se to korigovat ovocem,ale cemu nikdy neodolam jsou Haribo gumidci jakykoliv balicek,mam doma v zasobe aspon dvoje,ted mi tam zbyly zlate tak pujdu do nich 😀

stylly brisko mas moc hezke a mate i hezkou kuchyn,asi ti ji adminky smazaly z alba ze uz tam neni.. 😉

ives77
3. okt 2009

kočky nože mi napíšte ako robíte palacinkové cesto,lebo mne malý tvrdí,že moja ex svokra robí inak cesto ako ja vraj robí lepšie zasran jeden 😉

olienka12
3. okt 2009

vajicko, mlieko, vanilkovy cukor, hladka alebo polohruba muka a stipka soli 🙂 peciem bez oleja 😀

olienka12
3. okt 2009

a u babky vzdy lepsie chuti take nevies? 🙂))

ives77
3. okt 2009

ved hej ale mna to štve ale vidíš ja napr.nedávam van.cukor tak to hned vyskúšam diky oli

baileysa
3. okt 2009

niekto este pridava aj struhane jablka do cesta 😉

olienka12
3. okt 2009

ale to uz su potom take hrubsie jablkove palacinky tiez su velmi chutne

roxy_1
3. okt 2009

ja pridavam i prasek do peciva,jen trochu jsou pak nadychanejsi.... 😉

zucana
3. okt 2009

baby neviete poradit link na tie kojenecke vankuse ?
dik moc a peknu sobotu ;)

marushka
3. okt 2009

ahojte brušká

zucana, ja som kupovala cez www.babetkovo.sk

inak tiež fičím na sladkom, do 5 mes. nič, teraz viac než dosť.... 😲

tehulienka77 vitaj 😉

my ideme v pondelok kupovať kočík, čiže absolútny pokrok u mňa!!! 😵 😵 😵 nakoniec casualplayS4 ...
najskôr budeme mať Firstwheels s vaničkou,+ autosedačku Maxi cosi-ktorou už nie som nadšená, ale na tých pár mesiacov ... hlavne som rada, že sme s konečne uzhodli , takže ideme kupovať športovú verziu...

roxy_1
3. okt 2009

marushka tak dobry kup,my to prozili vcera a musim rict ze kdybych si ten nas predem nevybrala na netu tak bych byla ztracena,takovy vyber tam meli...nadhera,akorat u toho naseho me jedine mrzi to ze neperuje tudiz s nim moc nejde houpat....ale to se poda 😀

adros
3. okt 2009

ahojte tehulienky

no toto, ja ze sem kuknem, uvidim popisanu jednu stranu a zrazu vidim, ze ste toho popisali ooooomnoho viac, sak snad ani nie je vikend 😀 😀 😀

umieram od hladu, pecie sa mi zajdo v trube, uz sa mi slinky zbiehaju, len este musim taku polhodku vydrzat, bo som ho neskoro zacala robit 😠 tak vas zatial aspon idem rychlo precitat, co dnes riesite

marushka
3. okt 2009

roxy vďaka 😉

ja som to zvažovala od zač.tehu, casualplay rozhodne nepatril medzi favoritov, ale ukecal ma manžel...
hlboký kočík si požičiam od segry, je ako nový a nemusím už kupovať autosedačku, lebo ten jej má už adaptéry na maxi cosi...

😉 😉 😉

adros
3. okt 2009

tak, mam to za sebou 🙂

roxy, co by si povedala na to, keby sa do tej tabulky pridal vzdy stlpcek, kde by sa pisalo, o kolko narastlo brusko oproti predchazdajucemu meraniu? Baby, co si o tom myslite, nebolo by to fajn?

tehulienka, vitaj medzi nami, vidis, ze si posilnila vychod, vas tam teda je 🙂 , ja mam pocit ze v Trnave a okoli bol april akysi neplodny 😀

co sa tyka sladkeho, tak aj ja sa uz musim krotit, jednak kvoli zubom a jednak kvoli vahe, uz to ide nejak moc hore 😠

olienka12
3. okt 2009

adros,ved z tej tabulky je to jasne vies si to odratat 🙂

olienka12
3. okt 2009

adros kolko kg mas naviac?

adros
3. okt 2009

oli, jasne, ze si to viem odratat, ale takto by sa len kuklo a vidime, komu ako rychlo rastie brusko bez toho, aby som musela tolko tehuliek ratat 😀 no a s kilami... som 9 hore

baileysa
3. okt 2009

podla mna staci tabulka ako je teraz, ved si vyratame, s tym dalsim stlpcekom a vyhladom na dalsie mesiace by sa to podla mna zneprehladnilo 😀 moj nazor 😉

marush, super, ze mate vybrate... ja by som brala teraz kupit iba hlboky, no ale mame trojkombinaciu, takze mam dovyberane 😅

janka1
3. okt 2009

ahojteeee 😉

no vidim, ze dnes to tu ficiii ja som akurat dopratala, do prala, dovarila, dopiekla a konecne som sa natiahla a vylozila nohy 😒

olienka aj gucz ma tolko cm ako ja 😵

k tym palacinkam ja mam svoj recept a zatial vzdy chutil 😉
220g hladka muka
220g polohruba muka
2 vajcia
1/2 l mlieka
1/2 mineralka
stipka soli
a lyzica cukru dobruuu chut 😝

olienka12
3. okt 2009

ja este stale upratujem od rana....
reorganizujem vypratala som celu spalnu do obyvacky skrine zo spalne pojdu do chodbynamiesto regalu a nova skrina dojde o tyzden 🙂) takze este budeme zit troska v bojovych podmienkach 😀
akurat cistim akvarko 🙂

ives77
3. okt 2009

tak spm zas tu,Oli palacinky mali s tým van.cukrom a tiež mi mamina vravela aby som dala pol hl.a pol.poloh.múku aj ona dáva minerálku ja som nemala tak som dala štipku sody bikarbony a boli naozaj fajn neviem či to sem mám vôbec napísať ale zjedla som ich sedem hrúza a malý 3.Inak ja mám už s tých kočíkou riadny bordel v hlave vám poviem môj chce ten ABC design 3tec a ja chcem tako jamper ako má oli ale páči sa mi moc aj jané ale je moc drahý tak ja už fakt neviem,postielku už máme a moj ju už aj zložil terba mi už len pár teplejších nov.vecí ku dr.a vonka a ten kočík nejakú det.kozmetiku a mám vše.

ives77
3. okt 2009

aha tada mali úspech som zabudla dopísať dáka som dnes hr 😀

zucana
3. okt 2009

dik baby
a neviete mi poradit ktory je lepsi ci s tymi gulickami alebo dute vlakno? to dute vlakno sa neda ale asi nastavovat...lebo pisu ze drzi tvar....
mate niekto skusenosti???

baileysa
3. okt 2009

zucana, ja mam s molitanovou vyplnou a som spokojna, baby tu pisali, ze tie gulickove sustia, co niekomu moze vadit...

ives, mnam ja odvtedy myslim na palacinky, nastastie som leniva... 😅

ives77
3. okt 2009

veru zucana tak ako vraví beileysa ja mám ten guličový a nespím sním kým velmi nemusím lebo mi prekáža to šuštanie vnoci chcel s ním spat moj drahý ale aj toho som zrušila ja to nebudem počúvať ten šušot 😅
beileysa aj by som ta ponúkla keby to šlo 😀

krpuch
3. okt 2009

ja som na zaciatku same mäsko, parky a sunku jedla a teraz som sa dala na sladke...ved tak aj vyzeram.:(
strie zatial nemam, brusko natieram od 3 mesiaca kremom elastic.

andykca
3. okt 2009

jaaaj baby som rada ze nejsom jedina co jej zacalo sladke chutit...ja som donedavna nemohla ani citit cokoladu a teraaaz...fuj xi 🙂 mne sa to neda obmedzit tak som sa zacala viacej hybat...dufam ze to pomoze aj ked tento mesiac nie ze kilecko nahoru ale hned 2 ☹ no co uz budem mat co zhadzovat....

hmm inac je niekto aj co nema kojaci vankus? mneee sa hrozne spi aj s paplonom medzi nohami tak si to ani nekupujem.... 🙂

ives77
3. okt 2009

andykca ved aj ja vravím že som sa s tým vankúšom unáhlila ja spím tiež s paplonom mezi nohami aj ked teraz mi je už chladnejšie tak ho mám už viac menej na sebe lebo ked si ho dám medzi nohy tak mi začnú drkotať zuby.
akurát som doriedila chodbu kedže som mala službu a mám riadne dosť takže teraz pauza.

olienka12
3. okt 2009

tak a koncim,dam si cajik a vylozim nohy. Od rana som sa nezastavila spalna oblecenie vsetko prestahovane v obyvacke na gauci podlahy povytierane,akvarko vycistene kupelka wc vydrhnute kuchyna upratana,uz nevladzem 🙂)
som na seba v celku hrda co vsetko som stihla 🙂

andykca
3. okt 2009

🙂 ives nooo tak to je uz teraz horsie ked sa tak ochladilo....ja tiez spavam s paplonom az ku krku...kedze byvame v dome a este nekurime tak je tu chladnejsie aaale inac pohodka xi

oli zavidim ze si to vobec zvladla upratovat ceeely den.....ja upratujem bezne tak 2 a pol hodky bo nevladzem a to nic vynimocne nerobim...xi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre