Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lopezka
4. jún 2009

tak takyto priznak sa mi zatial vyhyba, az sa tomu cudujem 😠 na melon sa tesim uz aj ja, som od nich zavisla.....vzdy sa tesim na leto a na melon ......dufam, ze ked uz bude sezona a budu lacnejsie, ze mi budu aj chutit 😀

blondynka400
4. jún 2009

lopezka, tady už sezona melounů začala, a jsou fakt výborné 😵
Neboj, on k tobě taky dorazí 😀

ives77
4. jún 2009

hm tak ked ste uz pri tych melonoch mi sme dnes s malym uz jeden spraskali bol vyborny sladky ako med a unas su len 35centou kilo takze super.

lopezka
4. jún 2009

blondy ja som melon zatial videla len v carrefoure a prekrojene nevyzeraju moc lakavo, su blede a supu maju hrubu 😖 tak ja si este pockam 😅

baby vy ako spavate ? 😠

blondynka400
4. jún 2009

lopezka, to máš pravdu, v čechách v tuhle dobu většinou bývaly nic moc... Tady na jihu jsou ale super, mnohem lepší i než v létě v čechách. Ono hold čerstvě utrhlé je vždycky nejlepší... 😵

ives, takto levné? To tady jsou dražší, tedy alespoň myslím. To je tedy spravedlnost 😝 😀

ives77
4. jún 2009

celkom dobre kym sa neotocim na brucho bolia ma prsia a este to neustale sa budenie sa zachod inak spim ako male decko

lopezka
4. jún 2009

ives, vyzera to srandovne, ked nepises oslovenie .....ako keby si si len tak sama pre seba pisala 😀

ja zaspavam ako stara babka, vankus uplne na vysoko, inak mi je blivno 😖 a prsa ma tiez tlacia 😠

blondy a ty si teraz kde, ze uz tam mate meloniky ?

blondynka400
4. jún 2009

lopezka, já taky spím dobře, možná lépe než předtím... Akorát už méně spím na břiše, po delší době mě pak tak divně tlačí 😝

lopezka
4. jún 2009

ozik baby a ako ste na tom s oblecenim ? este stale obleciete povodne veci, alebo uz musite mat vacsie cislo ? 😅
no mna uz moje nohavice dost tlacia, teraz chodim v rifliach, ale zips rozopnuty 😀 a len tak na gumicku 😀 😀 😀 ..... letne nohavice mam take volnejsie, ale kua teraz je zima na letne nohavice, tak nemam co nosit a pripada mi to moc skoro na tehu oblecenie, nie ? 😠

blondynka400
4. jún 2009

lopezka, jižní Itálie 😎

lopezka
4. jún 2009

blondy jeeeeej, ty sa mas 😅

ives77
4. jún 2009

juuj tak pardon,no je to tak blond fakt su take lacne,mne je teraz nejak divno vzdy vecer musim ist nieco zjest aspon ovocie lebo sa povraciam.

blondynka400
4. jún 2009

lopezka, no jak na co 😀 . Ale je pravda že bydlet u moře na jihu špatné není, ale má to tu dost záporů.... Asi se pak ráda vrátím nazpátek do čech 😉

ives, tak to máš stejné jako já. A pak že ranní nevolnosti, já mám hlavně odpolední a večerní 😝 😀

lopezka
4. jún 2009

ives neospravedlnuj sa, len mi to je smiesne 😀

no baby ja uz pojdem ....prajem vsetkym dobru nocku bez tlacenia 😀 a rano prijemne vstavanie bez nevolnosti, ak sa to da 😀 😅 😉

ives77
4. jún 2009

no vidite ja som sa aj pri prvom cudovala ze preco ranne ked mne bolo zle vzdy vecer a teraz tiez. a aj mna uz veru vsetko tlaci ako teba lopezka musim si ist uz kupit nieco naseba hlavne novu podprdu comu sa vytesuje hlavne moja polovicka aj vam tak velmi vyhukli kozy mne hrozne

naty
5. jún 2009

Dobré ráno,
Já bych to barvení neřešila, holky...kuk sem: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... 😉

Já se budu barvit normálně, už sem i byla, akorát sem měla otevřený dveře, abych ty smrady nečuchala...osobně si myslím, že na mimi to nemá absolutně žádnej vliv...přesně jak se píše v tý diskuzi...to už bysme nemohli vylízt ani ven, protože kolik tam je různýho bordelu jen ve vzduchu, že jo... 🙂

amisa
5. jún 2009

ives podobne 🙂 pobrala som si ammine vetsie rofle ale vyzeram v nichhrozne..a s podrpdy nejak pretekam 😠 che to vybehnut doobchodov. Podrpdu si pre istotu kupim o cosi vetsiu akoby som potrebovala.

amisa
5. jún 2009

a cos a tyka farbenia bezamoniakove farby su ebzpecne ale amoniakovym teda take klasicke s timi by som si netrufla. Amoniak je vam celkom toxicka zalezitost ..pre extra maleho mrnusa.

janka1
5. jún 2009

dobre ranko dievcence 😉

lopezka sova nasa 😀 som ta tu vcera nestihla ja som uz spala 😔 takyto cas
ale ako citam , tak spis podobne ako ja 😀 😀 skoro v polosede , tak sme na tom rovnako, ale uz zacinam z toho citit chrbticu 😢
co sa tyka tehu veci tak ja nosim uz take nakolko su pohodlne a netlacia nikde 😉 ved to nevidiet, ze je to tehu su to normalos , len pas mas s perfektnou gumou , ktora je pohodlnaaa 😉 😉

alikaa
5. jún 2009

Ahojte, vy ste ale riadne vela popisali vcera vecer, skoda, ze vas nemam cas sledovat priebezne. Som sa chcela vyjadrit este k tomu zamlknutemu potratu. Citala som, vraj vtedy zmiznu vsetky priznaky tehotenstva, takze ak ich stale mate, nemate sa coho bat. Ja sa trosku obavam, lebo po par tyzdnoch sa dnes citim uplne super, prsia velmi nebolia a ranna nevolnost zatial nikde... nemyslela som si, ze niekedy budem po tych nevolnostiach tuzit.

minix
5. jún 2009

dobré ránko, peknú debatku máte.
Ja som sa po dlhom čase dobre vyspala, asi to bolo aj tým, že pršalo, túto noc som bola výnimočne na záchode iba jeden krát. 🙂 a spala som jak bábo, ale takisto si musím dať pozor, aby som sa neotlačila, lebo to dokáže človeka príšerne zobudiť. :(

Podprdu ešte väčšiu nemám, aj keď sa mi zdá, že mozno obvodovo, ale nie košíkovo..tak neviem...a veci nosím stále tie isté, ešte žiadne väčšie veľkosti.

A melón by som si veru dala. 🙂))

naty
5. jún 2009

alikaa: s těmi příznaky nevím, třeba mona tu jeden den psala, že je jí špatně a všecko, a druhý den, že půjde na revizi.....takže tím bych se moc netrápila....se pak budem pořád jen pozorovat... 🙂

minix
5. jún 2009

alika, suhlasim s naty, netreba sa velmi pozorovat, lebo cloveku z toho potom efektne hrabne. 🙂

prdecek
5. jún 2009

bré ránko 🙂

meloun bych si taky dala 😀
co budete dneska vařit???? já asi rizeto

naty
5. jún 2009

já zas nějakou dobrou polívku... 😀 ...nic jinýho do sebe pomalu nedostanu... 😝

prdecek
5. jún 2009

polévku máme ještě ze včera, bramborovou, dneska se musí dojíst

naty
5. jún 2009

jj, taky se chystám na bramboračku...mňááám... 😵 ...já nevím, jak třeba ty, ale já vůbec nemusím maso teďka... 😝 ...musím to dohánět aspoň trošku jogurtama, protože vejce sou snad pro mě ještě horší než maso... 😀

minix
5. jún 2009

kedze som v robote, tak budem jest len to, co som si navarila. 🙂)
a to su spagety a omacka all arrabiata...mnamka. 🙂
omacka sice kupovana, ale potrebujem slaneeeeeeeeeee....vy to tak nemate, ze ste zatazene na slane teraz?

amisa
5. jún 2009

ahojte ja neviem co budem varit..robim do 13,00 dnes tak asi zbehnem pre nieco cerstve na trh..

blondynka400
5. jún 2009

Ahoj holky,

já dneska nevařím, mám přes oběd hodinu tance, tak buud muset sníst něco rychlého v autě.... 😖

K těm podpsenkám, já už se skoro do žádné nevejdu. Jen nevím kde mám kupit nové, už takhle mám 75D a hrzoně bblě se mi to schání, E jsem skoro nikde neviděla 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre