Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zazalienka
14. dec 2009

to neviem, každopádne sa ochranná doba vzťahuje len na sociálku, nie na zdravotnú.. pokiaľ nie si zamestnaná, tak by si sa mala ísť prihlásiť sama, aby za teba odvody platil štát.. budeš poistencom štátu.. ale treba sa spýtať, pretože toto som ešte neriešila..

liwka
14. dec 2009

myslela som, ze som specificky pripad..., skocim do zdravotky, aby nebol problem. ale aj tak dakujem 😉

zazalienka
14. dec 2009

presne, lepšie je sa opýtať priamo tam.. ja si všetko vždy overujem telefonicky.. aby som niečo nepokašľala..

liwka
14. dec 2009

dobry napad. idem nieco pripravit na veceru pre toho svojho. este sem nakuknem, ak tu nikto nebude, tak dobru nocku 🙂

zazalienka
14. dec 2009

jasneeee... ja čumím do telky, ale neviem dokedy vydržím ešte..

liwka
14. dec 2009

som spat 😀 , spravila som krupicu a teraz ju poctivo tlacim do seba. milacik pride o necelu opl hodku, tak este tu mozem trosicku sediet 😉

zazalienka
14. dec 2009

ja mám nejaké divné chute.. mandarínky zapíjam kofolou..

bebel
14. dec 2009

Baby potrebujem tip na reštauráciu spolu s dobrým interiérovým kútikom na chutný kvalitný obed pre 8 dospelých a 8 detí.
Neviete mi dať referencie, aké je to pre deti v La vita pizzérke v Ružinove, v Tarpane v Petržke , hoteli WEST na Kolibe alebo hoteli Bonbón v DS? V zálohe ešte máme Laliu v PK.
🙂

bebel
14. dec 2009

Fuj Zaza, tak z takej kombinácie by som sa zaručene pos..la a ešte by ma do rána pálila žáha. 😲

liwka
14. dec 2009

hmmm, mandarinkami som posadnuta, odkedy som tehu a kofolu tiez mozem, tak preco nie? schvalujem kombinaciu a normalne by som si dala 😉 , len to by mala moja mala v noci zasa didzinu, tak kofein v momentalnu vecernu hodinu isto nie. ale az najblizsie navstivim obchod, tak tvoju kombinaciu isto vyskusam 😀

zazalienka
14. dec 2009

nuž bebel, čo raz dám do seba, tak to tam zostane.. a ako som alergická na citrusy, tak sa ich teraz neviem dojesť.. len čakám kedy sa mi vyrúti môj atopický ekzém.. a zatiaľ nič..
a žáha ma páli nonstop, tak na to ládujem pukance..

liwka
14. dec 2009

a taketo sialene chute by som aj celkom prijala, lebo som o nich tooolko pocula a mna nic take este nechytilo. ☹
stavy typu zjem vsetko, co nezje mna nepovazujem za prejav tehotenstva, lebo tie som mavala aj pred tym. najsialenejsia kombinacia, co som raz jedla bol segedin s rajcinami, ale bolo to len tym, ze mam rada jedno aj druhe. a ako pise Zuzka, co je raz vovnutri, to tam aj zostane. skor mi pride blbo od niecoho normalneho.

zazalienka
14. dec 2009

vieš čo, ešte sme nestihli kúpiť veľké zrkadlo, vidím sa len do pol pása v kúpeľni. keď sa zbadám niekde v celej svojej výške, tak z toho pohľadu na môj zadok a nohy mi to jedlo chce ísť naspäť von🙂 a to som na moje nohy vždy bola pyšná, že sú trénované..

liwka
14. dec 2009

tak prid k nam. my mame take zrkadlo aj na chodbe aj v spalni 🙂 ja ten pohlad neriesim, beriem to, ako kvoli babu aj tak musim pribrat. a po porode to mienim velmi rychlo dat dole.

zazalienka
14. dec 2009

nestraš so zrkadlom, na seba sa kuknem až v posilke, čo treba akútne riešiť... zahojí sa rez, dám sa dohromady a idem na to..

liwka
14. dec 2009

nestrasim 😉 , ja len v dobrom, ked by si sa chcela vidiet 😀

zazalienka
14. dec 2009

máš šťastie že si tak ďaleko.. 😀

liwka
14. dec 2009

ze dakujem 😀 a sice neviem, ako si vyzerala pred tehu, ale podla mna to s tebou vobec nie je take zle. oka, moja, idem si radsej lahnut, lebo moja mala prave zahajila boxersky turnaj, tak hadam ju poloha na lavoboku upokoji. dobru noc 😉

zazalienka
14. dec 2009

no mne práve môj muž donatieral chrbát, ešte namažem Miška a mažem do postele.. ešte dva krát sa vyspím a hotovo..

zazalienka
14. dec 2009

dobruuuu noc všetkým..

petronelka77
15. dec 2009

Dobre ranko bruska 🙂 .
Vidim, ze este asi dospavate 😉 . My sme sa dnes vyborne vyspali, v noci ziadne behačky na wc...ako za starych cias 😉 .
Pekny den.

gucz
15. dec 2009

Dobré ránko žienky

zaza, liwka vy ste ale ukecané, keď ste šli spinkať, tak ja som sa už obracala na druhý bok. Hlásim túto noc len 2 výjazdy na wc, úplna parádička 🙂 No a ešte jednu riadnu štikútku, malý mi ňou riadne dlho natriasal brucho v noci 😀 .

bebel nepoznám ani jednu z tých reštaurácií, takže neporadím.

gucz
15. dec 2009

a tie madarinky aj kofču by som si dala aj ja, mi robíte chúťky hneď z rána.... a to som už raňajkovala 😉

marushka
15. dec 2009

dobré ránko,

ja len že bebel - lalia NIE...na môj vkus - aj keď jedlo celkom ujde, interiér- zanedbané a detský kútik katastrofálne špinavý!!!! 😝 😝 😝

inak vám prajem pekný deň, ja dnes dopekám 😉 😉 😉

slovakia80
15. dec 2009

ahojte bruska,

ja sa pripajam k marushke,tiez sa chystam dorobit fajnunke medovnicky,povytahovat vianocnu dekoraciu
za oknami nam mrzne-predvianocne sa naladzujeme 😵 😵

bebel
15. dec 2009

Ahojte,
ja tiež dnes pečiem... 🙂 včera som zvládla len 2 zákusky.
Dnes si dám normu tiež 2, ale také trošku náročnejšie.
Dnešné ráno som absolvovala fr. manikúru a pedikúru, tak som hneď lepšie naladená 😉
Marush, hej, to je veľká škoda, že sa o to nestarajú. ☹ Chcelo to už dávno vymeniť tie koberce... o hračkách ani nehovorím. 😒

Baby ja som úplny sopalec a hybernant oproti Vám, ja prespím komplet celú noc a ak musím ráno vstať, tak som mrzutá.

andykca
15. dec 2009

Ahojte babenky 🙂 ani tuto noc som sa nevyspala...
no ale som po poradni...urobili mi pecenove testy (zajtra budu vysledky-bojim bojim), nabalili ma liekmi a urobili vyter na streptokoka...no a kontrolu mam opat o tyzden....

mnooo a prave ladujem uz obed - zeleninkove rizoto...dnes som to dobre stihla....aj ja sa chystam dnes zamiesit na medovniky - som zvedava ako to dopadne ja som to totiz nikdy nerobila (to tehu so mnou robi zazraky hehe)

jeeeejda a bola som v Jysku a nakupila som si nejake vianocne dekoracie- jaaaake dobre ceny tam mali, esteze som nemala pri sebe vela penazi hehe...inac prisla som tam asi par minut pred otvorenim ale chalan ma pustil dnu ze vdaka tomu ako som krasne zaparkovala 😀 😀 😀 😀 srandista hehe....ti chlapi si myslia asi fakt ze zeny nevedia parkovat....hrozne 🙂

minix
15. dec 2009

Bebel,

my sme boli v Tarpane asi pred tri stvrte rokom a vtedy bolo aj jedlo super, aj kutik bol krasny, ze som tam normalne chcela ist, mali tam aj take oblecenia pre deti, ze sa mohli obliect ako princezne alebo Batman, ale ci to tam este je, tak to neviem.

Bolo by dobre to ist okuknut, ale vtedy ano,vtedy to bolo super. 🙂)

chystas oslavu?

adros
15. dec 2009

ahojky

andy, budem drzat palce, aby testy dopadli dobre. A to ta uz nabalili liekmi napriek tomu, ze este nevedia, ci to naozaj suvisi s pecenou? Zajtra ta caka ta nemocka? Som zvedava na tvoje dojmy 🙂 A takto si sa vysantila v Jysku? no pekne. Ja si zase ficim na anjelikoch. Vcera sme dokupili bavlnky 😀

ja akurat varim granadir, to je take vdacne jedlo. Rychlo spravene a este ho aj lubime 🙂

Zuzi, a ty nemas zakazacen citrusy ked mas ten ekzem? Ja tiez milujem mandosky a pomarance, ale radsej to jem len tam obmedzene. POlovicka tiez trpela alergiami cele detstvo, aj ked mu nikdy nezistili, z coho to mal. ale mal zakazane akekolvek citrusy aj cokoladu. Tak dufam, ze to mala nepodedi 😒

katka22r
15. dec 2009

ahoj neviem ci dakto napise lebo tu kominkujete iba tie co sa poznate ale skusim...baby co ste boli na monitore no na ctg vyskocila horna krivka niektorej nad 160?mne vcera az na 190 a tak mi kazali aby som sa sla ukudnit predychat napit a natocia ma este raz druhykrat uz bolo 160 a mozno 3x nad 160 ale nenechali si ma v nemocke poslala ma normalne domou a o tyzden mam prist co si o tom myslite?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre