Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lili20
25. aug 2009

grelu neboj,všetko je určite o.k.
Ja som pri prvom tehotensve chodila po vyšetreniach.Každý dr. mi povedal ináč.Že synček bude mať poškodenú obličku ,a nakoniec že sa narodí len s jednou a hneď po narodení pôjde pod nôž.Ja som bola vtedy úplne na nervy.Čo som si mala užívať tehotenstvo celé mesiace som mala veľký strach.Malý sa narodil nakoniec len s rožšíreným močovodom a ani mu to neoperovali.Z nemocnice sme prišli keď mal jeden mesiac ale celé tie mesiace strachu boli zbytočné.
Ale ináč prístup niektorých doktorov je strašný.

lili20
25. aug 2009

evi tak to vaše babko je poriadny beťár.Tak ty sa tešíš na ten deň a ono hodí len potmehúcky úsmev a otočí sa.
Ale hlavne že je v poriadku.

lenickan
25. aug 2009

ahoj holky koukám že je tu absolutní přesila ze SR.

olienka12
25. aug 2009

hlasim sa po poradni dr.nerobil utz,takze cakame najmenej dalsie 4 tyzdne do dalsieho 😒 ale hlavna vec,ze sme ok,kopeme,krcok drzi...

weronyca
25. aug 2009

minix ,alika ja swom tiez vcera nad tou karlovkou uvazovala.. tak by sme tam mohli chodit spolu 😉 minix ja to mam zatial tiez od ruky z ruzinova..

andykca
25. aug 2009

adros jasneee horor to je moje....ale skoda ze nie kazdy horor je horor niektore su rozpravocky heeh...najhorsie je ze zle sny mavam aj bez hororov xi

minix noo bud rada ze si prekonala a teraz sa nemusis nicoho bat...my mame sice odjakziva tiez macky a psov ale nooo nenalapilo sa na mna xi

lopezka nuz ked mas doma zvieratko tak ono ta sem tam aj olize od samej lasky...to je uz raz tak...maju to od steniatkovska kde maminka olizovala ich pod bradov a naopak - vyjadruju si tak lasku 🙂

gucz
25. aug 2009

adros na tú nemocnicu som sa zabudla spýtať, tomu sa hovorí tehu demencia, ja o chvíľu zabudnem aj ako sa volám... 😀 , ale skúsim to zistiť, sľubujem, zapíšem si to do diára (debilníčka)

grelu
25. aug 2009

baby....strasne vam dakujem...aj ja verim, ze male bude ok, ale cervik stale hloda :-/...trochu ma ukludnuje fakt, ze sono v prvom trimestri bolo ok, tak dufam, ze tie testy boli len na postrasenie, ze nie vsetko je take lahke a nekomplikovane

grelu
25. aug 2009

...ale aj tak vam tie vysledky z afp zavidiiiiim 🙂

grelu
25. aug 2009

gucz...ja som sa dala odfarbit uz na blond, nech je vsetkym jasne na prvy pohlad 🙂) (nechcela som tym urazit blondinky🙂 )

sisipetka
25. aug 2009

tak ja uz som po obediku, musela som si nieco navarit, kedze som neplanovane doma...
Lopezka susedka moja 😀 uz mi je lepsie...lezim v posteli a male si to tiez uziva 😉
Adi Ty si tiez hororova, co? Ja milujem horory, ale MM sa mi stale smeje, ze pri kazdej horsej scene mu skacem do narucia 😀 ...ale co mam robit, ked ma to bavi 😅
Grelu nebojkaj, vsetko bude ok, treba verit a zbytocne sa nestresovat, aj ked mi je jasne, ze je to tazke....

alikaa
25. aug 2009

Weronyca a Minix, dajte vediet ked sa rozhodnete, ze tam zacnete chodit. Ja som si pokukala ich stranku a pacia sa mi. Podla toho co mi do mailu napisali, ak si zaplatime nejaky cely kurz, mame 3 hodiny zdarma v inych kurzoch, na to sa ale chcem blizsie popytat ked to pojdem zaplatit. By som potom mozno vyskusala este tehotenske brusne tance alebo nejaku harmonizaciu v tehotenstve som videla v ich rozvrhoch. Do konca augusta maju 5% zlavu na vsetky kurzy.

Grelu nestresuj zatial zbytocne, nech to neprenasas na bejby. Treba mysliet pozitivne.

gucz
25. aug 2009

grelu aj ja som na blond, nech odo mňa nikto nič neočakáva 😀 😀 😀

eva3107
25. aug 2009

Dakujem lili, Oli dakujem ti za odporucanie lekara dokonca som zistila,ze poznmoju rodinu🙂,a

andykca
25. aug 2009

Peti nooo len u nas je to uplne naopak...ked pozerame horor tak sa Peto hadze mne do narucia hehe 😀 😀 ..ja som uz odolna xi

no blondinkyy...ccc.... 😅

olienka12
25. aug 2009

Evi som rada,ze sa ti pacilo 🙂 skoda,ze sa babenko otocilo nespravnym smerom 🙂 moje bolo otocene dobre,ale bolo hlboko a to moje sadlo....
a moj dr.mi nerobil sono dnes,kedze vedel,ze bolo robene vcera a nebol tam velky rozdiel v termine...
o mesiac teda v 24+ mam ist na interne + ten curkovy maglajz... a asi na 25.9. sa chcem objednat na 4D a dat si urobit zaznam, ta cena je ovela nizsia ako som cakala,tak sa tesim...

eva3107
25. aug 2009

Ano Oli ,inak nehnevaj sa ale dnesne stretnutie mi nevychadza a zajtra by sme sa nemohli stretnut?

lopezka
25. aug 2009

olienka, no tak si sa tesila zbytocne 😠 to babo ma aj tak vlastny nazor a otici sa ako ono chce 😀 😅 mozno si mysli, ze jeho mamina ma rada prekvapenie a ze si nan rada pocka aj dlhsie 😀 😀 😀

andkykca 😅 ved ja nic proti zvieratkam 😅 len neznasam, ked ma olizuju 😀

sispet, som rada ze uz je lepsie 😀

ozik baby blavacky a z okolia, kedy si urobime to strtko? 😅 ci nechame to az na koniec dovoleniek, aby nas tam bolo co najviac ? 😅

allinka79
25. aug 2009

lopezka... baby blavacky chystaju stretko? Vy sa uz asi poznate... ale keby som sa mohla pridat, tak sa pridam...

allinka79
25. aug 2009

evi, olienka... lopezka ma pravdu s tym, ako sa babo otoci... nasa malicka mala na 3d strcenu hlavu v placente a lekar ju odtial musel vydurit... zato susulku ukazala hned... aspon sme vedeli pohlavie...
a keby som vedela, ako len ulozit fotku malej z 3d, tak to urobim...

lopezka
25. aug 2009

allinka, ale kdeze ....my sme sa este vobec nevideli ......teda myslim, ze sa pozna len zopar bab, co chodia spolu cvicit 😀 ....ja osobne som este nazivo nevidela ziadnu odtialto, ale rada by som 😀
takze pohoda, ked to zorganizujeme, nech len pride kto chce, "dvere" bude mat otvorenee 😀 😅

weronyca
25. aug 2009

blavacky? ze by neboli vsetky pozvane? 😉

sisipetka
25. aug 2009

Alinka, ja poznam kocky z Ba iba na konikovi 😉 a myslim, ze vacsina zatial iba takto. Ale myslim, ze ako povedala Lopezka, niekedy v septembri by sme mohli nieco podniknut. Aj Dadulka, ktora pride na SR 7.9. sa hlasila 😀
chce to len nejaku aktion women, ktora nas da dokopy 😉
lopezka poziciam ti nasho hafana - ten ked prideme domov, tak bozkava o 106 (teda olizuje 😀 ) - vzdy mam pocit, ze usi si nemusim myt najblizsi mesiac 😅

andykca
25. aug 2009

lopezka, Peti ma prafdu 🙂 treba ti dat terapiu hehe
...inac s tym strtkom si to pekne napisala hehe...

lopezka
25. aug 2009

weronyca, ty trubka 😀 preco by si nebola pozvana ? ved to tu len Sisipet tusim minule navrhla a boli sme "za" 😅 ziadne blizsie info este nemame ....a ako vidis, termin tiez nie 😅

Sisipet, dakujem neprosim si 😀 😀 😀 ...... a duplom myslim teraz v tehu by som sa asi nenechala oblizovat od zvierat 😠 😎 ...... no ale mas to lacnejsie, ako nejake sprchace, ze ano ? 😀 😀 😀

ives77
25. aug 2009

ahojte kočky 🙂 škoda že je Blava od Lučenca tak daleko tak by som sa chcela svami aj ja vidieť,,.
Ja sa už neviem dočkať piatka idem na morfo a dúfam,že sa mimi ukáže.
všetkým čo ste mali kontroli gratulácia aj ked sa nám neukážu no len nech sú zdravé....
daktorá ste sa ma tu pýtala aká to je sušená torta to je ako tie koláče "pusinky"sa to volá to je z bielkou a cukru a čo ja viem čoho ešte taká pálená torta a velmi dlho vydrží... 😀

lopezka
25. aug 2009

yo a Sisipet, ja nie som "action women" 😀 😅 ja som typicka kancelarska krysa 😀 😅 ...takze ja sa dobrovolne nehlasim 😝 😝 😝

ives77
25. aug 2009

ozaj a to moje mimi je riadny lenivec to ledva kope a ked tak len večer dúfam,že je to ok 😒

sisipetka
25. aug 2009

Lopezka, ani ja sa nenecham olizovat, ale tento nas maly obyvackovy je ok....nedovolim mu pusinky na usta, ale usko nech si uzije 😉 Ale uz ho ucime aj terminu "babo" - zatial sme v pozicii ukazovania na brucho a povelovania "babo" - chudacik, iba sedi a kruti tou hlavickou, ze co sa mu panicka take dolezite snazi povedat 😀 😀 😀
Hej, navrhla som nejake stretko, ved nech sa aspon raz zazijeme i na vlastne oci....
Ives, mnamky kolaciky .... som dnes doma, ale maximalne rozozrata 😖

lopezka
25. aug 2009

andykca, myslis terapiu sokom? 😀 😅 .......ked tak, tak jedine v igelite 😀 😅 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre