Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lili213
7. sep 2009

Ahojte 🙂
Dala som fotečky do albumu ak chcete tak kuk 🙂

nedockava4
7. sep 2009

janka...verim, ze ano....asi to bude maly lenivcek po mamine 🙂 😝

olienka12
7. sep 2009

ahojte, ja som sa rozhodla necakat do 25, ale ak sa bude dat objednat sa na 4D na 18, tak sa objednam tyzden skor to budem na prelome 23 a 24 tt myslite, ze je to skoro na 4D?

adros
7. sep 2009

ahoj lili,

aj vas drobec sa tusim stale dotykal tvaricky 😀 😀 😀 noooo, dokaz je jasnyyy 🙂 je to fakt super takto vidiet obrysy, vsak?

janka1
7. sep 2009

adros myslim, ze je to takto prehliadnejsie 😉

lili pekne fotocky 😉

nedockava nemusi byt lenivcek , zalezi kolko miesta ma este v brusku pokial vela, tak su pohyby neskor ja som citili jemne steklenie sice casto , ale teraz uz citim, ze sa castejsie opiera o stenu maternice , lebo je uz vacsi 😉

kazde brusko je ine ako kazda jedna z nas niektora ma viac miesta pre babenko niektora menej, nie je to o lenivosti babenka 😉 🙂 ked ho vidis na UTZ , tak vidis , ze sa hybe len ty to necitis, ale ono je stale v pohybe nebooj 😉

nedockava4
7. sep 2009

janka...hm, ved hej...to len ja mu hovorim lenivcek...ale viem, ze sa hybe...vo stvrtok budem asi najstastnejsia cakatelka na svete ... tesiiim

adros
7. sep 2009

oli,ja som 22 tyzden a myslim, ze fotky su super 🙂

lili213
7. sep 2009

Stále sa schovával už sme si mysleli že nám ani tváričku neukáže 🙂, ale po pol hod. ho dr. presvedčil, ale zato pipíka ukázal hneď 😀

adros
7. sep 2009

lili, aj naša hanblivka sa stale schovavala, ručku mala furt pri tvaričke, ale aj nozky k sebe tiskla 😀 ale nakoniec predsa len ukazala 🙂 no dufam, ze jej ta hanblivost vydrzi 😀 😀 😀

evca35
7. sep 2009

ahojte, pekný deň vám prajem 🙂
vidím že sa bavíte o pohyboch, to moje mi pekne tancuje. tiež sa neviem dočkať 3D, od dankovčíka mi volali v piatok, stále sa nič neuvoľnilo, tak idem vo štvrtok do nemocnice kde som ležala na usg.

žienky, vás nebolia bedrové kĺby? ja spím na boku, tak sa v noci budím ako ma bolí jeden kĺb, prevalím sa na druhý bok, potom sa zobudím na bolesť, potom som na chrbte a chrápem 😠

adros
7. sep 2009

evca, no, klby ani tak nebolia, ale tiez musim spat na chrbte, lebo polohu na boku nema rada nasa Alex. Takze ked chvilu lezim na boku, hned da o sebe vediet a ja sa musim dat na chrbat. Potom sa ukludni a spinka 😀

andykca
7. sep 2009

ahojteee 🙂 tak opat po dlhej dobe som sa zobudila a utekala na wc troska pokecat s misou....uz som aj zabudla akeee to je hehe

...ach baby som uplne vystavena...nasa macka odvrhla maleho kocurika tak kazde 2 hodky papa a tak... - a aj v noci...boze isto by som necela 2 babatka po sebe to by som asik nezvladla xi

lili totok presne robil aj nam maly..pipika ukazal hned ale potom sa len vrteeel a vrtel....xi

adros
7. sep 2009

andy, je mi luto toho kocurika a aj teba ☹ takze mas nacvik na babatko... Inac, ja som sa tiez tejto noci moc nevyspala. Celu noc som chodila kontrolovat muza, co spal s opicou na gauci. No, Alex bola zapita riadne 😀

andykca
7. sep 2009

adros noo presne nacvik jak vysity 🙂 ale vyzera cim dalej tym spokojnejsie teraz napriklad spinka tretiu hodinku takze aspon troska klidek hehe....noo ty si tiez mala pestru noc 😉 ale jasne babanko treba zapit xi len kto ti da na neho pozor ked sa mala narodi xi

adros
7. sep 2009

andy, no nad tym som sa uz tiez zamyslala. Ze ked sa takto opil pri zisteni pohlavia, ako to bude vyzerat, ked sa Alex narodi 😀 😀 😀 Ale bol podareny, normalne si spieval 😀 😀 😀

weronyca
7. sep 2009

Ahojte tehulky, tak my sme to dnes s tym spankom ale poriadne potiahli 😉

adros
7. sep 2009

weronyca, doteraz ste spali???? fiha, zavidim 😀

petronelka77
7. sep 2009

Ahojte tehulky 😉 .
Lili, Andykca, aj moj maly ukazal pipika hned, ale tvaricku ani za nic, stale si ju skryval rucickami alebo vacsinou spinkal a potom len zival o zavod 😉 .
Adros, moj manzel tak oslavoval, ze mu bolo 2 dni zle, neviem si predstavit, ako to dopadne v januari 😉 .

adros
7. sep 2009

petronelka, presne tak, ale zas treba zapit, nech su deticky zdrave 😀

weronyca
7. sep 2009

No vidim, ze vasi drahy oslavuju pohlavia.. to moj buduci svokor sa tesil asi najviac... ten sa aj rozplakal.. ale dufam ze v januari, ked drahy uvidi maleho, zmakne aj on..

ale tak mensi pokrok mame.. drahy sa s malym uz aj rozprava a hladka ho..asi naozaj potreboval viac casu.. len aby som to nezakrikla

janka1
7. sep 2009

😉 weronyca no vidis ako si sa dosckala 🙂 on potreboval iba cas 😉

weronyca
7. sep 2009

kocky, tie co ste doma, a mate chvilu cas v damskom magazinedavaju o mykoskach 😉 citala som ze mate niekt.problemy

lili20
7. sep 2009

ahojte dievčatá,no konečne som sa k vám dopracovala.V práci som nemala čas písať ale aspoň som čítala .
Gratulujem k zisteniu pohlavia.
Bolievajú vás niektorú tak moc kríže.Už sa normálne teším na MD.Včera som sa normálne nudila a moc som si priala aby boli už nedele keď budeme s deťmi kočíkovať bábo.

petronelka77
7. sep 2009

Ahojte tehulky, chcem sa este popytat...mate natocene babatko aj na videu? V ktorom tyzdni sa to robi? Ked som bola v 21-om, tak mam len fotky, ale zabudla som sa dokiho spytat, na video, resp. cd. dik 😉

eva3107
7. sep 2009

Ahojte tehulky...no uz som tu aj ja...
😉 Gratulujem k pohlaviam a krasnym fotkam 🙂 uzasneee 😀

Uz sa neviem dockat...kedy to budem vediet aj ja 🙂 ..Zajtra idem do poradne verim , ze sme urcite v poriadku, pretoze sa malinke stale pravidelnejsie ozyva 😉 ..A buduci pondelok idem na 3D...tak sa tesim...

olienka12
7. sep 2009

tak ja mienim a dr. meni do 18.9. ma dovolenku, takze najblizsi mozny termin uvidiet babatko bude az 25.9.... jooj 3tyzdne :((

lenaspa
7. sep 2009

ahojky, dlouho sem tu nebyla. většinou chodím jenom na červnovky 2007, páč mám Danečka z toho období. Nicméně sem občas nakouknu, co se děje nového, takže gratuluji ke zjištění pohlaví a teda musím říct, že závidím ty fotky z 3D nebo 4D ultrazvuku. Mě si tam furt objednat nechtějí, že až v říjnu, že teď je moc brzo, takže předpokládám, že až se tam konečně dostanu, tak malej už nebude skoro vidět, protože tam bude hrozně namačkanej. Měli sme ěnjaké problémy s výsledkama, takže sme absolvovali minulý týden amniocentézu. Downův syndrom byl vyloučen, takže nejhorší máme za sebou. Nicméně ještě má nějakou cystu na mozku a daleko ledviny, ale to se prý může srovnat. další kontrola nás čeká 23.9., kde se dovím ostatní výsledky.

i přes mou touhu po holčičce jsme se právě na amnio dozvěděli, že budeme mít chlapečka. Daneček vybral už dopředu jméno Míša 🙂

koukala sem do vašich tabulek a nutno říct,ž e mě hodně zarazili údaje - myslím ty cm. to je jako obvod břicha? říká se, že druhorodičky mají břicho rychleji venku a daleko větší, pravda je, že já mám bříško malinký, ale každopádně je to dost rozdíl. teď sem se měřila a mám 81 cm.

tak vám všem držím palečky, ať těhu probíhá v pohodě, ať ste spokojené maminy a mimča ať vám krásně v bříšku rostou. No a já se pokusím se sem dostat častěji.

evca35
7. sep 2009

lili - mňa kríže bolia len keď dlhšie stojím (pri sporáku) alebo keď dlhšie sedím (za PC stačí aj hodina), vtedy ma aj bruško pobolieva. Takže keď nemusím nič robiť, tak vegetím na gauči. Mňa skôr trápia bedrové kĺby v noci 🙄
už neviem ako spať. Nadránom som hore aj 3 hodiny a potom dospávam keď odprevadím dcéru do školy. Dnes som dospávala do 10,00 hod. Ako dobre, že som doma.

evi - kedy presne sú tie trhy v prešove? mám vyhliadnutý tiež jeden kočiar, možno by sme skočili mrknúť na cenu.

nikush4
7. sep 2009

Ahojte. ja som dnes bola na kontrole konecne mi zistili co tu bude a ma to byt dievka 😲 co sme vsetci strasne prekvapeny lebo vsetci cakali pipika 😎 hlavne moj muz.. ten sa tak tesil a planoval ze mi je ho trosku teraz luto ale hadam ho to prejde a bude sa tesit aj na babu.

hanus177
7. sep 2009

Ahojky,
moc často sa nepridávam do diskusie, väčšinou si len čítam a porovnávam vaše info s tými našimi. Akurád mám chvíľočku čas (net mám len v práci 😖 Chcem sa len spýtať, na priberanie. Zdá sa mi, že strašne malinko priberám (cca 1,5 kg od zistenia tehotenstva) Bruško krásne rastie, schudla som však v stehnách a na poradnu idem az 16.9. tak sa modlím aby bolo malinké v poriadku. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre