Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

mitinka
27. júl 2009

ahojte,doteraz som nezbadala,že tu takato tema je a rada by som sa pridala 😉 my tiež čakame 31.1.2010 😀 a velmi sa tešime 🙂 a nakolko som na pn je doma hrozna nuda 😔

olienka12
27. júl 2009

adros jeeeej pekne brusenko 🙂 tak nie som sama kto pribera ja mam plus 5

adros
27. júl 2009

mitinka, vitaj do klubu januároviek a do klubu PN 😀

olienka, kujem, no veru, dúfam, že vo finále neprekročím 12 kg

olienka12
27. júl 2009

adros ja ocakavam konecnu 100vku na vahe... 😒

lili213
27. júl 2009

A ja som už pn 3 mesiace tak viem čo to je, ale o 1.8 už bežím do práce 🙂
sybylla ďakujem 🙂

adros
27. júl 2009

olienka, neboj, budeme dlho kojiť a schudneme 🙂

sybylla
27. júl 2009

ja som este nepribrabrala ani gram 😉 ...ale tiez si myslim, ze ked budeme kolo miminiek behat, tak tie kila pojdu dole 🙂

olienka12
27. júl 2009

adros v to dufam 🙂) ja som velmi pribrala za posledny rok kvoli liekom na st.zlazu za rok 10kg hore,tak preto cakam 100ku 🙂)

mitinka
27. júl 2009

adros dakujem 😉 ja som na pn 2mesiac a už sa idem zblaznit a do prace pojdem až po mimi 🙂 takže uuuuuf hlavne cez leto,...

sybylla
27. júl 2009

babenky, co ste PN, tak len pekne oddychujte, vylozte nozky ... 🙂

nikiarudi
27. júl 2009

jeeeeeeeeej čaaaaaaute kočky, tak ja už viem čo je tá naša malá bublinka..a bude to dievčatkooo.. tak sa moooooooooc moc tešíme... 😵 😵 😵

lili213
27. júl 2009

adros : máš krásne brušenko 🙂 ja som pribrala od tehu len 0.5 kila tak mne ešte poriadne nie je vidieť 😒 .

adros
27. júl 2009

mitinka, neboj, to zvládneš, ja tiež do práce s najvačšou pravdepodobnosťou nastúpim až po materskej 😀

lili213
27. júl 2009

nikiarudi gratulujem k dievčatku 🙂 🙂 🙂

mitinka
27. júl 2009

adros:dufajme ja som panička z mesta a momentalne už tri roky na dedine a nič tu nieje idem sa zblaznit ani s malou nemam kam a tie vychadzky trapne 😀 😀

marushka
27. júl 2009

baby, na fotkách sa nezdá, že by ste smerovali k cieľovej stovke, tak neblbnite...ja mám zatiaľ len o 2 kg navyše, ale zato o 18 kg viac ako pri kubkovi v tomto štádiu tehu 😵 😵 😵

tiež som pn, kôli tomu krčku, zatiaľ len mesiac, asi pôjdem do práce od 3.8....uvidím, aj podľa výsledkov,a v tomto teple....juj, neviem, celý deň pod klímov 😒 😒 😒

nikiarudi
27. júl 2009

lili ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉 🙂

adros
27. júl 2009

nikiarudi, gratulujem. Pridaj fotečku, ak máš 🙂

mitinka a kde bývaš? Na akej dedine?

marushka a nechceš ostať dlhšie PN, tá klíma fakt nerobí dobre na organizmus

olienka12
27. júl 2009

niki gratulujem, ja verim v rovnaku spravu zajtra 🙂)

marushka
27. júl 2009

adros, výsledky máš vtedy keď aj ja...to čakáš na tipple?
mitinka a ty kedy máš vychádzky? asi za ten čas nič nestihneš, že? mňa práve toto na pn, najviac vytáča, doma by bolo dobre...

a s tým kojením, neviem, ja čo som nepribrala počas tehu, pekne som nabrala počas kojenia 😖 😖 😖 ale ja som asi zvláštny prípad...

mitinka
27. júl 2009

adros:majcichov 😀 😀

adros
27. júl 2009

marushka, hej, čakám na tripple. Čo sa mojich vychádzaok týka, som si ich minulý týždeň upravila. Takže 10.-12. hod - to si nakúpim v obchode. A potom 17.-19.- a to už slniečko nepáli a môžem sa ísť prejsť s mangelom

marushka
27. júl 2009

adros , k tej PN, ja by som aj ostala, ale na jednej strane som naozaj veľmi časovo tými vzchádzkami, na druhej, chcem prejaviť ústretovosť voči kolegom, aj jeden človek chýba, najmä kd sú teraz dovolenky...ale s klímou máš pravdu, k tomu smeny, a bude záležať aj od výsledkov 😉 😉 😉

adros
27. júl 2009

mitinka, ale máte tam cukráreň 😀

olienka12
27. júl 2009

joj ja som taka nabudena,ze ked mi zajtra dr.nepovie co cakame tak budem veeeelmi smutna 😀

nikiarudi
27. júl 2009

adros ešte nemáme foto, ale 7.8 idem na utz

marushka
27. júl 2009

adros, no, tak to máš celkom dobré, ja sa nesťažujem, tiež som si upravila doobeda ako ty, popoludní 15-17hod.
ale vtedy páli 😎 😎 😎

adros
27. júl 2009

marusha, ja som vždy bola maximálne lojálna k robote, vždy som brala všetko zodpovedne, možno až príliš. Za necelých 9 rokov, čo som tam, som ani raz nemaródila, keď som išla na dovolenku, tak som vždy písala litánie inštrukcií.... a potom som si povedala dosť. Nebudem riskovať zdravie bábatka. Mám dosť stresujúcu robotu, tak radšej oželiem tých pár euráčov a budem doma.

andykca
27. júl 2009

ahojte tehulky....ja tiez pojdem do prace az po materskej takze sme tu viaceree...aspon sa nenudim sama hehe...noo u nas to s kilami vyzera zatial tak ze som len schudla a nepribrala nic...takzeee hadam nebudem moc velka pocas tehu 🙂 ale papam stale zaludok mi pracuje naaa 600%

nikiarudi tak gratulujem k dievcatku 🙂 hadam ked ja pojdem buducu stredu sa tiez dozviem co cakame my 🙂

adros
27. júl 2009

andykca, to si tolko vracala, ze si schudla, alebo ti proste iba tak dobre trávi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre