Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

gucz
17. dec 2009

Dobré ránko

wero, bebel už je Vám lepšie??? Mne tiež nebolo v noci dobre, bola som zdutá jak koza (neviem z čoho), celé brucho ma bolelo, už ma chytala panika.... po tretej som už aj prestala počítať, koľký krát som hore. No a teraz ráno ma (asi z nevyspania) bolí hlava 😒 . Idem si spraviť kafčo, dúfam, že pomôže. Dnes sa chystám do TT, tak nech z toho výletu aj niečo mám.

katka22r
17. dec 2009

dobre ranko bruska...vonku nam nadherne snezi aspon tu v PO ja idem do obchodu ale moc opatrne,mm s tym velmi nesuhlasil ale co uz...idem ale mohli by aj posypat tie chodniky....dnes mame na obedik hrstkovu polievku a kridelka zo skoricou a k tomu opekane zemiacky...mm si to dnes vyziadal tak idem mu spravit radost kym vladzem🙂)...inak tehulky a darceky uz mate pokupene?ja som to stihla este v novembri lebo neznasam preplnene obchody ako teraz to praska vo svikoch a vraj kriza 😀

zazalienka
17. dec 2009

ahojte.. nooo, dnes mám prvý deň materskej .. 16 rokov v práci, v jednej kancelárii a zrazu budem 3 roky doma.. neuveriteľné.. ale príjemný pocit.. musím sa vygúľať z bytu a ísť do servisu, aby mi nezmrzlo v zákrute auto, tak nech pokukajú všetko čo majú.. no a potom dokúpim ešte nejaké hlúposti na pečenie a idem zarábať cestá🙂))
tu v TT je úplne jasno, ja neviem, tuším aj slnko vyjde za chvíľu.. a zatiaľ nesneží.. včera som bola varovať švagrovcom malinkého a keď som šoférovala tam, snežilo ako z rozprávky..a dnes ništ.. tak to hádam dosype..

weronyca
17. dec 2009

Gucz vobec mi nieje lepsie. Mne tiez ide hlava prasknut. Navyse drahy teraz tukol auto este ze som mala pas. Tak som letela dopredu. Este ze dnes idem k lekarke, poviem jej nech ma hodi na mpnitor. Tak sme sa zlakli ze som sa hned rozplakala. Snad bude maly ok.

Kati davaj pozor nieze sa niekde vykyblis.

nedockava4
17. dec 2009

dobre ranko...tak, v KE je nadherne, snezi nam este stale, tak ma MM nechce pustit autom do mesta ☹
katka...ee...zatial ani jeden darcek...
zaza...hm...16 rokov?...to si neviem predstavit 🙂
wero....fu, a nestlacil ti pas brusko?...mas pravdu, nech ta da lekarka na monitor, aspon budes spokojnejsia...

zazalienka
17. dec 2009

nedockava robim, teda dovcera som pracovala v rodinnej sro, ale poviem Ti že aj tá ponorka už začínala fungovať ako sa prejavuje kríza a kopec všetkých vecí dohromady.. takže som rada, že som doma..

wero, presne tak, pre istotu treba ísť na kontrolu čo najrýchlejšie.. ono je to hlavne blbé, že sa mohlo stať niečo vážne + opletačky s autom.. teraz, keď už kadý finišuje... lekárovi treba určite ísť, nech všetko skontroluje.. ja mám ten pás pre tehule v aute, niekedy som bola neporiadna a bol hodený na zadnom sedadle, ale posledný mesiac sa poctivo pripútavam, lebo fakt je to na cestách zlé..

nedockava4
17. dec 2009

zaza..no, pracovat v rodinnej firme...asi po tyzdni by ma to preslo 🙂 velky obdiv

zazalienka
17. dec 2009

jaaaj, no comment.. je to náročné.. hlavne teraz, keď zúri kríza, a je kopec všelijakých problémov.. v tom dobrom období sme mali cez 110 zamestnancov.. posledné tri roky je ich asi 25..

nedockava4
17. dec 2009

fuuu...tak to je dobry pokles....ale ved tebe to uz teraz moze byt jedno...uz si na materske 🙂

weronyca
17. dec 2009

Kocku sedim u lekarky. Ani neviem ci sa viac trasiem ja alebo maly. Zuzi troska mi stlacil brusko. Drzte palce, snad sme OK

nedockava4
17. dec 2009

wero..neboj...urcite je vsetko ok....drzim prsteky (aj Zarka, lebo tak kopeee...au)

zazalienka
17. dec 2009

neboj, dobre to dopadne, pokiaľ to nebol extra silný náraz a nemáš kŕče, alebo silné bolesti, tak to bude dobré..

roxy_1
17. dec 2009

dobre ranko, 🙂

wero snad bude vsechno ok ale jistota je jistota,takze dobre ze jsi sla 🙂

katy ja mam tak 3/4 darku koupenych ci poresenych,jeste par detailu... 😉

gucz me taky silene boli hlava,od bolesti jsem se k ranu budila,opet jsem sebou mrskala v perinach od 5-7 ranni a jeste jsem do 9 zadrimla tak aspon tak...ale hlava boli stale

maly ma opet skytavku,jak prekvapive 😅 dneska jdu opet na kontrolu a na monitor,dneska si srdicko maleho nahraji do mobilu 🙂

u nas je zima jako v pohadce,to jsou ty vesnice,tak ze by nakonec byly bile Vanoce?? 🙂

katka22r
17. dec 2009

weronyca snad bude vsetko oki,ale pokial nebolo silne stlacenie pasom malo by to byt oki 😉 drzim palce a daj vediet
roxy no u nas sa vraj ma na vianoce presne na stedry den oteplit a nema byt sneh tak neviem ale inak prekrasne snezi
tehulky ja som sa 10 minut obuvala do ciziem doteraz som nosila len botasky,ale to vyzuvanie potom panecku,aspon keby bol dakto doma
aspon ze s tymi darcekmy mam pokoj...aj ked neviem co si obleciem na mamkinu 50tku ale snad nebudu reci s rodiny ze mam tehotenske rifle...mne sa nechce kupovat nove nohavice teraz ku koncu...hm ved nech si vravia co chcu....aj tak tam budu pit 😀

dadulka2000
17. dec 2009

ahojte babulky
tak ja som posledny den v praci dneska - no bude mi smutno. ☹ tak na 1 rok mam potom "veget" a od 1.1.2011 sa vraciam spat. uz to vidim ako to rychlo preleti.
inak som napiekla dve torty do prace a aj z vianocnych kolacikov zobrala, - nech anglani opacia aj nieco ine ako sisky 😀
dnes mam aj vianocny vecierok po praci,... tak to bude dlhy den, ale tesim sa.
inak aj tu mrzne a vcera aj snezilo,.... vsetky deti sa tesia a na cestach sa jazdi ako by bolo 50cm snehu (a nic nie je), skoro som sa rano o 7.00 skoro vykoprtila pri aute ked som ho oskrabavala od namraze.
😎
pekny den,.... 🙂

adros
17. dec 2009

ajojte

wero, neboj, vsetko bude ok, ale vzdy je lepsie, aby ta vysetrili 😉

zuzi, klobuk dolu, tak dlho byt v jednej firme. Ja som v tej nasej 9 rokov a tiez to je niekedy na ponorku, ale zas clovek ma kopu zazitkov, aj ked aj vela zlych ☹ ale to je asi vsade 😉 inac, posielala som ti vcera autorizaciu na skype, prisla ti?

a fakt, co je s Antoniou? zeby si uz lezkala v nemocke a cakala na babatko? 😉

jooj, teraz to pojde, akych mame kandidatov? 😀

krpuch
17. dec 2009

roxy ... ja som si tiez na minulych pasoch nahrala srdiecko drobca do mobilu. 😉 kazdy den ho pocuvam.
baby, idete nieco brat na poporodne bolesti?

yoya
17. dec 2009

Ahojte 🙂

Dlho nikde nikoho.... azda ste sa išli všetky sánkovať... 😀
Aj u nás krásne nasnežilo, synátor príde zo školy a hneď pojde niekam na kopec, tak strašne sa tešil na sneh.
A čo sa týka cestárov..... no comment..... hlavná vec,že je už polovica decembra a oni ešte stále nie sú pripravení.... 😠 klasika ako každý rok...

aj ja som sa dnes ráno zobudila s bolesťou hlavy a dokonca mi prišlo dnes tak zle - búšenie srdca,.... žeby nejaký tlak??? ☹

wero..- dúfam, že ste obaja v poriadku, aj keď trošku šoku...

tak sa držte brušká a dávajte na seba pozor 😉

yoya
17. dec 2009

myslím, že po pôrode - po sekcii zvyknú dávať proti bolestiam infúzie, dokonca som bola prekvapená, že kámoške po pôrode dali od bolesti ataralgin - mala bolesti a migrénu,...
myslím, že ak budeš mať bolesti a povieš to doktorovi, tak ti niečo dajú, azda ťa nenechajú trpieť /aj keď niekedy sa to stáva/ 😒

weronyca
17. dec 2009

Ahojte bruskane,

ste zlate,ze ste na mna mysleli.. No nechali nas na monitore pol hod. sestricka ma pocas monitoru nechala samu, a ako som tam tak lezala,len som na nu kricala, ako mi zle prislo. Tak sa mi roztriasli ruky, oblial ma pot.Myslim,ze keby som stala, tak urcite padnem ☹ Maly asi z toho soku chytil taku stikutku,sestricka sa len smiala. Musim si zaklopat sme OK,ale v riadnom soku. Na draheho som strasne nakricala tak mi je to teraz aj luto. Ale tak kde mal oci,co nas chce zabit?

Na dnesnej poradni som myslela ze vystojim radu,tolko mamiciek cakateliek. Lekarka mi hned predpisala kopu zeleza,lebo vraj oproti poslednym testom mam velmi nizsku hladinu zeleza v krvi. Mozno aj to je dovod toho, ze sa stale tocim.

najviac z coho som nestastna je to, ze uz od vcera som citila,ze ma dole cosi zacina pichat, samozrejme,ze moje zle tusenie sa potvrdilo a zas sa mi vyhadzal herpes 😠 😠 Niesom nadsena, pokial sa mi to vyhodi pocas porodu tak dovi-dopo..

Uff som sa vam tu rozpisala... Dam vam uz vydychnut 🙂

Pekny den vsetkym aj babatkam

katka22r
17. dec 2009

weronika som rada ze ste okik....u nas uz nesnezi...ale je fajne tak prijemne snad sa to hned neroztopi....ja som spravila smotanovu tortu s jahodkamy,predsa len rychle a jednoduche...este stuhne pride manzel a nebude nic 😀 lebo on ju miluje🙂obedik navareny tak fajne ideme kusa pohajat lebo v noci sa aj tak poriadne nevyspim

zazalienka
17. dec 2009

Adrika včera som nemala skype zapnutý, dnes sa polepším.. veď som na "dovolenke".. ale ešte som sa nezastavila, v Tescu je to o držku, miliarda ľudí, plné parkovisko ale napodiv polovica pokladní prázdnych.. to som sa čudovala.. a to sa mi stalo aj v piatok.. prázdne kasy..

liwka
17. dec 2009

ahoj, bruska, no viditelne sa kriza dotkla aj snehovej nadielky. najviac som sa zabavala na spravach na exprese. cely dnesny den hlasia tu istu vetu: snezi na celom Slovensku. tu prestalo uz vcera vecer a odvtedy ani vlocka, ale mozno sa len zle pozeram 😀
Zuzi, vitaj, som sa o teba zacinala bat, ked si sa vcera neozvala. som rada, ze si oka. ozaj, neviete, co je s Andy?

adros
17. dec 2009

Zuzka, a nechcela si sa ty uz konecne setrit????? 😉

liwka, no asi Senec a Trnavu prestahovali za hranice, lebo ani u nas nesnezi 😀

liwka
17. dec 2009

no, skvele, tak clovek na stare kolena zisti, ze zije za hranicami 😉

zazalienka
17. dec 2009

hehe, veď sa šetrím.. trošku.. ale dala som sa umývať chladničku, tak tu pri nej fičím, nech dám nákupy do čistého.. ja chcem sneeeeeeeeeh... a nikde ništ..

gucz
17. dec 2009

ahojte kočky

tak ani u nás už od včera večera nesneží a tú trochu čo nasnežilo, už aj odfúklo. Dnes som bola doobeda v TT, no a samozrejme som nič nevybavila, však mali dnes nestránkový deň, na nervy, zajtra sa tam budem musieť asi trepať nanovo, šlahne ma. No aspoň sme malej kúpili darček (akože od svokrovcov) a navštívili sme moju maminu. Malá nešla spať v obvyklom čase, ale neskôr, tak sme museli trochu bojovať, ale už spí. A tuším sa idem aj ja trochu zvaliť na gauč.

dadulka2000
17. dec 2009

Babenky, ale snezi u nas 😀 😀 , v anglicku,..... hlasia heavy snowing, ludia zhanaju boby v obchodoch,.... hahaha

liwka
17. dec 2009

gucz, taketo vylety na urady su uplne super, najma,ak clovek nema odkial vediet, kedy maju stranky a kedy nie. a dalsia vec, co ma vzdy zaujimala, ze naco su tam tie tety cely tyzden, ked polku tyzdna tam nic nevybavis? este jedna naivna otazka: beru plat zacely mesiac, ale len za strankove dni? 🙂

adros
17. dec 2009

gucz, tak to by ma trafilo, keby som sa takto prehnala zbytocne na urad 😠

dnes mi mala tak tlacila na pupok, ze som jej musela vysvetlovat, ze tadial sa von nedostane 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre