Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

nedockava4
24. sep 2009

oli... :-/ tak to mas uzasne spravy

olienka12
24. sep 2009

Som zvedava co povie lekar na vysledky krvy lebo same divne hodnoty a zapalovy marker kt.ma byt pod 5 mam 47,5 😢

nedockava4
24. sep 2009

fuu...tak to nie je bohvieco 😔

olienka12
24. sep 2009

Dlho mi je velmi a spala by som ved v noci to bolo hrozne...

weronyca
24. sep 2009

Oli neboj vsetko bude OK!! a gratulujem k pipikovi..Takze suknicky pojdu neterke?

Baby teraz som sa tak z chuti zasmiala 🙂 Toto sa len mne moze stat! Neviem sa dostat do kupelne.. Velmi nam zacala skakat pracka a tak si odskackala az ku dveram, ktore zablokovala. A ja som sama doma az do nejakej 7vecer. Cize neviem co budem robit, asi ani umyt sa, nic.. A to som sa dnes chystala,ze vydrhnem kupelnu 😉

nedockava4
24. sep 2009

weronyca...to tak malo byt...musis sa setrit 🙂

olienka12
24. sep 2009

Nie neterke ale dcerke mojej kamosky 😉 ale tie najkrajsie kusky si samozrejme odlozim 😉 akuvaky su super vec 😉

nedockava4
24. sep 2009

oli...a ja som si myslela, ze hodis do bazaru ☹

weronyca
24. sep 2009

No tak mala bude mat radost .. A ved na druhej strane. Kolkokrat sa stalo, ze este aj utz sa mylil..

olienka12
24. sep 2009

Wecer idem na 4d tak bude potvrdene

olienka12
24. sep 2009

Zuzka urobime sukromny bazarik?

nedockava4
24. sep 2009

wero...hej?...no, mozno sa mylil u nas 😀

nedockava4
24. sep 2009

oli...noooooooooooo 😵

olienka12
24. sep 2009

Zuzka ja som tak troska tusila ze chalan ked som zacala skoro citit pohyby 😉 aj som sa ho pytala ci je chalan ked ano nech kopne a kopol 😉 aj ked som hrozne priala babu

nedockava4
24. sep 2009

oli....ale ved to je uuuuplne jedno....myslim si, ze ho bude lubit rovnako ako dievcatko...ved to bude TVOJE babätko 🙂 😅

olienka12
24. sep 2009

Ale samozrejme ze ano

bebel
24. sep 2009

Olie: ty budeš podobný zúfalý prípad ako moja kamoška v nádeji, keď čakala 1.bábo..nakúpila v Londýne nejaké rozkošné dievčenské vecičky...a skladuje ich stále doma (v nádeji, že ich bude potrebovať) a už má po sebe medzičasom 3 synov a 40tku za dverami 😀 a pochybujem, že plánujú ešte 4. pokus. 😝
Už pri Brunovi sa mi vyhrážala, že ich vyfasujem...tak konečne ich bude môcť , kto obliecť. 😀

nedockava4
24. sep 2009

bebel...nemyslim si, ze oli je zufala....myslim si, ze viacere z nas, keby mali nakupene dievcenske vecicky a cakali by chlapceka, tak by si nejaku tu ruzovu vecicku nechali 😵

olienka12
24. sep 2009

Neviem bebel ale nepripadam si zufalo... A nemyslim si, ze ked odlozim tie najrozkosnejsie vecicky niekam kde nebudu zavadzat sa zufalou stanem...

k.a.t.k.a.
24. sep 2009

bebel 😀 😅 ja som bola stastna ze prva bola baba, splnil sa mi sen 😎 a ked som isla do druheho bolo mi to uz v podstate jedno 😅 hlavne nech je zdrave ... v opacnom poradi by som sa bala ist do druheho, lebo co keby zase chlapec, aj ked ano je to jedno ja viem, ale tak baba je baba 😎

k.a.t.k.a.
24. sep 2009

nechodite niektora z vas v -reichu do Bipy? Zlava na Babydays sa vybavuje zvlast? alebo staci ta klasicka karticka co mam?

bebel
24. sep 2009

Katka : vieš aké som ja mala bobky....keď som šla na ten morfo... 😎 Odpadol mi kameň zo srdca.
Poznám strašne veľa párov, ktoré sa snažia o syna alebo dievčatko a just im to nevychádza 😝
Kamoška má syna a túžila už vtedy po babe a teraz čaká 2 ičky....a pevne verí, že aspoň 1 bude dievčatko...lebo z Timonka bola dosť vynervovaná 🤐 A ustrážiť svorku 3 vĺčat je každodenná služba na eliminovanie škôd na zdraví a majetku tejto demolačnej čaty v domácnosti .

adros
24. sep 2009

weronyca, prepac, ale zarehnila som sa aj s MM na tvoj ucet 😀 😀 😀

oli,, pockaj na to 4D a az potom oplakavaj sukienky 🙂 Ja som pohyby zacala citit v 18tt a cakam dievcatko. A dnes som bola doobeda pozriet v robote a jedna kolegyni nevesta je tehotna. Co som zistila nedavno na poradni, lebo som ich tam stretla. A vies co???? moja doktorka je povedala, ze cakaju dievcatko a vraj boli teraz u ineho doktora a ten povedal, ze cakaju dvojicky a chalanov!!!!! Takze sa mohli zmylit aj pri tebe, pockaj si teda na to 4D. A aj keby to bol chlapcek, tak hlavne nech je zdravy, ked tak kope, tak to bude riadny silak a potom bude ochranovat on teba 🙂

olienka12
24. sep 2009

4d nebude musim do nemocnice

k.a.t.k.a.
24. sep 2009

uz ked niekto na utz povie chalana tak to je na 90% 😉 pipik sa neda pomylit s nicim 😅 ale zato z baby sa vzdy moze vyklut este chalan ak bol utz robeny zo spodu, teda od zadocku, lebo gulky si casto pomylili s pipinou 😀

andykca
24. sep 2009

oliiii? 😲 ....az tak zle 😠 ☹

meggieya
24. sep 2009

Olienka drz sa.... fakt a daj vediet, co sa deje....

nedockava4
24. sep 2009

oli...precooooo

adros
24. sep 2009

oli, drzim silno palce, aby bolo vsetko ok

sisipetka
24. sep 2009

ahojky kocky,
Olienka drz sa a hlavne nech Ta v nemocke velmi netrapia. A gratulujem k chlapcekovi - tentokrat mal tvoj manzel rychle spermije - nabuduce urcite poskytne pomalsie a bude dievcatko 😉
A vsetky ostatne tehulky, co ste chorucke - prajem rychle uzdravenie. My sme zatial ok a male neuveritelne boxuje a skace ako na trampoline 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre