Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

yoya
21. aug 2009

Ahoj andykca
smiem sa ťa opýtať na akej stránke pozeráš filmy a rozprávky.tiež sa nudím a neviem čo robiť, lebo som pn a v telke už mám všetko opozerané a aj synove dvd-čka.taká nová rozprávočka by bodla 😀
ďakujem 😉

andykca
22. aug 2009

dobre ranko 🙂 vitam nove tehulky 😉

yoya takze ked mozes a chces pozerat filmy, rozpravky a neviem co este na internete priamo tak je to www.kuknito.tv. ak chces stahovat a potom si to pozriet na tv tak tu: http://www.ourphorum.com/...ak potrebujes na nieco navod tak napis ti skusim poradit

kraaaaaaaaaaaasny konecne chladny vikend prajem 😅

gucz
22. aug 2009

dobré ránečko
tak je tu kráááásny chladný víkend, tak sa mi super spalo 🙂

megg výsledky by mali byť ok, oficálne s aich dozviem v pondelok, ale už mi hovorila sestra, rozprávala sa so sestričkou u ženskej doktorky. Tak asi tak

gucz
22. aug 2009

kto chce pozerať seriály, tak sa dá aj tu http://www.stream.cz/

eva3107
22. aug 2009

Ahojte baby dobre ranko
Tak a uz znovu v praci...dufam , ze tu dnes nebudem musiet byt dlho 😉

gucz
22. aug 2009
andykca
22. aug 2009

evi a ty co v sobotu v praci??

gucz super mozno sa teraz dokopem aj trosku sa pohybat na mojej fitlopte 🙂 dikes

gucz
22. aug 2009

ja som to tiež objavila až teraz 🙂
idem do sprchy, zatiaľ pa

eva3107
22. aug 2009

Andykca...noo pretoze mi pracujeme ci je sobota ci nedela...vies ☹ Pracujem totis v obchodnom dome 😉

andykca
22. aug 2009

jaaaaaj evi no tak to potom nech ti to rychlo ubehne takto v sobotu 😉

nechcem provokovat ale idem sa vyvalit na gauc 🙂 zatim...

eva3107
22. aug 2009

Noo...tak neprovokuje 😀 😀 ..
Tak si oddychni ja budem oddychovat neskor 😉 Planujem ist domov po jednej tak uvidim ako mi to vyjde 🙂

zuzka1
22. aug 2009

ahoj holky, budete některá odit v
Podolí?

gerci90
22. aug 2009

dobree ranko spolu januarovky🙂)))) 😀 😀 😀 vyspinkane????

lenickan
22. aug 2009

ahoj zuzko já budu rodit v podolí🙂

lenickan
22. aug 2009

Zuzko jak tak koukám na naše termíny tak to se tam možná i potkáme🙂)

minitrouble
22. aug 2009

weronyca - tak super 🙂 aspon budem mat s kym pokecat - mozno nam to vyjde narovnako 🙂
lopezka - tak sa hadam stretneme na tej kontrole v stredu - teda pokial tam ides na ten morfologicky ultrazvuk...a ty si bola normalne v praci potom? lebo ja som sa dala na tyzden vypisat lebo som citala ze je dobre mat maximalny pokoj a ja mam dost stresujucu pracu takze som to nechcela riskovat 🙂
inak teda fakt ako tu spominate to jedlo tak normalne cloveku chute robite 🙂

eva3107
22. aug 2009

Ako vidim je vikend a vela vas tu nieto.. ☹ ..Oddychujete coo...ako vam dobre! 😉

evcam
22. aug 2009

Ahojte Andykca super linky si dala maly uz pozera tu novu pixarovku Hore. On je celkovo zatazeny na pixarovky. Este pozrieme aj dobu ladovu 3.
Inak gratulujem k pohlaviam a dobrym vysledkom. Prajem krasny vikend

ives77
22. aug 2009

ahojte babenky 🙂 dúfam,že ste vyspinkané...ja som sa celkom dobre vyspala už som poriadila a teraz sa idem znova nudit joooooooj,včera večer som ešte stihla malému poriadiť izbičku kým nieje doma lebo tam má viac hračiek ako v dráčiku a dosť ich bolo poničených tak išli všetky ku kontajneru nech majú aj naše romske deti radosť 😀 😅 a vy čo máte dnes na pláne?teda aspon tie čo ste PN 😲

ives77
22. aug 2009

prečo vždy ked dojdem ja a mám chuť popísať všetky sa stratíte?

eva3107
22. aug 2009

ives z toho si nic nerob...no uz je to tak...Uvidis co to bude v zime ked bude vonku uprsane pocasie nase tehulky uz nebudu nikam chodit...a ja budem tvrdnut v praci... 😉 Uvidis co to tu bude za frmol 😅

marushka
22. aug 2009

ajojte,brušká 🙂
xi ives, nič si z toho nerob...víííkend... 😉

ja dodatočne gratulujem všetkým tehulkám k včerajším výsledkom aj zistaným pohlaviam...
sa neviem dočkať utorka - mám morfo, snáď mi povedia kto v brušku býva 😉

evi, vydrž to v práci 😉

eva3107
22. aug 2009

Noo marushka dakujem ...chystam sa kazdu chvilku uz domov...tak uvidime ako .. 😉

No tak ti budem na utorok drzat palce a aby sa vam malinke ukazalo...Ufff.tak som sa teraz napraskala...na obed som mala ovocne gulky 🙂 mnaaamky

Inak uz ani ja sa neviem dockat kedy sa dozviem kto u mna byva chlapcek , alebo dievcatkoo... 😅 ..no uvidime..ja idem na morfo az o 3tyzdne.. ☹ .

no teraz v utorok asi pojdem na utz na kontrolu tak uvidime ci mi bude vediet doktor uz povedat pohlavie...mozno sa nam malinke ukaze 🙂

marushka
22. aug 2009

no, tak len pekne choď domkov, nech sa ti zadarí a užívaj sobotku.... 😉

to budeš teraz na tej kontrole v 20tt, že? no ak ti bude robiť sono, a malinké sa ukáže, tak by ti mohli povedať, tiež ti budem držať palečky 😉

ja sa idem tiež napapať a potom sa púšťam do tortičky pre moju segru k 30tke, tak držte palce, nech sa mi zadarí... 😉

eva3107
22. aug 2009

Diky marushka...tak dufam , ze ta torta sa ti vydari 😉

zdenka73
22. aug 2009

Ahojte! Evi aj ja idem ale v stredu na kontrolu a už sa neviem dočkať, snád mi tiež ukáže kto tam býva.
Marushka- tak nech sa ti torta vydarí a všetkým chutí.

ives77
22. aug 2009

no jasné zase ste sa rozpísali ked som tu nebola🙂 ja som už zatial stihla poumývať okná a doriadiť malému izbu,ludia čo všetko som mu tam ja objavila katastrofa,špinavá ponoška v šuplíku kde má kreslenie aj to iba jedna,slipíky za postelou aj s papierikmi od cukríkou a na parapete za záclonou prilepených aspon 5ks žuvačiek no asi bude velký debat ked sa vráti od toho blbca(tade jeho otca) 😀 idem dačo papať aj ja tak zatím paa....

stylly
22. aug 2009

😉 Ahojky tak vás po dlouhé době zdravím,..

dadulka2000
22. aug 2009

caute zabky,.... ako nam to dnes "skace" ???
gucz.... dik za link - uz si to aspon pozeram (ale mozno sa na to dam 🙂)
drzim palce na kontrole zdenka - aj ja mam v stredu 20tt scan - posledny krat co uvidime drobceka pred prichodom,.... asi zoberieme aj elku - som zvedava co na to ona povie
😎
krasny vikend vsetkym

andykca
22. aug 2009

evcam som rada ze link posluzil 😉 ja to Hore som este nevidela ale cez tyzden dobehnem xi

ives to je normaaaalne ze tu cez vikendik nik nieje hehe....ja napriklad beham a asistujem mojmu lebo cez tyzden si ho moc neuzijem hehe...🙂inaaac si sikovna tolko prace urobit hmhmhmmmm xi

evi tak dufam ze uz doma fajnovo oddychujes 🙂 ja kym som oddychovala tak drahy navaril bryndzaky tak som sa napraskala a sup na zahradu kym je zamracene...xi

som kukala tiez tie cvicenia pre tehulky a ak by som jaaaaa urobila ten mostik co tam robi ta baba tak by som sa asi dolamala hehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre