Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

nedockava4
27. júl 2009

tehulky...ake su hodnoty PAPP-A?

sisipetka
27. júl 2009

Marushka gratulujem k pohybom ... myslim, ze postupne sa pridaju vsetky kocky 😉
Adi Tebe je super, ze nepribrala nic, juj ja ocakavam tak + 20 do konca tehu 😖
Nedockava, ja som mala 20,4 ml....ale dr. k tomu nic nehovoril, bola tam len klasicka poznamka, ze sa to musi skombinovat s afp - takze tento tyzden cakam na komplexne hodnotenie....Ty mas nejake konkretne cisla?

nedockava4
27. júl 2009

no, v tehuknižke mam 0.850 mom....alebo nieco take

andykca
27. júl 2009

adros noo ano tolko som zvracaala ze som len schudla....teraz si grcnem tak raz za tyzden ale zle mi nieje...teda je teraz len uz od hladu konecne 😉 a asi mi tak dobre travi sak jem aj 6x za den male porcie a citim jak ten zaludok pracuje hrozne rychlo hehe.....aaa este to moze byt aj zasluha toho ze neznasam sladkosti 😉
babyyyy mozno to dobehnem ani nebudem vediet kedy 😀 😀 😀 ja na to predpoklady mam tak sa cudujem ze nemam uz kila navyse....

peti nooo po tehu nabehnes na korcule a budes tenka ako vzdy 🙂 a gratulujem k pohybom drobca....

slenka
27. júl 2009

andykca aj som pocas prveho tehu najprv schudla 7 kil (a ani raz som negrcala) a potom som ich postupne nabrala a nakoniec som skoncila 14 kg nad svojou povodnou vahou. A trvalo dlho kym som sa potom na tu povodnu vahu dostala po porode. Behanim za dietatom sa moc nezhodi ☹
Teraz pri druhom som schudla len 2 kg, ale uz ich mam nazad, takze som na nule. A tiez som ani raz negrcala.

andykca
27. júl 2009

slenka jasne ocakavam aj to najhorsie 🙂 mozno aj tych 20kg....hehe.....ved uvidim zatial to stoji tak neviem....a schudnut len tak kilecka je lepsie ako ich vyvracat....fuj....skoro 2 mesiace kazde rano nad misou a niekedy aj poobede....hmmm blee.....

marushka
27. júl 2009

adros, veď hej, ja mám tiež max.stresové zamestnanie...tak ešte uvidím...jáj a som trdlo, tie poobedné mám do 18 tej...

nedockava - písala som dozadu, nejaké stránky s referenčnými hodnotami, tak kuk ,. najlepšie je počkať si na lekárske vyhodnotenie, to sa robí potom spolu s afp testami 😉

olienka, ja dúfam že zajtra predsa, som veľmi zvedavá, idem okolo poludnia 😵 😵 😵

tak sa tu zatiaľ majte, idem si pospať, snáď sa sem večer ešte dostanem 🙂 🙂 🙂

nedockava4
27. júl 2009

marushka...dakujem, idem hladat tu stranku 🙂

slenka
27. júl 2009

andykca verim, ze nedopadnes ako ja 😉 Len ja som sa prvy trimester strasne rozozrala (ked som videla ze nech zjem co chcem aj tak chudnem) ze potom som s tym nevedela prestat. A kila naskakovali zavratnou rychlostou. Teraz som rozhodnuta sa trochu kontrolovat, ale zatial sa mi nedari. Zjem vsetko co nezje mna 😀
A to ze mi nebolo ani raz tak zle a aby som vracala som velmi rada. Ja som vobec nevracala mozno aj 15 rokov uz. Neznasam to 😝

andykca
27. júl 2009

slenka ja tiez zvracanie neznasam.....ja som to tiez nezazila x rokov....ale teraz ked to vybehne same nic s tym nenarobis 😀 😀 .......noo ale ty len pekne papaj nech ma babo co potrebuje.... 😉

mitinka
27. júl 2009

adros: mame ale je otvorena len cez vikend 😀 a ako to vieš? 🙂

olienka12
27. júl 2009

baby ja som normalne nikdy nevracala ani ked som vypila... a teraz to islo jedna radost.. som zvedava ci to uz prestalo,alebo este si uzijem 😉

adros
27. júl 2009

mitinka, mali sme z Majichova zákusky a tortu na svadbu

adros
27. júl 2009

ja som našťastie s vracaním velké problémy nemala. Mňa teraz v tehu len naplo a išli len sliny. Ale to už je pár týždňov za nami 😀 teraz ma napne, len keď zacítim kôš

miroslava89
27. júl 2009

ahojte ja len na chvilku dat vediet ze je vsetko ako tak ok..
serklaz mi mali robit o 9rano na koniec mi ju robil o pol 8rano.. zakrok som mala v celkovej narkoze- mal trvat cca 15minut lenze lekarovi sa akosi ten steh nedaril- kede som vraj mala natolko uz krcok zniceny 😔 .. nakoniec sa to ale podarilo pravdepodobne bude vsetko dobre🙂.. po prebrati z narkozy mi zacalo dost bolestivo tvrdnut brusku dali mi vyssie davky magnezia takze to trosku polavilo.. teraz musim aspon 2-3dni len lezat a lezat nesmiem ani na wc nic 😔 ale tak snad bude dobre..

adros
27. júl 2009

mirka, sme s tebou. Tak pekne oddychuj, drzime vsetky palce, co mame 🙂

micicici
27. júl 2009

olienka no si predstav, idem do poradne a sestricka sa ma pyta ci mozem prist vtedy a vtedy o tolkej hodine a ja ze ok a ked vychadzam od dr. tak mi zauctovala 5 eur za objednanie a 1 euro, lebo som chcela fotecku. Tiez sa mi to zdalo cudne, ale si myslim, ked treba platiti tak co uz, ale najblizsie pri KO sa opytam ci to mam fakt platit kazdy mesiac... no hruza

boncusik
27. júl 2009

ahojte holky 🙂

vy ste sa zas rozpísali, nestačím vás čitat 😝

vitam nove tehulky a gratulujem k dobrých výslekdov tripple testov 😀

micicici
27. júl 2009

Sisipetka, joj ako ti zavidim prve pohyby, musi to byt uzasny pocit. Ja este nic necitim, okrem toho ze mi rastie brusko a je viditelne, tak ziadne ine ohlasy, pohyby. Ale snad to bude uz coskoro, sa tesim velmi na to 🙂

mitinka
27. júl 2009

micicici ja už začinam citit prve slabučke pohyby akurat včera sme s mužom sledovali či to nieje aj na brušku vidiet ale ešte nie citim to len ked ležim ale je to super 😀

miroslava89
27. júl 2009

adros dakujem pre nasich drobcov uz teraz mzoem spravit len jedine oddychovat a nestresovat sa 🙂

zucana
27. júl 2009

miri drkam palce a pekne oddychuj 🙂

nedockava4
27. júl 2009

Mirka...drz sa....

micicici
27. júl 2009

Mitinka, tak to je super, pocula som ze pri druhom babu je to skor, ako pri prvom tak neviem. Tiez som sa obavala, ze preco este nic necitim, tak som to hladala na nete.

slenka
27. júl 2009

mirka myslime na vas, drzte sa...
andykca - neboj zatial som babu neodoprela nic 😀 😝
micimici - dobre si nastudovala. Pri prvom dietati pohyby citit neskor. Ja som v prvom tehu citila prve pohyby az v 20tt a teraz citim male kazdy den ako sa prevaluje a aj sem-tam kope uz od zaciatku 17tt.

roxy_1
27. júl 2009

Mirka slava a je to za vama a co nevidet domu 🙂 ted uz snad stres trochu polevi jak to mas za sebou....hlavne odpocivat a zdarne miminka donosit.jak to budete resit s vysetrenim atd?zvladnes dopravu k doktorovi?

nikiarudi velka gratulace 😅 zatim jste s Jankou jedine kdo vi pohlavi ani nevis jak vam zavidim 🙂

jinak cely den mi je tezko od zaludku,nejradeji bych vrhla do zachodu nebo urychlene vytravila,mam to fakt nejake obracene...cely zacatek tehu super a ted tohle 😒

roxy_1
27. júl 2009

tak necekala jsem ze to bude tak rychle,pred chvilkou jsem vyhodila do misi vse co jsem snedla... 😒 aspon je mi ted lip ale je to fakt fuj... ☹

weronyca
27. júl 2009

Co tak citam, vy si len priberate, a citite babatka a ja nic ☹ dufam ze ked idem tento tyzden na krv tak vysledky budu OK.ze malemu nic nieje.. Alebo sme daky opozdeny

zucana
27. júl 2009

werci drzim palceky! a ty si bola na tom NT?

weronyca
27. júl 2009

na com? na nicom som este nebola zatial

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre