Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dorotkaa
1. dec 2009

slovakia80: su dva typy monitoru dychu - jeden je taka ta podlozka pod matrac a druhy je taka malicka vec, co sa pripne na plienku, nema iadne snury a moze ho mat dietatkostale na sebe - ajked spi mimo postielky...

dorotkaa
1. dec 2009

olienka, ty si ale expert na tie drazby 😀 😀 😀

slovakia80
1. dec 2009

ano to chapem,ale konkretne typ angelcare AC301-R je 2v 1 a nieje na plienku,su tam podlozky
tak neviem,ci sme s marushkou mysleli tan isty,ale ja som za podlozky pod matrac 🙂

marushka
1. dec 2009

slovakia - ja som písala, že máme angel care a že ten na plienku je podľa mňa nepraktiský 🙂 😉 🙂

dorotka - to vzala za mňa vo vysvetľovaní, ďakujem 😉 🙂 😉

marushka
1. dec 2009

slovakia - mylíme ten istý, ja som nepísala že ten 2in1 je na plienku ..... 😅 hm?????

marushka
1. dec 2009

babule, tak som si úspešne zbalila kufrík do pôrodnice 😵 😵 😵 sme pripraveníííííííííííííí

slovakia80
1. dec 2009

ano,preto ma to pomylilo 🙂
do porodnice sme uz tiez pripravene

bebel
1. dec 2009

dorotka: ohrievač na jedlo je hovadina na N-tu....jediné, komu sa oplatí, je človek, čo veľa cestuje, vôbec nekojí a kúpi si taký do zapalovania v aute. Ak ideš na dlhé cesty mimo elektrické prípojky a bez možnosti ohrevu v mikrovlnke...... 😎
Inak zbytočnosť. A ohrev detskej výživy trvá v tom neskutočne dlho........absolútne nepraktické.

minix
1. dec 2009

dorot, to nema ziadne elektricke snury, aspon my mame doma nanny z Jablonca a to funguje na tuzkove baterky, teda ma to snuru, ale nema to taku ze do elektriky a ze by si sa o nu potkynala. 🙂

adros, to s tou dokinou nie je velmi vesele, ale kedze mame take "hlupe" terminy rodenia, tak som pipravena na to aj ja, ze sa mi to moze stat, ze mi doktor povie, ze v tom case tu nebude.

Inak, Lopezka, nejdem zazmluvnovat Havaldu.🙂))

adros
1. dec 2009

minix, no veru, ale este dufam, ze sa to nakoniec podari a dokina ma zoberie. 🙂

dorotkaa
1. dec 2009

no veru baby, mame poriadne blby termin porodu... ja tiez dufam, ze ked zazmluvnim lekara, tak sa mozem spolahnut, ze pride a nevykasle sa na mna, ak by aj boli sviatky...

minix, diky za ozrejmenie, ja som si fakt myslela, ze z toho trcia snury a ze mi to bude prekazat... tak som rada, ze to tak nie je...

bebel, aj podla mna je blbost ten ohrievac 🙂 ved mikrovlnka staci, nie?

inak dnes si vyslovene uzivam lenosenie a veget 😀 dobre mi to padlo...

dadulka2000
1. dec 2009

kocky, ten ohrievac na flase mam aj ja (kamoska sa ho zbavovala tak mi ho dala),... je to kravina, ani raz som ho nezapla. ako vravis dorotka - mikrovlnka posluzi perfektne 🙂

olienka12
1. dec 2009

hmm no kebyze ohrievam mliecko tak dam zovriet vodu a ponorim flasu no nej,urcite nie v mikrovlnke,ta nici ziviny ne?

janurka
1. dec 2009

ano olienka mne to vysvetloval švagor ked sa im synček narodil učil ma ohrievať materské mliečko odstriekané 😀 že radšej sa ma dať do vody a skleneneho pohara alebo umelo hmotneho a tiež by sa nemalo miešať kovovou lyžičkou. aspon tak mi to on hovoril on si to poctivo študoval :D

nella1
1. dec 2009

maminky ja som od odbornika pocula ze ohrievanie v mikrovlnke pre babatka v ziadnom pripade aj v tehu sa vyhybat co najviac zohrievanym jedlam z mikrovlnky 😒

olienka12
1. dec 2009

nella pozeram,ze tiez ste stavili na jumper 🙂)) uzasny je ten kociarik neviem sa na neho vynadivat 🙂)

nella1
1. dec 2009

ano olienka je moc prakticky, lahky a ma pekny design najviac sa mi paci ze vsetky casti mozes mat otocene tak ze vidis na babatko tomu sa velmi tesim ze ta ocna komunikacia bude stale.. aj ty ho mas? aku farbu ste si vybrali?

liwka
1. dec 2009

nella, oli, pisete o jumper kocikoch, mne sa velmi paci ten srdieckovy (edicia love kids), myslite, ze je rovnako dobry?

olienka12
1. dec 2009

liwka oni sa lisia iba potahom a vzorom sitia ja mam jumper fx s ciernou konstrukciou a zatial na neho nemozem pol zleho slova povedat aj teraz aky som tarbos a ho premiestnujem nemam ziaden problem... uvidime,ci sa bude drobcovi pacit dufam,ze ano lebo ma aj super perovanie,ktore vies aj zablokovat 😉

liwka
1. dec 2009

joj, potesila si ma. mala som pochybnosti, bo som ho nazivo este nevidela a na predaj len cez net, tak som zvazovala, ci stoji za to objednat ho. nemozem si pomoct, ale ten srdieckovy ma fakt dostal (a to na taketo veci vobec nie som 😉 )
http://www.e-kociky.sk/?158,jumper-x-srdcia-04

nella1
1. dec 2009

maminky 🙂 ja som ho predtym vobec nevidela na zivo ani som ho nemala odskusany, len sa nam velmi pacil tak som si nasla na neho referencie a boli pozitivne takze prvy krat sme ho videli nazivo aj odskusali az ked sme si ho objednali z netu a nelutujeme 😉

olienka12
1. dec 2009

ja som videla nazivo ten so zelenym a ruzovym ci jake to bolo, mna ta siva moc neoslovila ale su pekne tie kociariky a podla mna rozumna cena za funkcnost

nella1
1. dec 2009

tak tak a 3 v jednom za celkom neprehnanu sumu 🙂

liwka
1. dec 2009

ja by som chcela tu kombinaciu s fialovou. ten ruzovy nie je zly, ale co ked nam vykukne chlapcek? 😀

olienka12
1. dec 2009

no my mame tak uzasne neutralne modry hehe dievcatko by malo radost 🙂))

liwka
1. dec 2009

modra je dobra 😀
my sme pred tymto tako chceli V-max cerveno- cierny bez ohladu na pohlavie obyvatela kocika, no srdiecka nas dostali. ale cena je fakt dobra, uz ho len mat doma. a samozrejme aj s malym pasazierom (teda v nasom pripade pasazierkou)

bebel
1. dec 2009

Ja som mlieko nikdy neohrievala, keďže som kojila do 17 mesiacov a Bruno nikdy mlieko z fľaše nechcel.
Ohrievač som mala a skúšala som tam ohriať detskú zeleninovú výživu, skoro ma šľahlo, kým sa to ohrialo aj to nie rovnomerne..........nikdy viac som ho nepoužila a hneď som ho predala .
Príkrm sme ohrievali od začiatku v mikrovlnke .

k.a.t.k.a.
1. dec 2009

ahojte

dnes po poradni, uz posledny x , nabuduce uz v porodnici 🙂 poloha stale KP 😝

ja som ohrievac tiez nikdy nemala, mala vyrastala na UM od 2 mesiacov, ale teplu prevarenu vodu som mala vzdy po ruke v termoske .. alebo dala zohriat do mikrovlnky, ale to skor uz ked bola starsia, leob vodu som uz potom neprevarala
sterilizovala som tiez len v hrnci s vriacou vodou, ono zase nebudete sterilizovat kazdy den , ja som sterilizovala len nove veci a potom len ked som si spomenula 😅

zazalienka
1. dec 2009

ahojte, no ja pracujem do 15.12. a potom už doma.. len teraz som si zobrala dva dni dovču a dva dni ešte potiahnem, lebo som dnes skončila v nemocke.. pre istotu.. po prechádzke po obchodoch som si našla trochen krvi, tak som sa vydesila, že som nevedela čo skôr. Letela som domov, rýchlo sprchu čisté prádlo a do nemocky.. doktor ma popozeral, všetko pomeral, urobil sono a nechápal, že ako je to možné.. nič ma nebolí, žiadne tvrdnutie, musela som vyzerať ako debil keď som sa pýtala že ako má to tvrdnutie brucha vyzerať... eviddentne som také nič nezažila..
som mu povedala, že kým som došoférovala z domu do nemocky, tak zasa som mala trochu krvi.. nič ma nebolí, keby to bolo z mechúra z konečníka, tak to by som vedela, rezalo by to ale nič také.. .. že keď sa to zhorší mám prísť a keď to prestane tak normálne na poradňu v utorok.. Malý je otočený hlavičkou dolu, 2200 g, dva-tri týždne pred termínom.. takže aby sme ešte nerodili v starom roku.. to by bolo prekvapko.. krčok úplne uzavretý, žiadna chybička..

liwka
1. dec 2009

no, Zuzi, ze by vam Miska doniesol Jezisko pod stromcek?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre