Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

weronyca
24. sep 2009

Adros inak, ja ani neviem, ci mam toho este vela kupovat. Kamoska mi dala veci pre maleho od novorodenca po rok a pol. Je toho dost vela. Urcite niekt.veci vysmarim. Len zas ked nekupim nieco aj ja budem mat vycitky, ze malemu nedavam nic odo mna. Tatinko mu uz kupil 3jo dupaciek.

Ved od tej kamosky som dostala este aj perinky, atd. Komplet vybava 🙂

nedockava4
24. sep 2009

weronyca..hej, zabera...este si dam neskor...ale nepije sa to horuce, len take vlazne

weronyca
24. sep 2009

a to ako pomiesas med s mliekom a cesnakom? Baby poradte este nejaky ,,recept" . Ja musim byt FIT..chcem ist velmi do tych tatier:(

hanus177
24. sep 2009

Bre ránko, minix ja nemám absolútne nič............ a ešte pár týždňov ani nič zhánať nebudem 😝 - povera

alikaa
24. sep 2009

Minix, nie si sama, ja som este nekupila absolutne NIC. Prve veci planujem zacat kupovat az niekedy v novembri. Viem uz teraz, ze zopar rodinnych prislusnikov nam uz co to na oblecko pokupili, chcu nam to dat na vianoce, takze teoreticky v zalohe uz nieco mame.

olienka12
24. sep 2009

Ahojte hlasim sa z cakarne z gastra.absolvovala som gyndu urobil mi poradnu mimi je ok a uz nemusim cakat na prekvapko do vecera lebo dr.povedal farbu 😉 tak som bola na internom kde ma odbili odberom na maglajz idem 1.10. A ze oni moje krce neriesia... Tak som sa vratila na gyndu a dal mi papier na gastro tu je milion ludi ale aspon ma zoberu ked pockam co je fajn lebo sa tu objednava 3mesiace dopredu, ale vidim to na cely den urcite nestiham pripravu ah jaj

nedockava4
24. sep 2009

oli...takze dievcatkooooo??? 🙂

alikaa
24. sep 2009

Weronyca, mne vzdy pomoze cesnak s medom. Proste si olupem aspon 3 struciky cesnaku (ak sa citim horsie, tak viac), dam par lyziciek medu na tanierik a namacam a chrumem, aj s chlebom samozrejme. Takto sa mi vzdy zrazi do 2 hodin teplota alebo ustupia prve priznaky choroby. Ked uz mi prepukne nieco, tak aspon 3 dni toto praktizkujem rano aj vecer. Sice potom vsetkym naokolo smrdim, ale aspon sa rychlo vyliecim.

nedockava4
24. sep 2009

wero....das varit mlieko...cesnak roztlacis na tom "tlacitku" a das do mlieka + pridas med...vsetko podla chuti...
ked to prejde varom, tak to precedis, nechas troska vychladnut a potom vlazne pijes

olienka12
24. sep 2009

Joj napisala som prispevok a mi ho zmazalo sprosty mobil takze si to asi necham na vecer ked bude potvrdene

nedockava4
24. sep 2009

hmm....takze dievcatko...lebo sa tesis 🙂 blahozelame

olienka12
24. sep 2009

Oh umriem tu od hladu a v krcoch jest nemam zatial

olienka12
24. sep 2009

Zuzka co mi ine ostava ako sa tesit? Ruzove som uz oplakala a tesim na maleho hokejistu,hadzanara,sermiara alebo pc zavislaka 😉

nedockava4
24. sep 2009

takze chlapcek?...žasnem....to nemyslis vazne?...ale suuupeeeer....takze Daniel 😵

olienka12
24. sep 2009

Aspon nebude mat neniny a narodeniny v jeden mesiac a nieco aj v lete 😉

nedockava4
24. sep 2009

oli...tesim sa s tebou....idem si uvarit bebe puding, lebo som este nic nejedla ...

andykca
24. sep 2009

Oli takze predsa len chalan...ale mas vyhodu - vytesila si sa nakupmi pre babu a teraz sa mozes vytesit nakupmi pre chalana...to mas super podla mna 😉

inac ten klasika kocik co ste davali linky je suprovy..minule ho po HC tlacil taky nagelovany chlapik... 😅

krst...len ak nas niekto bude nutit...my uz mame dohodnute s uradom obecnym privitanie do zivota tak sa tesim...budu tam vraj vystupovat deti zo skolky no nieje to mileeeeeeeeeee? 😉

bebel ty mas maleho nejak casto choreho.to je ako moj brat ale jemu napokon aj zakazali skolku hmmm

choroby liecte sa 😉

nedockava4
24. sep 2009

andy...tak to privitanie do zivota je supeeeer 🙂
tehulky, vyzna sa niekto v prispevku na byvanie, resp. v prispevku na hmotnu nudzu?

minix
24. sep 2009

oli, gratulujem k fesakovi. 🙂)

my mame v pondelok 3D, tak dufam, ze sa pochvalime nejakymi peknymi snimkami. 🙂)

a krst, u nas skorej ano...ved ked v buducnosti nebude chciet, tak to jednoducho nebude vyznavat, ja som na tom podobne, krst mam, ale do kostola nechodim a s mojou vierou je to tiez take vselijake.

olienka12
24. sep 2009

Tak mam za sebou 2xgyndu tak interne a gastro brali mi krv z oboch ruk a akurat cakam na urologii a tak utekam po vysledok z krvy a opat gastro

meggieya
24. sep 2009

olienka, tak sa drz!

hanus177
24. sep 2009

Tak ja som za krst........ za malé sme zodpovední my - rodičia............. sme veriaci, len tak normálne......... a potom v dospelosti nech sa dieťa rozhodne samo, či chce vo viere zorvať.............

petronelka77
24. sep 2009

Oli, takze nakoniec chlapcek? My sme tiez celych 5 mesiacov cakali Lauru a nakoniec to bude maly futbalista 😉 .

nedockava4
24. sep 2009

petronelka...tak, zeby sa nasa mala zmenila na chlapca 😀

roxy_1
24. sep 2009

Ahoj holky moje,

nemocnym preji at se co nevidet uzdravi . 😉 u nas v okoli taky radi viroza,zatim se mi vyhyba 🙂 tuk tuk....

oli moc gratuluji k chlapeckovi,treba bude Emicka priste 😉

janka1
24. sep 2009

jeeej Oli, blahozelaaam, tak konecne nejaky chalan pribudol 😵 😵

nedockava4
24. sep 2009

roxy..no, mne uz to ustupuje...klop-klop....
jani..no, Oliver bude mat kamosa 🙂

olienka12
24. sep 2009

Tak uz mam aj po urologii mam cystu na oblicke a kamen podrastol same dobre spravy idem po vysledok krvy a naspat na gastro

olienka12
24. sep 2009

Ja som zvedava co chytim pri mojom lietani po lekaroch...

olienka12
24. sep 2009

Inaj gyna utz gastro utz urologia utz vecer 4d snad to nebude uz moc. A ozaj posunuli mam termin resp.sme 24 plus3 namiesto 23 plus 5

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre